Witaj
Gość

Wątek: BAI BAI WILCZEBOTY :D  (Przeczytany 22816 razy)

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 30, 2009, 03:05:40 pm »
nie tylko, ma tez ciebie i ganego
o sobie nie zapominaj
hm, wtracenie czegos raz na 2-3 strony w porownaniu do waszych esejow to niezbyt duzy wklad w dyskusje





  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 30, 2009, 03:12:02 pm »
hm, wtracenie czegos raz na 2-3 strony w porownaniu do waszych esejow to niezbyt duzy wklad w dyskusje
zapewniam Cie, ze trolling nie zalezy wcale od dlugosci wypowiedzi, wystarczy krotki cytat:
-_-'ani hipokryci
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 30, 2009, 03:42:05 pm »
Tak jest kardzioszku. Wywalić mnie z forum bo dwa nieogarnięte pajacyki się nakręciły. Nie unoście się tak. Ale widzę, że zgodnie z tym co sugerowałem poprosiłeś pro ganego o wsparcie  :P.

Widzisz, to nie jest forum naukowe. Wymieniamy sobie tylko luźno swoje uwagi o grze i graczach. Zawsze się jednak trafią ograniczone trolle z przerostem ambicji, które nigdy się nie przyznają do własnych błedów tacy jak ty i gany. Fajnie. przynajmniej coś się dzieje, forum żyje. Oczywiście możesz zrobić emoquite tak jak w grze. Poziom wyskusji wzrośnie ale zabawy nie. Kogo będę wkręcał? Czyje urojenia będziemy mogli analizować? Zostań znami. Potrzebny jesteś nam wszystkim drobny oszuście kardziu.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 30, 2009, 03:56:05 pm »
mod jest od rozstrzygania sporow, pilnowania zeby nie lamac regulaminu...

3. To nie byłoby dobre forum jeśli by nie było tu flame, zawsze są sprzeczki i kłótnie. Ale robić to z umiarem.  Zero oczerniania/wyzywania w związku z życiem prywatnym. Mieszania w to rodziny typu „Twoja Stara” itp. . Jeśli to nastąpi bedzie ostrzeżenia, kasacja posta potem BAN

Potrzebny jesteś nam wszystkim drobny oszuście kardziu.

i...?
potrzebujesz wiecej przykladow? w wielu przypadkach moglbym siebie zacytowac, oczywiscie mozna napisac, ze nie ma to zwiazku z zyciem prywatnym, ale jesli napisze , ze xxx(tu nick z forum) jest zlamanym kutasem, to czego to bedzie dotyczyc? gry? pomysl troche
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 30, 2009, 04:27:20 pm »
hm, wtracenie czegos raz na 2-3 strony w porownaniu do waszych esejow to niezbyt duzy wklad w dyskusje
zapewniam Cie, ze trolling nie zalezy wcale od dlugosci wypowiedzi, wystarczy krotki cytat:
-_-'ani hipokryci
no tak, jezeli ta jedna moja wypowiedz przesadza o tym ze jestem trollem to popatrz na siebie i ganego(specjalnie nie wspominam o astilli bo jego juz i tak na straty spisaliscie)


i wymowki "bo to on zaczal" sie nie licza :>


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 30, 2009, 04:58:32 pm »
mod jest od rozstrzygania sporow, pilnowania zeby nie lamac regulaminu...a nie od zamykania tematow takich jak ten. Zamknalem Wam jeden topic, byl placz i zrobiliscie kolejny. Teraz pewnie bedzie to samo. Sam sobie roboty dokladac nie bede. Poczekam az Wam sie znudzi ten temat. A moj post byl taka mala uwaga, ze zaczynac wymieniac poglady od poczatku, powtarzacie sie i jest to nudne. Ile mozna pisac o banie kilku/nastu osob...

Poza tym jak Ci sie nie podoba moje modowanie, zmien forum, najlepiej na to, gdzie Twoj jakis tam idol jest super modem i powinienem sie od niego uczyc albo napisz na mnie skarge do Admina. Ew sam sie postaraj, zostan modem zamiast mnie i sprawdzimy jak sie sprawdzisz. Znajac zycie pobanujesz polowe uzytkownikow za zle teksty o Tobie (jak te w tym topicu) i forum bedzie calkiem dead QQ
Fajnie gdybys jeszcze potrafil zachowac troche neutralnosci w swoich wypowiedziach, otoz JEST TO watek o banach dla wilczych botow (jak zapomniales to sprawdz nazwe watku) i dyskusja na ten temat jest jak najbardziej ON topik, zas wynurzenia trolla Astili zdecydowanie nie sa. Jako mod, moglbys sie tym zajac zamiast rozmyslac o dziwnych pomyslach zamykania watku (skad w ogole taki pomysl?).
Nudne to sa wlasnie wypociny Astilii wymyslane na poczekaniu jak leci, bez ladu czy skladu, nielogiczne i wewnetrznie sprzeczne, ale jemu nie chodzi o jakakolwiek rzeczowa dyskusje, po prostu sie dobrze bawi jak kazdy rasowy trol (patrz onet.pl) piszac klamstwa i bzdury na oslep, moze ktos sie w koncu zajmnie smierdzacym problemem?


Zasada jest prosta. Jezeli jedna ze strona (np Astilia) pisze bzdety jak jak caly czas, a druga strona (np Gany i Kard) nie zwracaja uwage na jego posty to moge to uznac, za offtopic/obrazanie/flejm....dopiszcie sobie sami.
Ale jezeli druga strona odpowiada na zaczepki Astilii, na takim samym poziomie jak on to znaczy, ze lubicie takie zabawy i Wam daje sie pobawic.
Ale jak chcecie to sie to zmieni. Jak tylko wroce do domu to zrobie tu z Wami porzadek i modlcie sie zebyscie mi nie podpadli.

Pozdrowienia.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 30, 2009, 05:05:20 pm »
ale jesli napisze , ze xxx(tu nick z forum) jest zlamanym -_-'em, to czego to bedzie dotyczyc? gry? pomysl troche

To że jesteś oszustem dotyczy tego, że kłamiesz. Upośledzonym trzeba powoli więc się staram jak mogę postępować z tobą delikatnie. Generalnie chodzi o fakt, że napisałeś iż byłem w jakimś lol syfiastym klanie DA. Podobno masz na to dowody. Do momentu jak ich nie przedstawisz jesteś zwykłym kłamcą i oszustem. Chciałem o fotę z waszego forum. Oczywiście ona nie dowodzi, że byłem w klanie przydupasów suhego ale ustalmy że wystarczy. Jeżeli to wkleisz to uznam, że faktycznie w DA byłem. Zrób to zamiast się pluć i będziesz miał spokój. Przestaniesz być traktowany jak mitoman i oszust. Trollem będziesz dalej ale trudno się mówi. Osobiście przeszkadza mi fakt, że niektóre osoby na forum mogły uwierzyć że brałem udział w budowie czegoś tak syfiastego i godnego pożałowania jak klan lolDA. O fakcie bycia w jednym klanie z suhym, gany i tobą nie wspomnę. Tylko z tego powodu oraz z chęci udowodnienia ci kłamstwa tak się przypiąłem do tego tematu. Jeżeli łżesz w tak błahej sprawie to w niczym nie można ci wierzyć lolku.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 30, 2009, 10:27:42 pm »


ps mdh, tak, czas bys zrobil tu porzadek.

pozdro
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 30, 2009, 10:59:51 pm »
pozdrawiam pozdrawiajacych

ps. pozdrawiam
Kard, gany 81 juz jest ? :D
ja juz koncze Q na 3 profe na lol ru. Jestem lepszym LOLlegothLOL graczem niz wy !!
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 11:01:54 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 30, 2009, 11:58:30 pm »

PVE for the life :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:04:26 am »
Wlasnie zrobilem liste kto i ile minusow w TYLKO tym topicu by zebral.

Na pierwszym miejscu, nie podważalnie

I. Astilia - 12 minusów

Tuz za nim,

II. Kard - 8 minusów

Trzecie miejsce w tym wspaniałym rankingu uzyskał:

III. Ganymede - 3 minusy


Poza podium niestety znaleźli sie:

IV. ome1 - 1minus
IV. Neutral




I teraz pytanie. Czy chcecie zebym wprowadzil to w zycie i wtedy najwieksi hejterzy porzegnaja sie z tym forum czy moze dacie na wstrzymanie, ja zamkne ten topic i zaczniemy od nowa jakbysmy sie nie znali ??

Decyzja nalezy do Was. Macie czas do jutra jak w robocie nie włączę forum.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:50:12 am »
Nie no bez przesady, pierwszy flame ktory zostal zalozony przez DA i juz bany sie sypia. Ostro

Official QQ thread: http://boards.lineage2.com/showthread.php?p=2949706#post2949706

Przykro mi ale niedlugo nie bedziecie mieli z kim grac :) No chyba ze nc pojdzie po rozum do glowy i odbanuje wieksza czesc pro plejerof ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 01, 2009, 08:37:30 am »
Jeszcze nikt bana nie wylapal.

Zobacze co mi odpisza i ew podjme jakas decyzje.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:02:30 am »
Kard, gany 81 juz jest ? :D
jeszcze troche brakuje, ale perspektywy sa fajne :)

ja juz koncze Q na 3 profe na lol ru. Jestem lepszym LOLlegothLOL graczem niz wy !!
i mozna? :P

I teraz pytanie. Czy chcecie zebym wprowadzil to w zycie i wtedy najwieksi hejterzy porzegnaja sie z tym forum czy moze dacie na wstrzymanie, ja zamkne ten topic i zaczniemy od nowa jakbysmy sie nie znali ??
Decyzja nalezy do Was. Macie czas do jutra jak w robocie nie włączę forum.
hehe, Ty tu rzadzisz i decyzja nalezy do Ciebie
raczej ciezko udawac, ze wszystko w porzadku i klepac po plecach astilie, ze fajny gosciu, moge obiecac jedynie, ze dam go na ignora i poprostu nie bede podejmowal z nim dyskusji, ale pod warunkiem, ze obiecasz zadbac o to, ze w przypadku wyzywania ludzi od oszustow, boterow i zlodzieji zareagujesz na to odpowiednio

Przykro mi ale niedlugo nie bedziecie mieli z kim grac :) No chyba ze nc pojdzie po rozum do glowy i odbanuje wieksza czesc pro plejerof ;p
oszukiwali dostali bana i niech tak zostanie, o graczy bym sie martwil, jesli boty beda tepione to gracze sami sie pojawia, a moze NC soft zmadrzeje i wprowadzi na EU ruoff style (to tylko takie moje marzenie :P )
obecnie bardzo przyjemnie sie xp, ale nie z powodu braku wojen, ale z powodu brak botow, nie zajmuja spotow
co do pvp na lunie sa 3 strony konfliktu i na brak enemy nie mozna narzekac :), rzeklbym, ze nawet jest jest lepsze niz przed banami, bo co z tego, ze online byl wiekszy jak 80% to boty, w tej chwili 80% graczy jest online

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:10:03 am »
Masz racje. To moja decyzja. Chcialem tylko, zebyscie mieli pojecia jak wyglada sytuacja.

W takim razie zamykam ten temat, poniewaz zostalo juz wszystko powiedziane na temat bana dla Wilczego Stada, wyzyliscie sie, poflejmowaliscie i w tym topicu starczy.

Daruje Wam to co sie tu dzialo ale kazdy nastepny topic bedzie pod ostrzejszym nadzorem.

Jezeli macie ochote na jakas konstruktywna dyskusje, zakladajcie tematy do woli. W tym temacie dyskusja sie skonczyla.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League