Witaj
Gość

Wątek: Szukam klanu  (Przeczytany 6555 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:05:35 pm »
LOL skąd ten cytat???
z dupy, jak wszystkie inne jego wypowiedzi
L2 kojarzy mu sie tylko z osukiwaniem i robieniem innych w chuja, musial ktos go niezle wydymac, albo to jego sposob na gre

dziecko wylecialo z DA i do tej pory nie moze przezyc  :beksa:
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:24:43 am »
Hahaha a ten troll dalej ciągnie swoje teorie spiskowe. Nic dziwnego, że ludzie uciekli z DA. Z takim mitomanem i oszustem wytrzymała tylko rodzina i kilku znajomych, którzy mają (a raczej mieli) z tego kasę. Efekt - 2 niepełne party :D.
Wyobraź sobie, że nie wszyscy gracze offa przeszli przez DA chociaż dużo byłych członków DA widać teraz w innych klanach. Jakim jesteś ciołem i nieogarem widać pod moimi postami dzieciaku.

Kardziu jeszcze jedna uwaga. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że jesteś niedowartościowanym trollem zwróć uwagę na swoje słownictwo. Nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz. Pamiętaj, że nie wszystkim osobom (zwłaszcza twoim rówieśnikom) które bez wątpienia te posty również czytają takie słowa nie odpowiadają. Pamiętaj również, że jest to ostatnie duże forum o L2 z którego nie zostałeś wywalony na pysk. :D
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:42:12 am »
Witam,
Poszukuje klanu na Lunie. Moja profa to Glad lvl 4X
Interesuje mnie dobra zabawa, wypady na RB i PVP

PM Thrithenitius
Generalnie jeśli masz lvl 40 to zacznij grać na serwerze naktórym coś się dzieje, bo na lunie na prawdę mało ludzi już gra:
http://www.lineage2.es/misc/retail.php

Dla porównania np ruoff
http://l2on.ru/

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Soul Hunter
Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:38:34 pm »
Niezaprzeczalnie, na Lunie gra najmniej ludzi, nie porównując już do Rusa na którym gra najwięcej osób.

Ktoś wspominał o łączeniu serverów więc to chyba bez różnicy czy zostanę na tym czy zrobię nową postać. No chyba że trzeba będzie jeszcze długo poczekać. Granie samemu mi na dłuższą metę nie odpowiada.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 12:42:58 pm wysłana przez Thrithenitius »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2010, 01:03:57 pm »
Połączenie serwerów to tylko projekt. Najprawdopodobniej zostanie zrealizowany ale nie podają żadnych dat.

L2 to gra zespołowa i nic dziwnego, że samemu ci się nie chce. Zrozum jednak jedną rzecz - na Lunie została garstka graczy. Nowych zbyt dużo nie przybywa. W liczących się klanach prawie wszyscy mają lvl powyżej 80 (nawet bliżej 85) zrobione suby, sprzęt itd. Tam cię nikt na 40 nie przyjmie bo nawet podexpić cię nie będzie czym. Liczy się ile czasu siedzisz przy kompie, ile ci brakuje do 85 i czy nie boisz się bota odpalać. Nawet jak ktoś ma subę do zrobienia to woli ją odpalić solo z supportem oop, dobić 75 w 10 dni i zapomnieć.
Gadałeś z kimś z MaSacred? Oni nie są tak wyfarmieni. Trochę ich na serwerze zostało, mają CH - może tam znajdziesz miejsce dla siebie.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Soul Hunter
Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 03, 2010, 02:48:23 pm »
Nie, nie gadałem, starałem się do lidera zagadać ale był offline.
Może ktoś podać jakieś namiary na inne osoby z klanu?


EDIT: Zrobiłem postać na Teonie. Temat do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 04:58:20 pm wysłana przez Thrithenitius »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 03, 2010, 05:44:18 pm »
Nic dziwnego, że ludzie uciekli z DA.
jeszcze raz bardzo proste pytanie KTO?

w sumie nawet nie oczekuje, ze odpiszesz, bo do tego trzeba umiec czytac...

EDIT: Zrobiłem postać na Teonie. Temat do zamknięcia.
elegancko, tam masz caima on ci pomoze ustawic bota i wylapac bana, choc pewnie nie da rady, bo nie daj boze ktos by sie dowiedzial jaka postacia gra, albo co bardziej prawdopodobne, ze Teona z triala widzial :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 03, 2010, 06:14:10 pm »
A ty głąbie musisz dalej trollować?
Nie widzisz, że temat zakończony?
Bany to dostają przygłupy, które nie umieją nawet sklepu na walkerze ustawić. Znasz takiego? :D
Macie szczęście, że u was Yooki ogarnia boty bo gdyby to robił taki nieudacznik jak ty to lipa z allegro...
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:55:40 pm »
A ty głąbie musisz dalej trollować?
Nie widzisz, że temat zakończony?
Bany to dostają przygłupy, które nie umieją nawet sklepu na walkerze ustawić. Znasz takiego? :D
Macie szczęście, że u was Yooki ogarnia boty bo gdyby to robił taki nieudacznik jak ty to lipa z allegro...
wiedzialem, ze czytac nie potrafi :bump:

tak, tak, dalej zawijaj te sreberka kretynku
ja rozumiem, ze masz bardzo niska samoocene, ale wyzywac siebie od glabow/trolli/przyglupow et cetera to juz lekka przesada, co by na to twoi rodziciele powiedzieli, troche szacunku przynajmniej dla nich misiaczku z kretynkowa :P, pewnie znajomi ci zabronili przyznawac sie jaka postacia grasz bo by im glupio bylo, ze z takim niedorozwoje sie zadaja :)

aha kretynie tak na przyszlosc, to moj ostani post do ciebie i w odpowiedzi na towje plucie, od x-czasu sie tylko powtarzasz i wlasciwie to mnie znudziles, idz na priva uswiadamiac ludzi jak to na offie RB bez tanka nie potrafisz zrobic i inne pierdoly, ja ci tylko wspolczuje, bo z twoich wypowiedzi wychodzi tylko taki maly polaczekpl, ktory nie moze przezyc, ze innym cos sie udaje, a najwikszoszą radosc sprawia mu jak ktos sie potknie, a jak przy tym sobie jakas krzywde zrobi to juz pewnie z radosci po ziemi sie tarzasz, mam nadzieje, ze tobie podobnych kretynow nie ma tak duzo i jutro nie dadza rady wybrac klamliwego kolegi po fachu...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2010, 12:17:54 am »
Dobra misie kolorowe. Juz sobie nawrzucaliście ? Mam nadzieje. Kazdy kolejny post z jakimikolwiek oskarżeniami/wyzwiskami etc bedzie karane. Nie chce mi sie juz czytac waszych kłótni, tym bardziej, ze nic ciekawego one nie wnoszą.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League