Witaj
Gość

Wątek: necro/bishop co o nim myslicie?  (Przeczytany 3732 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

necro/bishop co o nim myslicie?
« dnia: Marzec 23, 2008, 03:54:31 pm »
jak w temacie co myslicie o tej subie?? dobry w pvp i jako support?? ciezki czy latwy do zabicia??



  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2008, 11:18:41 pm »
nei marnuj an to horna chłopie necro/pp zrób


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2008, 09:55:02 pm »
necro/pp no bez przesady jak lubisz miec nabufowanego summona i returna to wez ale jak chcesz byc przydatny w pt na siega i nie tylko to wez necro/bp
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2008, 02:33:02 pm »
pfff naprade ne/bp to taka pro suba że ło tylky zazdrościć, poza leczeniem ma gówno...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2008, 05:00:10 pm »
pfff naprade ne/bp to taka pro suba że ło tylky zazdrościć, poza leczeniem ma -_-'o...
co nie zmienia faktu ze majac do wyboru necro/bish i necro/pp to wiekszasc ludzi woli miec w party tego pierwszego  :)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2008, 03:50:37 pm »
pfff naprade ne/bp to taka pro suba że ło tylky zazdrościć, poza leczeniem ma -_-'o...
i co będziesz pp bufowal ludzi w pt na siegu jakies 5 minut a wc zbufuje caly pt w ok. 20sek, bp w dobrym klanie co preferuje mpvp jest wiele bardziej przydatny. Zersztą solo jak grasz to jakie super buffy ma pp dla maga? m barier (przyda sie), zerk (nie wszyscy to biora na pvp) bless shield? btb=body to avart ww=pot. Jak dla mnie ne/pp to postac do spierdalania, a poza tym bp w interlude dostaje magical backfire, mana storm wiec sam pomysl i podaj jakies argumenty a nie tylko pffff piszesz.
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2008, 04:35:38 pm »
Dla mnie to lepsza suba od necro/pp. Na mass pvp, full buff raczej zawsze masz. Poza tym zawsze możesz coś pohealowac, czy rzucać balance life ( a jak sie ma full pt to naprawdę się dobrze spisuje).
Jeśli mowa o interlude, to bishop dostaje trance, mocniejsze heale, na 79 lvlu self ress. A przede wszystkim celestial shield, czyli 10 sekundowa nieśmiertelność :D

Prophet oprócz buffów, (które można dostać od kogoś innego), godny uwagi ma tylko return :D

Na oly, w interlude, myśle że szanse będą wyrównane. Bishop walnie sobie acu potke, body of avatar, 1 lvl berserker spirit i divine protection. Brakuje mu tylko magic barrier i mental shield (ma na 1 lvlu).  Ale braki w buffach powinien nadrabiać healem.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2008, 06:21:08 pm »
no ale root to fajna sprawa, a udany zwykle pozwala na +1 z kazdym fighterem, oprocz archerem ofc
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2008, 11:12:14 am »
no ale root to fajna sprawa, a udany zwykle pozwala na +1 z kazdym fighterem, oprocz archerem ofc

no root moze fajna ale nie na DN , gdzie mało w kogo wchodzi  bo kazdy przewaznie ma mentala, AQ to juz nie rzadkość  + baiuma tez bywa.

Jak ktos lubi niezaleznosc to ne/pp
jezeli robi postac pod klan lub ma duala pp to oczywiscie  ne/bish

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2008, 04:34:24 pm »
nom, przekonales mnie ;)
widzialem tez WK/BP w akcji, powiem, ze ciekawe polaczenie, tylko juz bardziej na heal niz dmg nastawione
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2008, 06:38:10 pm »
a widziales kiedys Wk/PP?  niby smieszna sub ale powiem ci ze 1 vs 1 naprawde ciezka do zajechania.. nawet  swoim th/pal mialem problem ja zabic..  ty gonisz pp..  on ma TP i sie leczy..  kot biegnie za toba, wali cie w plecy on healuje kota ktory tez jest ciezki do zabicia i tak w kółko :-)  no a wk/bish na pp buff bylby jeszcze ciezszy do zajechania

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2008, 07:50:56 pm »
Wiem ze to juz jest stary topic, ale przynajmniej w nim napisze skoro moj zamkneli ... :P

Jezeli mam necro/bish to na ktorej subie chodzic?
na bishu czy na necro ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2008, 11:40:13 pm »
Wiem ze to juz jest stary topic, ale przynajmniej w nim napisze skoro moj zamkneli ... :P

Jezeli mam necro/bish to na ktorej subie chodzic?
na bishu czy na necro ?

Jeżeli masz, to po co się głupio pytasz ?  :P Przełącz się na staty Necro, później na staty bisch, to będziesz widział jak ci sięzmienia HP i m.atack.
BTW: Na statach Bischa masz więcej HP i CP, a na Necro (chyba) więcej m.atack
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2008, 09:28:07 am »


Jeżeli masz, to po co się głupio pytasz ?  :P Przełącz się na staty Necro, później na staty bisch, to będziesz widział jak ci sięzmienia HP i m.atack.
BTW: Na statach Bischa masz więcej HP i CP, a na Necro (chyba) więcej m.atack

To zależy od dye jakie masz na postaci. Jeśli masz +int-men to na statach bishopa będziesz miał mniej m. ataku niż na statach necro, bo bishop nie może pakować w int'a. Poza tym na statach bisha masz więcej hp i cp jak już wcześniej wspomniano, więc jeśli masz tylko dye +wit-men(w co wątpię), to graj na statach bishopa...albo w sumie, sam sobie wybierz ;]


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: necro/bishop co o nim myslicie?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:53:01 pm »
ja osobiście gram na statach bisha :]
moja gra to głównie mass pvp, a wole mieć więcej CP/HP niż m.atk ;]
dye mam +5wit-5men +4con-4str (2xwit1xcon)

a co do wcześniejszych wypowiedzi, że necro.pp lepszy to sie nie zgodzę... ja takich nosem wciągam :wink: tymbardziej, że biszkopt, a właściwie kardynał ma buffa który daje resist na dark atk :] ^^ tak tak pamięta się czasy c4 jak na buffie bish+sws ol.necro bił za 300 xD
poza tym buff pp jest dostępny praktycznie wszędzie :wink: