Witaj
Gość

Wątek: HE/WK  (Przeczytany 2082 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

HE/WK
« dnia: Styczeń 06, 2009, 01:24:48 am »
Witam mam takie pytanie mam jak w temacie he/wk i zdziwilem sie dzisiaj bardzo bilem sie z he/wk i nie wiem jakim cudem ale nie bylem w stanie zabic mu kota ( gdzie koles mojego zdejmuje na hita ) co jest nie tak ( co daje enhant kota ) mowa tu o queen.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2009, 02:56:03 pm »
Moze kotek byl nabuffowany :P .Długo mu go biłeś?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:52:53 am »
Pewnie gosc mial lepsze buffy (songi) Aq+baium, jak u ciebie ze sprzetem?  no i zalezy jakiego kota mial  moze tego z UD  :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: HE/WK
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:56:28 am »
penie kotek mial bufki i do tego ten skill z 3rd rzucony na niego i po robocie :)

no i do tego byl++ ^^
najlepiej miec na 10 ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2009, 02:13:04 pm »
A no bilem kota długo koleś miał Dynasty set SB +F +7/8 i argu z mida , wiec podejrzewam ze AQ + Baium tez był bufy owszem ale raczej tylko od pp/bd bo nikogo więcej tam nie było.  Co nie zmienia faktu ze kotek musiał być nieźle nabity. 

Ja Drako set all +3 DB +F + 7 + AQ  LVL 78  Bufy od pp z pof + dance + songi  kot na bufach od pp.  A i tak kota biłem po 40 a crytyk za 100 wiem to smieszne a nawet tragiczne  ale tak było kota nie pojechałem.  On mi kota na hita położył i mnie po paru hitach.

I nie wiem co to było Buga jakiegoś miałem czy co ???? Jest to możliwe ????  a od którego lvl jest Queen z ud ????

 


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:55:03 pm »
No to jak 40/100 to raczej, miał UD, bo przy takim sprzęcie, to HE całkiem ładnie miota :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2009, 03:44:25 pm »
A na którym lvl dochodzi kot z UD ?? bo sie za bardzo nie znam za bardzo
I co daje enchant kota bo jak wbilem na + 1 to troszke tylko staty zmienilo ale od+1 do + 7 nic sie nie zmieniło wiec sie trochę dziwie


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: HE/WK
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:49:49 pm »
Chyba jeszcze HP podskakuje.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)