Witaj
Gość

Wątek: Problem z q na nobla.  (Przeczytany 1203 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Problem z q na nobla.
« dnia: Czerwiec 14, 2010, 09:23:05 pm »
Jak w temacie. Ogólnie to chodzi o Possessor of a Precious Soul 1. Gram na arenie i cuś mam problem z wydropieniem Crimson Moss. Zabilem około 400 Splinter Stakato's, Splinter Stakato Walker's, Soldiers and Drone's (wszystkie z tamtąd) i ani jednego crimson moss. Wiecie co z tym zrobić może?


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Problem z q na nobla.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2010, 01:55:05 pm »
A na pewno masz questa aktywnego na tą cześć ?  może na pamieć już idziesz i coś pominąłeś
Na Arenie kilka razy robiłem Noblesse i nie było problemów z quest dropem, więc to raczej nie kwestia serwa.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z q na nobla.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:10:59 pm »
Właśnie q robie pierwszy raz i mam dokladnie napisane żeby dropic Crimson Moss. Myśle że po tym tygodniowym braku NPC coś może nie grać


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Problem z q na nobla.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:56:11 am »
Nie chce zakładć tematu żeby bałaganu nie robić wiec zapytam tutaj mam taki problem gram klasa glad/pall na gladzie 3prof zrobiłem bez problemu, teraz robie na palladynie lecz gdy dochodze do momentu gdzie mam zabic mabki the guardian of forbiden knowlenge aby otrzymac amulet zabijam je i amuletu nie ma, zaznaczam że robiłem ten quest do 3prof na gladzie i było ok a teraz próbowałem juz kilka razy i wciąz to samo nie wiece co może byc problemem.