Witaj
Gość

Wątek: ty/pal  (Przeczytany 1490 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

ty/pal
« dnia: Wrzesień 03, 2010, 09:41:16 pm »
Opłaca się jeszcze takim mutantem grać ? Jak sprawdza się w PvP/PvE


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: ty/pal
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2010, 09:53:41 pm »
malo oplacalne, totemy i fist fury nie dzialaja ze wszysttkimi broniami, wiec z tyrka PRAWIE nic niemasz, no moze zealot, ja radze ci zrobic cos innego


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: ty/pal
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:03:09 pm »
malo oplacalne, totemy i fist fury nie dzialaja ze wszysttkimi broniami, wiec z tyrka PRAWIE nic niemasz, no moze zealot, ja radze ci zrobic cos innego

totemy nie działają czasem z 1hand swordem?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: ty/pal
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:20:10 pm »
tylko bison (znerfowany jakis :( ) i rabbit chyba, a fist fury tylko na fistach, ale mozesz tez grac tyrkiem z ai od czasu do czasu, tol'em majesty itp. i bic fistami
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 10:21:47 pm wysłana przez Misiugogo »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: ty/pal
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2010, 08:05:21 pm »
tylko bison (znerfowany jakis :( ) i rabbit chyba, a fist fury tylko na fistach, ale mozesz tez grac tyrkiem z ai od czasu do czasu, tol'em majesty itp. i bic fistami

generalnie mam dyna heavy arm master + dyna sword +F+11 i zastanawiam się czy fajnie będzie działać ta postać


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: ty/pal
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2010, 08:41:16 pm »
nie pytaj innych czy sie fajnie gra bo ktos moze grac na serwie najbardziej wyczesana postacia i bedzie zajebisty a ty zrobisz sobie taka sama, bedziesz mial taki sam sprzet a nie bedziesz jej czul to nia nie zawojujesz, zrob tyr/pal to zobaczysz, ja od siebie dodam jedno, kumpel kiedys mi opowiadal ze zarzucil ud to go taki tyr/pal pojechal nawet nie wiedzial kiedy, oczywiscie wszystko zalezy od buffa/sprzetu