Witaj
Gość

Wątek: Odp: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 1335 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« dnia: Marzec 23, 2011, 11:44:53 am »
Witam mam pare pytan na ktorych nie moge znalesc odpowiedzi gram na Dragon Network kronika Hellbound od kilku miesiecy ciagle tna oraz zmieniaja skile oraz staty u TH jak ktos nie wie od razu mowie ze sa laczone klasy ja gram TH/PP. Staf DNET L armor, full boss , Dynasty knife+7+cd full atrybut skile +15  tak samo na ten sam atrybut co sztylet. Od czasu jak wprowadzili ze STR zalerzy od częstotliwości wchodzenia crytow z skili to bije jakies 30% slabiej. DYE sprawdzalem rozne dodawalem do STR do DEX jak na razie biegam z sklepowymi +3 STR -4 DEX, oraz +2 STR -3 DEX z jednej strony odejmowanie u TH w ogóle u daggera DEX'a to dziwna sprawa ale poprostu nie moge znalesc odpowiedzi czemu bije tak a nie inaczej. 5 dni temu zrobili ze bluff dziala jak fear tez jest dziwne bo z tego co czytam nie ma czegos takiego wiec zapewne to wymysl czlowieka dodam wam screeny z loader'a.


[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 11:48:17 am wysłana przez SkyBH »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2011, 01:20:41 pm »
Cryt rate blowow po dodaniu dye do str jest taki zalosny, ze szkoda teraz odejmowac od cona.
Odejmowanie od dexa u dagera to jakas kpina! Odkad focus death , focus power nie dziala z lukiem ,dodawanie do str mija sie z celem.
Lepiej miec wiecej hp,cp i a speda(speeda) niz p atack ktory dla dagera nic nie daje.
Najlepsze dye dla dagera to +4con -4str ,+4dex -4str,+1dex -1 str.
Jesli chesz cos tam pograc z lukiem ,dajesz dye do str kosztem Con a nie Dex!Jednak tak jak napisalem wczesniej foc power i foc death nie daje juz bonusa do cryt dmg z luku w plecy.
Jedyne co sie zmienilo to to, ze fp i fd nie dziala tak jak powinno dzialac ,daja tylko 10% crt dmg w plecy.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2011, 10:52:55 pm »
ja mam th/wk i latam  +4 dex - 4 con. Szkoda mi trochę str odejmować bo dość często bije chimerki, a to się odbija trochę na p atk. A do pvp też nie jest złe