Witaj
Gość

Wątek: Sub dla TH  (Przeczytany 9738 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2007, 06:59:18 pm »
LoL jak nie uzywasz skilli Th w polaczeniu TH/DA?? Ja jakos uzywam prawie wszytkich!! Jak ktos nie uzywa to znaczy z enie umie grac swoja poastacia i tyle :O
On mowil o necro/th
A btw pamietasz n0rteć moze mielismy na shadow takiego w OT :D

A btw ta subka nie jest taka patologiczna w sumie rozmawialem z tym kolesiem bo sam sie zdziwilem taka subka, cast speed niski, to prawda, ale nie super tragiczny (dye na wit :D + potek lepszy od accu 3), i koles mowil ze klatwy nie siadaja tragicznie a na kazda walke 1v1 rzuci okolo 2, summon, tp, wiekszy p.attack, drain ( zasiegu 900 :] ) imho nie jest tragiczna ta subka, bardziej tragiczna bylaby th/ss, ale imho tez th/wk bylby lepszy x)



aaa no necro/TH... to sry :P to moze byc ciekawa suba ale nie w moim stylu :P


Pan mordu zginal, ale przed smiercia splodzil legion smiertelnych potomkow.
A slady ich przejscia bedzie znaczyc chaos!


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:30:23 pm »
bo ty n44boz0r jestes xD


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2007, 12:25:36 am »
Wy tu rozważanie który th względem innego jest najlepszy, a powinno się raczej który lepszy jest ogólnie.
Ja stawiam na th/da, poprostu ciężki do zabicia i bardzo dobry na mass pvp(mało kto targetuje te puszke bo wiadomo że odpali ud+łuk). Dobry też th/pp, non stop bufki bez których nawet dłubanie w nosie staje się niebezpieczne+pof który daje naprawde dużą przewage i taką postacią można ściągnąć kilka osób na 70+lv naraz(vide badguy z shadow).
No i o jak naprawią magic mastery u th bardzo mało zmieni.
Th/wl też wydaje się dobry ale raczej do expa niż do pvp, w końcu niemożna non stop na lion heart latać,revieve na 80%nieuda ci się urzyć a battle roatr chyba już się niestackuje z btb. Głownie większy patk i troche atk speed, co do hp to ma chyba boost hp lv 10 a pp ma 7 więc super różnicy nie ma.


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:09:36 am »
ja bym wachał się nad TH/DA a TH/PP ale chyba wybrał bym PP dlatego że ma pof


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:31:38 pm »
Jeżeli masz kumpla z clasa pp i masz czeste z nim kontakty, TH/DA jest najlepszy,  włączy psychical mirrori nie ma zmiluj, SK załaczony z Magic mirror zadaje mu po 200-300 dmg, czasami po 100 -.-, a on ci podleci i przywali blowem po 1,3 i co robisz? RUN !!! Albo cansel i jazda.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:33:38 pm »
a tam kumpel nie sadze zeby kumplowi chciało sie za tobą latać tyle ile grasz a jak ma pof to raczej nie bawi sie w jakies expieni


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:58:22 pm »
Ale jak amsz 78/78 lvl t przewaznie rbisz pvp , mass pvp i sie znajdzie PP
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:01:24 pm »
Ja myśle że tylko ludzie którzy grają xx/pp naprawde zdają sobie sprawe z tej wygody. Wybierzesz pp/th i naprawde się niezawiedziesz, wybierzesz th/da dostaniesz naprawde dobre skille jednak dalej będziesz potrzebował pp.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 26, 2007, 11:14:34 pm »
Hmm .. Mam male pytanko do elvina jesli mozesz napisz domnie na gg:8415653


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: -1

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 04, 2007, 08:50:04 am »
jaka najlepsza broń i zbroja dla TH/DA ??


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 04, 2007, 10:02:22 am »
karmian light set, emi bow + imperial shield








omg jaka chcesz, wielu biega w NM, dla mnie to ludzie ktorych nie stac na bizuterie lol xD
tallum to chore rozwiazanie... ^^
DC tylko do tankowania... ale nie wiem czy nie szkoda DC glovsow przerabiac na heavy xD
paru w maju biega, obnizajac sobie CON za pomoca dye.. i w sumie ok na tym wychodza xD


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 11, 2007, 03:39:34 pm »
th/pal th/da th/wl oraz th/pp th/wk
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2007, 08:17:45 pm »
Hej wszystkim. Nie chcę robić kolejnego tematu coby nie śmiecić na forum - co w/g Was jest lepszą subklasą - th/da czy th/pal? Przede wszystkim chodzi mi o mass pvp - z góry dziękuję ^^


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:21:03 pm »
na mass pvp panterka da jest fajna bo jej prawie nie widac i tak sie placze pod nogami robiac ogromny dmg w takich niezorientowanych magow. poza tym da nie ma nic ciekawego, drain na mass pvp sie nie uzywa raczej bo jest slaby i w ogóle zal na niego czasu, hamstring od biedy mozna czasem uzyc ale tez nie ma w tym wiekszego sensu chyba ze jest to 1vs1, touch of death to fajna sprawa ale trzeba wyczuc odpowiedni moment i dodatkowowo odbiera nam troche hp, wlasciwie kiedys jak gralem th/da to prawie tego nie uzywalem, moze dla tego za na poczatku nie wiedzialem co to jest ^^
th/pal imo jest fajniejszy bo ma tego swietnego heala, ktorego uzywa sie szczegolnie na ud (i th/da i th/pal, nie ma sie co tu oszukiwac, z lukiem swiata nie podbija, maja slaby dmg, maly zasieg, stuna na niskim lvlu, moze i to wystarczy ale jak jestes palem to 100 razy bardziej oplaca sie na tym ud podhealowac), obred sield defensa wynosi 360stopni (?), a u da to polowa z tego czyli 180stopni(?), nie jestem do konca pewny ale tak chyba wlasnie jest, czyli jak pal dostanie w tylek z luku czy z czego kolwiek innego(oprocz magi) to mniej go to uszkodzi aniezli da. pal ma tez chyba fajniejsze pasywy, skille pasywne i aktywne na undeady,  touch of life ktory nie wiem jak dziala ;P
th/pal fajniejszy na exp party, rb party
oboje wlasciwie tacy sami na pvp, mass pvp
infinite........................


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

  • *C5*
Odp: Sub dla TH
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2007, 01:09:10 pm »
Myslac przyslosciowy obstawiam Th/pal.W c5 bedzie ostro wymiatal, a nawet teraz niezle sobie radzi.