Witaj
Gość

Wątek: Elven Elder- prezentacja  (Przeczytany 144244 razy)

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:15:21 pm »
Cytuj
te 4 speed wiecej bo inne bonusy przy+dex nie istnieja(czekam na atak panow z tank fanclub na temat megawtfomgpwnbbq bonus do shield block rate)
Cytuj
Jedyne co jest przydatne to shield block rate.
z +dex dye to nie daje zbyt wiele
n/c


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:15:35 pm »
Cytuj
(czekam na atak panow z tank fanclub na temat megawtfomgpwnbbq bonus do shield block rate)
Fanclub > LOLBOT user
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:22:15 pm »
39 wiecej bez jakiegokolwiek buffa. w przypadku wiekszej ilosci buffow roznica  pomiedzy +4 a 5 wit dochodzi do 100(malaria buffy+baium ring +4 wit=1984cs, +5wit=2086 CS) osobiscie wole+5 wit niz +4 dex i te 4 speed wiecej bo inne bonusy przy+dex nie istnieja(czekam na atak panow z tank fanclub na temat megawtfomgpwnbbq bonus do shield block rate)

fanboi tankow moze Ci powiedziec ze ma w dupie shield block rate i +dex.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:26:23 pm »
Cytuj
Kto powiedzial, ze biegamy na POW? Predzej na COV
biegamy na pow bo biegamy w nuker party(ktore obecnie od kilku kronik jest top pvp grp) era lucznika zakonczyla sie w wprowadzeniem valor nerfem crt dmg chantem zmniejszcym crt dmg. a teraz dojdzie ejszcze song na bow resist^^(o dance nie wspominam bo z tego co widzialem na pts strasznie obcina m atatck)
ps
jak dalem "odpowidz " to twojego posta jeszcze nie bylo a potem juz nie patrzalem co dopisali w temacie;P
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:31:06 pm »
Oj juz, tak nie krytykujcie tego shield block rate bo jak ja pamietam, to jak nukerem mialem bless shield i stalem przodem do lucznika, to na 3 strzaly przewaznie 2 wchodzily na tarcze, co prawda excelent shield block byl rzadko, ale zwykly juz nie. Nawet na blahu byla czasem drama w czasach interlude,ze oprocz retarded wm augment, to trzeba nerfnac nukerom shield block rate. Nie wiem jak jest w ct1, ale zdaje mi sie, ze teraz juz chyba jednak nerfneli.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:36:12 pm »
czytaj ze zrozumieniem, pisalem o wplywie+4 dex u ee na jego shield block rate a nie o shield block rate u nukerow ogolnie.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 10, 2008, 09:36:29 pm »
Oj juz, tak nie krytykujcie tego shield block rate bo jak ja pamietam, to jak nukerem mialem bless shield i stalem przodem do lucznika, to na 3 strzaly przewaznie 2 wchodzily na tarcze, co prawda excelent shield block byl rzadko, ale zwykly juz nie. Nawet na blahu byla czasem drama w czasach interlude,ze oprocz retarded wm augment, to trzeba nerfnac nukerom shield block rate. Nie wiem jak jest w ct1, ale zdaje mi sie, ze teraz juz chyba jednak nerfneli.

przeciwko lucznikom jak stoisz na wprost to powinny wszystkie poleciec na tarcze, blok tarcza vs luki jest x3.

~20*1.8*3=108%, o ile nie bedziesz mial --dex to bazowy blok bedzie wiekszy niz 20%.



  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:12:57 am »
A tak z innej beczki.... Mam ochote zagrać znowu supportem (bo lubie) zastanawiam się czy ktokolwiek weźmie EE na low lvl (20-40)  do party. Nie chce expic solo na undeadach.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 26, 2008, 01:20:37 pm »
znajdz nukera na podobnym lvl :>
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 16, 2008, 01:12:50 am »
Patrzcie jaki "pro" EE ^^
KLIK

Btw chciałem to napisać w normalnym topicu o EE, ale... NIE MA O_O (albo ja jestem ślepy :< )

Ma ktos linka do tego frapsa? Na livepvp juz go raczej nie ma, a sam nie pamietam nazwy/nicka i nie moge znalezc : [ Elven Elder, female, w wstawkach byly rozowe napisy a w samym frapsie oprocz typowego pvp kilka akcji z 'dreczeniem' graczy, leczeniem mobow itd : p

cokolwiek : p


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 16, 2008, 01:15:41 am »
Shilu - My vision z tego co pamietam. Tak, movie jest genialny :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 16, 2008, 01:32:44 pm »
Patrzcie jaki "pro" EE ^^
KLIK

Btw chciałem to napisać w normalnym topicu o EE, ale... NIE MA O_O (albo ja jestem ślepy :< )

Ma ktos linka do tego frapsa? Na livepvp juz go raczej nie ma, a sam nie pamietam nazwy/nicka i nie moge znalezc : [ Elven Elder, female, w wstawkach byly rozowe napisy a w samym frapsie oprocz typowego pvp kilka akcji z 'dreczeniem' graczy, leczeniem mobow itd : p

cokolwiek : p
http://files.filefront.com/Shilu+Video+My+Visionavi/;8590764;/fileinfo.html


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 16, 2008, 09:46:22 pm »
Patrzcie jaki "pro" EE ^^
KLIK

Btw chciałem to napisać w normalnym topicu o EE, ale... NIE MA O_O (albo ja jestem ślepy :< )

Ma ktos linka do tego frapsa? Na livepvp juz go raczej nie ma, a sam nie pamietam nazwy/nicka i nie moge znalezc : [ Elven Elder, female, w wstawkach byly rozowe napisy a w samym frapsie oprocz typowego pvp kilka akcji z 'dreczeniem' graczy, leczeniem mobow itd : p

cokolwiek : p

Ten filmik, który tam dawałem, to akurat nie był o Shilu. To był filmik pokazujący jak nie należy grać EE ^_^


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 17, 2008, 12:25:01 am »
Ale mi chodzilo o ten z Shilu ; P Tak wiec dzięki (dzięki!) za pomoc : )

/edit by Froderator ^_-

blad zamierzony ; )
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2008, 07:05:43 pm wysłana przez eSkel »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 19, 2008, 11:59:09 am »
Poprostu kocham elfki, a elfy tylko w nocy :D
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2008, 12:27:43 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 23, 2008, 08:11:09 pm »
Na których lvlach dostaje się skille:
Major Heal
Erase
Mana Burn
Trance
Trun Undead
Clarity
Invocation

W ogóle ma ktoś taką rozpiskę skilli jaką mamy na stronie (http://lineage2.com.pl/umiejetnosci/), tylko że z uwzględnionymi skillami z kronik od C5 w górę?
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 23, 2008, 09:27:17 pm »
new future.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 23, 2008, 10:17:26 pm »
lol nie wpadłbym na to xD
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:52:13 am »
To ja mam teraz takie pytanie ... czy da sie pokonac daggera na oly ... jezeli tak to w jaki sposob ...

bo dochodze do momentu kiedy dagger nie ma many, ucieka ode mnie i niestety nie moge go trafic z luku ^^ jest jakis sposob zeby daggera polozyc ? :D

EE bez sensownej augmentacji jest bezradny na oli (zamały dmg). Za to z sensowną augmentacją (np. jakiś nuke) jest bardzo mocny :)
active: inflicts an earth attack.
sprawdza sie calkiem calkiem, ale pojawia sie pytanie. czy warto pozbyc sie tego, a przyfarmic inny typ nuke'a tylko dlatego, ze antek resistuje ten typ? myslalem nad wodnym ;o (sps wannabe)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • keep walking.
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:31:00 pm »
Nie warto, szczerze mówiąc nie wiem skąd to pytanie. Na Antharasie nie ty masz być DD.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:37:23 pm »
To ja mam teraz takie pytanie ... czy da sie pokonac daggera na oly ... jezeli tak to w jaki sposob ...

bo dochodze do momentu kiedy dagger nie ma many, ucieka ode mnie i niestety nie moge go trafic z luku ^^ jest jakis sposob zeby daggera polozyc ? :D

EE bez sensownej augmentacji jest bezradny na oli (zamały dmg). Za to z sensowną augmentacją (np. jakiś nuke) jest bardzo mocny :)
active: inflicts an earth attack.
sprawdza sie calkiem calkiem, ale pojawia sie pytanie. czy warto pozbyc sie tego, a przyfarmic inny typ nuke'a tylko dlatego, ze antek resistuje ten typ? myslalem nad wodnym ;o (sps wannabe)

Eart to bardzo dobry element do nuke. Jedyne co go hamuje to epic i surrender to wind.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 10, 2008, 04:38:45 pm »
Nie warto, szczerze mówiąc nie wiem skąd to pytanie. Na Antharasie nie ty masz być DD.
mialem na mysli earring of antharas -> +15% resist na earth -> zrobilem nuka zeby sie pobawic na oly.

To ja mam teraz takie pytanie ... czy da sie pokonac daggera na oly ... jezeli tak to w jaki sposob ...

bo dochodze do momentu kiedy dagger nie ma many, ucieka ode mnie i niestety nie moge go trafic z luku ^^ jest jakis sposob zeby daggera polozyc ? :D

EE bez sensownej augmentacji jest bezradny na oli (zamały dmg). Za to z sensowną augmentacją (np. jakiś nuke) jest bardzo mocny :)
active: inflicts an earth attack.
sprawdza sie calkiem calkiem, ale pojawia sie pytanie. czy warto pozbyc sie tego, a przyfarmic inny typ nuke'a tylko dlatego, ze antek resistuje ten typ? myslalem nad wodnym ;o (sps wannabe)

Eart to bardzo dobry element do nuke. Jedyne co go hamuje to epic i surrender to wind.
ta, tyle, ze na oly kazdy moze zalozyc kolczyka ;]


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 17, 2008, 01:45:29 pm »
czy Mana burn powinien wybudzac z Trance?
server: Celes
clan: OceanOfWhite
AW


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 17, 2008, 02:30:19 pm »
Kesai możesz mi powiedzieć jak wygląda animacja tego nuka? Nie widziałem szczerze mówiąc tego wcześniej. Normalnie go dopada jak vort czy jednak jakaś fajna jest?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 17, 2008, 03:15:36 pm »
czy Mana burn powinien wybudzac z Trance?

Od IL tak. W c5 nie wybudzał.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 03:17:12 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...