Witaj
Gość

Wątek: Elven Elder- prezentacja  (Przeczytany 144269 razy)

  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwiec 29, 2009, 07:46:11 pm »
jakie pasywne skille z sub dla ee, co bardziej opłaca sie maxymalizowac?
m.def / casting speed?

jaki najlepszy build ze skilli 75?
mnie zainteresowały:

Warrior
Passive Greater CP Boost: +738 cp <- to
Passive Resist Debuff

Buffer
Active Counter Invunerability: 5 sec, 3% chance <- to

Summoner
Passive Boost HP/MP  [ktos wie ile %?]

Knight
Passive Greater HP Boost: +6%
Passive Resist Critical Damage: +3% reduction
Active Counter Boost Mdef/Pdef: +20%m/pdef, 15 sec <- i to




strona wczesniej ...
server: Celes
clan: OceanOfWhite
AW


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:25:36 pm »
Pytanie co do lethali 68lvl+.

Gdzie można bić 68 lethalami? Wiem, że EE nie jest do solo koxu, ale czasami loguje się do gry w momencie gdzie online klanu >5 i przeważnie all ze sklepami ;P. ToI już troche niebiesko.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:45:34 pm »
Pytanie co do lethali 68lvl+.

Gdzie można bić 68 lethalami? Wiem, że EE nie jest do solo koxu, ale czasami loguje się do gry w momencie gdzie online klanu >5 i przeważnie all ze sklepami ;P. ToI już troche niebiesko.
w loa przed karikami na marluk costam są 2 fajne salki


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 10, 2009, 09:27:04 pm »
W gracji final mana burn ile powinien spalać many?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 11, 2009, 03:21:00 am »
Z tego co wiem, to zależy też od Twojego M atacku...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:01:09 pm »
A tak mniej więcej na buffie z CHu, z SoMem.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 11, 2009, 03:19:04 pm »
Witam ;)
Chciałem się dowiedzieć czy jest duża różnica pomiędzy clarity na +9 a clarity na +10?? Kilka razy próbowałem zrobić 10siątke, ale bez powodzenia. Zastanawiam się czy dalej próbować, czy pozostać przy +9....
I jeszcze jedno: skąd można zdobyć książki do bezpiecznego enchantowania??


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 12, 2009, 02:33:32 pm »
Witam ;)
Chciałem się dowiedzieć czy jest duża różnica pomiędzy clarity na +9 a clarity na +10??

Nie, na +12  masz kolejny skok.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 12, 2009, 11:12:42 pm »
A czy na którymś lvl szansa na enchant rośnie bo na 78 lvl mam 40% szansy?? Kolega EE 82 mówił mi, że też ma 40%...
Jest jakiś sposób na udany enchant czy po prostu 3ba liczyć na fart...??


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 12, 2009, 11:34:58 pm »
Tajemnica tkwi w bookach do safe enchantu :P
new future.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:05:47 pm »
Tajemnica tkwi w bookach do safe enchantu :P

i tu ponawiam poprzednie pytanie: jak je zdobyć??


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:54:34 pm »
Tajemnica tkwi w bookach do safe enchantu :P

i tu ponawiam poprzednie pytanie: jak je zdobyć??

Instancje fort, castle z dropu.
Kupno za epauletty w fort, castle.

A czy na którymś lvl szansa na enchant rośnie bo na 78 lvl mam 40% szansy?? Kolega EE 82 mówił mi, że też ma 40%...

Co lvl szansa na enchant rośnie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 17, 2009, 01:26:19 pm »
Jedynie hero rift daje rade i czasami tam chodze polethalować.
zrobilem test :)
w hero rift ESem 78 z SWMem 78 robilem ok. 1% na buff round, w pagan tym samym ESem z sagim 76 na leechu robie 1,2%-1,3% na buffround. Gdybym wbil do pagan np. o 3. w nocy i mial ladowarke w postaci peta (albo byl bishem i mial EE/SE) byloby jeszcze wiecej. Tak samo wiecej by bylo gdyby zamiast sagiego byl SWM. Czy ten swietny xp w hero polega na wchodzeniu i wychodzeniu tak zeby byc tylko i wylacznie w roomach z mobami HP x6? bo jesli tak to jest to dosyc kosztowne.
Nie, na +12  masz kolejny skok.
jestes pewny, ze wbicie +10 nie da totalnie nic? widzialem kiedys tabelke (nie moge jej znalezc, byla gdzie na blahu zrobiona przez Diego), z ktorej wynikalo, ze kazdy ++ w przypadku debuffow itp. ma wplyw na land rate a nie tylko co 3ci. Czyzby w przypadku buffow tylko co 3 sie liczylo?
Co lvl szansa na enchant rośnie.
hmm, na serio tak powinno byc? (przypominam, ze mowimy wciaz o skillach z 2nd prof)
pytalem kumpla 79 jaka ma szanse na wbicie +10 i tak samo jak ja na 78 40%. L2p zreszta mowi to samo (choc zdaje sobie sprawe, ze niektore dane moga byc przestarzale).
'Success chance does NOT increase at level 79. It is still unknown if this holds true for level 80, but it probably doesn't.'


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 17, 2009, 03:08:23 pm »
jestes pewny, ze wbicie +10 nie da totalnie nic? widzialem kiedys tabelke (nie moge jej znalezc, byla gdzie na blahu zrobiona przez Diego), z ktorej wynikalo, ze kazdy ++ w przypadku debuffow itp. ma wplyw na land rate a nie tylko co 3ci. Czyzby w przypadku buffow tylko co 3 sie liczylo?
o tym mówisz?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 17, 2009, 03:09:52 pm »
Jedynie hero rift daje rade i czasami tam chodze polethalować.
zCzy ten swietny xp w hero polega na wchodzeniu i wychodzeniu tak zeby byc tylko i wylacznie w roomach z mobami HP x6? bo jesli tak to jest to dosyc kosztowne.

Oczywiście roomy tylko x6, inne sie nie ogarniają.

Nie, na +12  masz kolejny skok.
jestes pewny, ze wbicie +10 nie da totalnie nic? widzialem kiedys tabelke (nie moge jej znalezc, byla gdzie na blahu zrobiona przez Diego), z ktorej wynikalo, ze kazdy ++ w przypadku debuffow itp. ma wplyw na land rate a nie tylko co 3ci. Czyzby w przypadku buffow tylko co 3 sie liczylo?

Może inaczej, skok masz w opisie skilla. Zapewne kolejne enchanty podnoszą efektywność o ułamek procenta czego nie widać w opisie.

Co lvl szansa na enchant rośnie.
hmm, na serio tak powinno byc? (przypominam, ze mowimy wciaz o skillach z 2nd prof)
pytalem kumpla 79 jaka ma szanse na wbicie +10 i tak samo jak ja na 78 40%. L2p zreszta mowi to samo (choc zdaje sobie sprawe, ze niektore dane moga byc przestarzale).
'Success chance does NOT increase at level 79. It is still unknown if this holds true for level 80, but it probably doesn't.'

81lvl
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 17, 2009, 08:23:44 pm »
ok, wszystko wiem. Dzieki.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 17, 2009, 09:03:41 pm »
Może inaczej, skok masz w opisie skilla. Zapewne kolejne enchanty podnoszą efektywność o ułamek procenta czego nie widać w opisie.
Dobrze mówi. Gdyby ktoś nie wiedział, to L2 zaokrągla w dół - co oznacza, że jeżeli np. enchant dodaje powiedzmy +1,2 -> +1,5 -> +1,8 -> +2,1, to różnicę widać dopiero po przekroczeniu następnej liczby całkowitej.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:08:52 pm »
Pytanie pewnie tylko do coshoo ;].  Enlightenment jaki ma reuse tak mniej więcej na full buffie?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:46:03 pm »
Pytanie pewnie tylko do coshoo ;].  Enlightenment jaki ma reuse tak mniej więcej na full buffie?
Z Tezzą i Refreshem czy bez? :D

7-8 minut jakoś będzie ;p


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 21, 2009, 11:41:57 pm »
I tak tego skilla pewnie nigdy na pasek nie wrzuce, ale co tam :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:43:21 am »
Sztywny reuse 10 min.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 22, 2009, 01:42:11 am »
Czyli buffy/jewele tego nie zmniejszają? My bad :<


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:49:02 pm »
Hej :)
Chciałabym dopiero zacząć przygodę EE i mam kilka pytanek:
1) Czy da się tą postać po prostu szybko wyexpić inkwizytorem bijąc mobki z herbami? - ciągle leci mana, emp i acu, więc chyba można nonstop bić bez konieczności wracania do miasta/siadania?
2) Od którego lvl warto zacząć zabawę z turn undead i gdzie to zacząć :wink:
3) Jaka jest mniej więcej szansa na wejście lethala w turn?
4) To pytanko do Yokera chyba - mówisz, że w LoA jest jeden room tylko z undeadami, ale przecież one są aggro, więc jak wejdzie fear, to mobek może zwiać do swoich i już go wtedy nie ruszymy, bo reszta się na nas rzuca?
5) Co myślicie, aby na 40 lvl założyć taki sprzęcik - Demon+Homek z acu (ew konkwersją, żeby mieć więcej manki na expie) - i jedziemy z inkwizytora (a może z Punisha?)
6) No właśnie - opłaca się w ogóle bawić Punishem w dobie inq?
7) Trochę nie bardzo wiem, o jakim Hero Rifcie mówicie - chodzi o ten klasyczny rift, do którego się wchodzi dzięki tym niebieskim kamyczkom? :P
7) Od którego lvl można zacząć zabawę w Pagan?
8 Czy clarity wpływa na zmniejszenie zużycia mp każdego skilla? Również dances & songs?

Z góry dziękuję za pomoc :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 01:49:24 pm wysłana przez virumka »


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 22, 2009, 03:25:42 pm »
Hej :)
Chciałabym dopiero zacząć przygodę EE i mam kilka pytanek:
1) Czy da się tą postać po prostu szybko wyexpić inkwizytorem bijąc mobki z herbami? - ciągle leci mana, emp i acu, więc chyba można nonstop bić bez konieczności wracania do miasta/siadania?
2) Od którego lvl warto zacząć zabawę z turn undead i gdzie to zacząć :wink:
3) Jaka jest mniej więcej szansa na wejście lethala w turn?
4) To pytanko do Yokera chyba - mówisz, że w LoA jest jeden room tylko z undeadami, ale przecież one są aggro, więc jak wejdzie fear, to mobek może zwiać do swoich i już go wtedy nie ruszymy, bo reszta się na nas rzuca?
5) Co myślicie, aby na 40 lvl założyć taki sprzęcik - Demon+Homek z acu (ew konkwersją, żeby mieć więcej manki na expie) - i jedziemy z inkwizytora (a może z Punisha?)
6) No właśnie - opłaca się w ogóle bawić Punishem w dobie inq?
7) Trochę nie bardzo wiem, o jakim Hero Rifcie mówicie - chodzi o ten klasyczny rift, do którego się wchodzi dzięki tym niebieskim kamyczkom? :P
7) Od którego lvl można zacząć zabawę w Pagan?
8 Czy clarity wpływa na zmniejszenie zużycia mp każdego skilla? Również dances & songs?

Z góry dziękuję za pomoc :)


1. Z herbami pewnie tak, ale ja ogólnie bardzo rzadko tak koxam,imo grając ee szukamy pt. Jak chcesz bić jako mag...to zrób maga :P.
2. Turn Undead masz na 56( czy tam 58) i bijemy wo ToI na parterze. Do 64/66 można bić, później LoA tak do 70/71. 70/71 to taka luka bo w sumie nie ma gdzie za bardzo :P. Martyrs, lekko niebiesko już jeśli pamiętam, głębiej w disci 75/79, źle wchodzi. Byle do 73, później pagan. Lvl'e podaje tak na oko, bo dokładnie pamiętam do którego lvla najlepiej bić w w/w miejscówkach. Imo i tak rift najlepszy na lethale. ;]
3. 30% lethal.
4. Żaden problem. Wchodzi fear- zostawiasz, bierzesz następnego. Na fearze ten lethal gorzej wchodzi. W LoA nie powinnaś mieć problemów.
5. Imo exp na siłe, poszukaj lepiej nukera do duo/trio.
7. Hero rift, to normalny rift ;P. Polujemy tam głównie na x6 mobki, inaczej się nie opłaca w zasadzie. Lvl to 80/85 mobów chyba, więc za szybko tam nie pobijesz :P.
7.2.: Pagan od 73.
8. Tak, 12% zmniejsza.

O expie inq to mysle, że przydałaby się cocabura ;].


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:33:16 pm »
Hej :)
Chciałabym dopiero zacząć przygodę EE i mam kilka pytanek:
1) Czy da się tą postać po prostu szybko wyexpić inkwizytorem bijąc mobki z herbami? - ciągle leci mana, emp i acu, więc chyba można nonstop bić bez konieczności wracania do miasta/siadania?

Da sie, z kokaburrą na plecach i na spocie z herbami koksasz non stop.

2) Od którego lvl warto zacząć zabawę z turn undead i gdzie to zacząć :wink:

Według mnie 74lvl, wcześniej jest totalnie nieoplacalny chyba że grasz na jakimś wysoko ratowy serwie gdzie leci dużo kasy z mobów.

3) Jaka jest mniej więcej szansa na wejście lethala w turn?

Jakieś 30% w moba na twoim lvl.

4) To pytanko do Yokera chyba - mówisz, że w LoA jest jeden room tylko z undeadami, ale przecież one są aggro, więc jak wejdzie fear, to mobek może zwiać do swoich i już go wtedy nie ruszymy, bo reszta się na nas rzuca?

Nie wiem nigdy tam nie koksałem. Lepiej już iść chyba na doomy koło Devastated Castle, na inquisitorze 2 hit.

5) Co myślicie, aby na 40 lvl założyć taki sprzęcik - Demon+Homek z acu (ew konkwersją, żeby mieć więcej manki na expie) - i jedziemy z inkwizytora (a może z Punisha?)

Jesli brakuje ci odrobiny żeby 2-3 hitować moba na danym spocie możesz sie bawić w demon seta i naczej karmian lepszy.

6) No właśnie - opłaca się w ogóle bawić Punishem w dobie inq?

nie

7) Trochę nie bardzo wiem, o jakim Hero Rifcie mówicie - chodzi o ten klasyczny rift, do którego się wchodzi dzięki tym niebieskim kamyczkom? :P

Tak ten klasyczny rift, roomy x6.

7) Od którego lvl można zacząć zabawę w Pagan?

74

8 Czy clarity wpływa na zmniejszenie zużycia mp każdego skilla? Również dances & songs?

Clarity lvl 3 - 10% dla skilli fizycznych, magicznych; 20% dla songów/dance


Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...