Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye na HB pytania  (Przeczytany 2446 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Hawkeye na HB pytania
« dnia: Styczeń 17, 2015, 09:24:20 pm »
Poczytalem troche i czy lucznicy sa naprawde az tacy slabi na HB?
-Czy do expienia samotnie(tzn. + PP na boxie) hawkeye nie jest zlym wyborem?
-Czy oplacalane jest do 40 lvl biegac z daggerem zamiast z lukiem ze wzgledu na ss?
-Czy mozecie mi podac miejscowki gdzie dobrze expic tak do 60 lvla?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Hawkeye na HB pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2015, 09:46:06 pm »
Poczytalem troche i czy lucznicy sa naprawde az tacy slabi na HB?
-Czy do expienia samotnie(tzn. + PP na boxie) hawkeye nie jest zlym wyborem?
-Czy oplacalane jest do 40 lvl biegac z daggerem zamiast z lukiem ze wzgledu na ss?
-Czy mozecie mi podac miejscowki gdzie dobrze expic tak do 60 lvla?
1. Jest dobrym wyborem
2. Zależy gdzie expisz i jak wolisz. Jeżeli chcesz przyoszczędzić to raczej do 52 z daggerem bo o ile sie nie myle to eminance zjada 9ssc.
3.od 40 do 50 spokojnie koło IV, nie na dole, na miejscówkach za mostem, od 50 tanor/cmentarz/fp potem mozesz na vos albo pt w TOI

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye na HB pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2015, 10:28:34 pm »
Dzieki za odpowiedz a co z expem pozniej 40? Jak dla mnie najbardziej meczaca i nudna czesc gry. Jakies miejscowki godne polecenia?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Hawkeye na HB pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2015, 10:49:37 pm »
do 20 to wokół startowej wioski, a po tym to ruins of agony/despair, a potem westalands albo do ant nest/breka (ta z giran)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye na HB pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2015, 12:08:36 pm »
Czy grajac HE + PP jest/bedzie potzrebny mi jakis pet? Co myslicie o zrobieniu wilka dla szybszego expa?


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye na HB pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2015, 10:41:54 pm »
Mam kolejne pytania:
- czy HE + PP + wilk dadza radze poexpic w cata/necro?
- czy oplacalnym jest kupywanie C-gradowego armora i seta bizu + bieganie z shadowem lukiem c? i ominiecie gradow b i skupienie sie na luku A grade i w dalej kolejneosci secie itp?