Witaj
Gość

Wątek: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?  (Przeczytany 4567 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« dnia: Maj 03, 2018, 11:02:31 am »
Witam, wiadomo nie od dziś, że Rosjanie traktują L2 bardziej jako zarobek niż czerpanie przyjemności z gry. Czy zna może ktoś jakiś serwer gdzie ich nie widać? :) Rate i kronika obojętne. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2018, 12:12:20 pm »
Witam, wiadomo nie od dziś, że Rosjanie traktują L2 bardziej jako zarobek niż czerpanie przyjemności z gry. Czy zna może ktoś jakiś serwer gdzie ich nie widać? :) Rate i kronika obojętne. Pozdrawiam
Podpinam się, też takiego szukam i ma stać już przynajmniej 6 miesięcy


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2018, 11:23:15 am »
procent PL, LT czy greków którzy grają tylko dla rmt jest pewnie taki sam jak w RU, z tą różnicą że rusków jest zwyczajnie kilka razy więcej więc łatwiej uogólniać.
RU community jako jedyne jeszcze gra w L2, są zorganizowani i mają jakieś cele/klany. Więc EU padliny które sobie szukają casualowego PVE są wciągane nosem i potem mamy tematy jak ten tutaj XD

polecam postawić sobie l2j na własny PC i zaprosić kolegów z TSa, koniecznie pytając się czy nie grają dłużej czy lepiej niż ty.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2018, 12:11:11 pm »
procent PL, LT czy greków którzy grają tylko dla rmt jest pewnie taki sam jak w RU, z tą różnicą że rusków jest zwyczajnie kilka razy więcej więc łatwiej uogólniać.
RU community jako jedyne jeszcze gra w L2, są zorganizowani i mają jakieś cele/klany. Więc EU padliny które sobie szukają casualowego PVE są wciągane nosem i potem mamy tematy jak ten tutaj XD

polecam postawić sobie l2j na własny PC i zaprosić kolegów z TSa, koniecznie pytając się czy nie grają dłużej czy lepiej niż ty.
Nie jest to do końca prawda, chociaż przyznaję że są dobrze zorganizowani, ale wynika to chyba z innych czynników.
Więcej czasu na grę, inne podejście do gry, trzymania się stadnie.
Przypomnę, że jedyny przypadek zabójstwa na tle L2 był właśnie w Rosji.
Grałem na serwerze l2off przez wiele lat gdzie ruskie klany miał tylko jeden zamek i to krótko - udowodniono im oszustwa w grze, cheaty i hacki, to były czasy starych, dziurawych ekstenderów c1-c4. Takich oszustów jak Rosjanie w tej grze nie uświadczysz.
Im wsio rawno, byle by wygrać, czy cheatem, czy hackiem, czy za kasę. Bardziej szanuję Latynosów. Kozaki, ale raczej legit.
Najlepsze klany na tym serwerze były z community europejskiego.

Tyle, że ludzi w większości podorastali czy gra im się znudziła i opuścili L2, starych graczy z Europy już nie znajdziesz, tylko plankton wychowany na l2j. No i Rusków.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2018, 12:27:22 pm »
Takich oszustów jak Rosjanie w tej grze nie uświadczysz. Im wsio rawno, byle by wygrać, czy cheatem, czy hackiem, czy za kasę.
abuse or lose, ktoś się może się nie zgodzić, ale dla mnie szukanie/abusowanie błędów gry (które często wymaga reversowania samego silnika) to zabawa dla inteligentnych jednostek, a takie osoby szanuje na wstępie bardziej niż płaczących nieudaczników :D


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2018, 07:28:32 pm »
RU community jako jedyne jeszcze gra w L2, są zorganizowani i mają jakieś cele/klany. Więc EU padliny które sobie szukają casualowego PVE są wciągane nosem i potem mamy tematy jak ten tutaj XD
Nie jest to do końca prawda, chociaż przyznaję że są dobrze zorganizowani, ale wynika to chyba z innych czynników.
Więcej czasu na grę, inne podejście do gry, trzymania się stadnie.
napisales to samo, jednoczesnie piszac ze "nie jest to do konca prawda"

??

ogolnie to smieszni sa "eksperci", ktorzy nigdy nie grali w RU community, ale wydaja sie wiedziec o nim wszystko

Wyciąłeś fragment mojej wypowiedzi i ją komentujesz. Nie do końca całą.
To dlatego masz, że nie jest to do końca prawda.
 :D
Twoje posty sugerują, że Ruskie są zayebistymy w wuj graczami co resztę wciągają nosem.
W dalszej części mojego wpisu wyłożyłem ci dlaczego możesz odnosić takie wrażenie.
I dlaczego nie jest ono do końca prawdziwe.
Grałem  z Ruskimi w party i na ich serwerze, gdzie 95% to ruskie community, chyba przez dwa miesiące.
Zrezygnowałem po całkowicie idiotycznym zdarzeniu -dropiłem quest w GC któraś tam z rzędu postacią i podbiegł jakiś ruski, spytał się czy dropię quest itemy i zażądał, bym mu oddał co mam w inventory. Śmieszne to było, bo on pp a ja sps, daje trade i pyskuje dlaczego zwlekam, bo on czasu nie ma.
Pogoniłem knypa, ale pomyślałem, że nigdy przez wiele lat gdy w l2 takie coś mi się nie zdarzyło i mentalność ruskich jest jednak inna niż nasza czy nawet Latynosów. Spotkałem i żebraków, i scammerów, ale takie zachowanie to pierwszy raz.
Wylogowałem się i obiecałem sobie, że już nigdy nie wrócę na ruski serwer.
Może i głupie, bo byłem z nimi wiele razy w party i muszę przyznać że są ogarnięci jak na dzisiejszy poziom community.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2018, 07:41:04 pm »
Twoje posty sugerują, że Ruskie są zayebistymy w wuj graczami co resztę wciągają nosem.
ciekawe, jakos tego w swoich postach nie zauwazylem


Grałem  z Ruskimi w party i na ich serwerze, gdzie 95% to ruskie community, chyba przez dwa miesiące.
Zrezygnowałem po całkowicie idiotycznym zdarzeniu -dropiłem quest w GC któraś tam z rzędu postacią i podbiegł jakiś ruski, spytał się czy dropię quest itemy i zażądał, bym mu oddał co mam w inventory. Śmieszne to było, bo on pp a ja sps, daje trade i pyskuje dlaczego zwlekam, bo on czasu nie ma.
Pogoniłem knypa, ale pomyślałem, że nigdy przez wiele lat gdy w l2 takie coś mi się nie zdarzyło i mentalność ruskich jest jednak inna niż nasza czy nawet Latynosów. Spotkałem i żebraków, i scammerów, ale takie zachowanie to pierwszy raz.
Wylogowałem się i obiecałem sobie, że już nigdy nie wrócę na ruski serwer.
Może i głupie, bo byłem z nimi wiele razy w party i muszę przyznać że są ogarnięci jak na dzisiejszy poziom community.
no troche glupie, bo po zachowaniu jednego czlowieka oceniles cala spolecznosc, ktora jakby nie bylo troche osob sobie liczy

prawda jest taka, ze w RU community mozna spotkac tyle samo debili, co w kazdym innym (czyt. 90%?), ale tylko ruscy w obecnych czasach, po to zeby byc top potrafia przeznaczyc, oprocz pieniedzy, nieprzespane godziny i zasoby ludzkie


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2018, 08:10:29 pm »
fgt zapominasz że dla ruska czas jest mniej wartościowy niż dla przeciętnego europejczyka, a gre często traktują jak inwestycję nie zabawę czy przerwę między pracą a spaniem
stąd wywodzą się różnice między 'przeciętnym' ruskiem, a 'przeciętnym' graczem eu community, z czego też gracze z tego 'eu' community różnią się między sobą zależnie od kraju pewnymi predyspozycjami do zachowań w trakcie gry i podejścia do samej gry

nie jest przyjemnością granie z graczami z typową ruską mentalnością (z naciskiem na typową), bo nie dzielą takich samych poglądów i podejścia do gry jak my, jeżeli tobie bliżej tokiem myślenia do przeciętnego ruska, to dobrze się w ich community odnajdujesz, inni niekoniecznie
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2018, 08:18:21 pm »
Takich oszustów jak Rosjanie w tej grze nie uświadczysz. Im wsio rawno, byle by wygrać, czy cheatem, czy hackiem, czy za kasę.
abuse or lose, ktoś się może się nie zgodzić, ale dla mnie szukanie/abusowanie błędów gry (które często wymaga reversowania samego silnika) to zabawa dla inteligentnych jednostek, a takie osoby szanuje na wstępie bardziej niż płaczących nieudaczników :D
Z tego wniosek że masz mentalność typowego Ruska i nie rozumiesz idei gry.

Twoje posty sugerują, że Ruskie są zayebistymy w wuj graczami co resztę wciągają nosem.
ciekawe, jakos tego w swoich postach nie zauwazylem
Bo się wpieprzyłeś między wódkę i zakąskę

Grałem  z Ruskimi w party i na ich serwerze, gdzie 95% to ruskie community, chyba przez dwa miesiące.
Zrezygnowałem po całkowicie idiotycznym zdarzeniu -dropiłem quest w GC któraś tam z rzędu postacią i podbiegł jakiś ruski, spytał się czy dropię quest itemy i zażądał, bym mu oddał co mam w inventory. Śmieszne to było, bo on pp a ja sps, daje trade i pyskuje dlaczego zwlekam, bo on czasu nie ma.
Pogoniłem knypa, ale pomyślałem, że nigdy przez wiele lat gdy w l2 takie coś mi się nie zdarzyło i mentalność ruskich jest jednak inna niż nasza czy nawet Latynosów. Spotkałem i żebraków, i scammerów, ale takie zachowanie to pierwszy raz.
Wylogowałem się i obiecałem sobie, że już nigdy nie wrócę na ruski serwer.
Może i głupie, bo byłem z nimi wiele razy w party i muszę przyznać że są ogarnięci jak na dzisiejszy poziom community.
no troche glupie, bo po zachowaniu jednego czlowieka oceniles cala spolecznosc, ktora jakby nie bylo troche osob sobie liczy

prawda jest taka, ze w RU community mozna spotkac tyle samo debili, co w kazdym innym (czyt. 90%?), ale tylko ruscy w obecnych czasach, po to zeby byc top potrafia przeznaczyc, oprocz pieniedzy, nieprzespane godziny i zasoby ludzkie
Nie zrozumiałeś tego co napisałem. A nie chce mi się 2x tłumaczyć.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2018, 08:20:18 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2018, 08:37:54 pm »
'przeciętnym'
brawo, slowo klucz znalezione


jeżeli tobie bliżej tokiem myślenia do przeciętnego ruska, to dobrze się w ich community odnajdujesz, inni niekoniecznie
dobrze sie odnajduje w ich community, bo nie gralem z "przecietnymi"

Grałem  z Ruskimi w party i na ich serwerze, gdzie 95% to ruskie community, chyba przez dwa miesiące.
Zrezygnowałem po całkowicie idiotycznym zdarzeniu -dropiłem quest w GC któraś tam z rzędu postacią i podbiegł jakiś ruski, spytał się czy dropię quest itemy i zażądał, bym mu oddał co mam w inventory. Śmieszne to było, bo on pp a ja sps, daje trade i pyskuje dlaczego zwlekam, bo on czasu nie ma.
Pogoniłem knypa, ale pomyślałem, że nigdy przez wiele lat gdy w l2 takie coś mi się nie zdarzyło i mentalność ruskich jest jednak inna niż nasza czy nawet Latynosów. Spotkałem i żebraków, i scammerów, ale takie zachowanie to pierwszy raz.
Wylogowałem się i obiecałem sobie, że już nigdy nie wrócę na ruski serwer.
Może i głupie, bo byłem z nimi wiele razy w party i muszę przyznać że są ogarnięci jak na dzisiejszy poziom community.
no troche glupie, bo po zachowaniu jednego czlowieka oceniles cala spolecznosc, ktora jakby nie bylo troche osob sobie liczy

prawda jest taka, ze w RU community mozna spotkac tyle samo debili, co w kazdym innym (czyt. 90%?), ale tylko ruscy w obecnych czasach, po to zeby byc top potrafia przeznaczyc, oprocz pieniedzy, nieprzespane godziny i zasoby ludzkie
Nie zrozumiałeś tego co napisałem. A nie chce mi się 2x tłumaczyć.
oczywiscie ze nie zrozumialem i nie mam zamiaru probowac rozumiec, jak po jednorazowym zachowaniu jednego czlowieka mozna ocenic "mentalnosc" calej spolecznosci

Twoje posty sugerują, że Ruskie są zayebistymy w wuj graczami co resztę wciągają nosem.
ciekawe, jakos tego w swoich postach nie zauwazylem
Bo się wpieprzyłeś między wódkę i zakąskę
:questionmark:


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2018, 12:31:52 am »
ru z jednej strony pomaga z drugiej szkodzi
i wcale sie nie dziwie ze niektorzy ludzie nie chca grac z ru comunity albo na ru serwerach
Castani


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2018, 08:00:12 am »
Bo się wpieprzyłeś między wódkę i zakąskę
:questionmark:
Mój komentarz był adresowany do wypowiedzi innej osoby, a ty raczyłeś odpowiedzieć chociaż nie do ciebie był skierowany.
Więc zebrałeś za kogoś innego.
Następnym razem proszę mi nie wchodzić na linię ognia.

Z tego wniosek że masz mentalność typowego Ruska i nie rozumiesz idei gry.
wut, licytujesz się z cymbałem który zrobił ten temat o pierwsze miejsce? nawet nie chce, żebyś się rozpisywał na temat swojej idei grania w grę, bo nic ciekawego nie przeczytam :D

ale tbh patrząc z perspektywy lat na EU offie, ci co najwięcej płaczą o p2w, cheaty, RU playerów itd, to zwyczajni nieudacznicy którzy nawet na pustym serwerze mieliby problem być najlepszym XD
Można grać w pokera znaczonymi kartami i ograć z pieniędzy przeciwnika. Ale nie czyni to z ciebie dobrego pokerzysty, tylko zwykłego szulera.
I tak nie zrozumiesz, bo jak wcześniej napisałem, masz mentalność typowego Ruska.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2018, 08:08:56 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 05, 2018, 10:30:53 am »
Bo się wpieprzyłeś między wódkę i zakąskę
:questionmark:
Mój komentarz był adresowany do wypowiedzi innej osoby, a ty raczyłeś odpowiedzieć chociaż nie do ciebie był skierowany.
Więc zebrałeś za kogoś innego.
Następnym razem proszę mi nie wchodzić na linię ognia.
zacytowales moj post i mowisz ze twoja odpowiedz byla skierowana do kogos innego?
come on, nastepnym razem prosze nauczyc sie uzywac forum


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 05, 2018, 04:35:25 pm »
Możecie mi wytłumaczyć jedno...kolega zaczął temat czy może pograć bez Ru itp, a ty jakieś wywody, wrzuty, riposty...naprawdę. Zawsze miałem ludzi z l2 za zaradnych, ciekawych świata, pewnych siebie( w końcu na nie jednym serwie z takimi  o jakiś status się ścigałem), a tu jakaś dziecinada..Panowie większość z was ma ok 30 na karku. W przyszłości wy będziecie brać silny udział w życiu naszego kraju i z takim podejściem definitywnie my nie będziemy potrzebowali Niemców, Ruskich żeby Polska zniknęła ponownie z map świata.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 05, 2018, 07:12:33 pm »
zacytowales moj post i mowisz ze twoja odpowiedz byla skierowana do kogos innego?
come on, nastepnym razem prosze nauczyc sie uzywac forum

No, ktos powinien.
@fgt
Po twoich (celowo z małej litery) postach wnioskuje, że ty w odróżnieniu od reszty Polaków "yntelygient" jesteś, pewnie po jakimś Gimbridżu albo nawet Gimfordzie...
a ja po twoich postach wnioskuje, ze nie znasz pojecia "uogolnianie", zegnam

RU community jako jedyne jeszcze gra w L2, są zorganizowani i mają jakieś cele/klany. Więc EU padliny które sobie szukają casualowego PVE są wciągane nosem i potem mamy tematy jak ten tutaj XD
Nie jest to do końca prawda, chociaż przyznaję że są dobrze zorganizowani, ale wynika to chyba z innych czynników.
Więcej czasu na grę, inne podejście do gry, trzymania się stadnie.
napisales to samo, jednoczesnie piszac ze "nie jest to do konca prawda"

??

ogolnie to smieszni sa "eksperci", ktorzy nigdy nie grali w RU community, ale wydaja sie wiedziec o nim wszystko
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2018, 07:38:33 pm »
witam, wiadomo nie od dzis ze polacy to debile, czy zna ktos polskie forum l2 bez polakow?

Gdyby to zależało ode mnie, był by to twój ostań post na tym forum.
swietnie, dziekuje za informacje, cos jeszcze?

Możecie mi wytłumaczyć jedno...kolega zaczął temat czy może pograć bez Ru itp, a ty jakieś wywody, wrzuty, riposty...
alez oczywiscie, problem w tym JAK "kolega" zaczal temat
a co do reszty twojego posta - polska JUZ nie istnieje na mapie swiata, wiec ciezko zeby zniknela w przyszlosci

No, ktos powinien.
rzeczywiscie, ktos powinien, ale nie mam zamiaru tracic czasu zeby wyjasniac, wiec na tym zakoncze dyskusje z czlowiekiem, ktory cala spolecznosc ocenil po dziwnym (nie nagannym, nie skandalicznym, a wlasnie dziwnym) zachowaniu pojedynczego osobnika




  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Czy są jakieś serwery gdzie nie grają Rosjanie?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2018, 12:27:00 pm »
poczyszczone troche, prosze mi tu bez wjazdów
dziękuję