Witaj
Gość

Wątek: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!  (Przeczytany 3502 razy)

  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« dnia: Listopad 07, 2013, 12:25:46 pm »
"Bardzo prosiłbym o zatrzymanie głupich komentarzy dla siebie, w szczególności dotyczących poprzedniego serwera i mojej nieobecności. Nie jest to temat na który chciałbym żartować czy debatować w ogóle. Stało się jak się stało i się nie odstanie. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Aria zawsze była moim oczkiem w głowie i bardzo miło wspominam czas spędzony nad serwerem. Oczywiście często miałem wszystkiego dość, szczególnie gdy do głosu dochodziły oszołomy i krzykacze. Szczerze - żeby oszczędzić sobie czytanie wypocin hejterów poprzednie forum zostało usunięte bez czytania go. Ostatnio zaglądnąłem na nie kilka miesięcy temu.

Głównym celem zawsze był fun i po to serwer był robiony, żeby ludzie mogli spędzać swój wolny czas na rozrywce, która im się podobała. Wiem, że po latach pewnie większość już nie gra w l2, czasu się zmieniły aczkolwiek często piszecie do mnie z pytaniami co dalej z Arią. Postanowiłem zrobić reopen, choćby po to by znów był fun. Teraz jednak w odróżnieniu od poprzednich serwerów Phoenixa i Khadii zrobimy to inaczej. Raty nie będą niskie 'po to by zapewnić dłuższą rozgrywkę', bo nikt nie ma czasu na raty. W Giran będą stali ważniejsi NPC jak do tej pory i będzie jeszcze kilka ułatwień. Po co ? Po to żeby skrócić koks i zmaksymalizować fun. Nikt nie ma czasu mozolnie expić, farmić i cackać się z tym wiekami. Dlatego też serwer będzie dla tych, ktorzy nie chcą poświęcać grze całego wolnego czasu. Oczywiście jak ktoś lubi farmę będzie sobie mógł szaleć ;)

Natomiast, co ważniejsze.

Przez cały czas nad źródłami pracowali pozostali developerzy, którzy posiadają serwery cały czas w tym _lion_ - dlatego też nie jest to ten sam soft serwerowy, który mieliśmy poprzednio. Masa rzeczy jest dodana, błędy poprawione, pewnie inne dodane :) Drugą ważną rzeczą jest to, że _lion_ będzie miał full dostęp do serwera, więc gdyby co serwer nie zostanie ani chwili bez opieki.

Do zobaczenia inGame "Gnacik

Serwer ARIA zostanie otwarty 1 grudnia w godzinach popołudniowych.

Kronika
H5P5

Mnożniki
Exp, SP x20
Party exp x1.5
Raid drop x5
Epic drop x1
Item drop x10
Herb drop x2
Spoil x15
Quest multiplier x5

Enchanty
Bezpieczny: +3
Maksymalny: +20
Szansa : 2/3

Informacje ogólne
Classmaster - dostępny
Dualbox - dozwolony
Subklasy (3) bez questa
Noble - quest lub TW
Czas buffów - retail
D/S - 4 min
Ważni NPC na stałe w Giran

Na Arii będzie nowy system głosowania na serwer z nagrodami.

Głosowanie odbywa się poprzez przejście przez odpowiedni baner w panelu użytkownika - https://userpanel.l2ex.pl

Później, w grze odbieramy nagrodę komendą .getreward

Serwer posiada również własny serwer TeamSpeak3
ts3 : 178.217.190.44:6300
hasło: l2ex

strona: http://www.l2ex.pl/
forum: http://www.l2ex.pl/forum/index.php

film reklamujący serwer zrobiony przez jednego z wiernych graczy:
http://www.youtube.com/watch?v=4tYev6kZxYU
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2013, 09:34:30 pm wysłana przez TheVerrier »



  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2013, 08:53:23 pm »
znowu low rate?


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2013, 08:58:58 am »
....jak dla ciebie x20 to low :) to masz racje. :D
------------------------------------------------------------------------
---ej gdzie mam iść jak wbije 30 lvl ?
---na dwór


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2013, 01:30:26 pm »
oO super ;] ciekawe jaki online bedzie


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2013, 09:32:48 pm »
życzył bym sobie żeby 2,5k :D ale to raczej nie realne  :beksa: ale 500 licze na starcie, moze troszke wiecej



  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2013, 04:14:30 pm »
Bez buffera przy takich ratach nie bedzie nawet tego 500


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2013, 09:33:42 am »
Może być dość dobry online z tego co  wiem wszystkie większe clany które grały wybierają się na serwer więc zapowiada się ciekawie.
------------------------------------------------------------------------
---ej gdzie mam iść jak wbije 30 lvl ?
---na dwór


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2013, 07:40:11 pm »
brakuje kilka perełek (klanów) chociażby bmf tb albo am albo zagranicznych furryrury xD albo ecarlate



Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2013, 09:38:05 pm »
....jak dla ciebie x20 to low :) to masz racje. :D

W h5 x1 to high rate, nie raty świadczą o tym czy raty exp/sp mówią o "rate" serwera tylko spoil/drop chance/amount + Quest -||-


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2013, 12:08:42 am »
Bez buffera przy takich ratach nie bedzie nawet tego 500

+1

osobiście znam kilkanaście osób które z tego względu omijają ten projekt szerokim łukiem. Nie rozumiem działania gnata, chciał tym zagraniem przyciągnąć aktywny support napalając się na większy online, ale na takich ratach mało kto już ma ochotę na granie w constach i ciułanie D/S co 2 min. Strzał w kolano. Wystarczyło spytać ludzi co wolą.

imo wydaje mi się, że 800-1000 + online przy npc buff > 100-200 ludzi  co widzą brak npca jako plus serwera (+ 50% online boxów)

Już widzę pielgrzymki randomów z boxami na plecach jak jeden za drugim będą biec na DV,Loa itp ;)

Dużo ludzi z L2talesa, EOA, ROE (wystarczy ich popytać) by tu przeszło ale nikt już nie chce grać bez buffa. Zatem pytanie do gnata, nie lepiej zrobić jeszcze szybką ankietę i przedyskutować temat buffera bo zainteresowanie niewątpliwie jest ale trochę miesza się z tym co ludzie oczekują.

AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: NEW L2Extreme!! Aria is back! Open 1 December!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2013, 01:52:04 am »
No dokładnie jak ktoś chce conta to idzie na core, evoke'a, nowo otwartego danieldefo x30 gf, dexa x5.


Totalny brak sensu jak się ciula bez buffa, ale z drugiej strony npc buffer zmienia rozgrywkę o 180 stopni. Imo powinni dać full buffa WC/BD/SWS/PP
Retail konia i kota,
retail OLA,
retail EE/SE


Wystartować po większym hype, np. 06-07 stycznia nie w Grudniu i może uciurałby z 800 osób online