Witaj
Gość

Wątek: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013  (Przeczytany 27213 razy)

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2013, 11:47:23 pm »
Ta nikt nigdy nie był a sarel złodziej to co?


dostał passy od ludzi to ich okradł to sprawa indywidualna i klan przecież nie ma z tym wspólnego, wyleciał z klanu i juz go nie ma dawno więc ludzie tylko do siebie mogą mieć pretensje że mu dali

a na starym exie jakoś grałem długo z CLem RU i nigdy nikogo nie okradł, miał passy na milion osob i nigdy nikogo nie okradł, mam chyba 100 świadków xD ktoś mi dziś powiedział ze PepsiQQ to jakis emoquiter i bajkopisarz z talesa i zagrzałeś tylko pare dni w RU więc GL jak po takim czasie oceniasz klan ludzi i nie wiadomo kogo


dalej pisz teorie spiskowe jaki to świat jest do dupy a ty zajebisty xD

O jakim Quicie Ty piszesz :D?

EDIT:
Zresztą kogo to obchodzi, dam Wam pożyć na Tym serwerze i tak nie będziecie kogo okradać, a Gnacik to naiwny człowiek jak liczy na jakikolwiek online pod koniec 2013 r.

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2013, 11:51:23 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2013, 01:43:45 am »
o tym jak cie MastA pocisnął na mumble za bajki jak to 100kk KE z fortów wyciagasz xd



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2013, 07:31:55 am »
o tym jak cie MastA pocisnął na mumble za bajki jak to 100kk KE z fortów wyciagasz xd
Przepraszam, że się wtrącę ale jeśli chodzi o h5 i kasę z fortów to na Lancerze się tyle robiło dziennie ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2013, 03:49:40 pm »
mówimy o eoa serwerze ;d


najwidoczniej pocisk go boli cały czas i się chłopak łapie wszystkich sposobów żeby się mścić, czuję się co najmniej jakbym był w gimbazjum, no nic ja już kończę z tą osobą dyskusję bo szkoda na niego czasu, 3maj się
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 03:53:21 pm wysłana przez TheVerrier »



  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 25, 2013, 12:11:26 am »
Bez buffera przy takich ratach nie bedzie nawet tego 500

+1

osobiście znam kilkanaście osób które z tego względu omijają ten projekt szerokim łukiem. Nie rozumiem działania gnata, chciał tym zagraniem przyciągnąć aktywny support napalając się na większy online, ale na takich ratach mało kto już ma ochotę na granie w constach i ciułanie D/S co 2 min. Strzał w kolano. Wystarczyło spytać ludzi co wolą.

imo wydaje mi się, że 800-1000 + online przy npc buff > 100-200 ludzi  co widzą brak npca jako plus serwera (+ 50% online boxów)

Już widzę pielgrzymki randomów z boxami na plecach jak jeden za drugim będą biec na DV,Loa itp ;)

Dużo ludzi z L2talesa, EOA, ROE (wystarczy ich popytać) by tu przeszło ale nikt już nie chce grać bez buffa. Zatem pytanie do gnata, nie lepiej zrobić jeszcze szybką ankietę i przedyskutować temat buffera bo zainteresowanie niewątpliwie jest ale trochę miesza się z tym co ludzie oczekują.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2013, 12:45:00 am »
Cytuj
Temat wałkowany, ale warto nad tym się zastanowić jeszcze raz.
Czy aby na pewno brak NPC BUFFERA to dobry pomysł?
Na obecnych ratach 85lvl można wbić w parę godzin, gra i tak ograniczy się tutaj tylko i wyłącznie do farmy i PVP, zatem moje pytanie, czy Gnacik nie widzi, że brak buffera to strzał w kolano?

Wielu ludzi omija ten projekt szerokim łukiem właśnie dlatego, że nie ma na nim buffera. To czasy gdzie ludzie chcą przede wszystkim powalczyć na PVP a nie latać z boxami na plecach, bo właśnie do tego się brak buffera sprowadza... że całe bandy randomów będą biegać z boxem na plecach. Klany które znajdą sobie aktywny support będą grały a losowi ludzie bez klanu będą omijać ten serwer szerokim łukiem.

Wystarczy popytać, sam znam wiele ludzi i klanów z talesa, EOA czy ROE którzy z checią by tu przeszli ale nie mają już ochoty gonitwę bez buffa...

JAK KTOŚ LUBI GRĘ AKTYWNYM SUPPORTEM TO I Z NPC BUFFEREM MOŻE NIM POGRAĆ ;) Nie musi się to ograniczać do heal'a.

Prawda jest taka, że:

ok. 1k online z npc > 100-300 osoób ceniących sobie brak buffera

Myśląc nawet portfelem, 1000 osób to większa szansa na lepsze zyski z doty niż 300 osób prawda?  :twisted:

Gnat do startu tydzień. Pomyśl nad ankietą. Jest czas na dodanie buffa i gwarantuje, że online wzrośnie conajmniej dwukrotnie. Inaczej serwer skończy jak cerberus z 300.

Przy 300 online na starcie, ludzie będą uciekać szybciej niż ubiją pierwsze gremliny...

Decyzja należy do Ciebie...
a i fajnie jak aktywny support nie będzie wypisywał "zalet" grania supportem i +++ braku buffera, wiemy, wiemy... BD/SWS znów będą w cenie, ale przy takim online to i tak party nie znajdziecie, a z CP pouciekacie bo was łowcy fragów, prawdziwi DD z krwi i kości czyli samce alfa za przeproszeniem wyru$#@$ją i skończy się tak, że oni się pobawią, a Wy zanudzicie spamując D/S co kilka minut.

temat z forum ex'a.
AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2013, 01:56:16 am »

Na takim "low" serwerze i tak zbyt wiele CP -> Co za tym idzie full party nie będzie wiele. (nawet przy 1k online, przykład inne midy/tales).

Lepsze jest w tej sytuacji postawienie NPC buffera, otwarcie się nowe vote listy i zebranie większego community.

@Gnat
Od razu zastanów się przy kwestii NPC Buffera czy utrzymasz się "jako potencjalny konkurent Talesa" - ponieważ jak Twój online byłby spory, to musisz się liczyć na ataki z ich strony.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • Magic Schrooms
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2013, 08:39:25 am »
Bez buffera przy takich ratach nie bedzie nawet tego 500

+1

osobiście znam kilkanaście osób które z tego względu omijają ten projekt szerokim łukiem. Nie rozumiem działania gnata, chciał tym zagraniem przyciągnąć aktywny support napalając się na większy online, ale na takich ratach mało kto już ma ochotę na granie w constach i ciułanie D/S co 2 min. Strzał w kolano. Wystarczyło spytać ludzi co wolą.

imo wydaje mi się, że 800-1000 + online przy npc buff > 100-200 ludzi  co widzą brak npca jako plus serwera (+ 50% online boxów)

Już widzę pielgrzymki randomów z boxami na plecach jak jeden za drugim będą biec na DV,Loa itp ;)

Dużo ludzi z L2talesa, EOA, ROE (wystarczy ich popytać) by tu przeszło ale nikt już nie chce grać bez buffa. Zatem pytanie do gnata, nie lepiej zrobić jeszcze szybką ankietę i przedyskutować temat buffera bo zainteresowanie niewątpliwie jest ale trochę miesza się z tym co ludzie oczekują.

ogolnie duzo ludzi by tu gralo jak by buffa dodal i wymyslil kilka ciekawych pomyslow
Byłem jadłem i nie pamietam


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 25, 2013, 10:38:35 am »
Brak jakichkolwiek reakcji ze strony gnacika pokazuje, że chyba stawia ten serwer na odwal się.

Z takim nastawieniem to chyba nie ma co tam w ogóle wchodzić.

Wystarczy prześledzić forum exa. Nie zauważyłem tematu w którym gnat by się wypowiadał, poza tematem PA i donacji :)

Także $$$ przy takim online to będą grosze... a jak będą grosze to projekt upadnie szybciej niż większość sobie jest w stanie wyobrazić.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2013, 12:00:43 pm »
Brak jakichkolwiek reakcji ze strony gnacika pokazuje, że chyba stawia ten serwer na odwal się.

Z takim nastawieniem to chyba nie ma co tam w ogóle wchodzić.

Wystarczy prześledzić forum exa. Nie zauważyłem tematu w którym gnat by się wypowiadał, poza tematem PA i donacji :)

Także $$$ przy takim online to będą grosze... a jak będą grosze to projekt upadnie szybciej niż większość sobie jest w stanie wyobrazić.
A co wy myśleliście ten sever to jest dno gnat już pokazał że ma w dupie ten server i nie ma co liczyć że się to zmieni;]olał wczesniej server bo pewnie miał propozycje z offa ale że go tam olali to zrobił sobie przerwę i wraca tu ciągnąć kase od frajerów];


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 25, 2013, 04:40:55 pm »
Brak jakichkolwiek reakcji ze strony gnacika pokazuje, że chyba stawia ten serwer na odwal się.

Z takim nastawieniem to chyba nie ma co tam w ogóle wchodzić.

Wystarczy prześledzić forum exa. Nie zauważyłem tematu w którym gnat by się wypowiadał, poza tematem PA i donacji :)

Także $$$ przy takim online to będą grosze... a jak będą grosze to projekt upadnie szybciej niż większość sobie jest w stanie wyobrazić.


odpowiada w wielu topickach ;d wystarczy poszukać i przeczytać xD



  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 25, 2013, 04:47:30 pm »
Brak jakichkolwiek reakcji ze strony gnacika pokazuje, że chyba stawia ten serwer na odwal się.

Z takim nastawieniem to chyba nie ma co tam w ogóle wchodzić.

Wystarczy prześledzić forum exa. Nie zauważyłem tematu w którym gnat by się wypowiadał, poza tematem PA i donacji :)

Także $$$ przy takim online to będą grosze... a jak będą grosze to projekt upadnie szybciej niż większość sobie jest w stanie wyobrazić.


odpowiada w wielu topickach ;d wystarczy poszukać i przeczytać xD

tylko zaraz mu gały nie opierdziel tak bronisz typa i jego shit . szkoda czasu na ten lamerski projekt.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: -1

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 25, 2013, 10:29:50 pm »

odpowiada w wielu topickach ;d wystarczy poszukać i przeczytać xD

Ostatnia wizyta:
    pt lis 22, 2013 11:36 pm, rly ? :o


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 26, 2013, 11:29:01 am »
Smutne ale prawdziwe ja już Gnatowi kolejnego kredytu zaufania nie dam jego chore serce inne akcje nie pojawianie się na forum przez miesiąc i więcej wybaczcie, ale w czasach smatrfon , lapek  i tak dalej wejść napisać cokolwiek to nie jest jakiś wielki problem.
Projekt przewidziany na zebranie kasy od naiwniaków serwer będzie stał kilka miechów online spadnie jak ostatnie 3 projekty gnata do zera i po serwie. Życzę wam jak najlepiej bo znam większość graczy wybierających się na ten serwer bo przeważająca część to stara gwardia grałem z wami ponad 3 lata i były to świetne czasy.
------------------------------------------------------------------------
---ej gdzie mam iść jak wbije 30 lvl ?
---na dwór


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 26, 2013, 02:45:48 pm »
No pa ;) A inni się będą pewnie jakoś bawić ;)


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 26, 2013, 05:08:03 pm »
Brak jakichkolwiek reakcji ze strony gnacika pokazuje, że chyba stawia ten serwer na odwal się.

Z takim nastawieniem to chyba nie ma co tam w ogóle wchodzić.

Wystarczy prześledzić forum exa. Nie zauważyłem tematu w którym gnat by się wypowiadał, poza tematem PA i donacji :)

Także $$$ przy takim online to będą grosze... a jak będą grosze to projekt upadnie szybciej niż większość sobie jest w stanie wyobrazić.


odpowiada w wielu topickach ;d wystarczy poszukać i przeczytać xD

tylko zaraz mu gały nie opierdziel tak bronisz typa i jego shit . szkoda czasu na ten lamerski projekt.


zrób sam coś lepszego a potem krytykuj :P



  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 27, 2013, 07:33:36 am »
Hey , I po co nabijacie sobie nic niewnoszace posty w tym topiku? widze ze moderator na tym forum sie opierdala:d pobanowal bym was oj oj:>


Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 27, 2013, 08:29:06 am »
To forum zdechło albo wszyscy się na inne przenieśli a ja nie wiem gdzie.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2013, 08:36:43 am »
Flame umar. Im więcej spamu tym większa szansa, że coś z tego będzie :) Co do samego servera to nie tak dawno jeden gość, bazując na tym, że kiedyś miał dobrze stojący server postanowił go znów postawić. Postawił na miesiąc, zebrał dote i zamknął server :) Co do community to miałem okazje poznać trochę ludzi wywodzących się z exa na polaczkowie i tak myśle, że poziom nie będzie wysoki :)


Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 27, 2013, 09:44:49 am »
Pytanie do was jako klanu, mi to lata bo ja grałem na Talesie w CP.

Lepiej wam się gra z NPC buffem, a dużym online
Czy lepiej wam się gra BEZ NPC buffa, a z małym online?


Wysiliłem się wczoraj i z blaku laku stwierdzam, że potencjalne klany na ten serwer to klane typu AureuS, typowe midraty' czyli bez NPC buffa QQ
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 09:46:22 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 27, 2013, 03:04:34 pm »
NPC buffera nie bedzie? Prosze o odp, bo nie chce mi sie calego tematu czytac :P


Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 27, 2013, 03:15:12 pm »
Zapomnij, Gnat to retard, zresztą nigdy dobrze nie wybierał, bo musi być tak jak on chce.


Powiem Ci że ten serwer postoi tyle co jest hosting wykupiony czyli pewnie 1-3 mc:D


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 27, 2013, 10:59:14 pm »
serwer bedzie super kazda klasa bedzie doceniana, zapraszamy będzie dużo funu :))
You don't know what the fuck i've been through.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 27, 2013, 11:30:54 pm »
kazda klasa bedzie doceniana
5 lat temu moze tak, ale teraz skonczy sie zamknieciem po kilku tygodniach, ktos chyba zapomnial jak skonczyl cerberus


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [MID] L2ex -> Aria x20 -> 01.12.2013
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 28, 2013, 01:34:00 am »
PepsiQQ widac bardzo sie starasz, aby zrobic dla L2EX spora antyreklame (8 postow, w tym temacie). Moze sie martwisz, ze ludzie odejda z twojego serwera i przejda tutaj? Ciekawe co bedziecie pisac jak za pol roku na EXie nadal bedzie spory online, a serwer bedzie sie cieszyl dobra renoma i stabilnoscia. Zapewne zapadniecie sie pod ziemie, bedziecie cicho siedziec albo zmienicie po raz kolejny nick na forum, aby zachowac swoja anonimowosc, bo sie okaze ze wyszliscie na ludzi malo wiarygodnych, a moze kretynow?
Znam wielu ludzi, ktorzy najpierw mieszaja na forach serwer z blotem, a pozniej kiedy sie okazuje, ze serwer jednak wypalil i ma sie dobrze wbijaja tam i graja jakby nigdy nic... Takze do zobaczenia na EXie PepsiQQ.