Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker vs Temple Knight  (Przeczytany 2891 razy)

Plainswalker vs Temple Knight
« dnia: Maj 26, 2007, 03:55:52 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2007, 03:17:58 pm »
w sumie nie wiem :P kto by wygral :p kiedys za c3 :P cuz pewnie pw ale tera w sumie ja ze swojej strony pw miaolme cale zycie za pipe a nie postac do gry ni to silne kryty ni to dmg ni to hp czy cus :P a evasion co uwazalme i nadal uwazam w tej grze to smiechu warta parodia moze na ue cos da sie zrobic unik :P ale skilom nie uciekniesz tu mecz zalezy duzo od szczescia pw w krytolach no i tk bloku perfekta itp stawiam ze na 80% wygral by tk :P reszta na pw
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2007, 03:44:05 pm »
Jak ktos zabije daggerem TK to niech mi przesle screena bo mi sie nie udalo moim TH.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2007, 04:00:25 pm »
perzecie tera kazdy praktcyznie skill daggeruw ma lethala i cryty cuda nie widy :P a z atakiem tk :P cuz :P fakt ^^ dagger cale zycie jechal tankuw chodzby daleko nie szukac pan nasz bula na extrem w doomie ciezkim :P z demonem :P co by sie nie napatoczylo bylo gf :P to ja nie moge uwierzyc ze tk czy inny tank no moze z shield stunem czy hexami owszem ale sam tk nie widze opci by wygral :P spaming od f1 do f5 :P oj to th ale pw pewnie do f3 czy f4 :P to samo i gf :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2007, 04:19:43 pm »
Tk ma aegis,tribunal, wpzidu defa i jeszcze pare innych badziewi co utrudnia zabicie go. Pw jak nie wejdzie lethal to sie 10 razy wypluje z mp a nie zabije tk, a nawet jesli zjedzie sporo hp to final fortress+arrest+elemental heal i bawimy sie od poczatku ;]. Zreszta nie znam sie na tankach bo gram glownie PW i staram sie ich omijac :P


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2007, 12:44:02 pm »
mam ET,mialem subke PW i powiem wam tak-pw musi albo spier..lac :P albo strainowac tancura,ot cala filozofia ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker vs Temple Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2007, 01:31:10 pm »
Cytuj
dagger cale zycie jechal tankuw

LOL? Gdzie ty grales? Od C2 dostali ressist dagger/archery w heavy.Od C3 maja GS,Aegis,SF a Tarcza zmniejsza critical dmg.Od C4 dostali 3rd i mozliwosc enchantowania skilli.W C5 dostali arrest,tribiunal,hate na graczy i wzmocniony deflect a w koncu od IL maja Nowego cubica.

Moja walka TH vs TK(od razu mowie ze wiem co to trick i switch).4 blowy 4 na tarcze ze czego 3 excellent.