Witaj
Gość

Wątek: CP Mage pt  (Przeczytany 7197 razy)

  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 28, 2011, 05:00:43 pm »
przypomina mi sie jak grałem na franz i z kolegą jako dd nie moglismy party znaleźć, ani złożyć no to reroll na support i moment mielismy zlozone party, masa ludzi itp. Aktualnie najtrudniej jest znaleźć bisha, tak mi się wydaje ;>
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2011, 08:27:03 pm »
Haterów mi nie brakuje :) a czy ogarniam czy nie to sie okaże a ten klan jest dobry przynajmniej z tym ze mozna zobaczec kto ile gra i w jakich godzinach itd , chyba uwazam ze cp jest lipne dlatego ze ciezko takie złożyc nie powiem zebym nie chciał mieć cp ale strasznie lipnie z tym idzie .Nieobchodzi mnie co o mnie myślicie mam grupe ludzi z którymi dobrze mi sie gra i jak na razie nie nażekam . A jezeli chodzi o postacie to jezeli nie mam ochoty czymś grac to zmieniam nikomu nie musi sie podobać gram dla siebie  nie dla was .


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2011, 08:58:23 pm »
chyba uwazam ze cp jest lipne dlatego ze ciezko takie złożyc nie powiem zebym nie chciał mieć cp ale strasznie lipnie z tym idzie
chyba miales jedno cp ktorym byles nawet ptl z ktorego zostales "wykluczony"
retired


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2011, 10:02:30 pm »
niedogadywałem sie z nimi i jak mieli odejsc wszyscy to wolałem sam odejsc dobra nie bede w znowu pisał o tym jak to było


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 30, 2011, 12:45:42 am »
niedogadywałem sie z nimi i jak mieli odejsc wszyscy to wolałem sam odejsc dobra nie bede w znowu pisał o tym jak to było
Przez brak powodu do robienia dramy na temat Alariona teraz przerzucą się na Ciebie x]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 30, 2011, 01:42:39 am »
e tam, haterzy zawsze znajdą powód do dramy ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker