Witaj
Gość

Wątek: Co słychać na DN?  (Przeczytany 5197 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:27:21 pm »
Z niektorymi sie zgodze DN upada, ale da sie tam pograc jezeli grasz z kumplami. Ja gram tam kilka miechow i powiem ze atmosfera jest zaje.....
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:24:41 pm »
zastanawiam sie nad rpg club x15

Jak tylko masz dobrego kompa to polecam, do 11k online widziałem (niech będzie, że 4k to sklepy i boxy to i tak daje niezły wynik) Zacząłem tam grać ale niestety mój sprzęt nie wyrabia, więc rzuciłem to w cholerę.

Ps. tak poza tematem gra ktoś na ps3???
[/quote]
co ma sprzęt do tego serwera :P ?

ja gram na ps3
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:29:39 pm »
Z niektorymi sie zgodze DN upada, ale da sie tam pograc jezeli grasz z kumplami. Ja gram tam kilka miechow i powiem ze atmosfera jest zaje.....

L2 umiera, to ostatni rok IMO ...
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 14, 2011, 02:29:51 pm »
zastanawiam sie nad rpg club x15

Jak tylko masz dobrego kompa to polecam, do 11k online widziałem (niech będzie, że 4k to sklepy i boxy to i tak daje niezły wynik) Zacząłem tam grać ale niestety mój sprzęt nie wyrabia, więc rzuciłem to w cholerę.

Ps. tak poza tematem gra ktoś na ps3???
co ma sprzęt do tego serwera :P ?

ja gram na ps3
[/quote]


Dużo ja gram na laptopie mam 1.73 ,gf 7300 i 2gb ddr2 i mi nie wyrabia, jak się zaczyna dogrywać giran to klota.

Ps. pm DlugiChudyLoLo nick z infi i na ps3 może jak co to pogramy w coś w sieci :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:10:02 pm »
Cytuj
L2 umiera, to ostatni rok IMO ...
skąd takie informacje? napisz, bo jak tak to nie warto tworzyć nowych postaci i inwestować w nie czasu.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:53:39 pm »
kto uważa że Dn umiera to niech tam nie gra i tyle, a przepowiednie zatrzyma dla siebie, DN "umiera" już kilka lat i coś umrzeć nie może a atmosfera nadal jest tam zajebista


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:27:32 pm »
kto uważa że Dn umiera to niech tam nie gra i tyle, a przepowiednie zatrzyma dla siebie, DN "umiera" już kilka lat i coś umrzeć nie może a atmosfera nadal jest tam -_-'
No właśnie "umiera", czyli wije się w agonii.
A jak uważasz, ze atmosfera jest tam zajefajna... o losie, trzeba bylo grac tam 5-6 lat temu, teraz to tam na mój gust wieje rybą.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:35:05 pm »
Gram jakieś 4 lata już na DN i nie narzekam jak co niektórzy


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:41:10 pm »
Te 5+ lat temu kiedy Dn był w okresie swietnosci online był taki jak na cerberusie pamietam ze jak zaczynalem wszedzie bylli ludzie  :)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 15, 2011, 01:03:51 am »
fajnie się gra na DN to fakt. próbowałem wielu serwerów, ale zawsze wracam na DN. szkoda tylko, że serwer stanął w miejscu na hellbondzie. trochę zazdroszczę innym serwerom dynasty platinum, vesperów i innych nowych gadżetów. DN może nie umiera, ale na pewno zatrzymał się w miejscu już dawno temu i nie zapowiada się, aby ruszył choć odrobinę do przodu.  wiele rzeczy na DN nie działa i raczej działać nie będzie. admini nic już nie robią, serwer stoi bo stoi. wielka szkoda.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2011, 01:06:24 am wysłana przez djk_25 »


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:03:03 am »
właśnie że się mylisz bo na DN od jakiegoś czasu wzięli się admini do roboty, usprawniają serwer i poprawiają błędy, przyjdzie też czas i na nową kronikę


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:38:54 pm »
obyś się nie mylił, bo nie uśmiecha mi się zaczynać od nowa [chociaż niczego takiego się jeszcze nie dorobiłem, bo nie jestem donatem] na jakimś retailowym serwerku nez subek łączonych i innych dragonowych rzeczach :)