Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Bladedancer  (Przeczytany 41469 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 24, 2010, 08:34:23 am »
Ja bym proponował olać RazielIII i udawać że go nie ma w końcu się znudzi, pójdzie sobie i nie będzie pisał pierdół

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 24, 2010, 08:41:50 am »
not rly, wracaja do tego z kim sd ma szanse na open, to na 100% z lucznikiem :) z tym ze chodzenie lukiem tak samo jak i sd na open mija sie z celem

ja grałem na dexie. mam tam jeszcze kilka postaci i wiem jak działają atrybuty.

teraz czy ty grałeś na offiie i masz postać żeby porównać?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 24, 2010, 03:27:05 pm »
Raziel nikt tu nie ma zamiaru uczyć cie jak grac bo nie o to tu chodzi ale porady odnosnie walk miedzy privem a offem roznia sie i nie powiem ze dosc znacznie ale sa 100% inne. To sa zupełnie inne gry a jesli juz chcecie radzic piszcie ze tak wygląda to na tym czy innym serwerze bo jesli ktos przeczyta taka porade a bedzie gral na offie i odwrotnie poprostu strasznie moze sie zdziwic. I to tyczy sie praktycznie kazdej z klas.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 18, 2011, 04:52:34 am »
Hmm ciekawe a czy jest szansa by bd mial all will-ow + rune i elemental + dm +duale vesper 300 earth +4 pvp bonus ( arg doom  chance )+dager As+haste  pvp ( cancel arg refresh ativ) + medusa time+15 + cancel buff talizman ( tw )(-4 buff) + stil buff talizman (tw)(-3buff +3buff) set rare dynasty full element :)(3x 120 na czesc ) platinium bard + hex na atak +22 certy (haste ud mastery focus )  itd..

Medusa  na glada  uzywamy talizmany bijemy as  jak zejdzie medusa ( trzyma 120 sek ) glad jest bez buff  czy jest wtedy szansa na wygranie takiej walki :)

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 05:17:24 am wysłana przez Shanks »


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 18, 2011, 09:00:19 am »
Nie bo glad z takim samym sprzętem Cie ściągnie w pare sekund. Wyfarmiony glad ma kosmiczny dmg.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 18, 2011, 09:05:41 am »
Hmm ciekawe a czy jest szansa by bd mial all will-ow + rune i elemental + dm +duale vesper 300 earth +4 pvp bonus ( arg doom  chance )+dager As+haste  pvp ( cancel arg refresh ativ) + medusa time+15 + cancel buff talizman ( tw )(-4 buff) + stil buff talizman (tw)(-3buff +3buff) set rare dynasty full element :)(3x 120 na czesc ) platinium bard + hex na atak +22 certy (haste ud mastery focus )  itd..

Medusa  na glada  uzywamy talizmany bijemy as  jak zejdzie medusa ( trzyma 120 sek ) glad jest bez buff  czy jest wtedy szansa na wygranie takiej walki :)

Pozdrawiam

da rade nie raz tak wygrałem :P ale wszystko zależy od wejscia meduzy


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 18, 2011, 11:40:41 am »
Nie bo glad z takim samym sprzętem Cie ściągnie w pare sekund. Wyfarmiony glad ma kosmiczny dmg.

I tu bym spekulowal  masz 2 opcje albo glad z wara ktory jest naladowany na max i cie zaskoczy wtedy jest duza szansa jak napisales  albo gosc podchodzi i sie flaguje wtedy przegrywa wejscie meduzy to zazwyczaj od 50%-80% do tego dolicz elixiry hp cp hot spring elixir  + ud tak btw zabilem juz kilku gladow  kilku ucieklo bo jak zeszla meduza to flaga tez a bez buff niechcialy sie pizdy juz zaflagowac od nowa :)

w frey bd juz nie jest taka pizda ktora liczy tylko na hex luk drain i ud jest kilka alternatywnych sposobow walki , nie raz  bilem sam(+box wc ) z wilkiem  po 3-5 osob i wygrywalem  dz wlasnie meduzie i cancel buff oraz operujac dobrze talizmanami  z tw life forcy itp

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 18, 2011, 12:32:48 pm »
kolejny raziel


na tanku majac 3k p def i z ud kolo 6+/- na ud dostaje z bananow po 200/300 chyba ze na tarcze. Wiec ten bd z ud lev 1 wyrwie za? ja moge sie ruszac na tym ud a bd stoi jak sierota. Spam cp nie wiele ci da jedynei przedluzy agonie. Kazdy ma problem z gladem 1 na 1 bo bije masakrycznie mocno a ty z bd ktorego dps jest smieszny ma sklepac konia z 2x k hp+cp.


Zazwyczaj gladem graja idioci nie majacy pojecia o tej postaci. Jak ktos pisze o pvp i zaznacza ze flaga dupa rakieta to juz dalsze czytanie mozna sobie odpuscic.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 18, 2011, 01:05:58 pm »
Zalezy jeszcze w jakich warunkach, na oly nie wygrasz juz teraz, ale na open jak najbardziej, zakladajac ze jest to jakis gank na dc buffie, taki glad bez buffa duzo nie powojuje kiedy Ty masz cova+dance i jakis dobry luk
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 18, 2011, 01:17:11 pm »
Tylko nie Raziel prosze  :) gostek jest dobry w kiepskim forumowy flame zwiekszajac sobie e-penisa a co do gry kilka razy go widzialem i jakos mnie nie porwala jego gra .

A co do mnie  ja tylko przedstawiam alternatywny sposob walki bd , bo tak jak napisales wiekszosc ludzi  lami glada ale nie tylko  glada ale bd i wiele innych klas . Znam wielu bd-ow ktorych gra ogranicza sie  do  w pvp do dancow  czasem meduzy i reza ( i to nie zawsze)   , a twierdzenie ze bd jest beznadziejna postacia  jest lekko krzywdzące dla tych co graja nim dobrze , moze jeszcze takiego nie spotkales :) jak dla mnie w  gracjach np frey ( dzialajacej z  dzialajacymi atrybutami i innymi elementami tej kroniki  ) juz nie tylko liczy sie  bezmyslny duzy  dps  to juz  nie c5.

Pozdrawiam 


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 18, 2011, 01:23:12 pm »
Zalezy jeszcze w jakich warunkach, na oly nie wygrasz juz teraz, ale na open jak najbardziej, zakladajac ze jest to jakis gank na dc buffie, taki glad bez buffa duzo nie powojuje kiedy Ty masz cova+dance i jakis dobry luk

raziel:

1 dobiegnięcie
2 wrzucenie meduzy
3 wejscie tej meduzy i nieodbicie jej sobie
4 ile ty buffow wycancelujesz w 30s? 5-6?

nawet jak wszystkie elementy zagraja to po kombo od glada klikasz do miasta czy tam ch

jak ty uwazasz ze bedziesz wiekszy dps zadawal z luku niz glad z bananow to gg nie wspominajac juz o ilosci cp/hp
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 18, 2011, 01:25:16 pm »
Zalezy jeszcze w jakich warunkach, na oly nie wygrasz juz teraz, ale na open jak najbardziej, zakladajac ze jest to jakis gank na dc buffie, taki glad bez buffa duzo nie powojuje kiedy Ty masz cova+dance i jakis dobry luk

raziel:

1 dobiegnięcie
2 wrzucenie meduzy
3 wejscie tej meduzy i nieodbicie jej sobie
4 ile ty buffow wycancelujesz w 30s? 5-6?

nawet jak wszystkie elementy zagraja to po kombo od glada klikasz do miasta czy tam ch

jak ty uwazasz ze bedziesz wiekszy dps zadawal z luku niz glad z bananow to gg nie wspominajac juz o ilosci cp/hp
full buff vs duelist spiryt/war cry mysle ze wiekszy dps wyciagne, na freya w 2 min wycanceluje wszystko
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 18, 2011, 01:26:04 pm »
Raziel  skoncz z tymi lukami  . Luk dla bd moze byc pomocny  ale nie jest to podstawowa bron lepiej zainwestowac w  pvp dager  vespera z full atri i duale niz w  luk no chyba ze to juz end game ,gdyz poniewaz   zdobycie luku vespera jest banalne  zalozenie atybuty na 300 juz gorsze  zalozenie sa jeszcze gorsze a wsadzenie pvp bonusu hm biorac pod uwage ze musisz juz wydac na  dager i duale ponad 60k fame  i na luk kolejne 30+k :) gdzie  podrodze masz jeszcze dance  of zerk   powodzenia :) w inne luki sie nie bawie bo smiesznym  s raco to mozna  bic ludzi na woa i tez nie zawsze

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 01:31:34 pm wysłana przez Shanks »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 18, 2011, 01:29:20 pm »
Zalezy jeszcze w jakich warunkach, na oly nie wygrasz juz teraz, ale na open jak najbardziej, zakladajac ze jest to jakis gank na dc buffie, taki glad bez buffa duzo nie powojuje kiedy Ty masz cova+dance i jakis dobry luk

raziel:

1 dobiegnięcie
2 wrzucenie meduzy
3 wejscie tej meduzy i nieodbicie jej sobie
4 ile ty buffow wycancelujesz w 30s? 5-6?

nawet jak wszystkie elementy zagraja to po kombo od glada klikasz do miasta czy tam ch

jak ty uwazasz ze bedziesz wiekszy dps zadawal z luku niz glad z bananow to gg nie wspominajac juz o ilosci cp/hp

po 1 nie w 30 sekund tylko w 120 sekund 15+ time  a ile juz ci mowie   talizmanami  z tw zdejmuje 7 pvp dagerem  zdejme reszte  a jak odbije sobie meduze to co postoje 120 sekund :)

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 01:33:25 pm wysłana przez Shanks »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 18, 2011, 01:32:55 pm »
Raziel  skoncz z tymi lukami  . Luk dla bd moze byc pomocny  ale nie jest to podstawowa bron lepiej zainwestowac w  pvp dager  vespera z full atri i duale niz w  luk no chyba ze to juz end game ,gdyz poniewaz   zdobycie luku vespera jest banalne  zalozenie atybuty na 300 juz gorsze  zalozenie sa jeszcze gorsze a wsadzenie pvp bonusu hm biorac pod uwage ze musisz juz wydac na  dager duale ponad 60k fame  i na luk kolejne 30+k :) gdzie w podrodze masz jeszcze dance  of zerk   powodzenia :) w inne luki sie nie bawie bo -_-' to mozna  bc ludzi na woa i tez nie zawsze

Pozdro

luk jest tak samo wazny jak duale, as+haste to sa grosze, pvp do duali wklada sie na szarm koncu z racji najmniejszego bonusa
luk jest obowiazkowy w walce z niektorymi klasami

edit: vesper weapon ~36k
vesper set 11.5k
as 11.5k
zerk 26k
i jak juz pisalem w duale pvp robisz na samm koncu
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 01:40:35 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 18, 2011, 01:41:23 pm »
Raziel  skoncz z tymi lukami  . Luk dla bd moze byc pomocny  ale nie jest to podstawowa bron lepiej zainwestowac w  pvp dager  vespera z full atri i duale niz w  luk no chyba ze to juz end game ,gdyz poniewaz   zdobycie luku vespera jest banalne  zalozenie atybuty na 300 juz gorsze  zalozenie sa jeszcze gorsze a wsadzenie pvp bonusu hm biorac pod uwage ze musisz juz wydac na  dager duale ponad 60k fame  i na luk kolejne 30+k :) gdzie w podrodze masz jeszcze dance  of zerk   powodzenia :) w inne luki sie nie bawie bo -_-' to mozna  bc ludzi na woa i tez nie zawsze

Pozdro

luk jest tak samo wazny jak duale, as+haste to sa grosze, pvp do duali wklada sie na szarm koncu z racji najmniejszego bonusa
luk jest obowiazkowy w walce z niektorymi klasami


jest wazny  ale z twoich opisow walki bd mozna wywnioskowac ze  90% walki  rozgrywasz lukiem  np opis walk z z sorkiem  , majac na sobie archer willa i tak masz maly range a to samo osiagniesz dajac arresta  a co do duali  jak dodasz zalaczonego fighter willa + szanse na dooma  +pvp  i dobrze dobrane certy z dobrym setem mozesz wiecej uzyskac  jak dla mnie i przedewszytkim  w dualach bedziesz mial 300 atri po 2-6 miechach gry  zalezy jak kto gra i na jakim rate

Edit: Raziel As jak dla mnie jest tylko przejsciowka do vesper dagera  i to jest kolejne 36k fame 
Moja kolejnosc
as - fame
zerk - ,fame
vesper dager - fame
vesper dual fame
vesper bow fame
seta nie robie gdyz mam  rare dynasty platinium ( docelow +6 ) chyba ze to juz bedzie end game to zloze sobie vesper rare ale dyna daje mi wiecej pod pt bonosow
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 01:47:02 pm wysłana przez Shanks »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 18, 2011, 01:50:00 pm »
archers will/fighters will odpalony to tylko 15 crt rate (Gracia Final+)
bijac sie z robe userem zawsze uzywam luku bo mam wiekszy dps niz z dualami, po drugie probujac dobiec do sorka: zanim do niego dobiegne dostane cancela i vorta a wtedy to moge juz sobie darowac pvp ;p

edit: po co vesper dagger do cancelowania? ta bron sluzy tylko i wylacznie do cancela na meduzie
btw vesper hvy set>all


http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,7.0.html dalsze dyskusje na temat BD
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 01:54:05 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 18, 2011, 01:55:18 pm »
archers will/fighters will odpalony to tylko 15 crt rate (Gracia Final+)
bijac sie z robe userem zawsze uzywam luku bo mam wiekszy dps niz z dualami, po drugie probujac dobiec do sorka: zanim do niego dobiegne dostane cancela i vorta a wtedy to moge juz sobie darowac pvp ;p

Masz deflekt magic i proteciony  full atri 120+ ewentualnie potka na fire taki sork bije mnie  od 200-400

E: no widzisz nie tylko do canclowania na medusie :) bo dajesz nim calkiem ladny dmg  nawet podczas  pvp pt na pt kiedy dasz meduse i masz ja w reuse  i biegasz za bishem  ee i dajesz hate  aresta i mozesz bic tym dagerem  :)

a co do seta no wiesz w pl bard mam 6.6% do dancow  jezeli daje ostatni  dance bo jeszcze  sws ma nie poenchantowanych  songow i musisz dawac songi 5-8( 2-5 min ) razy podacz jednego pvp  sam wiesz ile razy trzeba przepalac  gdy na bishu siedzi soulh  a zeby nie dobral sie do jego  buff tylko kradl disko   
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 02:04:41 pm wysłana przez Shanks »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 18, 2011, 02:01:08 pm »
archers will/fighters will odpalony to tylko 15 crt rate (Gracia Final+)
bijac sie z robe userem zawsze uzywam luku bo mam wiekszy dps niz z dualami, po drugie probujac dobiec do sorka: zanim do niego dobiegne dostane cancela i vorta a wtedy to moge juz sobie darowac pvp ;p

Masz deflekt magic i proteciony  full atri 120+ ewentualnie potka na fire taki sork bije mnie  od 200-400

E: no widzisz nie tylko do canclowania na medusie :) bo dajesz nim calkiem ladny dmg  nawet podczas  pvp pt na pt kiedy dasz meduse i masz ja w reuse  i biegasz za bishem  ee i dajesz hate  aresta i mozesz bic tym dagerem  :)
Na fajnym servie grasz  hahaha
@Raziell Elegia set > all ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 18, 2011, 02:02:46 pm »
i tak imo szkoda kasy na cry16 i szkoda tego fame ;p
na freya dmg z attri jest mniejszy ale nawet jak Cie sorc bije po 300-400 a Ty masz vortexa na sobie to do niego nie dobiegniesz ;p

@Paskudny taa +3 str FTW ale zabij smoka ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 18, 2011, 02:08:51 pm »
archers will/fighters will odpalony to tylko 15 crt rate (Gracia Final+)
bijac sie z robe userem zawsze uzywam luku bo mam wiekszy dps niz z dualami, po drugie probujac dobiec do sorka: zanim do niego dobiegne dostane cancela i vorta a wtedy to moge juz sobie darowac pvp ;p

Masz deflekt magic i proteciony  full atri 120+ ewentualnie potka na fire taki sork bije mnie  od 200-400

E: no widzisz nie tylko do canclowania na medusie :) bo dajesz nim calkiem ladny dmg  nawet podczas  pvp pt na pt kiedy dasz meduse i masz ja w reuse  i biegasz za bishem  ee i dajesz hate  aresta i mozesz bic tym dagerem  :)
Na fajnym servie grasz  hahaha
@Raziell Elegia set > all ;)

hmm no  na fajnym servie gram na dzialajacej frey  normalne hity 200-no moze 500( ale nie jednokrotnie dostaje za 1 dmg ) max  cryty wiadomo wiecej  vortex i detonacja  tez wiecej no chyba ze trafie na koksa z bronia vesper++  i z skilami na +20-25

e: cry 16  to banal  tiat / zaken / tezza to stancje  u mnie kosztuja na rynku po 60-100kk max

co do  archer willa i f willa nie tylko jak wejda daja  zwiekszaja ci statsy ale  zwiekszaja ci tez pasywnie  dodaj do tego mastery focuus+30 + sa 110 o ile dobre pamietam  i juz masz 145  z samego eq i  skilow

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 02:21:45 pm wysłana przez Shanks »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 18, 2011, 02:16:12 pm »
i tak imo szkoda kasy na cry16 i szkoda tego fame ;p
na freya dmg z attri jest mniejszy ale nawet jak Cie sorc bije po 300-400 a Ty masz vortexa na sobie to do niego nie dobiegniesz ;p

@Paskudny taa +3 str FTW ale zabij smoka ;p
H5 part 4 i ludzie już będą to robić pewnie, więc na offie to tylko kwestia czasu ;D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 18, 2011, 02:23:29 pm »
Zalezy jeszcze w jakich warunkach, na oly nie wygrasz juz teraz, ale na open jak najbardziej, zakladajac ze jest to jakis gank na dc buffie, taki glad bez buffa duzo nie powojuje kiedy Ty masz cova+dance i jakis dobry luk

raziel:

1 dobiegnięcie
2 wrzucenie meduzy
3 wejscie tej meduzy i nieodbicie jej sobie
4 ile ty buffow wycancelujesz w 30s? 5-6?

nawet jak wszystkie elementy zagraja to po kombo od glada klikasz do miasta czy tam ch

jak ty uwazasz ze bedziesz wiekszy dps zadawal z luku niz glad z bananow to gg nie wspominajac juz o ilosci cp/hp
full buff vs duelist spiryt/war cry mysle ze wiekszy dps wyciagne, na freya w 2 min wycanceluje wszystko
spoko a na il nic

co to ma za znaczenie jak bylo kiedys. Skoro aktualna kronika jest h5 part 3 to masz 30s albo 20s nie pamietam.

ale przyjmujac ze to freya. Na full buffie takiego glada bedizesz bil po 2-3k z crita co oznacza conajmniej 8 critow a ty z banana bedziesz wyrywal po 1,5-2,5k nie liczac critow wiec to oznacza 6 hitow

widzisz problem bo ja tak

zreszta ty tym bd klepiesz wszystkow co sie rusza. tanki nuki ol ee i cala reszte wiec o czym my mowimy :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Fortuna favet fortibus
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 18, 2011, 02:33:24 pm »

spoko a na il nic

co to ma za znaczenie jak bylo kiedys. Skoro aktualna kronika jest h5 part 3 to masz 30s albo 20s nie pamietam.

ale przyjmujac ze to freya. Na full buffie takiego glada bedizesz bil po 2-3k z crita co oznacza conajmniej 8 critow a ty z banana bedziesz wyrywal po 1,5-2,5k nie liczac critow wiec to oznacza 6 hitow

widzisz problem bo ja tak

zreszta ty tym bd klepiesz wszystkow co sie rusza. tanki nuki ol ee i cala reszte wiec o czym my mowimy :)

Nie klepie wszytkiego co sie  tylko przedstawiam alternatywe dla bd  a to roznica  nie pisze to o h5 tylko o frey  a bd to nie postac do zabijania wszytkich ( marne szanse ma z ee se )   ale tez nie do wrzucania z klikacza  dancow z dual sabrami ,btw  na frey juz jest medusa przez  40 sek ( nie mowie tu o lol serverach  na ktorych skile nie dzialaja )  tylko po enchancie ma 120 sek  co do h5 nie sadze zeby cokolwiek z tym zrobili


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 18, 2011, 02:41:14 pm »

spoko a na il nic

co to ma za znaczenie jak bylo kiedys. Skoro aktualna kronika jest h5 part 3 to masz 30s albo 20s nie pamietam.

ale przyjmujac ze to freya. Na full buffie takiego glada bedizesz bil po 2-3k z crita co oznacza conajmniej 8 critow a ty z banana bedziesz wyrywal po 1,5-2,5k nie liczac critow wiec to oznacza 6 hitow

widzisz problem bo ja tak

zreszta ty tym bd klepiesz wszystkow co sie rusza. tanki nuki ol ee i cala reszte wiec o czym my mowimy :)

Nie klepie wszytkiego co sie  tylko przedstawiam alternatywe dla bd  a to roznica  nie pisze to o h5 tylko o frey  a bd to nie postac do zabijania wszytkich ( marne szanse ma z ee se )   ale tez nie do wrzucania z klikacza  dancow z dual sabrami ,btw  na frey juz jest medusa przez  40 sek ( nie mowie tu o lol serverach  na ktorych skile nie dzialaja )  tylko po enchancie ma 120 sek  co do h5 nie sadze zeby cokolwiek z tym zrobili

http://lineage2.rochand.com/Knowledge/skills.php?race=dark_elf&class=spectral_dancer&level=77