Witaj
Gość

Wątek: Warlock vs Phantom Summoner  (Przeczytany 7220 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • Naruto Power ;P
Warlock vs Phantom Summoner
« dnia: Sierpień 13, 2008, 08:25:28 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie



  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2008, 01:42:39 pm »
Może powiem z doświadczenia jak to jest na oli? (mówię o interlude) Walka z perspektywy AL: Wypuszczamy Kinga na summonera wrzucamy mu warrior bane +arcana discruption, betray na summona, wyciągamy luk i bijemy z regularów w summonera. Jak wszedł betray na naszego summona (zauważyłem, że chociaż SM ma największą szansę na wejście betray <największy int wśród summonerów> to wchodzi tak samo jak warlockowi) to uciekamy, powtarzając co jakiś czas arcane+betray na summona. IMO AL wygra. Większy cast, większy speed (warrior bane na wruka;P), więcej HP.


Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2008, 02:01:41 pm »
jak wejdzie betray w naszego summona to dajemy mu UD bo uciekanie nic nie da bo i tak nas dogoni


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2008, 02:08:00 pm »
Może powiem z doświadczenia jak to jest na oli? (mówię o interlude) Walka z perspektywy AL: Wypuszczamy Kinga na summonera wrzucamy mu warrior bane +arcana discruption, betray na summona, wyciągamy luk i bijemy z regularów w summonera. Jak wszedł betray na naszego summona (zauważyłem, że chociaż SM ma największą szansę na wejście betray <największy int wśród summonerów> to wchodzi tak samo jak warlockowi) to uciekamy, powtarzając co jakiś czas arcane+betray na summona. IMO AL wygra. Większy cast, większy speed (warrior bane na wruka;P), więcej HP.

Nie był bym taki pewny.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2008, 09:04:05 pm »
Może powiem z doświadczenia jak to jest na oli? (mówię o interlude) Walka z perspektywy AL: Wypuszczamy Kinga na summonera wrzucamy mu warrior bane +arcana discruption, betray na summona, wyciągamy luk i bijemy z regularów w summonera. Jak wszedł betray na naszego summona (zauważyłem, że chociaż SM ma największą szansę na wejście betray <największy int wśród summonerów> to wchodzi tak samo jak warlockowi) to uciekamy, powtarzając co jakiś czas arcane+betray na summona. IMO AL wygra. Większy cast, większy speed (warrior bane na wruka;P), więcej HP.
Powodzenia z bicia czegokolwiek summonerem z luku. Walka miedzy summonerami to jest buntowanie summona przeciwnika i nawalanie sie na nuki + kubiki. Kto ma wiecej szczescia ten wygrywa

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2008, 09:14:09 pm »
Walka miedzy summonerami to jest buntowanie summona przeciwnika i nawalanie sie na nuki + kubiki. Kto ma wiecej szczescia ten wygrywa
lol?  :o


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2008, 09:17:47 pm »
Walka miedzy summonerami to jest buntowanie summona przeciwnika i nawalanie sie na nuki + kubiki. Kto ma wiecej szczescia ten wygrywa
lol?  :o

Augu.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2008, 09:42:42 pm »
Walka miedzy summonerami to jest buntowanie summona przeciwnika i nawalanie sie na nuki + kubiki. Kto ma wiecej szczescia ten wygrywa
lol?  :o

Augu.
no dobra, ale nie kazdy summoner na oly ma nuka w augu, generalnie nie jest to dla nich cos niezbednego imo :O


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2008, 10:05:01 pm »
No ale możliwość taka jest i Bula o tym wspomniał właśnie.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2008, 10:36:58 pm »
Bez nuka albo jakiegos wyrombanego debuffa nie ma co isc na oli..

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2008, 10:46:27 pm »
Moim zdaniem PS wygra ze wzgledu na DS'a niby mniejszy lvl jak u SH/necro ale przy arcana agillity berku i accu oraz na empie bije jak szalony i to nie tak słabo tak więc sądzę że PS ma większe szanse właśnie dzięki temu skillowi


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2008, 05:32:25 pm »
AL będzie miał dobrego nuka i wychodzi na to samo...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 15, 2008, 04:35:43 pm »
AL będzie miał dobrego nuka i wychodzi na to samo...
No to PS tez bedzie mial ale 2 albo 1 i empa/debuffa :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 15, 2008, 04:47:17 pm »
Juz ma poisona... a wpadnie es i wszystkich zabije swoimi nowymi buffami..
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2009, 03:45:57 pm »
Ja mam takie pytanko, czy Phantom Summonerem jest szansa wygrania z Warlockiem w Graci Final?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:04:53 pm »
Ja mam takie pytanko, czy Phantom Summonerem jest szansa wygrania z Warlockiem w Graci Final?
A czemu miał by jej nie mieć  umiejętności +szczęście + wykoksanie = wygrana :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2009, 06:22:42 pm »
Obiektywnie rzecz patrząc do IMHO kociarz ma większe szanse.

Po pierwsze oba bane'y przydają się zarówno na właściciela, jak i jego summona, z czego PS poczęstuje nas tylko jednym z nich.

Arcane disruption też jest bardziej na naszą korzyść w stosunku do wind shackle, który łatwo ściągnąć z naszego summona.

Siła Lolnuka PS-a jest o tyle słabsza, że teraz tylko 20% elementu dark z broni będzie nam dodane, więc traci duży potencjał jaki miał w tym death spyke. Warlock weźmie sobie natomiast jakiegoś dobrego anhora, co w połączeniu z jego cubiciem daje już nienajgorszą szansę na wejście para.

Imho Warlock statystycznie ma większe szanse, ale jak wiadomo, zależy to trochę od tego jak będą wchodić debuffy, jak będą pracować cubici u obu postaci, czy jakiś summon nie zrobi 2-3 krytyków pod rząd, komu pierwszemu wyląduje betray itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 03, 2009, 04:55:04 pm »
Obiektywnie rzecz patrząc do IMHO kociarz ma większe szanse.

Po pierwsze oba bane'y przydają się zarówno na właściciela, jak i jego summona, z czego PS poczęstuje nas tylko jednym z nich.

Arcane disruption też jest bardziej na naszą korzyść w stosunku do wind shackle, który łatwo ściągnąć z naszego summona.

Siła Lolnuka PS-a jest o tyle słabsza, że teraz tylko 20% elementu dark z broni będzie nam dodane, więc traci duży potencjał jaki miał w tym death spyke. Warlock weźmie sobie natomiast jakiegoś dobrego anhora, co w połączeniu z jego cubiciem daje już nienajgorszą szansę na wejście para.

Imho Warlock statystycznie ma większe szanse, ale jak wiadomo, zależy to trochę od tego jak będą wchodić debuffy, jak będą pracować cubici u obu postaci, czy jakiś summon nie zrobi 2-3 krytyków pod rząd, komu pierwszemu wyląduje betray itd.
Tylko co ci pod debuffach jak jest smart :P Bane to też żadne problem. Jak już mówiłem w walce summoner vs summoner najwazniejszy jest wykoksanie postaci i skllów + umiejętności + sprzet + szczęście + szczęście + szczęście x2

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 04, 2009, 11:49:32 am »
Ok ale jakie skille używać przeciw warlockowi ja zauważyłem że warlock nie ma nuka  więc będzie uciekał przed moim summonem nie mając czym atakować i licząc że jego kotek mnie zabije więc czy dobrym wyjściem jest zabić kotka i potem dopaść warlocka?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 04, 2009, 12:29:09 pm »
Ok ale jakie skille używać przeciw warlockowi ja zauważyłem że warlock nie ma nuka  więc będzie uciekał przed moim summonem nie mając czym atakować i licząc że jego kotek mnie zabije więc czy dobrym wyjściem jest zabić kotka i potem dopaść warlocka?
Nie zrobienie nowego summka to kwestja paru s. Taktyka jest prosta bane na summonera i wciskamy atak summonem  ws na kota pożna też go prubować otruć (chodz i tak pewnie smart zdejmie debuffy ) i na zmiane prubujemy zbunować kota leczymy siebie i summka  walimy dsem w summonera  jak twoj summek zacznie cie bic dajesz ud i tle

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926