Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 307836 razy)

  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 31, 2012, 11:09:29 pm »
po dotarciu do miasta zaczynam się gubić w questach, tyle tego xD  :oops: :noob:

to lepiej nie zaczynaj nigdy grać w wowa czy aiona bo w psychiatryku wylądujesz


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 31, 2012, 11:09:46 pm »
po dotarciu do miasta zaczynam się gubić w questach, tyle tego xD  :oops: :noob:

Robienie questów jest tak jak w aionie. Robisz questy wszystko jest wkoło danego miasta, dostajesz potem do innego campa żeby dojść i tam kolejne questy. Łatwo się połapać ;)

W aionie to wgl 40 questów wziętych i połap się który gdzie był :D. Tutaj masz chociaż pozaznaczane potworki do bicia;p
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 31, 2012, 11:11:03 pm »
do 30 prowadzą Cie za rączkę


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 31, 2012, 11:11:41 pm »
tja zauwazyłem to już na wyspie startowej  8) po prostu nigdy w żadnym mmo nie widziałem tylu questów. co prawda polegają tylko na gadaniu albo zabiciu paru mobków...

jak to miasto wygląda...



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 31, 2012, 11:14:04 pm »
Ja to jestem w szoku, że ta gra ma wymogi takie małe. A na tych najmniejszych jest i tak piękna <3

ale ruchy postaci mogli bardziej ogarnąć. Babka castanic biega jak by jej nogi w dupę właziły, a elfka kręci dupą jak... kurdę nawet nie wiem jak to nazwać xD
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 11:16:46 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 31, 2012, 11:38:19 pm »
podzieli sie ktos wrazeniami innych klas?
osobiscie jeszcze o priescie mysle, mniej o sorcu.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 31, 2012, 11:47:28 pm »
Archer jest bardzoooo dynamiczny, tam praktycznie nie stoisz :P Teraz biegam sorcem i on ma duży dps, ale już nie ma takiej mobilności .... A tak to gra się obiema miło i przyjemnie.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 31, 2012, 11:53:42 pm »
Co do tankowania Warriora, poczytalem troszke o nim, posredni wniosek z innego forum to o tematyce TERY, to potrafi wprowadzic chaos xD ale w niektorych sytuacjach jest lepszy od lanciera - przy bosach sypiacych mega AOE - warrior moze je ominac. Wiem tez ze przy 14lvlu ciezko oceniac, ale to moja pierwsza beta, chcialem ogarnac tyle ile moge i dla tego tez napisalem o moim lvlu w poprzednim poscie
Mam sorcera na 14lvlu i jest to ciekawe granie :P tak jak pisalem - nie martwisz sie o to by trafiac, ale rowniez o to by nie zostac trafionym, przy czym miec taki dystans by konkretne skile uzywac, bo nie wszyskie maja taki sam range ^^ i to jest zabawa <3 Archera oraz reszte wyproboje na OBT, no chyba ze na CBT5 dostane sie :DDDDDDDD tylko nie wiem czy postacie sie kasuja? Mc6?
Pozytywy mozna znalesc u kazdej klasy, byle tylko znalesc ta jedyna dla siebie  :)
Tez gram na full detalach <333333333333333333333 a pierwszy lot pegazem <3


@Shen
GW ma pudelkowa wersje gry, ktorej jednorazowy koszt moze byc spory, nie kazdy mlody umie oszczedzac wiec i tam nie koniecznie musza przenosic sie gracze z metiny  hahaha

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 11:17:45 am wysłana przez Kamal »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 31, 2012, 11:55:05 pm »
no nie wiem czy ma takie male wymagania na full detalach ;) moja grafa z dodatkowym chlodzeniem musaschi jedzie ostro. ja teraz bawie sie mystikiem.wywarl na mnie dobre wrazenie poki co.taki summonerowo/bufer. daje rade.warior jednak jakos mnie nie przekonal
apropo priesta.troche jada po nim na forach bo gracze wola mystica do pt niz priesta
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 11:58:09 pm wysłana przez dsfa5 »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:00:24 am »
Ja na razie muce sorka, dobijam 10 i w kimę. O Świec mnie ktoś, do której jutro jest beta?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #485 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:02:22 am »
Co do tankowania Warriora, poczytalem troszke o nim, posredni wniosek z innego forum to o tematyce TERY, to potrafi wprowadzic chaos xD ale w niektorych sytuacjach jest lepszy od lanciera - przy bosach sypiacych mega AOE - warrior moze je ominac. Wiem tez ze przy 14lvlu ciezko oceniac, ale to moja pierwsza beta, chcialem ogarnac tyle ile moge i dla tego tez napisalem o moim lvlu w poprzednim poscie
Mam sorcera na 14lvlu i jest to ciekawe granie :P tak jak pisalem - nie martwisz sie o to by trafiac, ale rowniez o to by nie zostac trafionym, przy czym miec taki dystans by konkretne skile uzywac, bo nie wszyskie maja taki sam range ^^ i to jest zabawa <3 Archera oraz reszte wyproboje na OBT, no chyba ze na CBT5 dostane sie :DDDDDDDD tylko nie wiem czy postacie sie kasuja? Mc6?
Pozytywy mozna znalesc u kazdej klasy, byle tylko znalesc ta jedyna dla siebie  :)
Tez gram na full detalach <333333333333333333333 a pierwszy lot pegazem (www.redtube.com) <3


@Shen
GW ma pudelkowa wersje gry, ktorej jednorazowy koszt moze byc spory, nie kazdy mlody umie oszczedzac wiec i tam nie koniecznie musza przenosic sie gracze z metiny  hahaha
Tego właśnie nie wiem, dopiero teraz zacząłem kasować, kasowanie ma trwać tydzień ale wydaje mi się, że się usuną bo podczas tygodnia serwery stoją tylko nie można na nie wbić z normalnych kont.  Są 3 miejsca na postać na każdy serwer jak coś.

Ja na razie muce sorka, dobijam 10 i w kimę. O Świec mnie ktoś, do której jutro jest beta?
do 24.00


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #486 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:06:13 am »
no nie wiem czy ma takie male wymagania na full detalach ;) moja grafa z dodatkowym chlodzeniem musaschi jedzie ostro. ja teraz bawie sie mystikiem.wywarl na mnie dobre wrazenie poki co.taki summonerowo/bufer. daje rade.warior jednak jakos mnie nie przekonal
apropo priesta.troche jada po nim na forach bo gracze wola mystica do pt niz priesta
z tego co zdarzylem poczytac juz, to zdania sa podzielone co do Priest vs Mistic - na starcie Mistic lekko ogarnie z healem a do tego ma debuffy wypasione [czytalem, nie wiem.] na pozniejszym etapie gry Mistic jest bardzo wymagajacy, lecz jezeli ktos ogarnia to i on starczy na PVP. Tyle przeczytalem, a Ci skoro sie podoba to sie nie zastanawiaj :D
Mc6
dobrze wiedziec :)  btw, wiedze zasiegnelem z tego forum o TERA z ktorego Ty korzystasz, o niszczeu krysztalow w pozniejszym etapie gry, BlacIguan cos pisal, ze nie ma czegos takiego, nie chce mi sie szukac teraz juz :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:09:55 am »
Mc6
dobrze wiedziec :)  btw, wiedze zasiegnelem z tego forum o TERA z ktorego Ty korzystasz, o niszczeu krysztalow w pozniejszym etapie gry, BlacIguan cos pisal, ze nie ma czegos takiego, nie chce mi sie szukac teraz juz :)
możliwe, z rok temu to czytałem, mogło się zmienić,
a teraz spadam oglądać ghost protocol  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:21:01 am »
przypomnial mi sie PartySystem, gdy ktos pojdzie offline, lub tez dostanie DC lub inne kurest.o  Nie leci autoamtycznie z party, gdy sie loguje jest w nim. Dla mnie epic :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:22:23 am »
przypomnial mi sie PartySystem, gdy ktos pojdzie offline, lub tez dostanie DC lub inne kurest.o  Nie leci autoamtycznie z party, gdy sie loguje jest w nim. Dla mnie epic :D

To juz bylo w Aionie tak wiec nic nowego.



TapMadls! - Const pt member.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:24:22 am »
Gra mistikiem jest trudna :D Trzeba się teleportować używać summonów celowac, celować debuffami i do tego pilnować żeby przeciwnik ci niewysadził kombo zwłaszcza w starciu. Da się to ogarnąć mistyk to troche taka postać do wszystkiego coś jak summoner w l2 :D Jak na razie mam 18 lvl i powiem wam, że mam duże problemy z łucznikami i wielkimi mieczami :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:27:56 am »
Dobra, lecę z testować skilla i dupa do wyrka :D. Widzimy się jutro o 8? ;p

Jednak archer jak dla mnie best :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 12:33:07 am wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:45:44 am »
To juz bylo w Aionie tak wiec nic nowego.
Spoko, jak juz pisalem wyzej Lineage 2 jest moim pierwszym i jedynym MMORPG a gram 6 lat :)


Wkurzylem sie :P te ciecie HightLv Pkuja ostro :) trzeba inne zajecie znalesc poki spac sie nie chec  :beksa:
Solar, zapomniales o healowaniu party ^^ Mistic to najtrudniejsza klasa w grze i takie lubie najbardziej, ale kurde ^^ Chcialbym sobie odpuscic chociaz w TERA granie supportem :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 12:49:51 am wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 01, 2012, 01:05:31 am »
To juz bylo w Aionie tak wiec nic nowego.
Spoko, jak juz pisalem wyzej Lineage 2 jest moim pierwszym i jedynym MMORPG a gram 6 lat :)


Wkurzylem sie :P te ciecie HightLv Pkuja ostro :) trzeba inne zajecie znalesc poki spac sie nie chec  :beksa:
idź na pve serwer, do testowania klas jest ok i zawsze możesz duelami ludzi gnębić jak chcesz sprawdzic pvp ;p


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 01, 2012, 01:09:08 am »
nie zamierzam w ogole grac mystikiem.zrobilem tylko z ciekawosci do 15 lvl.jestem nastawiony na archera ;) zastanawialem sie jeszcze nad wariorem ale nie przekonal mnie on jakos.takze wybor juz dokonany.choc jeszcze sie pobawie charami.za tydzien EN ma cbt a ja mam klucz ;) weekend znow zajety


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 01, 2012, 10:47:22 am »
Ja sobie zrobilem warriora, 18lv so far.. i jak na razie gra sie calkiem fajnie :D
Podoba mi się system combo :D calkiem fajna sprawa, ciekawe jak bedzie na wyzszym lvlu jak bedzie wiecej skilli :)

Ja się strasznie zastanawiam nad GW2vsTERA (oprocz tego i tak w D3 bede gral ze znajomymi).
TERA mogłem przetestowac, GW2 niestety nie ale tez wyglada dosc fajnie :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 01, 2012, 11:34:13 am »
Porównując ilość skilli z TERY, a L2. To myślę, że tak ciężko się połapać nie będzie ;D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #497 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:40:58 pm »
Cytuj
Cena prepaidów wynosi ( Dane od Frogstera na rynek Niemiecki )
12 Euro - za 30 dni gry
19 Euro - za 60 dni gry

Cena prepaidów dla klientów biznesowych: { Czyli dla wszelkiej maści sprzedawców ( np. fabrykakluczy, gram.pl, keye.pl etc...), którzy kupują dużą ilość prepaidów ( np. 2000 Prepaidów ) }

7-11 Euro za 30 dni gry
12-19 Euro za 30 dni gry

Cena sugerowana podana przez Ubisoft*

85 zł za 60 dni gry
49 zł za 30 dni gry

*
Cena może ulec zmianie +- 5 zł do daty premiery.


Czyli,
w innych sprzedawcach niż Ubisoft, będzie można kupić prepaid za około ( kwestia umów, marży )
65-80 zł za 2 miesiące grania
40-45 zł za 1 miesiąc grania

Wedlug mnie w TERA jest moze i podobna ilosc skili, ale na pewno wieksza ilosc przydatnych :P Zwlaszcza u lucznikow  hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #498 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:47:10 pm »
Pochwalę się, 3:0 z madithem wygrywam. Ale ciśniemy dalej :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 01, 2012, 02:21:20 pm »
przeczytałem mnóstwo poradników i porównań, obejrzałem godziny filmów... i dalej nie umiem się zdecydować priest czy mystic... więc zostane przy warriorze xD

przyszłym warriorom polecam ten kanał http://www.youtube.com/user/nalfen

polecam też linka http://tera-forums.enmasse.com/forums/classes/topics/GUIDE-Nalfens-Warrior-Guide?page=1
to nie tylko poradnik dla warriora, w pierwszym poscie znajdziecie linki do poradnikow innych klas, z opisami skilli, przykładowymi filmikami itd.