Witaj
Gość

Wątek: Othel Rogue  (Przeczytany 94406 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 14, 2013, 12:45:36 am »
Jak będzie nowa kronika Livindor wejście skilli będzie zależeć od dex jak i krytyk ze skilla również będzie zależeć od dex.(str-reset skilli, half-kill)

Skąd masz taką informację? Niektórzy mówią, że dalej to będzie zależalo od str. A w sumie to dla mnie kluczowa informacja przy wyborze othella.


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 25, 2013, 04:24:03 pm »
A ja mam inne zapytanie dla tych, ktorzy nie stracili kontaktu z L2 tak jak ja...
Tytulem wstepu, tak wiem, ze spoil i craft jest niepotrzebna klasa w L2 obecnie, tak wiem, ze craft bedzie niepotrzebna klasa rowniez w Lindviorze mimo ich prob naprawienia tej klasy. Wiem tez, ze skill plunder nie dziala juz z taka czestotliwoscia jak przed Tauti. Prosze o jakies info odnosnie spoila w nastepnej kronice. Nie pytam o to czy spoil bedzie lepszy niz d.elf bo nie nie bedzie, ale czy ktos ma sprawdzone/wyszperane info czy bedzie przydatny.


Przy okazji prosze o info jak teraz wyglada sprawa max lvl subki i czy mozna sobie jakkolwiek zamienic sub to main pozostajac w skinie krasia.

Bede wdzieczny za odpowiedz.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 26, 2013, 08:29:38 am »
Przy okazji prosze o info jak teraz wyglada sprawa max lvl subki i czy mozna sobie jakkolwiek zamienic sub to main pozostajac w skinie krasia.

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Main klasa (max lvl 99)
Dual klasa (max lvl 99)
Subklasa (max lvl 80)
Subklasa (max lvl 80)
to wszystko co na tą chwilę możesz wykrzesać ze swojej postaci

Jeśli chodzi o drugą część pytanie, to nie wiem, czy dobrze zrozumiałam... pytasz czy będąc np Othellem z krasia na mainie i zmieniając subę np na EE to czy będziesz EE w skórze krasia? Jeśli o to chodzi to tak, będziesz EE w skórze krasia.


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 26, 2013, 12:16:42 pm »
Przy okazji prosze o info jak teraz wyglada sprawa max lvl subki i czy mozna sobie jakkolwiek zamienic sub to main pozostajac w skinie krasia.

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Main klasa (max lvl 99)
Dual klasa (max lvl 99)
Subklasa (max lvl 80)
Subklasa (max lvl 80)
to wszystko co na tą chwilę możesz wykrzesać ze swojej postaci

Jeśli chodzi o drugą część pytanie, to nie wiem, czy dobrze zrozumiałam... pytasz czy będąc np Othellem z krasia na mainie i zmieniając subę np na EE to czy będziesz EE w skórze krasia? Jeśli o to chodzi to tak, będziesz EE w skórze krasia.

Wielkie dzieki za odp co do subek  !

1. Jednak chodzilo mi o sytuacje: robie sobie krasnala spoilera czyli mam gruby brzuszek i robie na subke np phanom summonera, teraz gram sobie gram i summonerem mam wiekszy lvl + przebudzam go w wynna a spoilem jestem powiedzmy na 83 lvl . Teraz czy moge sobie zamienic sube z mainem tzn ze na olimpiadzie bede mogl byc summonerem? Obilo mi sie o uszy, ze kiedys na L2NA offie tak bylo (albo mi sie obilo o leb i kiepsko pamietam).
2. Ewentualnie bede mial np othela krasia na mainie i jak przebudze sie przed Lindviorem to moge zmienic np klase othela na Dark Elfa ale wyglad pozostaje niezmienny ? (gdzies wyczytalem ze zmieniaja sie staty bazowe/skille, ale wyglad pozostaje ten sam)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2013, 12:24:17 pm wysłana przez OsamaInAden »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 26, 2013, 12:33:10 pm »
była taka opcja, jakis kamyk. teraz nie ma juz tego. Musiałes miec 85 na mainie i za pomoca tego kamyka robiles np tanka z krasia, healera z krasia itp itp.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 26, 2013, 01:35:08 pm »
oka dzieki w takim razie juz wiem wszystko


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 26, 2013, 05:11:58 pm »
To jak sprawa z tym dexem, od niego beda zalezne kryty ze skilli+szansa wejscia czy nie...

Gram PW ale nie wiem jak on bedzie wypadal na tle AW który zdaje sie jeszcze przed livindorem jest najlepszy z tej 4-rki


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 28, 2013, 08:00:41 am »
bump


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 21, 2013, 10:33:57 am »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

  • Othell 98
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 02, 2013, 10:03:22 pm »
Witam,

Który othell teraz w Lindvidorze jest najlepszy? Z braku czasu na grę przegapiłem Glory days a tu już następna kronika.
Jak jestem DE i wezmę WRa to dobrze wyczytałem że statystyki mi zostają z DE tylko dochodzą 3 skille z WRa i dowolne dwa skille Revelation? I się tak zastanawiam Disparation wydaje mi się obowiązkowe i już się do niego przyzwyczaiłem;) a drugi to już mam problem żeby wybrać najbardziej użyteczny.
I ktoś może wybierał pod kątem kolejnych kronik? Bo w Lindvi i Epeisodionie może być taki WR lepszym wyborem ale docelowo to np. GH będzie OP.

Pozdrawiam
Core

Othell 98 / Wynn 88 / SH 80 / PS 80


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 09, 2013, 11:55:49 am »
jest dokladnie jak mowisz z raciali to obowiazkowo dispiration jako drugi prevision lub unbind.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 09, 2013, 12:36:51 pm »
Mam pare pytań. Gram na PL serwie, więc jeszcze na Glory Days. Postać przebudzona z TH.

1. Dual daggery czy single dagger? Duale lepsze do PvE, a single do PvP? Czy jak to jest? Jak jest liczona wartość crit dmg po wbiciu broni na +4? Na duale apo dostałem 506 jak się nie myle i czuć różnice, ale jestem ciekaw jak to jest liczone :). Na single jest podobno ~800 :O.
2. Jakie pasywy z subklas i jakie skille z dualklasy?
3. Jakie dye?
4. Jakie SA do broni biorąc pod uwagę posiadanie jednego SA?
5. Który z Othelli najlepiej sprawuje się na Lindviorze?

Na razie tyle, jak coś mi się przypomni to dam znać.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

  • Othell 98
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 09, 2013, 05:33:18 pm »
1    https://4gameforum.com/showthread.php?t=15468

Ogólnie sporo ciekawych testów:

https://4gameforum.com/forumdisplay.php?f=168
 
I na forum polskiego offa też coś podobnego jest ale pisze na telefonie i upierdliwie się szuka;-)

Sam obecnie biegam z dualami r95 +4 z dmg upem ale jak dobije 99 to pewnie zaopatrzę się w 1h r99 i żadnych duali nie będę składał no chyba ża jakaś przyszła kronika coś zmieni.

2 Na pewno p.def/m.def, cryty z tego co pamietam. A reszte to chyba wedle uznania reuse czy tam atk.spd. Z duala to pewnie reflect najlepszy ale to daleka droga.

3 Maxujesz str albo dex. Obecnie rozsądniejsze wydaje mi się dex ze względu na to, że wejście skilli i  crytów zależy obecnie od dexa. A chyba lepiej żeby coś siadało częściej mimo że słabiej ale siadało niż sporadycznie a za to z powerem. Zresztą Ither wyżej wrzucił linka do testu str/dex

4 Tutaj to sam się zastanawiam co się zastanawiam co będzie przydatniejsze, zawsze wbijałem dmg up.

5 Obecnie z chęcią bym zamienił statystyki mojego DE na jasnego ale niestety ja to nie M. Jackson ;-) WR na Lindvi wydaje mi się najbardziej optymalnym wyborem ale to akurat moje prywatne zdanie.

Pozdrawiam

Core

Othell 98 / Wynn 88 / SH 80 / PS 80


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 22, 2013, 01:47:30 pm »
1. Z subclass bierzesz p.def/m.def p.evasion/m.evasion unbind/prevision + dispiration

2. Głowny certyfikat z 95 suby to albo light protection jesli grasz oli lub jak kto woli stałe +9% mdef/p.def.

3. Dye tylko DEX najwazniejsze zeby miec cap 110 str i 70 dex jesli jest wiecej to jeszcze lepiej. 

4. bron do pvp apo+4 2xSA

5 Na oli najlepszy WR na mass pvp GH.



  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 24, 2013, 02:38:41 pm »
Panowie dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie do Ciebie Itherus.

1. Aktualnie z subklas mam wzięt 4 lvl p def/m def, p evasion/m evasion i trzeciej suby jeszcze nie mam wykoksanej, to co z trzeciej wziąć? unbind/prevision + dispiration yyyy. Tam jeszcze jest Glory Days, czyli jako human mam  skilla unbind. Wiem, że te raciale się zmienią i obecne raciale będzie można wybrać, ale ile? 2? 3? Taka celka nie była by lepszym wyborem? Albo reflekt?

2. A z dualklasy na 90 lvlu co wziąć? Bo do 95 raczej na razie nie będę tego koksać. Też p def/m def? Wziąłem wcześniej hp i sam nie wiem czy dobrze.

3. Lol STR to mam chyba 101, a dexa z 59 chyba jakoś :x



  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 24, 2013, 02:55:42 pm »
Panowie dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie do Ciebie Itherus.

1. Aktualnie z subklas mam wzięt 4 lvl p def/m def, p evasion/m evasion i trzeciej suby jeszcze nie mam wykoksanej, to co z trzeciej wziąć? unbind/prevision + dispiration yyyy. Tam jeszcze jest Glory Days, czyli jako human mam  skilla unbind. Wiem, że te raciale się zmienią i obecne raciale będzie można wybrać, ale ile? 2? 3? Taka celka nie była by lepszym wyborem? Albo reflekt?

2. A z dualklasy na 90 lvlu co wziąć? Bo do 95 raczej na razie nie będę tego koksać. Też p def/m def? Wziąłem wcześniej hp i sam nie wiem czy dobrze.

3. Lol STR to mam chyba 101, a dexa z 59 chyba jakoś :x
3. topowe dajki i sprawa rozwiazana (str +5 +1 dex, 2x 5 dex + 1 con) Czapka na Str/dex, zamek(pelerynka).
1, wybeirzesz 2 skille, iter podał przyklady jakie mozesz brac.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 24, 2013, 03:35:00 pm »
3. topowe dajki i sprawa rozwiazana (str +5 +1 dex, 2x 5 dex + 1 con) Czapka na Str/dex, zamek(pelerynka).


plus koszulka +2 do statów

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 25, 2013, 09:35:20 am »
można mieć jeszcze bransoletkę +1 do statów :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:49:56 am »
i longoing talizman +2 do każdego stata, jedziemy dalej? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:53:11 am »
takze widzisz ze wyciagniecie 110 i 70 jest osiagalne.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 26, 2013, 03:57:31 pm »
Dobra, dzięki za odpowiedzi. :)


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 26, 2013, 06:32:34 pm »
Sry za double posta (stary post), ale mam pytanie.

Jaką biżuterie z cocu wziąć? Myślałem nad kolczykami na stuna, paraliż lub obalenie/odepchnięcie. Innej opcji nie widzę, ale może się mylę.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 25, 2014, 06:50:34 pm »
Mam pytanie o spoila na tej kronice czy jest potrzebny. W ogóle funkcjonuje system kraftu na tej kronice?
 


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 11, 2014, 10:27:17 am »
Witam. Mam pytanie czy dager posiada Aoe które pozwala wykrywać zakena ? Rzucając truciznę jest ona w stanie zadać mu dmg i pokazać czy w tym pokoju on się znajduje ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 11, 2014, 10:46:02 am »
Za pomocą Dagger explosion na pewno, natomiast nie jestem pewny co do poisona.