Witaj
Gość

Wątek: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele  (Przeczytany 23198 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« dnia: Październik 29, 2009, 02:50:30 pm »
No wiec podoba mi sie pewna dziewczyna ale nie wiem jak z nia rozmawiac zeby zwrocila na mnie uwage :( Jak myslicie poleci na 7 tomow harrego pottera?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2009, 03:22:20 pm »
Uderz ją przypadkiem z kamienia - pomóż jej wstać a potem zapytaj czy Czytała HP i jest twoja - 100%.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: -4

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 04:57:21 pm »
Albo zaprowadź ja do łazienki zerżnij w pół


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 05:03:53 pm »
-Czesc! Grasz na wiolaczeli?
-Eeee... nie?
-No widzisz, mamy juz cos wspolnego, musimy sie poznac.

I jedziesz ^^
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2009, 05:10:09 pm »
Zarwij tak

- Cześć, masz GPS-a?
- Nie?
- Nieważne, chcesz się ru****?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2009, 05:27:46 pm »
Zarwij tak

- Cześć, masz GPS-a?
- Nie?
- Nieważne, chcesz się ru****?
xDDDD!!

-Hej, co to znaczy I want you?
-Pragne Cie...?
-Tu?! Teraz?!

edit: polecam byc soba :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2009, 05:42:57 pm »
-Czesc! Grasz na wiolaczeli?
-Eeee... nie?
-No widzisz, mamy juz cos wspolnego, musimy sie poznac.

I jedziesz ^^

Jeśli odpowie, że tak, to znaczy, że plan A zawiódł. Ale nie załamuj się! Czas sięgnąć po plan B.
Plan B: Zrzuć jej te 7 tomów na głowę ze schodów. Następnie skrępuj nieprzytomną ofiarę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, możesz być pewien, że będzie twoja. 
PS. Jeśli ma dziewczyna twardy łeb, to dorzuć jeszcze parę lektur lub podręczników szkolnych;) Jeśli tego nie wiesz zrób to tak na wszelki wypadek.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 05:47:30 pm wysłana przez Alice »
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2009, 08:27:04 pm »
GBL jest OK!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2009, 08:27:27 pm »
Ziomek.
Jeśli to serio mówisz i nie robisz se jaj to ja Ci współczuje.
Albo jesteś jeszcze dzieckiem (no, może być i taka możliwość, to nic złego), albo twoja koleżanka (bez obrazy) jest niedojrzała, że leci na twoje książki. xD
Dobra, teraz na poważnie. Dam Ci kilka rad:
Po 1.
Trzeba się myć. Koniecznie stopy! (nie powinno być za ciepło, ciekły azot był by dobry)
Po 2 (tym razem na serio).
Jak nie będzie koleżanek to jakoś zagadaj, najzwyczajniej np: ,,Siema, nie masz może zegarka? Bo zapomniałem komórki i nie wiem która godzina... Tak w to (np) Adam jestem (jeśli się nie znacie, lub tylko z widzenia [takie znajomości to tylko na n-k]), a jeśli się znacie to zagadaj o lekcje, czy cuś, jak w budzie, albo cokolwiek. Bez żadnych głupich podtekstów, np: prawie zima za oknem, a Ty wypalasz czy lubi lody? Jak takie coś masz zamiar zrobić to daj se spokój...
Po 3.
Jeśli jest taka przeciętną nastolatką (koleżanki, plotki, koleżanki, plo...) to od razu daj se spokój.
Ani się tobą drastycznie nie przejmie, ani se z nią nie pochodzi, bo uwierz mi raczej nie wytrzymasz przeciętnej nastolatki...uwierz mi potrafią wkur**ć te koleżanki, bo będą zawsze na 1 miejscu...
Po 4.
Jeśli nie masz 16 lat skończonych (nie musisz mieć, wystarczy że jesteś wydoroślały (nie, nie opinia rodziców, innych ludzi, dokładnie dorosłych) i odpowiedzialny.) nie musisz się przygotować na związek, bo to tylko zauroczenie.
Wielka miłość która Ci przejdzie po 2,3 może góra 5 miesiącach. Albo w ogóle nie wypali, bo zima idzie. Jak nie mieszkasz w górach tak jak ja to masz z góry przegraną pozycję, bo jajo Ci z gg, czy skype...

Jeśli masz odpowiedni wiek to bardziej jak zima minie podbijaj, ale utrzymuj kontakt, oraz staraj się stworzyć więź miedzy wami, by wypalić z miłością tak na walentynki.

A jeśli dobrze pójdzie i Ci mały urośnie to po roku chodzenia, może półtorej jak się zbada u ginekologa (twoja dziewczyna, nie Ty : D) i wybierze jej lekarz tabletki antykoncepcyjne to może się załapiesz na zabawę ;]
Ale bez miłości zabawa jest bez sensu, a jeśli tak nie uważasz to jesteś jeszcze za młody na związki.
Pozdro :P
Szczęścia życzę!

(jak są błędy w sklejaniu zdań to sorry, nie chce mi się ich szukać i sklejać od nowa te ,,złote (jaka ironia) myśli" :D)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2009, 09:33:01 pm »
No wiec podoba mi sie pewna dziewczyna ale nie wiem jak z nia rozmawiac zeby zwrocila na mnie uwage :( Jak myslicie poleci na 7 tomow harrego pottera?

loled hard...


Ziomek.
Jeśli to serio mówisz i nie robisz se jaj to ja Ci współczuje.
Albo jesteś jeszcze dzieckiem (no, może być i taka możliwość, to nic złego), albo twoja koleżanka (bez obrazy) jest niedojrzała, że leci na twoje książki. xD
Dobra, teraz na poważnie. Dam Ci kilka rad:
Po 1.
Trzeba się myć. Koniecznie stopy! (nie powinno być za ciepło, ciekły azot był by dobry)
Po 2 (tym razem na serio).
Jak nie będzie koleżanek to jakoś zagadaj, najzwyczajniej np: ,,Siema, nie masz może zegarka? Bo zapomniałem komórki i nie wiem która godzina... Tak w to (np) Adam jestem (jeśli się nie znacie, lub tylko z widzenia [takie znajomości to tylko na n-k]), a jeśli się znacie to zagadaj o lekcje, czy cuś, jak w budzie, albo cokolwiek. Bez żadnych głupich podtekstów, np: prawie zima za oknem, a Ty wypalasz czy lubi lody? Jak takie coś masz zamiar zrobić to daj se spokój...
Po 3.
Jeśli jest taka przeciętną nastolatką (koleżanki, plotki, koleżanki, plo...) to od razu daj se spokój.
Ani się tobą drastycznie nie przejmie, ani se z nią nie pochodzi, bo uwierz mi raczej nie wytrzymasz przeciętnej nastolatki...uwierz mi potrafią wkur**ć te koleżanki, bo będą zawsze na 1 miejscu...
Po 4.
Jeśli nie masz 16 lat skończonych (nie musisz mieć, wystarczy że jesteś wydoroślały (nie, nie opinia rodziców, innych ludzi, dokładnie dorosłych) i odpowiedzialny.) nie musisz się przygotować na związek, bo to tylko zauroczenie.
Wielka miłość która Ci przejdzie po 2,3 może góra 5 miesiącach. Albo w ogóle nie wypali, bo zima idzie. Jak nie mieszkasz w górach tak jak ja to masz z góry przegraną pozycję, bo jajo Ci z gg, czy skype...

Jeśli masz odpowiedni wiek to bardziej jak zima minie podbijaj, ale utrzymuj kontakt, oraz staraj się stworzyć więź miedzy wami, by wypalić z miłością tak na walentynki.

A jeśli dobrze pójdzie i Ci mały urośnie to po roku chodzenia, może półtorej jak się zbada u ginekologa (twoja dziewczyna, nie Ty : D) i wybierze jej lekarz tabletki antykoncepcyjne to może się załapiesz na zabawę ;]
Ale bez miłości zabawa jest bez sensu, a jeśli tak nie uważasz to jesteś jeszcze za młody na związki.
Pozdro :P
Szczęścia życzę!

(jak są błędy w sklejaniu zdań to sorry, nie chce mi się ich szukać i sklejać od nowa te ,,złote (jaka ironia) myśli" :D)

omg..beton :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2009, 09:49:29 pm »
Winiek, on chcial tylko zwrocic na siebie uwage, a nie od razu do lozka zaprowadzac! xD
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2009, 09:56:22 pm »
Na harrego pottera nie poleci, ale jak powiesz że masz 300 lvl knajta w tibii to już jest twoja.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2009, 10:19:43 pm »
Na harrego pottera nie poleci, ale jak powiesz że masz 300 lvl knajta w tibii to już jest twoja.

qft

tylko pamiętaj, walisz z aksa i masz kumpla druta

btw Winiek dobry poradnik :P
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2009, 10:30:16 pm »
Od Maślana:

No wiec podoba mi sie pewna dziewczyna ale nie wiem jak z nia rozmawiac zeby zwrocila na mnie uwage :( Jak myslicie poleci na 7 tomow harrego pottera?

http://www.joemonster.org/art/12690/17_krokow_do_zdobycia_zajetej_juz_dziewczyny

To tyle.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 29, 2009, 10:38:45 pm »


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2009, 10:16:13 am »
Winiek, on chcial tylko zwrocic na siebie uwage, a nie od razu do lozka zaprowadzac! xD
Hahaha  :D
Nie tyle co do łóżka czy cuś. Kij tam wie ile on ma lat.  :shock:
Myślałem czy części łóżkowej nie ominąć, ale jakąś małą radę chciałem dodać xD.

No wiec podoba mi sie pewna dziewczyna ale nie wiem jak z nia rozmawiac zeby zwrocila na mnie uwage :( Jak myslicie poleci na 7 tomow harrego pottera?

loled hard...


Ziomek.
Jeśli to serio mówisz i nie robisz se jaj to ja Ci współczuje.
Albo jesteś jeszcze dzieckiem (no, może być i taka możliwość, to nic złego), albo twoja koleżanka (bez obrazy) jest niedojrzała, że leci na twoje książki. xD
Dobra, teraz na poważnie. Dam Ci kilka rad:
Po 1.
Trzeba się myć. Koniecznie stopy! (nie powinno być za ciepło, ciekły azot był by dobry)
Po 2 (tym razem na serio).
Jak nie będzie koleżanek to jakoś zagadaj, najzwyczajniej np: ,,Siema, nie masz może zegarka? Bo zapomniałem komórki i nie wiem która godzina... Tak w to (np) Adam jestem (jeśli się nie znacie, lub tylko z widzenia [takie znajomości to tylko na n-k]), a jeśli się znacie to zagadaj o lekcje, czy cuś, jak w budzie, albo cokolwiek. Bez żadnych głupich podtekstów, np: prawie zima za oknem, a Ty wypalasz czy lubi lody? Jak takie coś masz zamiar zrobić to daj se spokój...
Po 3.
Jeśli jest taka przeciętną nastolatką (koleżanki, plotki, koleżanki, plo...) to od razu daj se spokój.
Ani się tobą drastycznie nie przejmie, ani se z nią nie pochodzi, bo uwierz mi raczej nie wytrzymasz przeciętnej nastolatki...uwierz mi potrafią wkur**ć te koleżanki, bo będą zawsze na 1 miejscu...
Po 4.
Jeśli nie masz 16 lat skończonych (nie musisz mieć, wystarczy że jesteś wydoroślały (nie, nie opinia rodziców, innych ludzi, dokładnie dorosłych) i odpowiedzialny.) nie musisz się przygotować na związek, bo to tylko zauroczenie.
Wielka miłość która Ci przejdzie po 2,3 może góra 5 miesiącach. Albo w ogóle nie wypali, bo zima idzie. Jak nie mieszkasz w górach tak jak ja to masz z góry przegraną pozycję, bo jajo Ci z gg, czy skype...

Jeśli masz odpowiedni wiek to bardziej jak zima minie podbijaj, ale utrzymuj kontakt, oraz staraj się stworzyć więź miedzy wami, by wypalić z miłością tak na walentynki.

A jeśli dobrze pójdzie i Ci mały urośnie to po roku chodzenia, może półtorej jak się zbada u ginekologa (twoja dziewczyna, nie Ty : D) i wybierze jej lekarz tabletki antykoncepcyjne to może się załapiesz na zabawę ;]
Ale bez miłości zabawa jest bez sensu, a jeśli tak nie uważasz to jesteś jeszcze za młody na związki.
Pozdro :P
Szczęścia życzę!

(jak są błędy w sklejaniu zdań to sorry, nie chce mi się ich szukać i sklejać od nowa te ,,złote (jaka ironia) myśli" :D)

omg..beton :D
W jakim sensie beton?  :shock: Bo nie kumam...
Coś źle zrobiłem, że dałem chłopakowi kilka rad? :D

PS:
Ludzie tak w ogóle to dajcie sobie spokój z ciętymi ripostami...gościu może wziął tą sprawę na poważnie, z głupa wypalił o tych tomach hp, a wy se jaja robicie. Spierdzielicie mu chęci i tyle będzie. :shock:
No, chyba że was nie stać na normalne teksty, oraz pomyśleć jak pomóc gościowi...
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 10:24:47 am wysłana przez Winiek »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2009, 11:00:38 am »
poprostu mnie rozwalil Twoj post :) w dobrym sensie ofc :P

Imo jezeli gosc na serio ma taki problem to tego posta napisalby na powaznie..a nie o podrywaniu na HP qQ.
Poza tym sa inne fora, bardziej odpowiednie o tego typu dyskusje niz forum o l2 ...

Imo poprostu chcial jakos rozruszac forum :P

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 30, 2009, 11:15:37 am »
Nie tyle inne forum co mógłby do bravo girl się odnieść ze swoim dylematem, tak powiem krótko^^
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 30, 2009, 12:50:25 pm »
poprostu mnie rozwalil Twoj post :) w dobrym sensie ofc :P

Imo jezeli gosc na serio ma taki problem to tego posta napisalby na powaznie..a nie o podrywaniu na HP qQ.
Poza tym sa inne fora, bardziej odpowiednie o tego typu dyskusje niz forum o l2 ...

Imo poprostu chcial jakos rozruszac forum :P


Noo...
Są inne fora, ale offtop to inny świat :D
Tutaj l2 nie jest pierwszorzędne.
Tutaj spam jest bogiem :D
Dajmy na to przykład idiotycznych, lecz śmiesznych odp. w tym wątku :P
Wiesz, a po za tym jeśli z głupa wypalił o HP no to cóż...echem...takiego idiotę z siebie zrobił, może tak lubi ;p
Ale nie bd gdybać.
Odpowiedź ma, czy na żarty to było, czy na poważnie to i tak wracać do tego tematu można z normalnymi odpowiedziami xD


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2009, 01:32:30 pm »
Nie tyle inne forum co mógłby do bravo girl się odnieść ze swoim dylematem, tak powiem krótko^^

hehe do bravo girl bylo juz duuuzo "roznych" listow z problemami :P

apropo innych for -> seduceyourlife.com <- chyba najlepsze do tego typu tematow :P wlasciwie glownie takie tam sa :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 30, 2009, 08:48:25 pm »
to jest forum ogólnotematyczne, więc jeżeli macie jakieś problemy miłosne albo nie wiecie co tanio jeść żeby nie umrzeć, to piszcie :P
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 30, 2009, 08:57:28 pm »
Hahaha.
Czyżbym wyczuwał chwilową zajawkę na psychologię? xD
Ja tak mam od małego! xD
Ja na studia taki kierunek zamierzam objąć.
A ja też mogę się polecić, jeżeli ktoś ma jakieś problemy z dziewczyną, chłopakiem (nie mówię o homoseksualistach xD) to pisać pw, na pewno pomogę o ile dam radę. :)
Ale jak ktoś mi wyskoczy z problemami 20-latka to proszę zapomnieć, ja nie pomogę, ponieważ za mało jeszcze wiem o życiu by pomagać ludziom tak starym ;]


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 30, 2009, 09:01:41 pm »
Hahaha.
Czyżbym wyczuwał chwilową zajawkę na psychologię? xD
Ja tak mam od małego! xD
Ja na studia taki kierunek zamierzam objąć.
A ja też mogę się polecić, jeżeli ktoś ma jakieś problemy z dziewczyną, chłopakiem (nie mówię o homoseksualistach xD) to pisać pw, na pewno pomogę o ile dam radę. :)
Ale jak ktoś mi wyskoczy z problemami 20-latka to proszę zapomnieć, ja nie pomogę, ponieważ za mało jeszcze wiem o życiu by pomagać ludziom tak starym ;]


k od Maślana:

A jeżeli mnie nikt nie kocha ? Spędzam bardzo dużo czasu przed komputerem, jestem najlepszym informatykiem u mnie na roku w technikum, mam same 5 z zawodowych a ze ścisłych jestem dupa, mam 17 lat, lubię rywalizację, i konkurencje, lubie być doceniany i w ogóle nie wiem czego chce, nikt mnie nie kocha, Marcinek to wyjątek. Lubie wypić piwko, czasami fajeczke ale to sporad. Nie spotykam się ze znajomymi, przez serwery do l2 straciłem wspaniałe 3 lata życia, umiem 3 języki programowania, jestem wyspecjalizowanym administratorem systemów Unix (robie aktualnie certyfikat Mandrivy Corporate Server).....

Co poradzisz ? :D


Odemnie:

Litania......

Pozdrawiam
Michał


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 30, 2009, 10:02:16 pm »
A w czym masz problem? xD
O masakro... :o
Może Cię ktoś kocha, tylko o tym nie wiesz, albo ta osoba o tym nie wie? Wiem jedno. Na 100% kocha Cie mama i tata (no to mogą być rozważania czy praktycznie, czy szczerze, ale nie róbmy se jaj xD)
Spędzasz zbyt dużo czasu przed kompem? Człowieku...ja mam taki problem bo chory jestem xD
Mając 17 to:
-godzina 20 wypierdalaj z domu sam, albo z kolegą (cza se ich znaleźć wpierw ^^ Takie info małe, siędząc cały czas przed kompem i mając jakieś osiągi będzie trudno, no chyba że masz ciekawy charakter i nie pierdzielisz farmazonów o kompach itd...[dla przeciętnego ,,ziomka" komputer jest do gier.]) konkretnie na koleżanki, jak to mój kuzyn nazwał. Mianowicie chodzi o to byś zaczął się z dziewczynami spotykać, to Ci polepszy i humor i da Ci jakąś satysfakcje. Kumpel jest do tego by Ci było raźniej jak ,,buta złowisz, nie rybkę", oraz po to by jak sobie coś znajdziesz odpowiedniego ,,na ząb" to byś miał to uczucie wyższości nad kumplem że Ciebie wybrała (to mniej więcej pomoże Ci w usatysfakcjonowaniu się odnoście rywalizacji ;] ), ale wpierw musisz od czegoś zacząć!
Koledzy:
*są 2 opcje:
1.Albo kręcisz się z jednym, porządnym, spoko, zaufanym, uczciwym kumplem.
2.Albo podbijasz do twoich kolegów, tych z pod ,,najciemniejszej" gwiazdy, ludzie inni od cb, mało wiedza na temat komputerów, natomiast dużo o życiu. Załapiesz się na takie rzeczy jak: Zielone (zabronione, ale cóż, jednak i tak ulegniesz jak się nabuchasz dymem :D), dowiesz się co to kac, poznasz masę nowych ludzi (+ 200 do znajomych na n-k xD po prostu żal i tyle xD), będziesz wiedział o co do kogo podbić w przyszłości (mój tata mi tak gada. Chodzi o to że będziesz miał łatwiej w dorosłym życiu, sam jestem ciekaw o ile będzie mi łatwiej ;]), poznasz sporo dziewczyn, niestety nie poukładanych typowych nastolatek, jak jesteś nie wyżyty i masz problemy to jakoś rozładujesz swoją zachętę, niestety bd miał +1 do złych wspomnień (bd miał łatwo stracić cnotę; jak mój kolega, teraz żałuje że z koleżanką, a nie dziewczyną którą kocha, ale to nie moja, ani wasza sprawa co chłopak zrobi (chodzi o Michała), będzie Ci ogólnie łatwiej, ale sporo jak nie w pizdu i jeszcze więcej stracisz w oczach rodziców, no chyba że już ich nazywasz ,,starymi" przy kolegach. Osobiście opcja dobra, ale nie na długo, bo bd z cb ,,chuligan". Będziesz typu JP śmieciem i będziesz miał gównianą przyszłość, bo zatracisz się w nauce. Ścisłe można opanować, trzeba tylko przysiąść.

Tak ogółem kilka rad:
-Z L2 rób jak ja. Czytaj o tym, ale nie graj xD Mi to jakoś zaspokaja nałóg, to jak te plastry nikoret czy jakoś tak. Nie palisz, ale jesteś zaspokojony.
-Znajdź sobie porządną dziewczynę, nie taką sex laskę, bo sobie z nią krótko pobędziesz. Nie patrz nawet na takie mimo że sie oko cieszy, a mały zaczyna Ci być najlepszym doradcą xD Na pewno się nie lansuj by znaleźć dziewczynę. Będziesz się lamił, nie lansował. (Dla mnie lanserzy to największe pokraki xD Nawet se kurna motoru nie naprawią sami, ani rur nie porozkręcają, jak zlew siądzie na amen, a chcą sił próbować tam gdzie kret załatwi sprawę)  :shock:
-Jeżeli straciłeś wiek 15-16 lat przez L2, to współczuje Ci szczerze i naprawdę. Ja tylko straciłem 2 lata będąc nastolatkiem, a zyskałem 3 lata ,,fajnej gry" będąc hoobitem (w sensie podstawówka) xD
Możesz nadrobić z kumplem stracony czas przy piwie, lub czymś mocniejszym (nie bierz się tylko za fete i koke, bo będziesz ostro żałować jak moi znajomi), albo najzwyczajniej w świecie z dziewczyną. Zapomnisz o tych wszystkich żalach ;]
-Stań się rozrywkowy :P
-Aby się dowiedzieć jak ,,smakuje" życie takiego ziomka z pod ciemnej gwiazdy to posłuchaj sobie hip-hopu. W nim masz przedstawione dosyć wyraźnie jak to wygląda, choć w wieku 20-25 latka, ale młody nie wiele się różni.
-Broń Boże nie oglądaj Red Tube. To samodestrukcja!


Litania, może Ci pomóc ^^
Najlepiej do wszystkich świętych byś nie wpadł ;]

Również pozdrawiam.
PS mały do Cb :Mam ten post później usunąć?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: -1

Odp: Mam problem, pomozcie internetowi przyjaciele
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 30, 2009, 10:53:32 pm »
Cytuj
-Broń Boże nie oglądaj Red Tube. To samodestrukcja!
No to żegnajcie chłopaki :(
Soul: warn za orazek, który widniał w tym miejscu