Witaj
Gość

Wątek: Dynasty spoil  (Przeczytany 2728 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Dynasty spoil
« dnia: Luty 23, 2011, 07:26:46 pm »
Hej, gdzie na naszym wspaniałym serwerze mozemy wyspojlowac partsy na dyna set?Czy to sie zgadza z drop kalkulatorem na pm fun?


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2011, 08:39:13 pm »
Z tego co pamietam to na waszym zajebistym serwerze trzeba bylo robic questa na hb i tam klepac sobie tomy, jest jeszcze jeden sposob mianowicie zbieranie nasionek na iop ale na w/w zajebistym serwerze to nie dziala


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2011, 08:56:10 pm »
hmmm tylko dynasty weapon piece mozna niby spojlowac jest na forum DN napisane z jakich mobow leci ,natomiast nie ma informacji dotyczacej partsow na zbroje...


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2011, 07:03:29 pm »
partsy na zbroje sa dostepne tylko z questa! Nie ma zadnej innej metody zeby je zdobyc.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2011, 07:38:19 pm »
hmmm tylko dynasty weapon piece mozna niby spojlowac jest na forum DN napisane z jakich mobow leci ,natomiast nie ma informacji dotyczacej partsow na zbroje...

z celtusów ale ciezko leci, a co do questa na hb to za tomy mozna wyciagnac nawet partsy na icarusa


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2011, 12:16:11 am »
hmmm tylko dynasty weapon piece mozna niby spojlowac jest na forum DN napisane z jakich mobow leci ,natomiast nie ma informacji dotyczacej partsow na zbroje...

z celtusów ale ciezko leci, a co do questa na hb to za tomy mozna wyciagnac nawet partsy na icarusa
nie mozna, quest na partsy icarusa polega na zdbywaniu innych itemow i tak nawiasem mowiac szansa na zdobycie partsa jest strasznie mala, nie ma sie co na to napalac


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2011, 06:11:26 pm »
hmmm tylko dynasty weapon piece mozna niby spojlowac jest na forum DN napisane z jakich mobow leci ,natomiast nie ma informacji dotyczacej partsow na zbroje...

z celtusów ale ciezko leci, a co do questa na hb to za tomy mozna wyciagnac nawet partsy na icarusa
nie mozna, quest na partsy icarusa polega na zdbywaniu innych itemow i tak nawiasem mowiac szansa na zdobycie partsa jest strasznie mala, nie ma sie co na to napalac

Przepraszam pomylka to nie ten quest za evil weapony dostałem 3 partsy na icarus dager nawiasem mowiac nie tylko


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2011, 02:08:50 pm »
Dobrze co do partsow sprawa rozwiazana dzieki, żeby nie robic nowego tematu jaka bedzie lepsza zbroja dla tyr/des dynasty wepon light czy heavy?mniej wiecej roznice jakie beda znam, jednak interesuje mnie opinia kogos kto juz gra w takich zbrojach na w/w postaci?z gory dzieki


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2011, 08:09:26 pm »
Ja osobiscie wolalem uzywac lighta jak gralem tyr/des, zawsze to troche szybsze bylo.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2011, 08:55:08 pm »
Ja bym Ci proponował zakupić DNET'a, o ile Cię na niego stać.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Dynasty spoil
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2011, 06:25:32 pm »
Uważam, że skoro kregol pyta się co lepiej wybrać z dwóch opcji dnasty to myślę, że taka rada aby zkupił DNET'a mu nie pomoże, ponieważ prawdopodobnie go nie stać. Ja osobiście w takiej sytuacji polecam jak by była taka możliwość (myślę że jest) aby zainwestować w dynasty hvy do bicia, a do biegania draco w zupełności wystarczy.
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk