Witaj
Gość

Wątek: Heroes of Newerth free  (Przeczytany 17570 razy)

  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Heroes of Newerth free
« dnia: Lipiec 29, 2011, 04:58:58 pm »
Heroes of Newerth - jedna z najlepszych gier wywodzących się z legendarnej DotA - od dziś dostępna będzie za darmo. Gra, będąca do tej pory płatna do kupienia(cena wahała się od normalnych $30 do zniżek sięgających $10 - od dnia dzisiejszego przywita nowy napływ gracz, stając się darmową dla początkujących.

Gra, będąca rywalem League of Legends, posiadająca jednak znacznie niższą ilość graczy, z dniem dzisiejszym chce włączyć się do walki ze swoim konkurentem. Nowi zawodnicy, którzy dołączą do świata HoN'a, będą mieli możliwość gry ograniczoną pulą 15 bohaterów, w grach "niezweryfikowanych". Gracze F2P będą mieli dwie możliwości awansu do kont zweryfikowanych - za goblińskie monety(waluta mikropłatności w HoN) lub po rozegraniu odpowiedniej ilości gier. Oba typy kont - zweryfikowany i niezweryfikowane - będą miały ograniczony dostęp do postaci, który będą mogli poszerzać za pomocą kupna w sklepie w grze. Goblińskie monety można kupić za pomocą prawdziwych pieniędzy lub wygrać, rozgrywając gry rankingowe.

Gracze, którzy zakupili swoje konta wcześniej, otrzymają status "Legacy accounts" - otrzymają dostęp do gier zweryfikowanych(bez wstępu dla graczy, którzy nie wykupili pełnego pakietu lub nie ugrali odpowiedniej ilości gier). Dodatkowo, dożywotnio, gracze Legacy będą mieć dostęp do wszystkich bohaterów. Od dnia dzisiejszego nie ma możliwości kupna konta Legacy.

"Wraz z przejściem na model biznesowy Free-2-Play, HoN otwiera się na nowych graczy, którzy z łatwością będą mogli dołączyć do naszego świata ze swoimi przyjaciółmi. S2 Games jest bardzo zżyte z naszymi graczami i stale staramy się poprawiać ich standard i komfort gry. Wraz z nowymi standardami match-making'u oraz nowymi typami kont, zarówno dotychczasowi, jak i nowy gracze, skorzystają na nowej strukturze." - powiedział Marc "Maliken" DeForest, CEO i współzałożyciel S2 Games.

Przejście na nowy typ kont jest oczywistą odpowiedzią na rosnącą popularność League of Legends. HoN - w opinii czołowych graczy DotA, z której wywodzi się zarówno on jak i LoL - jest grą bardziej esportową, jednak z powodu płatnych kont znacznie mniej popularną niż LoL. Na horyzncie pojawia się również nowy gracz - Dota 2, która prawdopodobnie zostanie zaprezentowana na targach Gamescom w Kolonii w przyszłym miesiącu.

Z pewnością otwarcie świata Newethu dla nowych graczy przyczyni się do wzrostu popularności gry. Jeśli chcecie spróbować swoich sił - zapraszamy na oficjalną stronę gry.  http://www.heroesofnewerth.com/ "
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2011, 05:19:13 pm »
huh, zagram z ciekawości.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2011, 05:38:51 pm »
Moim zdaniem dużo bardziej rozbudowana gra niż LoL. Ciekawsze postacie, bardziej mobilne, ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane skille. Gra moim zdaniem lepsza, ale potrzeba więcej czasu, aby ogarnąć co nieco. Grałem jakieś 2 miesiące, mam konto, może znów wrócę.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2011, 05:58:55 pm »
Heh, trzeba obczaić te ich zmiany.
Z dwójki Lol/Hon preferuje (preferowałem?) Hona ze względu iż każdy gracz ma równe szanse, liczy się tylko pure skill a nie jakieś bajery jak w LoLu, irytowało mnie chociażby kupywanie hero, w honie do tej pory można było nabyć sobie jedynie skina/głos etc, jak będzie teraz to nie wiem.
Eh, i ze względu na potrzebę kupna gry nie było w zasadzie nobów/leaverów na co idzie w LoLu na prawdę narzekać...

Tak czy siak polecam zagrać, poczujcie różnicę.
BTW, Jesse in game nick?
Wasting time since 2004
Ru off.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:37:20 pm »
Moim zdaniem dużo bardziej rozbudowana gra niż LoL. Ciekawsze postacie, bardziej mobilne, ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane skille. Gra moim zdaniem lepsza, ale potrzeba więcej czasu, aby ogarnąć co nieco. Grałem jakieś 2 miesiące, mam konto, może znów wrócę.
Szkoda tylko, ze w honie jest taki problem iz grafika (a raczej model) mapy i niektorych animacji, jest tak zryty, ze przy 10 postaciach nie widac co kto robi.



  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:44:04 pm »
Heh, trzeba obczaić te ich zmiany.
Z dwójki Lol/Hon preferuje (preferowałem?) Hona ze względu iż każdy gracz ma równe szanse, liczy się tylko pure skill a nie jakieś bajery jak w LoLu, irytowało mnie chociażby kupywanie hero, w honie do tej pory można było nabyć sobie jedynie skina/głos etc, jak będzie teraz to nie wiem.
Eh, i ze względu na potrzebę kupna gry nie było w zasadzie nobów/leaverów na co idzie w LoLu na prawdę narzekać...

Tak czy siak polecam zagrać, poczujcie różnicę.
BTW, Jesse in game nick?


JesseJamess ale przez jakis czas gral brat na moim acc i teraz trudno mi z tego wyjsc :D


teraz jest jak w lol-u muszi kupowac posatacie za coiny a co najgorsze to wiekszosc postaci potrzebuje skilla np Fade/Puppet/Zephyr







Moim zdaniem dużo bardziej rozbudowana gra niż LoL. Ciekawsze postacie, bardziej mobilne, ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane skille. Gra moim zdaniem lepsza, ale potrzeba więcej czasu, aby ogarnąć co nieco. Grałem jakieś 2 miesiące, mam konto, może znów wrócę.
Szkoda tylko, ze w honie jest taki problem iz grafika (a raczej model) mapy i niektorych animacji, jest tak zryty, ze przy 10 postaciach nie widac co kto robi.


widac widac :P

a tu jeden z najlepszy filmikow :D

http://www.youtube.com/watch?v=D8ReDyTL8cY
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:05:07 pm »
Moim zdaniem dużo bardziej rozbudowana gra niż LoL. Ciekawsze postacie, bardziej mobilne, ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane skille. Gra moim zdaniem lepsza, ale potrzeba więcej czasu, aby ogarnąć co nieco. Grałem jakieś 2 miesiące, mam konto, może znów wrócę.
Szkoda tylko, ze w honie jest taki problem iz grafika (a raczej model) mapy i niektorych animacji, jest tak zryty, ze przy 10 postaciach nie widac co kto robi.

Chyba mówisz o innej grze. Generalnie problem HoNa jest taki, że jak ktoś już wbije duże MMR (odpowiednik ELO) to wtedy na grę czeka ponad 20 minut w godzinach wieczornych/nocnych.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:30:53 pm »
Moim zdaniem dużo bardziej rozbudowana gra niż LoL. Ciekawsze postacie, bardziej mobilne, ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane skille. Gra moim zdaniem lepsza, ale potrzeba więcej czasu, aby ogarnąć co nieco. Grałem jakieś 2 miesiące, mam konto, może znów wrócę.
Szkoda tylko, ze w honie jest taki problem iz grafika (a raczej model) mapy i niektorych animacji, jest tak zryty, ze przy 10 postaciach nie widac co kto robi.

Chyba mówisz o innej grze. Generalnie problem HoNa jest taki, że jak ktoś już wbije duże MMR (odpowiednik ELO) to wtedy na grę czeka ponad 20 minut w godzinach wieczornych/nocnych.


jak sie ma np 1999 mmr i dodajesz 1400 itp to tak :P ale na rownym mmr latwo mozna znalezc gre
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:25:29 pm »
A masz takie?

Na justin.tv ludzie jak streamują, to zazwyczaj czekają po 10+ minut. A jeszcze ciekawe, że jest kilku takich, co kupowali im konta, bo na 2000+ nie mieli z kim grać ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:37:16 pm »
Moze ktos dokladniej powiedziec o co chodzi z tymi kontami zweryfikowanymi itp? Czy bohaterow bede musial kupowac jak w lolu?
No i jeszcze takie pytanie, jak wyglada tutaj sprawa z leaverami? Czy sa jakies kary, czy na poczatku bedzie ich masa, tardow taka sama ilosc jak w lolu?



  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2011, 09:44:55 pm »
Moze ktos dokladniej powiedziec o co chodzi z tymi kontami zweryfikowanymi itp? Czy bohaterow bede musial kupowac jak w lolu?
No i jeszcze takie pytanie, jak wyglada tutaj sprawa z leaverami? Czy sa jakies kary, czy na poczatku bedzie ich masa, tardow taka sama ilosc jak w lolu?


taa za coiny mozna kupic postacie ofc win na mm a co do leaverow to zalezy od serwera
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:03:28 pm »
No dobra sciagnalem hona.
Po paru minutach ogarniania wszedlem do jakiegs rumu i gra 3v3 sie zaczela.Wybralem Faraona.Ok wszystko fajnie jestem juz w grze, przez 1sza minute szukalem gdzie jest sklep Oo.Potem przez nastepne 5 minut zastanawilem sie JAK kupic i co kupic.Po czym pomyslalem pierdole pojde bez itemow.No dobra gra skonczona z 0/11/2.Jak zefyr i piromancer do mnie podchodzili to nawet nie wiedzialem kiedy padam i co sie dzieje, bo jak wszystko tam kastowli to mnie rzucalo na 4 strony swiata, a i ruszac sie nie moglem.
Dziekuje, dobranoc, zostane przy lolu.
Aha mialem tylko itemek co za chyba 150 hp daje mi tam iles many.



  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:15:10 pm »
No dobra sciagnalem hona.
Po paru minutach ogarniania wszedlem do jakiegs rumu i gra 3v3 sie zaczela.Wybralem Faraona.Ok wszystko fajnie jestem juz w grze, przez 1sza minute szukalem gdzie jest sklep Oo.Potem przez nastepne 5 minut zastanawilem sie JAK kupic i co kupic.Po czym pomyslalem -_-' pojde bez itemow.No dobra gra skonczona z 0/11/2.Jak zefyr i piromancer do mnie podchodzili to nawet nie wiedzialem kiedy padam i co sie dzieje, bo jak wszystko tam kastowli to mnie rzucalo na 4 strony swiata, a i ruszac sie nie moglem.
Dziekuje, dobranoc, zostane przy lolu.
Aha mialem tylko itemek co za chyba 150 hp daje mi tam iles many.

blood chalice

i ta gra wymaga wiekszego skilla od lol-a a pharo jest trudno postacia znaczy dla newbie a co do 4 stron swiata pyro stun a zep muze odpychac w kazda strone
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:16:42 pm »
Więc.. sklep 100 razy gorszy niżeli w LoL'u. Dla początkującego wręcz żałosny. Matchmaking żałosny, zamiast dawać gry jak na lvl 1 ludzi którzy grają pierwszą grę to aż n.c. Wybór postaci jak i ich opis strasznie słaby. Jungla a dla mnie właściwie jej brak, dawno nie widziałem gry w której ktoś by nie zaczynał od jungli, może w HoN'ie nie ma junglerów, a mnie się to nie podoba. :p

Pasek hp champinów też taki lipny, w porównaniu ofc do lol'a, co mi np. przeszkadza, do tego te creepy.. :o

Cóż, gra mi w ogóle nie podeszła do gustu, sądziłem, że to coś fajniejszego, ale się myliłem.

To jest moja opinia, nie chcesz to się nie zgadzaj. ;d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:27:21 pm »
Więc.. sklep 100 razy gorszy niżeli w LoL'u. Dla początkującego wręcz żałosny. Matchmaking żałosny, zamiast dawać gry jak na lvl 1 ludzi którzy grają pierwszą grę to aż n.c. Wybór postaci jak i ich opis strasznie słaby. Jungla a dla mnie właściwie jej brak, dawno nie widziałem gry w której ktoś by nie zaczynał od jungli, może w HoN'ie nie ma junglerów, a mnie się to nie podoba. :p

Pasek hp champinów też taki lipny, w porównaniu ofc do lol'a, co mi np. przeszkadza, do tego te creepy.. :o

Cóż, gra mi w ogóle nie podeszła do gustu, sądziłem, że to coś fajniejszego, ale się myliłem.

To jest moja opinia, nie chcesz to się nie zgadzaj. ;d
+1
Dodatkowo to epickie community, gdzie jest nazwa gry 'newbie/noobs only' a jak zaczynam gre to typek dobija wszystko co jego i moje.
Gra pewnie bardziej skillowa, bo chyba co 2gi itemek ma jakis aktyw, a czy o wiele bardziej skillowa gra to nie wiem, bo jak wiekszosc champow ma 1 pasywnego skilla albo sand wraith ktory ma ich az 2.
Kompletnie nie moglem ogarnac motywu, ze ja 'zamykam' typka ze soba i tymi mumiami, turret go leje przez caly czas, a on sobie odchodzi z polowa hp...Lvl nie wiem ktory, chyba 8my czy cos kolo tego.
A gra juz z dysku poszla, pomylilem sie co do grafiki, ta w lolu przewyzsza hona o glowe.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:38:34 pm »

A gra juz z dysku poszla, pomylilem sie co do grafiki, ta w lolu przewyzsza hona o glowe.
hah to samo uczucie, zanim wszedłem do HoN'a mówili o tym jak to ta grafika przewyższa lola, teraz sam się przekonałem. :f

Jeszcze lepsze jest to, robisz duo queue z kimś kto ma słaby komputer(W LoLu chodzi poprawnie) to musisz czekać aż temu kogo dodałeś do queue wczyta się rozgrywka, bo inaczej wybierze wam obu random picka, a do tego tak mi się -_-'ło raz, że nie mogłem nic zrobić bo się zbugował komunikat, żę znajomemu się gra wczytuję mimo, że obojgu nam już wybrało random picka i byliśmy w grze. :o Dopiero ponowne wejście do gry pomogło.


Strasznie nie podoba mi się również ten system sklepików w jungli i brak recalla jedynie ten ston do tp. :f

Cóż, no more hate, dla mnie LoL > HoN pod każdym względem i z chęcią bym podważył każdy argument mówiący HoN > LoL.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 29, 2011, 11:16:36 pm »
Naprawde uważacie że prosta grafika z lola z jakimis anime stworkami zamiast creepow przewyzsza grafike z hona ? Owszem, czasem jest zbyt wiele wodotryskow przy niektorych animacjach ale ogolnie efekty ciesza oko.

@rickert

Coprawda w hona gralem ostatnio moze z rok temu to jednak mozemy troche podyskutowac.
Napewno ta gra jest mniej casualowa od lola, nikt nie bedzie Cie prowadzic za raczke. I tak w sklepach masz recommended itemy z tego co pamietam. Zeby cos ugrac warto obeznac sie z postacia i poczytac conieco o buildach/itemach, pewnie takich stronek na necie nie brakuje.

Co do dzungli to z tego co pamietam jest prawie identyczna jak w docie. Tak wiec zapewniam ze jukespotow nie brakuje.
I nie, nie kazda postac jest przystosowana do ekspienia w lesie od 1lvla, jaki by to mialo sens ? Dostanie tyr na lini i ucieczka do lasu  :shock:?

Opis postaci - masz wszystko dokladnie opisane co dany skil robi, ile bierze many, cast range itp. Czego chciec wiecej ? 

Z tym recallem nie wiem czy dobrze zrozumialem. Teleporty/stony/scrolle czy jak to sie tam w honie zwie maja takie same zastosowanie co w docie, czyli teleportowanie do sojuszniczych budynkow. Co w tym zlego ?

Brak chowania w trawie i chlopcy sie gubia  :D jk

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 29, 2011, 11:23:06 pm »
Naprawde uważacie że prosta grafika z lola z jakimis anime stworkami zamiast creepow przewyzsza grafike z hona ? Owszem, czasem jest zbyt wiele wodotryskow przy niektorych animacjach ale ogolnie efekty ciesza oko.

@rickert

Coprawda w hona gralem ostatnio moze z rok temu to jednak mozemy troche podyskutowac.
Napewno ta gra jest mniej casualowa od lola, nikt nie bedzie Cie prowadzic za raczke. I tak w sklepach masz recommended itemy z tego co pamietam. Zeby cos ugrac warto obeznac sie z postacia i poczytac conieco o buildach/itemach, pewnie takich stronek na necie nie brakuje.

Co do dzungli to z tego co pamietam jest prawie identyczna jak w docie. Tak wiec zapewniam ze jukespotow nie brakuje.
I nie, nie kazda postac jest przystosowana do ekspienia w lesie od 1lvla, jaki by to mialo sens ? Dostanie tyr na lini i ucieczka do lasu  :shock:?

Opis postaci - masz wszystko dokladnie opisane co dany skil robi, ile bierze many, cast range itp. Czego chciec wiecej ? 

Z tym recallem nie wiem czy dobrze zrozumialem. Teleporty/stony/scrolle czy jak to sie tam w honie zwie maja takie same zastosowanie co w docie, czyli teleportowanie do sojuszniczych budynkow. Co w tym zlego ?

Brak chowania w trawie i chlopcy sie gubia  :D jk
jak dla kogos tl;dr, to w skrocie


lol to gowno


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 29, 2011, 11:59:05 pm »
Naprawde uważacie że prosta grafika z lola z jakimis anime stworkami zamiast creepow przewyzsza grafike z hona ? Owszem, czasem jest zbyt wiele wodotryskow przy niektorych animacjach ale ogolnie efekty ciesza oko.

@rickert

Coprawda w hona gralem ostatnio moze z rok temu to jednak mozemy troche podyskutowac.
Napewno ta gra jest mniej casualowa od lola, nikt nie bedzie Cie prowadzic za raczke. I tak w sklepach masz recommended itemy z tego co pamietam. Zeby cos ugrac warto obeznac sie z postacia i poczytac conieco o buildach/itemach, pewnie takich stronek na necie nie brakuje.

Co do dzungli to z tego co pamietam jest prawie identyczna jak w docie. Tak wiec zapewniam ze jukespotow nie brakuje.
I nie, nie kazda postac jest przystosowana do ekspienia w lesie od 1lvla, jaki by to mialo sens ? Dostanie tyr na lini i ucieczka do lasu  :shock:?

Opis postaci - masz wszystko dokladnie opisane co dany skil robi, ile bierze many, cast range itp. Czego chciec wiecej ? 

Z tym recallem nie wiem czy dobrze zrozumialem. Teleporty/stony/scrolle czy jak to sie tam w honie zwie maja takie same zastosowanie co w docie, czyli teleportowanie do sojuszniczych budynkow. Co w tym zlego ?

Brak chowania w trawie i chlopcy sie gubia  :D jk
jak dla kogos tl;dr, to w skrocie


lol to gowno


bula jak zawsze pisze prawde :D


znaczy nie mam nic do lol-a ale imo aby grac w lol-a nie potrzeba miec zadnych umiejetnosci :P


nawet tutaj to opisujecie :P ze niby "pare sec i padam"




"Jeszcze lepsze jest to, robisz duo queue z kimś kto ma słaby komputer(W LoLu chodzi poprawnie) to musisz czekać aż temu kogo dodałeś do queue wczyta się rozgrywka, bo inaczej wybierze wam obu random picka, a do tego tak mi się -_-'ło raz, że nie mogłem nic zrobić bo się zbugował komunikat, żę znajomemu "


gdy robisz queue to masz mody do wyboru "all pick" banning pick" random pick" "single draft" i akurat trafiles na random


"Dodatkowo to epickie community, gdzie jest nazwa gry 'newbie/noobs only' a jak zaczynam gre to typek dobija wszystko co jego i moje.
Gra pewnie bardziej skillowa, bo chyba co 2gi itemek ma jakis aktyw, a czy o wiele bardziej skillowa gra to nie wiem, bo jak wiekszosc champow ma 1 pasywnego skilla albo sand wraith ktory ma ich az 2."



epic comunity "public games" to samo jest w lolu

a co do pasywow to u sw wykupuje sie tylko 1 jak i u wiekszosci np: soul stealer zephyr magebane legionnaire ofc do czasu



"Kompletnie nie moglem ogarnac motywu, ze ja 'zamykam' typka ze soba i tymi mumiami, turret go leje przez caly czas, a on sobie odchodzi z polowa hp...Lvl nie wiem ktory, chyba 8my czy cos kolo tego.
A gra juz z dysku poszla, pomylilem sie co do grafiki, ta w lolu przewyzsza hona o glowe"



prawdopodobnie trafiles na ophelia/blood hunter/accursed

"know you enemy"
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:02:41 am »


@rickert

Coprawda w hona gralem ostatnio moze z rok temu to jednak mozemy troche podyskutowac.
Napewno ta gra jest mniej casualowa od lola, nikt nie bedzie Cie prowadzic za raczke. I tak w sklepach masz recommended itemy z tego co pamietam. Zeby cos ugrac warto obeznac sie z postacia i poczytac conieco o buildach/itemach, pewnie takich stronek na necie nie brakuje.


Bardziej chodziło mi o to, że mimo iż grałem w 'podobną' grę odnalezienie się w sklepie było strasznie trudne, w przeciwieństwie do lol'a ten sklep jest strasznie ubogi wręcz. Jeszcze ciężej zapewne jest dla graczy którzy dopiero mają zamiar zacząć grać w HoN'a grając po raz pierwszy w tego typu gry, nie uważasz, że robiąc HoN'a f2p powinni zrobić większą 'pomoc' dla graczy którzy dopiero zaczynają?

Bo aktualnie to wygląda tak, wchodzisz do gry, robisz tutorial na którym -_-' się dowiadujesz, dostajesz postać masz ubić 3 creepy po czym dostajesz full lvl i eq i masz skończyć grę. Ani nie możesz tego chociaż w podstawowym stopniu ogarnąć mapy, ani nie wiesz co kupować, nie znasz praktycznie żadnych podstaw gry. Myślisz sobie no dobra, przecież i tak najlepiej się uczyć grać z innymi graczami. Zaczynasz grę, dostajesz ludzi którzy w HoN'a grają XX czasu i mają XX elo(ranking w grze nie wiem jak się to w honie nazywa) dostajesz wpierdol, flame na ryj i odechciewa się grać.

Wiesz mi być może to się nie podoba, bo jestem graczem LoL'a i jestem przyzwyczajony całkowicie do czegoś innego, ale zanim sam zagrałem w Hon'a wszyscy mówili, że LoL i HoN to prawie to samo, a to -_-' prawda. :F

Powiem to tak, jeżeli nie grałeś wcześniej w Dote bądź coś bardzo podobnego do HoN'a to bez pomocy kogoś obeznanego który Ci wszystko pokaże co i jak, masz niemal pewnego quita z gry.

Co do jungli się nie wypowiem, bo to całkowicie inne w LoL'u niżeli w HoN'ie więc nie potrzebnie w ogóle o tym wyżej wspominałem, po prostu w obu grach wygląda to inaczej. :p

@stryk.
Bo nie jest taki jak dota, gdyż ma multum ciekawszych rozwiązań? yhy.



@JesseJames
Poszedłbym o wszystko, że mimo iż byś grał w -_-' czasu w LoL'a w życiu nie wbiłbyś nawet 2k~~ ELO(Średni gracze w LoLu takie mają)

edit:
Wiesz ja się głównie odnoszę porównując LoL > HoN  /  HoN > LoL, głównie dlatego, że zrobienie HoN'a f2p ma być głównym zagrożeniem dla LoL'a by gracze przeszli z tego na tamto, co dla mnie jest nie możliwe, jedynie kto przejdzie to ludzie, którzy -_-' znaczą w lol'u. :p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 12:06:15 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:29:37 am »


@rickert

Coprawda w hona gralem ostatnio moze z rok temu to jednak mozemy troche podyskutowac.
Napewno ta gra jest mniej casualowa od lola, nikt nie bedzie Cie prowadzic za raczke. I tak w sklepach masz recommended itemy z tego co pamietam. Zeby cos ugrac warto obeznac sie z postacia i poczytac conieco o buildach/itemach, pewnie takich stronek na necie nie brakuje.


Bardziej chodziło mi o to, że mimo iż grałem w 'podobną' grę odnalezienie się w sklepie było strasznie trudne, w przeciwieństwie do lol'a ten sklep jest strasznie ubogi wręcz. Jeszcze ciężej zapewne jest dla graczy którzy dopiero mają zamiar zacząć grać w HoN'a grając po raz pierwszy w tego typu gry, nie uważasz, że robiąc HoN'a f2p powinni zrobić większą 'pomoc' dla graczy którzy dopiero zaczynają?

Bo aktualnie to wygląda tak, wchodzisz do gry, robisz tutorial na którym -_-' się dowiadujesz, dostajesz postać masz ubić 3 creepy po czym dostajesz full lvl i eq i masz skończyć grę. Ani nie możesz tego chociaż w podstawowym stopniu ogarnąć mapy, ani nie wiesz co kupować, nie znasz praktycznie żadnych podstaw gry. Myślisz sobie no dobra, przecież i tak najlepiej się uczyć grać z innymi graczami. Zaczynasz grę, dostajesz ludzi którzy w HoN'a grają XX czasu i mają XX elo(ranking w grze nie wiem jak się to w honie nazywa) dostajesz wpierdol, flame na ryj i odechciewa się grać.

Wiesz mi być może to się nie podoba, bo jestem graczem LoL'a i jestem przyzwyczajony całkowicie do czegoś innego, ale zanim sam zagrałem w Hon'a wszyscy mówili, że LoL i HoN to prawie to samo, a to -_-' prawda. :F

Powiem to tak, jeżeli nie grałeś wcześniej w Dote bądź coś bardzo podobnego do HoN'a to bez pomocy kogoś obeznanego który Ci wszystko pokaże co i jak, masz niemal pewnego quita z gry.

Co do jungli się nie wypowiem, bo to całkowicie inne w LoL'u niżeli w HoN'ie więc nie potrzebnie w ogóle o tym wyżej wspominałem, po prostu w obu grach wygląda to inaczej. :p

@stryk.
Bo nie jest taki jak dota, gdyż ma multum ciekawszych rozwiązań? yhy.



@JesseJames
Poszedłbym o wszystko, że mimo iż byś grał w -_-' czasu w LoL'a w życiu nie wbiłbyś nawet 2k~~ ELO(Średni gracze w LoLu takie mają)

edit:
Wiesz ja się głównie odnoszę porównując LoL > HoN  /  HoN > LoL, głównie dlatego, że zrobienie HoN'a f2p ma być głównym zagrożeniem dla LoL'a by gracze przeszli z tego na tamto, co dla mnie jest nie możliwe, jedynie kto przejdzie to ludzie, którzy -_-' znaczą w lol'u. :p


true jezeli chodzi o ilosc graczy lol bije hona i juz tak zostanie

a co do sklepu to jest banalny wystarczy znac podstawy eng zreszta jest taki sam jak w lol-u "recommended"


a co do tych znajomych to w hon-a zaczolem grac solo przez jakis rok i nawet nie pomyslalem o tym aby sobie odpuscic
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:30:08 am »
Pogratulować. :p
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:39:01 am »
lol nie ma zadnych "rozwiazan" oprocz cukierkowej grafiki i chowania sie w trawie


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 30, 2011, 01:44:52 am »
Pogratulować. :p


raczej chodzi o to ze w honie sie meczylem na "lane"


a w lol-u dawalem rade solo
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Heroes of Newerth free
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2011, 01:50:08 am »
Pogratulować. :p


raczej chodzi o to ze w honie sie meczylem na "lane"


a w lol-u dawalem rade solo
Aha, to oznacza, że lol jest łatwiejszy..

No dobra, teraz mi powiedz jaki rodzaj meczu grałeś, a jeżeli był to ranked to na jakim ELO w Lol'u? Bo różnica jest taka, że poziom gry zależny jest od tego jak dobrze Ci w niej idzie, w przeciwieństwie do HoN'a, gdzie startujesz i grasz z ludźmi którzy grają już w tą grę XX czasu i nic nie możesz się nauczyć, bo do end gamu nawet nie dojdziesz(Masa leavów, w każdym meczu wychodzi minimum dwie osoby)

@Stryk
Hon nie ma żadnych rozwiązań, oprócz 'straszniejszej' grafiki i ścigania się 24/7 na dobe przez całą mapę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 01:52:20 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted