Witaj
Gość

Wątek: Flame vs Klan MeoW, Viz etc Odp: [Zapowiedź]Fire Point x50 14 Stycznia 2011 Interlude  (Przeczytany 4825 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Powiem tak-gdyby Overpow(Milky) panował nad sobą i umiał rozmawiać z ludźmi, to byłby niezłym liderem i ogarnąłby klan. Niestety, rozmawiać nie potrafi-ot akcja z deskami. Chociaż nie powiem, AureuS uciszył na TSie w 2-3 sekundy na dłuższą chwilę...zapytał, czy umiemy questa na baiuma zrobić :P i moment później ktoś rzucił 'żartujesz...?'(coś koło tego) :P
My, jak pant już pisał, zostaliśmy masowo przegłosowani i na frei siedzimy :)


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

imo chodzi o to ze jak sie jest liderem to trzeba sobie ludzi ogarnac poza tym takie lol claniki z forum nigdy nic nie znaczyly  :noob:
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Hahahha Viz dywan :D  Nie wiem bo z tch pvp co widziałem to z was dywanik się robił(nie zawsze bo też wygrywaliście). Rekrutowałeś all co się da tych ludzi co my wywaliliśmy to ty ich przyjmowałeś :D. I ty  z takich ludzi chcesz zrobić klan? Jesteś zerem w rlu, jesteś zerem w l2 i jesteś zerem jako CL.  Ten serwer jest kolejnym na którym  Viz -_-'ął Emo Quita :D. Grałeś gdzieś dłużej niż 2 tygodnie? Takie bzdury wypisywałeś jestem już spokojny dam radę zapanować nad klanem hahahaha :D Ci ludzie którzy od was do nas przeszli a 3 miało taki zaszczyt wszystko ładnie powiedzieli co gadasz na tsie. Ludzi traktujesz jak zera wyzywasz ich i nie okazujesz im żadnego szacunku i za Liderowanie się zabierasz :D. Skończ z l2 będzie jednego hatera mniej.

http://img502.imageshack.us/i/beztytuucbd.png/


Dziekuje za uwage. Nie mam zamiaru grac z <bitymi w niecodzienny sposób> nie ogarami co graja w ta gre tydzien. Niestety skillu wygral... Jego klan wytrwal wiecej szkoda ze mialem takich idiotow w klanie.
To, że ktoś gra tydzień w l2 nie znaczy, że jest idiotą a tym bardziej j...ym.
Po co to słownictwo ? Póki jestem początkującym modem nie rozdaje kar za język z prymitywnego rynsztoku. Polecam zmianę nastawienia na przyszłość.
Pozdrawiam impos89

Jak to ładnie napisałeś tak to my wygraliśmy będziemy sobie tu grać dalej i się dobrze bawić. Dla was l2 ma trochę inne znaczenie. My Renegaci gramy dla czystej zabawy i nic więcej nie przestawiamy życia w rlu nad grę. 
I tutaj kolejny dowód że gardzisz ludźmi wyzywasz ich od Idiotów :D. A w waszym klanie Idiotów to było dwóch ty i Ricz :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 08:59:10 am wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

So sad... :(:( Ale co wam zawinił mój dwarfik ?? Przecież on jest taki niewinny... Mam nadzieje, że pare osób z meow zostało co by pograć w końcu dla zabawy a nie wyciszać non stop ts bo nie szło już słuchać tego hałasu... Pozdrawiam wszystkich którzy zajebali mojego dwarfa na 50 lvl...

P.s Teraz mam 70 lvl i Tallum Glaiva !! HAHA


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Owszem sam sie przyznam ze jestem nerwowy i jestem ze tak powiem negatywnie nastawiony do ludzi. Owszem wyzywalem ludzi od zer i debili. Ale jak jest akcja ze robimy konta i postacie pod AQ na kontach ktore sie nie beda mieszac (Bo se kazdy inny login i haslo zrobi i wez szukaj potem tego) i z nickami do party zeby tez byly przemyslane. A ludzie wyskakuja z tekstem ze to wali bo i tak lider dostanie AQ ( a tu niespodzianka bo lider by ni dostal bo po kiego mu AQ na tanku) no to sorry? Jak mam do takiego czlowieka mowic? Tak samo byla akcja z expieniem FOI na fogu. Wzialem w duo OLa ktoremu trza wbic FOI i zrobilem drugie PT do wybijania ludzi na fogu co by OL mial spokojny exp. To po 40 minutach 3/4 z drugiego party idzie afk i tez placza bo oni nie moga farmic bo ja expie FOI na olu... Juz pomijam fakt ze gdyby siedzieli na dupie i wybijali ludzi to wczorajsza mrowka bylaby nasza, nie wspominajac o barakielach vs RedAngels, no ale po kiego grzyba prawda? Nie gram w ta gre dla zabawy tylko czegos wiecej. Za dlugo gram, aby czerpac przyjemnosc. Nawrot... Od zycia RL sie odpierdol bo sadze na 100% ze moje > Twoj ; )


@Co do teksta JJ... Niektorych ludzi sie po prostu NIE DA OGARNAC niestety w tym polaczkowym swiecie jest za duzo ku rew ktore mysla tylko o swojej dupie.


@For dzieki za mile slowa. Chociaz jedna osoba w pewnym stopniu docenia moje byle starania.

@Skillu co do Ciebie.... Przypomnij sobie 3x dywan renegades pod barakielem, ze az wojne wycofaliscie. I Btw od Ciebie ludzie do nas przychodzili i tez ladne rzeczy o Tobie mowili. : )))))))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 09:48:18 am wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
So sad... :(:( Ale co wam zawinił mój dwarfik ?? Przecież on jest taki niewinny... Mam nadzieje, że pare osób z meow zostało co by pograć w końcu dla zabawy a nie wyciszać non stop ts bo nie szło już słuchać tego hałasu... Pozdrawiam wszystkich którzy -_-' mojego dwarfa na 50 lvl...

P.s Teraz mam 70 lvl i Tallum Glaiva !! HAHA
Buczo mój piromanku kochany.. ofc, że jo. :)

Stary ts działa. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

@Milky: może i słowa były miłe, ale prawdziwe. Jakbyś tak ludzi nie traktował to klan nadal by istniał. "Jest 22 osoby na TS online, za 2 minuty widzę 22 deski w orc village." - a nie można powiedzieć "ej, słuchajcie, przydałoby się postacie pod aq zrobić, proponuję party desek, jak będziecie robić to jak ktoś z prawami do inva w mieście będzie"...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Uhm tylko Vizu chciał się poczuć jak pinky.. ale zapomniał, że nie ma nawet 10 core ppl. :p
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

osobicie gram 5 lat.

To jest smutne ;x

I jezeli RobbeR ktory jest imho duzo lepszym liderem niz ja mowi ze 90% ludzi w klanie to pajace i debile to cos w tym jest.

-_-' prawda :D znam go w ch*j czasu i to rowniez jest pajac.
Mała wskazówka dla Ciebie ziomus, nie bierz sie nigdy za nic czego nie potrafisz;]
Mowisz, ze twoi ludzie nie ogarniaja to po co ich przyjmujesz? O.o Rekrutacja pewnie wygladala tak, ze przyjmowales kazdego kto napisal, ze gra w ta gre powyzej 2 lata. Pierw zaczniej od ogarniecia samego siebie, a dopiero pozniej mow, ze ktos nie ogarnia ;].Low
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 02:10:24 pm wysłana przez Fast3r »


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Uhm tylko Vizu chciał się poczuć jak pinky.. ale zapomniał, że nie ma nawet 10 core ppl. :p

ahah :D

fakt jest taki, ze viz jest marnym dowódcą i mimo ze  mysli ze jest niezastąpiony i full ogarnięty, wcale tak nie jest. sad but true.


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
1. viz ma zawsze rację
2. nawet gdy jej nie ma patrz pkt. 1
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

usmiechłem jak przeczytałem o Robberze który wyżywa ludzi od pajaców a jest nerdem l2j xd


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Viz na prezydenta !  hahaha