Witaj
Gość

Wątek: Odp: Gustavs - One of the best TH  (Przeczytany 4124 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« dnia: Styczeń 31, 2011, 09:13:54 pm »
-_-' czym tu sie podniecac?? co z tego ze ktos zabije s80 czy dwoch jezeli sa to gracze gowno warci i na filmie widac jak se radza???
to ze wy czyli ci ktorzy jaraja sie jego filmami walicie bsoe gdy wam schodzi polowa cp nie znaczy ze all gracze z privow zachowuja sie tak samo LOL. Podniecanie sie ze komus nie szkoda % i mowienie ze jest z tego powodu -_-' jest conajmniej nietrafne bo jezeli gra w ta gre nie powinno byc problemem dla niego wyfarmienie tego ponownie a jezeli robia to za niego boty to lepiej -_-' nie komentuje.
NIECH mi ktos poda link do jakiegokolwiek dobrego filmu gustava albo chociaz napisze czas zaczecia sie konkretnej akcji to mu podziekuje bo ile razy ogladalem jego filmy w poszukiwaniu czegos takiego nigdy niestety nieznalazlem. BTW jak cos tez gram troche TH i wiem jak latwo jest -_-' kogos na dance/song (na moich filmach zadko na czyms takim biegam bo jakos nie jestem dumny z tego ze z supportem na plecach zabije 1-3 osoby) Gustav niestety lata na takim bufie wiekszosc swoich akcji na all filmach ale niestety dostaje wpierdol xD DObra on jest super pokazal ze stracil procenty xD tak se to tlumaczcie xD hah.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 09:16:06 pm wysłana przez SuperKrokiet »


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:24:21 pm »
zrób to lepiej niż on, to też będziemy sie podniecać
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:25:27 pm »
A co do bruka, nie gralem na exi1(niestety) ale wiem ze film robiony byl jakies 3 lata temu czyli zaczynalem chyba w l2 grac i nie znalazlem jak na razie filmu kogos kto gral lepiej w tamtych czasach. Enemy ma beznadziejne ale to nie ich mam oceniac, pewnie wielu z nich wlasnie zaczynalo grac w l2, gustav i inni z offa mieli jeszcze gorsze ale nobki powiedza ze bylo zajebiscie bo enemy ma s80 !!!!!! .
Jak zauwazylem przynajmniej nie zapierdala jak gustav na spota vosu czy LOA na 79 levelu :O i nie wysrywa sie z many na 2 nukach 61 level  :shock:


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:27:45 pm »
zrób to lepiej niż on, to też będziemy sie podniecać
spoko zapraszam na l2 ice bo slyszalem ze spox serwer za tydzien tam zaczne gre zastanawia mnie jednak fakt czy bedziesz jednym z pro forumowiczy jak cos bede mial pewnie nick taki jak na forum xD


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:31:59 pm »
nagraj fraps lold
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:37:57 pm »
nagram napewno za pare tygodni zaczynam


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:49:55 pm »
Od tych wszystkich pr0 TH którzy mają tylu fanbojów, są lepsi ci którzy grają PW czy AW a w szczególności PW. Nim sobie pograjcie na starszych kronikach a nie TH się podniecacie. Grałem TH przez ponad 5 lat i stwierdzam, że jest najłatwiejszym do opanowania daggerem, stąd mamy tyle TH frapsów. Ten kto ogarnął o co chodzi w grze daggerem zaczął grać PW bądź AW. Ci którzy sobie takim PW nie radzili zostali przy TH bo łatwiejsze fragi.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:55:39 pm »
Ja nie rozumiem tylko o chu wam chodzi? Nikt tu sie nie podnieca a wy rzucacie jakis emo rage? Krokiet? jakis non factor? jakis totaly random ? W ogole skad sie urwales? Dzial jest o frapsach "legend" z offa czy nie z offa ogolnie o graczach ktorzy cos graja i ogarniaja. Zazdroscisz mu byc slawnym? Czekam na Twojego frapsa i wylacz emo rage bo zalosny jestes dzieciaku.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:05:13 pm »
HMm zastanawia mnie twoja glupota chlopcze, wiesz jak wyglada to co piszesz do mnie ?? porownaj mnie z soba a nie z kims czemu -_-' twoje posty wygladaja w stylu jestem -_-' bo uwazam kogos tam za -_-' pokaz na co ciebie stac ja oceniam gustava jak oceniam i reszte twoich pro graczy pewnie ocenie podobnie.
BTW to moze ja zapytam kim ty Q r w a jestes? i odpowiem se sam nikim.
Ja jak nagram na kolejnym serwerze jakis film pewnie ci go pokaze nie musi ci sie podobac, ale to nie zmienia faktu ze filmy gustava ktore mi sie nie podobaja nie sa twoje tylko gustava.
A WLK jezeli chodzi o l2 kazdko klasa mozna ownic mowie os traszych kronikach bo nowsze to jakies -_-' gowno xD
nigdy nie gralem na low rate pw czy aw, moze ci sie gra latwiej th ja na betach serwerow wchodzilem czasem na pw i uwazam ze jest troche latwiejszy ale zalezy dla kogo. All daggery maja swoje plusy jak i minusy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 10:08:22 pm wysłana przez SuperKrokiet »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:15:05 pm »
Ja nie rozumiem tylko o chu wam chodzi? Nikt tu sie nie podnieca a wy rzucacie jakis emo rage?

Nikt? Każdy rzuca tu jakimiś nickami i wojna kto był większym ogarem.

Krokiet? jakis non factor? jakis totaly random ? W ogole skad sie urwales? Dzial jest o frapsach "legend" z offa czy nie z offa ogolnie o graczach ktorzy cos graja i ogarniaja. Zazdroscisz mu byc slawnym? Czekam na Twojego frapsa i wylacz emo rage bo zalosny jestes dzieciaku.

Obejrzałem jego frpasy i stwierdzam, że wraz z Klonem robią ładne zamieszanie na serwerach. Więc filmiki mogą tu być zgodnie z regulaminem.

A WLK jezeli chodzi o l2 kazdko klasa mozna ownic mowie os traszych kronikach bo nowsze to jakies -_-' gowno xD
nigdy nie gralem na low rate pw czy aw, moze ci sie gra latwiej th ja na betach serwerow wchodzilem czasem na pw i uwazam ze jest troche latwiejszy ale zalezy dla kogo. All daggery maja swoje plusy jak i minusy

Nowe niestety śmierdzą. Powiem Ci, że warto. PW początkowo nie jest łatwo, ale ogarniasz TH więc poradzisz sobie ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 10:21:41 pm wysłana przez w l k »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:23:57 pm »
zaczynalem na rpg bardzo mi sie kronika nie spodobala, od dlugiego czasu nie gram wcale mysle by powrocic ale do swojej ulubionej kroniki IL :) pw z checia bym se zagral dla odmiany ale zobacze jak to bedzie;) co do gracji czy wyzszych kronik to nie ma checi ale takze komputer trzeba lepszy


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:27:25 pm »
zaczynalem na rpg bardzo mi sie kronika nie spodobala, od dlugiego czasu nie gram wcale mysle by powrocic ale do swojej ulubionej kroniki IL :) pw z checia bym se zagral dla odmiany ale zobacze jak to bedzie;) co do gracji czy wyzszych kronik to nie ma checi ale takze komputer trzeba lepszy

Ja zaczynałem od C2 i hejtuje nowe kroniki ;) Te wszystkie ułatwienia są dla dzieciaków, którzy zaczynają grać w l2. Mnie są zbędne. Też uważasz IL za najlepszą kronikę? Swój człowiek ;) Ja naswoim nawet Freye pociągną na full, ale nawet tego nie instaluje :P


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:32:42 pm »
mi sie grac  odechciewalo przy kazdym przejsciu przez goddar na rpg club x15 juz nie wspominam o siege xD


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:33:55 pm »
Sweet armorki? :D


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:47:05 pm »
Ty to jednak tepy jestes.... Az mi sie nie chce komentowac, ale zastanow sie naprawde o czym Ty kurwa piszesz.


@Jakiegokolwiek moda prosze o wyjebanie (za przeproszeniem) tego zbednego spamu z tego topicu, bo jakies emo rejdzowe polaczki nie potrafily opanowac zazdrosci czy bog wie czego =,=




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:54:10 pm »
@Jakiegokolwiek moda prosze o -_-' (za przeproszeniem) tego zbednego spamu z tego topicu, bo jakies emo rejdzowe polaczki nie potrafily opanowac zazdrosci czy bog wie czego =,=

Zazdrości? Grania na offie? To myślisz, że ja nie mam na co pieniędzy wydawać, tylko żeby sobie troche RedSkajów pozabijać? Weź no może ochłoń trochę, bo dopiero co wielebnego Gustava opisałeś jako najlepszego TH



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:02:21 pm »
Zazdrosny to ty jestes, powiedz mi czego my mozemy ci zazdroscic przeciez qrwa ci tlumacze ze gustava filmy nie sa twoje LOL koles,
grania na offie napewno nie, kreci cie botowanie to se botuj xD masz jakies inne propozycje? No dobra ja ci dam szanse pokaz swoj film moze bede zazdrosny xD HAH rozjebales mnie gosciu   :noob: hah 


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:24:24 pm »
Wy naprawde jestesci tepi w pizdu i jeszcze troche : D Nie wiem czy dopiero bedziecie mieli czytanie ze zrozumieniem w podstawowce czy mieliscie juz, ale naprawde :D Pizda z was ze chuj : D




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:29:11 pm »
Wy naprawde jestesci tepi w -_-' i jeszcze troche : D Nie wiem czy dopiero bedziecie mieli czytanie ze zrozumieniem w podstawowce czy mieliscie juz, ale naprawde :D -_-' z was ze -_-' : D

Zbijam z tematu, bo czytając to stwierdzam, że dziaciak jesteś ;) Nie potrafisz się pogodzić z krytyką filmików człowieka z którym prawdopodobnie nawet się nie spotkasz, to co by było, gdyby ktoś skrytykował Ciebie? Ogłady trochę i więcej argumentów zamiast emo cry że po Gustavsiku jadą ;)


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:34:11 pm »
Nie tu nie chodzi o to : D Tu chodzi o ten epicki emo rage jakichs lol polaczkow ^ ^




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2011, 12:41:01 am »
rotfl, viz ty serio powinieneś sie zastanowić nad sobą, przypominasz troche raziela, któremu wszyscy w kółko powtarzali coś jak mantrę, a on dalej swoje.

wszystkich masz za emo/lolpolaczkow/randomow/retardów/debili/noobow itd itp etc. wszystkich - to chyba jednak COŚ jest nie tak, ale z tobą? przerabiałem ten temat jak miałem 14 lat, od wszystkich byłem mądrzejszy, ty o ile wiem masz ~18-19lat, więc albo masz opóźnioną faze dojrzewania, albo masz taki konfliktowy charakter. stąd wnioskuję, że kumpli nie masz, a co za tym idzie l2 mode 14h+

a co do tematu: gustavs grał zajebiście, nie dlatego że ogarniał (pewnie ty lepiej, chociaż z tego co widziałem, wcale nie), tylko dlatego że jego frapsy wyglądały zajebiście. i opłacało się paść 100 razy zeby nagrać dobrą akcje, bo on jest bądz co bądz pamiętany, w szeregu takich dagerow jak squeez czy kagan czy nawet renevana (chociaz to akurat l2c grał za niego).

wall of text ftw
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2011, 04:11:04 am »
-_-' czym tu sie podniecac?? co z tego ze ktos zabije s80 czy dwoch jezeli sa to gracze gowno warci i na filmie widac jak se radza???
to ze wy czyli ci ktorzy jaraja sie jego filmami walicie bsoe gdy wam schodzi polowa cp nie znaczy ze all gracze z privow zachowuja sie tak samo LOL. Podniecanie sie ze komus nie szkoda % i mowienie ze jest z tego powodu -_-' jest conajmniej nietrafne bo jezeli gra w ta gre nie powinno byc problemem dla niego wyfarmienie tego ponownie a jezeli robia to za niego boty to lepiej -_-' nie komentuje.
NIECH mi ktos poda link do jakiegokolwiek dobrego filmu gustava albo chociaz napisze czas zaczecia sie konkretnej akcji to mu podziekuje bo ile razy ogladalem jego filmy w poszukiwaniu czegos takiego nigdy niestety nieznalazlem. BTW jak cos tez gram troche TH i wiem jak latwo jest -_-' kogos na dance/song (na moich filmach zadko na czyms takim biegam bo jakos nie jestem dumny z tego ze z supportem na plecach zabije 1-3 osoby) Gustav niestety lata na takim bufie wiekszosc swoich akcji na all filmach ale niestety dostaje wpierdol xD DObra on jest super pokazal ze stracil procenty xD tak se to tlumaczcie xD hah.

To sie nazywa rage.Dziekuje ze uswiadomiles mnie i reszte forum jaki jestes -_-' i ze napewno ogarniasz lepiej. Pijesz do moich postow ale radzil bym ci sie zorientowac w temacie najpierw bo potem mozesz wypasc na srednio inteligentnego  :) Btw pisalem o retail graczach za tych czasow kiedy gust nagrywal swoje filmy, a nie priv, a skoro dla ciebie bruk jest wzorem to ucinam tutaj dyskusje. Nagraj szybko ten film z l2ice  hahaha i pokaz jak ty bys to robil  :bump: bo nie obraz  sie, ale takich super krokietow jest strasznie duzo ostatnio.
 
Nikogo nie namawiam do ogladania filmow gustavsa, jednym sie podobaja innym nie, a po co przy tym tak spinac poslady  ala kaczynski przed krzyzem?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 04:13:04 am wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2011, 08:19:54 am »
Ja zaczynałem od C2 i hejtuje nowe kroniki ;) Te wszystkie ułatwienia są dla dzieciaków, którzy zaczynają grać w l2. Mnie są zbędne. Też uważasz IL za najlepszą kronikę? Swój człowiek ;) Ja naswoim nawet Freye pociągną na full, ale nawet tego nie instaluje :P
jakie ułatwienie? z bufferem do 75?  owszem są spoty gdzie można sporo szybciej expić niz w Interlude ale przypominam ci że jest zwiększony cap lv :)

co do frey a interlude to nie ma co porównywać sam uważałem  kiedyś ze gracia/epilog/freya(jej chyba nie było jeszcze ;p) za star wars ale to takie pier****** jak ty to mówisz takich "Dzieci" wolisz dalej grać na interludzie gdzie Archer pt ew. SpS full sfarmieni>all?to graj nikt ci nie zabrania tylko prosze skończ z tym ze Wyższe kroniki to star wars bo widocznie nie grałeś albo max 2 tygodnie ;f bo w ty wyższych kronikach chociaż jest sporo większy balans niz w takim Interlude
End

co do Topiku to mam sentyment do gustava spoko ziomek ogólnie


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2011, 09:06:38 am »
Gust ja po prostu wiem kim jestes dlatego tak się do Ciebie odnosze ; ) I nigdzie nie napisalem, ze jestem lepszy niz Gust.  I nie, nie staram sie byc madrzejszy od innych tylko nie nawidze takiego polaczkowego rejdza. Mozna podyskutowac na dany temat, ale nie jak typ z takim postem mi -_-' na dzien dobry.


I chcialbym dodac to co zauwazyl Driki na temat wyzszych kronik. Dla mnie sa lepsze bo jest dluzsze pvp, wiekszy balans i wieksze zroznicowanie klas na mass lub w PT : ) A to ze sa nowe sety wiecej skladania wiecej questow nowe RB jakies instancje pailaki fortece itp itd to wedlug mnie jest to na + bo nie jest jak w IL.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 09:29:34 am wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2011, 09:30:38 am »
jakie ułatwienie? z bufferem do 75?  owszem są spoty gdzie można sporo szybciej expić niz w Interlude ale przypominam ci że jest zwiększony cap lv :)

co do frey a interlude to nie ma co porównywać sam uważałem  kiedyś ze gracia/epilog/freya(jej chyba nie było jeszcze ;p) za star wars ale to takie pier****** jak ty to mówisz takich "Dzieci" wolisz dalej grać na interludzie gdzie Archer pt ew. SpS full sfarmieni>all?to graj nikt ci nie zabrania tylko prosze skończ z tym ze Wyższe kroniki to star wars bo widocznie nie grałeś albo max 2 tygodnie ;f bo w ty wyższych kronikach chociaż jest sporo większy balans niz w takim Interlude
End

co do Topiku to mam sentyment do gustava spoko ziomek ogólnie

Buffer to nic. I tak na wielu privach stoi od tego custom NPC buffer. Sęk w tym, że na nowszych kronikach nie liczy się Twój skill, a to czy masz s84, wszystkie certy, talizmany, dużo atri. To takie fajne? Pierdoły gurują nad umiejętnośćiami. Nawet takiemu Gustavsovi to nie na rękę, bo skoro ludzie mają już s80 to on już nie ma kogo ownić. Ja rozumiem, że niektórym Interlude mogło się znudzić, bo w wyższych kronikach jest co robić, ale niektórzy grają w to od takich czasów, że nowe kroniki są dla nich czymś dziwnym.
Btw Od zawsze gram daggerem. Sztyleciarz wzorowany jest na ninja. Powiedz Ty mi po jaką cholerę dali mu Shadowstepa czy Hide skoro lekką szatę zamienili mu na świecący pancerz?