Witaj
Gość

Wątek: Viz aka MilkyChocolate vs all Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::.  (Przeczytany 4397 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

MiilkyChocolate nadużywając przekleństw zmniejszasz ich znaczenie, co w efekcie prowadzi do tego, że są to tylko puste słowa, wypowiedziane w nieco bardziej prymitywny sposób. Pisząc agresywne posty nie powinieneś się dziwić, że ludzie niechętnie z Tobą rozmawiają. Nie powinieneś również rozdzielać internetu od real'a bo jest to jednak powiązane, a patrząc na Twoje posty na forum bardzo trudno mi uwierzyć, że gdy w rzeczywistości z kim rozmawiasz i ktoś Ci coś zarzuci argumentując to, spokojnie mu odpowiadasz a nie rzucasz w niego wyzwiskami.
Rzecz jasna internet jest dobrym (w sensie chyba jedynym możliwym) miejscem, gdzie swoje niepowodzenia w real'u możesz odreagować rzucając mięsem na prawo i lewo, nie zmienia to jednak faktu, że mało kogo to obchodzi, a już tym bardziej tego, kto szuka informacji na temat servera L2 Asylum. Jeśli czujesz nieodpartą potrzebę wykłócania się z kimś w sposób prymitywny powinieneś odwiedzić forum o innej tematyce, gdzie znajdziesz więcej ludzi, o podobnych "poglądach"(a może raczej potrzebach). Dopóki merytoryczna dyskusja, jest dla Ciebie poza zasięgiem nie widzę powodu, dla którego miałbyś wylewać swoje żale w tym temacie.

Jeśli zamierzasz we mnie rzucać mięsem, proszę uprzejmie, abyś przeczytał post tyle razy, aż chęć ta Ci przejdzie, bądź zrozumiesz sens słów, które się w tym poście znajdują.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

MiilkyChocolate nadużywając przekleństw zmniejszasz ich znaczenie, co w efekcie prowadzi do tego, że są to tylko puste słowa, wypowiedziane w nieco bardziej prymitywny sposób. Pisząc agresywne posty nie powinieneś się dziwić, że ludzie niechętnie z Tobą rozmawiają. Nie powinieneś również rozdzielać internetu od real'a bo jest to jednak powiązane, a patrząc na Twoje posty na forum bardzo trudno mi uwierzyć, że gdy w rzeczywistości z kim rozmawiasz i ktoś Ci coś zarzuci argumentując to, spokojnie mu odpowiadasz a nie rzucasz w niego wyzwiskami.
Rzecz jasna internet jest dobrym (w sensie chyba jedynym możliwym) miejscem, gdzie swoje niepowodzenia w real'u możesz odreagować rzucając mięsem na prawo i lewo, nie zmienia to jednak faktu, że mało kogo to obchodzi, a już tym bardziej tego, kto szuka informacji na temat servera L2 Asylum. Jeśli czujesz nieodpartą potrzebę wykłócania się z kimś w sposób prymitywny powinieneś odwiedzić forum o innej tematyce, gdzie znajdziesz więcej ludzi, o podobnych "poglądach"(a może raczej potrzebach). Dopóki merytoryczna dyskusja, jest dla Ciebie poza zasięgiem nie widzę powodu, dla którego miałbyś wylewać swoje żale w tym temacie.

Jeśli zamierzasz we mnie rzucać mięsem, proszę uprzejmie, abyś przeczytał post tyle razy, aż chęć ta Ci przejdzie, bądź zrozumiesz sens słów, które się w tym poście znajdują.
Aż mi się nie chce komentować : D Odpowiem odnośnie realu. Tak w rlu spokojnie "potrafię" Przedyskutować pewne sprawy, bo lubię. Lubię dyskutować i rozmawiać na co po niektóre ważne bądź mniej ważne tematy. Ale tutaj? Tu się nie da : D Tu od razu wyskakują na Ciebie z mordą jak jakieś psy uliczne na kiełbase ; o Poza tym ja się nie dziwie, że ludzie ze mną nie chętnie rozmawiają, bo I DONT CARE innymi słowy MAM WYJEBANE ^^


I będę dalej rozdzielał internet od rlu, bo dla mnie to dwa oddzielne światy, gdzie ludzie nie zachowują się jak rlu (Są wyjątki idzie z co po niektórymi normalnie pogadać) Ale wybacz... To nie jest to samo.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

MiilkyChocolate (...)

Nie ma sensu tracić na niego czasu, on ciągle będzie pisał to samo. ; )


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

niestety musze sie zgodzic z tym ze jako internetowy viz jest wkurwiajacy, jest mega flamerem i za to go nienawidze i gardze itd ale w real jest wpozadku,niestety widac kolosalna roznice l2 a real
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

niestety musze sie zgodzic z tym ze jako internetowy viz jest -_-', jest mega flamerem i za to go nienawidze i gardze itd ale w real jest wpozadku,niestety widac kolosalna roznice l2 a real

Dzięki.


@Remember RL =/= Internet.


Hesser : D Z Ciebie to mam pompę całkowicie. Jesteś takim podludziem, że az szkoda mi na Ciebie czasu tracić. Zresztą jak połowa tego zawszonego forum ; )




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

niestety musze sie zgodzic z tym ze jako internetowy viz jest -_-', jest mega flamerem i za to go nienawidze i gardze itd ale w real jest wpozadku,niestety widac kolosalna roznice l2 a real

Dzięki.


@Remember RL =/= Internet.


Hesser : D Z Ciebie to mam pompę całkowicie. Jesteś takim podludziem, że az szkoda mi na Ciebie czasu tracić. Zresztą jak połowa tego zawszonego forum ; )
niestety musze sie zgodzic z tym ze jako internetowy viz jest -_-', jest mega flamerem i za to go nienawidze i gardze itd ale w real jest wpozadku,niestety widac kolosalna roznice l2 a real
Dzięki takim "inteligentom" mamy taki a nie inny poziom w internecie. Zastanawiam się tylko, "forum hero" miałby odwagę powiedzieć to samo, nie przez forum, ale w twarz. Zapewne nie (napisałeś, że w rl'u zachowuje się względnie normalnie, zatem wnioskuję, że nie miałby odwagi komukolwiek rzucić takiego hasła prosto w twarz). Skoro nie, to śmiało można stwierdzić, że użytkownik ten nie dorósł jeszcze do korzystania z internetu, a już tym bardziej z forum (wbrew obiegowym opiniom po drugiej stronie monitora siedzi taki sam człowiek).


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Wszystko co piszę na forum mogę wam to wygarnąć w twarz bez skrupułów, jeżeli tematem naszej rozmowy będzie L2 ; > Jeżeli nie to zastanowiłbym się czy jesteś takim gównem jak na forum czy też nie. ( Tak wiem działa to też w drugą stronę ) Tak się zastanawiam tylko po chuj my dyskutujemy na te tematy ? Kogo to tak naprawdę obchodzi? : D Bo ja osobiście to mam tylko polewkę, że znajdują się tacy "mądrzy" ludzie, którzy ciągną tak bez sensowną dyskusje w nieskończoność. Zastanówcie się kto tu naprawdę jest debilem. Cya i Dobranoc.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Robiąc taki temat mogłeś wyciąć całą reszte rozmów, przynajmniej od razu wszyscy wiedzieliby na jak niski poziom trzeba zejść żeby próbować tu dyskutować.

(To do moda, który to przerzucił ;p)

Do Miilkiego napisze najwyżej:
.

I to chyba tyle, nie widzę powodów, żeby dać się obrażać komuś, komu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy i jest najfajnieszy. : )


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Nie ja to napisałem ; ) To wy cały czas sobie wmawiacie różne przedziwne rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Został utworzony specjalnie dla Ciebie temat, zastanów się przez chwilę - dlaczego? ;)


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

O KURwa JAKI TY JESTES KURWA TEPY TO SZOK. Wez czlowieku wypierdalaj i sie nie pokazuj wiecej naprawde. Bo az mi Cie kurwa szkoda -,-




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Jaki jest cel tych klotni? Rozumiem ze tylko posty sobie nabijacie
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

może byscie ogarneli te sygnatury? 1 post na caly ekran lold

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

zawsze mozesz wylaczyc wszystkie sygnaturki jak polecila wspaniala administracja! :shock:


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

zawsze mozesz wylaczyc wszystkie sygnaturki jak polecila wspaniala administracja! :shock:

ok  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Co ogarnij sygnatury? Mam obrazek w sygnie zgodnie z regulaminem.


Brianoc. Bardzo dobre pytanie : D




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

niedługo bedziemy szukac tresci postów miedzy sygnaturami ;p

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

O -_-' JAKI TY JESTES -_-' TEPY TO SZOK. Wez czlowieku -_-' i sie nie pokazuj wiecej naprawde. Bo az mi Cie -_-' szkoda -,-

Brianoc, próbujemy trochę ogarnąć temperament tego młodego dżenletmena ^^


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Akurat tylko do Ciebie się tak zwracam. Bo jesteś naprawdę tępy i głupi ; ) I nie potrafisz ogarnąć paru prostych spraw.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Co najśmieszniejsze, ludzie piszą do mnie, żebym nie tracił na Ciebie czasu, a Tobie każdy każe się zamknąć bo pieprzysz głupoty.
Ale pewnie Ty masz racje, a nie wszyscy. :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Viz aka MiilkyChocolate 10% za wulgaryzmy i obrażanie, da się chyba bez? No i jeszcze powinienem dać 10% za zachowywanie się jak dzieciak, ale daruję.

O jak fajnie, moderowany  :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0


Hesser : D Z Ciebie to mam pompę całkowicie. Jesteś takim podludziem, że az szkoda mi na Ciebie czasu tracić. Zresztą jak połowa tego zawszonego forum ; )

Podczłowiekiem. W sumie to za dużo naczytałeś się przerobionego Nietschego o ile wiesz kto to jest. zapewne myślisz, że jesteś "nadczłowiekiem" wierzysz tylko w siebie, a ludzie którzy są w twoim mniemaniu poniżej twojego poziomu dyskusji są gatunkiem podczłowieka. Widzisz Hesser ma rację. Przez dyskusję z Tobą, został stworzony specjalny temat w którym nie widzę sensu, bo wygląda to mniej więcej tak :MiilkyChocolate vs rest of the world. Jestem zwolennikiem teorii, że jeden człowiek czasem może mieć rację, a reszta świata mylić się przykładem jest Kopernik, ale widzisz uważam, że jednak w tym przypadku Ty się mylisz. Nie obchodzi mnie ile człowiek ma lat, 9 letnie dziecko może reprezentować sobą więcej moralności i kultury niż 30 letni mężczyzna. Nie obchodzi mnie także jak bardzo będziesz na mnie wrzucał w swoim następnym poście, bo wierzę w to co mówię. Wydaje Ci się, że przeklinając twoje argumenty będą bardziej przekonywujące.
Tak masz rację, że RL =/= internet, ale nie zapominaj, że internet ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, a widząc w jakim tempie odpisujesz na posty zastanawiam się czy na prawdę wierzysz w to co piszesz. Cząstką internetu jest świat realny. po drugiej stronie kabla siedzą osoby realne, piszą realne słowa i reprezentują siebie. Ty nie robisz tego za dobrze. Opanuj swój język i następnym razem zastanów się nad swoimi argumentami. Nie wyjeżdżaj z kolejnym tekstem w stylu : Kurwa, człowieku czy ty umiesz czytać ?! Odpowiadam od razu, tak umiem. Jakbym nie umiał czytać nie umiałbym pisać. Nie tylko umiem czytać, ale interpretować przeczytany tekst.

Pozdrawiam,
Insegnante.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Wsadz se w dupe te 10% Tirius :*


//Soulern: Zatwierdzam, daję od siebie 20% za obrazę plus recydywę. Forum welcome to...
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 11:08:20 pm wysłana przez Soulern »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0


Hesser : D Z Ciebie to mam pompę całkowicie. Jesteś takim podludziem, że az szkoda mi na Ciebie czasu tracić. Zresztą jak połowa tego zawszonego forum ; )

Podczłowiekiem. W sumie to za dużo naczytałeś się przerobionego Nietschego o ile wiesz kto to jest. zapewne myślisz, że jesteś "nadczłowiekiem" wierzysz tylko w siebie, a ludzie którzy są w twoim mniemaniu poniżej twojego poziomu dyskusji są gatunkiem podczłowieka. Widzisz Hesser ma rację. Przez dyskusję z Tobą, został stworzony specjalny temat w którym nie widzę sensu, bo wygląda to mniej więcej tak :MiilkyChocolate vs rest of the world. Jestem zwolennikiem teorii, że jeden człowiek czasem może mieć rację, a reszta świata mylić się przykładem jest Kopernik, ale widzisz uważam, że jednak w tym przypadku Ty się mylisz. Nie obchodzi mnie ile człowiek ma lat, 9 letnie dziecko może reprezentować sobą więcej moralności i kultury niż 30 letni mężczyzna. Nie obchodzi mnie także jak bardzo będziesz na mnie wrzucał w swoim następnym poście, bo wierzę w to co mówię. Wydaje Ci się, że przeklinając twoje argumenty będą bardziej przekonywujące.
Tak masz rację, że RL =/= internet, ale nie zapominaj, że internet ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, a widząc w jakim tempie odpisujesz na posty zastanawiam się czy na prawdę wierzysz w to co piszesz. Cząstką internetu jest świat realny. po drugiej stronie kabla siedzą osoby realne, piszą realne słowa i reprezentują siebie. Ty nie robisz tego za dobrze. Opanuj swój język i następnym razem zastanów się nad swoimi argumentami. Nie wyjeżdżaj z kolejnym tekstem w stylu : -_-', człowieku czy ty umiesz czytać ?! Odpowiadam od razu, tak umiem. Jakbym nie umiał czytać nie umiałbym pisać. Nie tylko umiem czytać, ale interpretować przeczytany tekst.

Pozdrawiam,
Insegnante.

Zgadzam się, poza jednym Liar - tym co wytłuściłem.
Wydaje mi się, że to internet jest cząstką świata realnego i trzeba umieć z niego korzystać.


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Wsadz se w dupe te 10% Tirius :*


//Soulern: Zatwierdzam, daję od siebie 20% za obrazę plus recydywę. Forum welcome to...

z tym gejowskim nickiem to i tak mała strata :P
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired