Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwany złodziej  (Przeczytany 12620 razy)

  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Poszukiwany złodziej
« dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:19:50 pm »
Poszukuje kutasa, który bezczelnie podpieprzył nam zakupionego jeszcze w OC Kabulka. Nie dość, że złodziej, to jeszcze tchórz który nie ma jaj odpisać na pm i od razu daje blocka na ryj.
Krąg osób podejrznych jest niewielki, gdyż osoba ta posiadała wjazd na Kabulowego maila. Co więcej postać była widziana na zakenie w towarzystwie jednego party z OC.
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:21:15 pm »
Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.

Ach tak! Mały szantaż! : o
Kurak nie szalej :)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:22:11 pm »
oł jea ;)


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:22:26 pm »
powinienes pracowac w MSZ- cie. moze by ruskie nas lubili


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:23:13 pm »
Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.

Ach tak! Mały szantaż! : o
Kurak nie szalej :)
Dyplomacja a nie szantaż.


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:52:07 pm »
Poszukuje -_-', który bezczelnie podpieprzył nam zakupionego jeszcze w OC Kabulka. Nie dość, że złodziej, to jeszcze tchórz który nie ma jaj odpisać na pm i od razu daje blocka na ryj.
Krąg osób podejrznych jest niewielki, gdyż osoba ta posiadała wjazd na Kabulowego maila. Co więcej postać była widziana na zakenie w towarzystwie jednego party z OC.
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
To nie ja  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:02:46 pm »
Aranel wie swoje ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:54:44 pm »
Aranel wie swoje ; p

Wiem tylko jedno, że ta pożałowania godna prowokacja nie odniesie żadnego skutku, tani lachociągu.


Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:55:00 pm »
Haha. Koncowka niszczy. To jak wy kupiliscie ta postac jak wam email zabrali?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:25:46 pm »
Email miał być dostartczony przez inną osobę, ale w końcu chłopaki za późno tego przypilnowali. Nie jest to żadne usprawiedliwienie dla złodzieja, który jest na 100% polaczkiem. Takie tłumaczenie coś jak Gimliego.


Aranel, ale skłamałem z tym co pisałem? To nei była prowokacja.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:28:55 pm »
Ofc nikt tutaj nikogo nie probuje usprawiedliwic...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:52:47 pm »
Aranel, ale skłamałem z tym co pisałem?

Z tym, że wiem swoje, to tak. A co do złodziejstwa, to zamorduje każdego skurwiela, który to robi. \m/


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:55:00 pm »
Złodzieja imo powinno wyrzucić się z klanu - koniec perspektyw na granie na lancerze :).


Swoją drogą sami jesteście sobie winni, dając tego typu dane do konta ponosicie ryzyko kradzieży. Tak jak w życiu :) - Polakom, nie ludziom w takich sprawach ufać się nie powinno, co najwyżej rodzinie, ale cóż. Stwierdzam fakty, nie gram tutaj.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:58:44 pm »
Złodzieja imo powinno wyrzucić się z klanu - koniec perspektyw na granie na lancerze :).


Swoją drogą sami jesteście sobie winni, dając tego typu dane do konta ponosicie ryzyko kradzieży. Tak jak w życiu :) - Polakom, nie ludziom w takich sprawach ufać się nie powinno, co najwyżej rodzinie, ale cóż. Stwierdzam fakty, nie gram tutaj.
ok u the strongestest )))) go sleep


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:03:02 am »
Wiesz, prawda taka, żeby ludzie wiedzieli jak z Kabulkiem jest. Jeżeli ten złodziej gra w jakimś conście, to PL albo będzie o tym wiedział i zareaguje, albo to zlekceważy (ciekawe co reszta osób z tego pt powie o tym ; p ).

Rzecz w tym, że łatwo taką osobę namierzyć, bo prędzej czy później jeżeli ktoś z kabulka korzysta, to się gdzieś pojawi z jakimś party razem i będzie wiadom ow czyim pt gra złodziej...

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:19:47 am »
party powie "o ku rwa ale dmg na tym dodzie fajny"

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:22:36 am »
Poszukuje -_-', który bezczelnie podpieprzył nam zakupionego jeszcze w OC Kabulka. Nie dość, że złodziej, to jeszcze tchórz który nie ma jaj odpisać na pm i od razu daje blocka na ryj.
Krąg osób podejrznych jest niewielki, gdyż osoba ta posiadała wjazd na Kabulowego maila. Co więcej postać była widziana na zakenie w towarzystwie jednego party z OC.
Apeluje do Lempa o wywarcie wpływu na swoich ludzi. Jeśli złodziejstwo będzie w OC tolerowane może to znacząco pogorszyć stosunki pomiędzy naszymi klanami że tak powiem.
idź na policję i po sprawie  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:31:14 am »
party powie "o ku rwa ale dmg na tym dodzie fajny"

Redzio zowniles ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:28:06 am »
Złodzieja imo powinno wyrzucić się z klanu - koniec perspektyw na granie na lancerze :).

Smieszne w ustach kogos komu trzeba bylo zwracac kilkakrotnie uwage zanim zdjal kradziona sygnature z tego forum ...
Alarion tez chyba nie jestes odpowienia osoba zeby sie wypowiadac w tym topiku.

Co do meritum sprawy to jej nie znam. Zienio jest stosunkowo nowa osoba w moim const i nie bardzo interesowalo mnie co robil wczesniej oraz jakie ma postacie ,alty itd. Nie bede sprawdzal skad ktos ma alta ktorego loguje na zakena. Sprawy wyjasniajcie sobie miedzy soba bo ja nie przypominam sobie zebym jako const lider byl posrednikiem jakiejkolwiek sprzedazy postaci i czul sie zobligowany do jej obecnego wyjasniania.

jesli ktos uwaza ze nastapila kradziez to polecam zglosic sprawe na policje to tyle co moge ze swojej strony doradzic.

Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:38:26 am »



Alarion tez chyba nie jestes odpowienia osoba zeby sie wypowiadac w tym topiku.

hmm? :)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:26:48 am »
Złodzieja imo powinno wyrzucić się z klanu - koniec perspektyw na granie na lancerze :).


Swoją drogą sami jesteście sobie winni, dając tego typu dane do konta ponosicie ryzyko kradzieży. Tak jak w życiu :) - Polakom, nie ludziom w takich sprawach ufać się nie powinno, co najwyżej rodzinie, ale cóż. Stwierdzam fakty, nie gram tutaj.
Co Ty pierdolisz?


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 27, 2011, 07:20:18 am »
Złodzieja imo powinno wyrzucić się z klanu - koniec perspektyw na granie na lancerze :).

Smieszne w ustach kogos komu trzeba bylo zwracac kilkakrotnie uwage zanim zdjal kradziona sygnature z tego forum ...
Alarion tez chyba nie jestes odpowienia osoba zeby sie wypowiadac w tym topiku.

Co do meritum sprawy to jej nie znam. Zienio jest stosunkowo nowa osoba w moim const i nie bardzo interesowalo mnie co robil wczesniej oraz jakie ma postacie ,alty itd. Nie bede sprawdzal skad ktos ma alta ktorego loguje na zakena. Sprawy wyjasniajcie sobie miedzy soba bo ja nie przypominam sobie zebym jako const lider byl posrednikiem jakiejkolwiek sprzedazy postaci i czul sie zobligowany do jej obecnego wyjasniania.

jesli ktos uwaza ze nastapila kradziez to polecam zglosic sprawe na policje to tyle co moge ze swojej strony doradzic.


Tytus nie bądź hipokrytą, bo dobrze wiesz, że Kabulek był naszym constowym boxem, przez którego nota bene nasze CC wyszło z OC. Umywanie rąk, ze nic nie wiesz jest  co najmniej nie na miejscu.

Co do maila miał być dostarczony przez "zaufanego" sprzedawce. Zostaliśmy zapewnieni, ze zostanie odzyskany, co więcej poszło kilka petycji o jego zmiane na 4game.  Jeśli jeszcze poprzedni właściciel czyli ów Zienio miał do niego dostęp, znaczy to że bezczelnie wyruchal nie tylko nas, ale i gościa któremu kabula puścił.

Twoje tłumaczenie Tytus przypomina gadkę pasera, który usilnie umywa ręce, bo przecież nie on ukradł. Jako const lider ponosisz odpowiedzialność do constowiczów. Jak w życiu- jeśli zadajesz się z niewąłściwymi ludźmi, możesz za nich w cymbał zebrać niewinnie. Także jeśli zamierzasz dalej grać w pt ze złodziejami, to lepiej palcie PRa na nasz widok, bo ja i zapewne parę innych osób może sobie zechcieć odreagować.

Grozić pisarnią wedle twych sugestii nie zamierzam- szkoda mojego czasu na coś, co zapewne jest wykroczeniem (bo wątpie czy rynkowa wartość kabula to 200+pln). Może komuś innemu z consta się będzie chciało. Ja liczę raczej na zdrowe podejście polskiego community (żeby nie było ze znowu drama o nic i szukanie na siłę wrogów).

Tyle z mojej strony, czekam na rozwój sytuacji.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 07:22:45 am wysłana przez xkurakx »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 27, 2011, 07:56:44 am »
        Przykra sprawa, ja w sumie myslałem ze temat scamu, złodziejstwa na tym serwerze sie juz skonczył. Szkoda sobie psuć reputacje takie jest moje zdanie, kolega powinnien zwrocic postac i bedzie po sprawie.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 27, 2011, 08:18:50 am »
Sprawa jest prosta jak drut i tyle. bardzo niesympatyczna lecz prosta. Kabulek został mi sprzedany lecz danych do maila nie dostałem mimo 2-3 krotnych próśb z mojej strony. Ponieważ transakcja odbyła się w kręgu ludzi z polskiego community itd i w OC włąsciwie nie robiłem paniki . Nekro to super postać lecz problem był taki że ludzie wymagają abyś jednak tego DoDa stawiał a ja gram jak gram. Sprzedałem kabulka do OC informujac o jego stanie i problemie z uzyskaniem maila btw od członka OC. Przez 3 miechy nie było problemu a tu teraz scam. Na policję nie będzie nikt szedł bo serio szkoda czasu ale takie numery to jest poziom to jest żenada.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Poszukiwany złodziej
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:12:39 am »
Nie wiem jak wy chcecie iść z tym na policje. Serwery stoją w rosji więc jak by co tam musicie szukać "sprawiedliwości"

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926