Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570551 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5025 dnia: Luty 19, 2013, 09:54:41 am »
8 win 2 loose Silver II op , na starym systemie 8 win 2 loose miałbym złoto .
Mówiłem, że przez nowy system jest tylko więcej "farmy" żeby się wybić, a dalej trafiasz na totalne zera :)

Tzn. Jeśli chodzi o placement mecze to rozkminiłem jak to działa , na starym systemie początkowe mecze dawały po 40-50 elo , czyli przy 14 meczach wygranych można było być na dzisiejszej platynie V , teraz zaczyna się na bronze V i każdy z 10 meczy to skok o dywizje jak się wygra all 10 jest się w gold V ja przegrałem 2 wiec jestem na silver II czyli tak wybić się od początku jest dużo trudniej a raczej może nie trudniej tylko trza zagrać więcej meczy , ale patrząc na to z pktu widzenia mojego drugiego konta gdzie mam platinum III w tym momencie , jest dużo łatwiej wbić platyne / diament niż kiedyś.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5026 dnia: Luty 26, 2013, 06:28:11 pm »
co to za akcja z riot points byla?

czy transfer konta mozna tylko raz zrobic, bo nie wiem czy sie przeniesc na east, chociaz znajomi odradzaja


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5027 dnia: Luty 26, 2013, 08:10:37 pm »
co to za akcja z riot points byla?

czy transfer konta mozna tylko raz zrobic, bo nie wiem czy sie przeniesc na east, chociaz znajomi odradzaja
Jaka akcja? To, że nie dało się ich kupić przez pewien czas?

Transfer możesz zrobić ile razy Ci się podoba, zależy tylko na jakie serwery (na przykład na NA nie możesz z EU) i czy masz ticket.
Osobiście Ci odradzam transfer na east. Jeśli nie jesteś high elo, to solo queue jest męczarnią i jedynie mutowanie wszystkich na początku meczu pomaga.
Jedyny plus to tańsze RP, ale moim zdaniem nie warto.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5028 dnia: Luty 26, 2013, 08:47:26 pm »
jakis bug z paypal i osoby, ktore 'okradly' riot na spora ilosc rp maja miec rozprawy sadowe, wiecej szczegolow nie znam. z tego co pamietam juz kiedys byl podobny motyw, bo nawet moi znajomi skorzystali, ale rp im po jakims czasie odebrano i dostali ban chyba na tydzien


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5029 dnia: Luty 26, 2013, 10:51:08 pm »
jakis bug z paypal i osoby, ktore 'okradly' riot na spora ilosc rp maja miec rozprawy sadowe, wiecej szczegolow nie znam. z tego co pamietam juz kiedys byl podobny motyw, bo nawet moi znajomi skorzystali, ale rp im po jakims czasie odebrano i dostali ban chyba na tydzien
Aktualnej akcji nie znam, ale poprzednią bardzo dobrze. :)
Opcja Credit Debit dawała RP nawet po wpisaniu fake informacji. Można było max dostać 8k RP za jednym 'zakupem' i do tego maksymalnie 3 zakupy dziennie były dostępne w celach bezpieczeństwa. :D
Bug działał chyba z dobre 3 dni, a skiny/rp usunęli po ok. 2-3 miesiącach i to w trochę dziwny sposób.
Mi zabrali wszystkie skiny/champy kupione za te RP, ale zostawili Demonblade Trynd. :o
Mojemu znajomemu za to na przykład wzięli skiny, które kupił za swoje >legalne< RP i zostawili jakieś marne, kupione za te 'z przemytu'.
Ogólnie śmieszna akcja, ja na przykład byłem do przodu o jedną skórkę.
Żadnych banów nie było.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5030 dnia: Marzec 01, 2013, 09:46:30 pm »
Czy tylko moim zdaniem nowe BotRK jest trochę przesadzone na ADC?


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5031 dnia: Marzec 01, 2013, 09:54:18 pm »
A cóż tam w nim zmienili, bo nawet nie zauważyłem?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5032 dnia: Marzec 01, 2013, 10:14:26 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qbPuz48CFnw[/youtube]
 :shock:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5033 dnia: Marzec 01, 2013, 10:20:31 pm »
Dzondzy na EUNE to Dzondzy z tego forum?
MF feeder :D
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5034 dnia: Marzec 01, 2013, 10:24:18 pm »
A cóż tam w nim zmienili, bo nawet nie zauważyłem?

    Recipe Changed: Dagger + Dagger + Bilgewater Cutlass + 650 gold = 2850 gold
    Attack Damage reduced to 30 from 45
    Now grants 40% Attack Speed
    Life Steal increased to 15% from 10%
    UNIQUE Passive adjusted to "Deals 5% of the target's current Health in bonus physical damage (max 90 damage vs. monsters and minions) on hit"
    UNIQUE Active changed to "Deals 15% of target champion's maximum Health as physical damage (min. 100), heals for the same amount, and steals 30% of the target's Movement Speed for 4 seconds (60 second cooldown)"
    UNIQUE Active range increased to 500 from 400

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qbPuz48CFnw[/youtube]
 :shock:

filmik fajny :D a o fakcie i skinie iBlitza wiadomo było wiadomo od daaaawna :)


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5035 dnia: Marzec 01, 2013, 11:52:39 pm »
Tak buffneli ten item, że niedługo go pewnie znerfią. ADC zaczynają go składać i tanki się rozpływają, a slow/speed bardzo użyteczny :D
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5036 dnia: Marzec 02, 2013, 08:35:05 am »
A ja się właśnie dziwiłem jak moj ADC to złożył na 1st item, trochę imba.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5037 dnia: Marzec 02, 2013, 01:26:14 pm »
Przecież to jest OP na VI  :o
Enemy tank z 5k hp? No problem, VI is here!
 :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5038 dnia: Marzec 07, 2013, 11:54:55 am »


Cytuj
We’ve also taken her Ionian ties a step further: her magic springs from the crest of twin dragons in her mantle, literally and figuratively transforming her into a symbol of her homeland.

Jaram się  :o
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2013, 11:58:11 am wysłana przez Kamal »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5039 dnia: Marzec 07, 2013, 02:16:35 pm »

 :o :o :o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5040 dnia: Marzec 07, 2013, 03:16:52 pm »
Tia, zobaczymy co z tego wyjdzie w samej rozgrywce, albo zrobią Karme moar useless albo przegną w drugą stronę.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5041 dnia: Marzec 07, 2013, 03:54:45 pm »
Tia, zobaczymy co z tego wyjdzie w samej rozgrywce, albo zrobią Karme moar useless albo przegną w drugą stronę.

Poszli w stronę mid-oriented AP-ka:)

Poza tym coś cisną dość szybko z tymi champami, kolejny ma już lore :shock:
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2013, 07:58:35 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5042 dnia: Marzec 08, 2013, 12:43:17 am »
Wątpię żeby przegięli w drugą stronę, brak prawdziwego ulti jednak ostro posysa.

Ma ktoś problem z 'attempting to reconnect'? Średnio co 3-4 min dostaję laga, wyskakuje mi okienko z tym komunikatem i nic nie reaguje na parę sekund. Wyrywam sobie już włosy z głowy oddając kolejnego first blooda przez to gówno. Najgorsze jest to, że podczas tego laga z reguły widzę jak wszyscy wokół mnie normalnie poruszają się, spada mi hp itp.
Dzisiaj nasiliło się do tego stopnia, że mało co nie rozjebałem myszki. Przez to gówno boję się zagrać ostatni mecz bo5 o przejście do platyny. 2W/2L.
Na forum LoLa wszyscy o tym spamują, ale riot wydaje się mieć to w dupie i nawet nie odpisze 'soon'.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5043 dnia: Marzec 08, 2013, 01:51:26 am »
EUNE? nie dziwi mnie to biorąc pod uwagę, że od ok 14 00 serwery leżały i kwiczały przez dobre 2-3h; po 19 00 próbowałem wejść to mnie puszczało przez login i klient umierał.

Jeżeli masz attempting to reconnect, ale widzisz co inni robią dookoła, to gdzieś tracą się połączenia wychodzące. Jak będę w domu to poszukam w filtrach wyjątków puli IP serwerów west i east.  Przepuścisz przez pingplotter i powinien się problem uklaryfikować (możliwe, że coś z routingiem się posypało)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5044 dnia: Marzec 08, 2013, 04:46:52 am »
Tylko, że trwa to u mnie od około tygodnia.
To co piszesz brzmi mądrze. Sądzę więc, że masz racje!


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5045 dnia: Marzec 08, 2013, 06:04:22 am »
Tresh czy Volibear jako tank? Taric mi się zaczyna powoli już nudzić, a powinno się uzbierać 6.3k pkt niedługo


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5046 dnia: Marzec 08, 2013, 09:57:12 am »
Skoro Taric, to pewnie preferujesz bot lane, więc Thresh - jak twój adc dobrze farmi to ilość dusz przekształci cię w OP bestię. Voli na bocie też daje radę, ale nie uda ci się w pełni efektywnie go wykorzystać jako support. Zastanawiałeś się może nad tańszymi alternatywami, np leona?

Jpd, już 2 championy nowe ujawnione. Riot, u mad?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2013, 10:51:44 am wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5047 dnia: Marzec 08, 2013, 11:12:07 am »
Zastanawiałeś się może nad tańszymi alternatywami, np leona?

W sumie to nie :P Widziałem Tresha pare razy w akcji, Volim pobawiłem się w trakcie ostatniej rotacji i całkiem mi przypadł do gustu, więc atm w kwestii zakupu postaci tych dwóch panów ma u mnie prio. Później ewentualnie będę myślał nad dalszymi tankami do zakupu, bo nic innego mnie atm nie interesuje. Jako ADC sse paue że aż strach, AP jest zbyt papierowy :P


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5048 dnia: Marzec 08, 2013, 12:08:28 pm »
Skombinuj sobie Alistara - możesz trollować nim na midzie (Scarra dość nim pociskał) i zrobić support tanka na bocie :) Z tego co kojarzę, za zapisanie się na YT dostajesz skórkę i - o ile jeszcze jest ten bug - samego champa :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #5049 dnia: Marzec 08, 2013, 01:57:55 pm »
Jpd, już 2 championy nowe ujawnione. Riot, u mad?
???

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.