Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018  (Przeczytany 27345 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:28:03 pm »
Ogólnie ja temat już zamknąłem. Poza tym postem nie będę pisał na innych forach - to nie ma najmniejszego sensu. Czasy, gdzie serwery L2 stały latami minęły, nie ma co ukrywać. A to, co wydarzyło się wczoraj tylko uświadamia mnie w fakcie, że czas powrócić do League of Legends i wbić wreszcie platynę :)

Straciliście aktywnego gracza przez Wasz własny błąd - nie potrafiliście tego załatwić w żaden ludzki sposób - Wasza strata. Proste "równianie matematyczne".


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 21, 2018, 04:47:33 pm »
Niejako zostałem wywołany do tablicy.

Zatem najpierw odniosę się osobiście:
Czort sam wkleiłeś screeny (dzięki temu ja nie muszę tego robić, tak też robiłem dokumentację- tylko kto do cholery je przeczyta ? bo po postach widzę, że nikt się w to nie zagłębił).
Zacząłeś rozmowę ze mną mało przyjemnie, nim zdążyłem cokolwiek odpisać na Twoje zarzuty zdążyłeś już  mnie szantażować(pomijam, że już za to należy się ban) ale starałem się zrozumieć Twoje nerwy i usiłowałem z Tobą rozmawiać.
Fakt zapytałem: co by Was zadowoliło za naszą pomyłkę? ( i tu każdy myślący człowiek, wie że w grę nie wchodził zwrot baiuma, ani żadne itemy mające wpływ bezpośrednio na grę, a już napewno nie powstrzymanie cię przed puszczeniem tego na forach bo jeśli nie dziś to pewnie przy następnej okazji i tak byś to puścił) I odnosiło się to bardziej  do Twojego zarzutu, że  cytuję: "a wy k(niecenzuralne słowo)a nawet czasu nie wynagrodzicie" ( czytasz w myślach?) bo widzisz chciałem postąpić na tyle fair na ile się dało w tej sytuacji.Zrobiłeś z tego próbę przekupstwa, spoko.
Co do całej sytuacji pewne decyzje owszem były odrobinę pochopne ale zgodnie  z wiedzą gmów  na tamten moment  racjonalne. Pierwszy baium miał być w piątek 24-08 co było już ogłoszone na stronie, więc nagłe pojawienie się pierścionka na shoucie mogło zaskoczyć. ( nie popełnia błędów ten co nic nie robi)
Co do Bana pierwszy ban został zdjęty najszybciej jak się dało, jak sytuacja zaczęła się wyjaśniać.
Bana o którym mówisz, że Quit z serwera dostałeś za zachowanie, całą rozmowę ze mną zacząłeś od wywołania mnie na globalu i pytaniu czy dam ci bana na x4. Jeśli to nie była prowokacja to nie wiem co nią mogłoby być w tej sytuacji.
Dobrze wiedziałeś jak to się skończy na x15 bo mam wrażenie, że taki miałeś plan od początku. I w zasadzie cokolwiek którykolwiek z nas by nie napisał nie powiedział zrobiłbyś to co zrobiłeś. 
Jeśli jesteś ciekaw to nie, nie dałem ci ponownie bana na x4, nie masz też bana na forum.  Ci co grają na x4  i Ty również wiedzą jakim gm-em jestem, i że nie rozdaję banów na lewo i prawo bez przyczyny, jak również uważam,
że każdy zasługuje na drugą szansę,  trzecią i czwartą też jeśli trzeba.
Swoją drogą Twoje powroty na gravelanda przy całym hejcie  jaki nań wylewasz jest dość ciekawym zjawiskiem. Dajesz nam szansę na poprawę, tak jak my  dajemy szansę Tobie ?

Nie robimy serwera dla siebie  tylko dla graczy i nie jest to serwer ctrl+C ctrl+V wystarczy wejść do nas i zobaczyć. W odróżnieniu od niektórych polskich projektów nasze x4  ma już rok i ma się całkiem dobrze.
I kiedy mielibyśmy  grać ? Przecież my też mamy życie. Co oczywiście niektórym ciężko zrozumieć.
Nikogo nie faworyzujemy, ani nikomu nie utrudniamy gry.

To tyle na dziś.
Pozdrawiam Hanali

Tragedia.. po tej wypowiedzi jakoś mnie szczerze nie dziwi ten "wygórowany" online na serwerze :D

Ludzie grajacy w L2 na privach to jest jakis ewenement, przeciez macie oficjalnego klasika!? Gra tam kosztuje kilka zl miesiecznie ale serwer up od 2.5 roku, online wieczorami pewnie pod 1k ktory jest rowny 5k na priwach a wy dalej latacie po 10 letnich kronikach na smiec serwerach i placzecie ze wam baiuma zabrali :D :D Jaki jest tego sens? Moze czas zostawic 10 letnia nostalgie i ruszyc do przodu na serwery oficjalne god/klasik? Oczywiscie dla graczy z tych smiec interludow i innych h5 ktorzy mysla ze sa dobzi w l2 bedzie to czolowe zderzenie z pociagiem ale majac dobra ekipe mozna wszystko. Do tego dochodzi fakt ze to co wyfarmisz czy wyfarmi twoja ekipa przedstawia realna wartosc bo serwery sa wieczne i sa osoby ktore lataja z klamkami wartymi po 15k euro czy postaciami w cenie 80 metrowego mieszkania... a wy dalej na 10 letnich kronikach przezywacie dramy ktore sie przyzywalo 10 lat temu, taki linejdzowy PRL.

Taa, siedzenie całego wieczoru by nabić 2%, obsrani jesteście kiedy macie flage bo wasz zgon = stracony wieczór, już nie wspominając że wolicie być na tym classiku PK'owani jak oddać przeciwnikowi, jedyne pvp jakie wy tam widzicie to co 2 tygodnie na siege by % nie stracić, a ten coś pierdzieli o byciu "dobrym" w l2, wasze tam bycie dobrym to klikniecie Start na adrenalinie  hahaha

Poza tym po co ty się wypowiadasz w dziale priv serwerów i próbujesz przekabacić ludzi na offa którzy nie są zainteresowani żmudnym gameplayem? Jakby te oficjalne serwery oferowały coś więcej poza tym że są to ludzie by sami tam poszli.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 22, 2018, 06:27:40 am »
Na projekcie x4 tych podrabiańców było to samo, bany wyciągane z kapelusza, jaile za podkłady na oly, dc na siege gdy pochodziło się pod Aden. Generalnie faworyzowanie jednego z klanów, nie wnikam czy ktoś z administracji tam grał czy nie.
Prawda jest taka że na tych kupionych paczkach ci amatorzy nawet zbanowac nie potrafią, tylko zmieniają gracza hasła do kont.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 22, 2018, 10:37:30 pm »
Dziś na serwerze x15 po raz pierwszy pojawił się jeden z eventowych bossów jako zapowiedź Miner-questa.
poniżej link do krótkiego filmu z walki z tym bossem.


:afro: ZAPRASZAMY NA SERWER ! :afro:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2018, 10:40:39 pm wysłana przez Joker_GravelanD »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 22, 2018, 11:04:28 pm »
zastanawia mnie tylko czemu Asgota wvchodzi na wszystki polskie reklamy i wypomina im bledy?  u innych drzazge a u siebie belki nie widzi


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 22, 2018, 11:14:52 pm »
niqez... wyluzuj troche...


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 23, 2018, 12:09:37 am »
A to, co wydarzyło się wczoraj tylko uświadamia mnie w fakcie, że czas powrócić do League of Legends i wbić wreszcie platynę :)

 hahaha

Tak właśnie myślałem, czytając Twoją rozmowę z GM. Nie pomyliłem się.
Wracaj do LoL'a.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 23, 2018, 09:18:26 am »
zastanawia mnie tylko czemu Asgota wvchodzi na wszystki polskie reklamy i wypomina im bledy?  u innych drzazge a u siebie belki nie widzi

Ty gościu, jak na tą chwile to odezwałem się może w 2 innych tematach, Everlife i tutaj. Na everlife chciałem im tylko pomóc, z resztą sami do mnie pisali na PW o pomoc w sprawie DDoS więc...
Napisałem im co mają zrobić i jakoś sobie żyją bez DDoSów. (Bo chyba jeszcze żyją?)

A tutaj napisałem tylko że tłumaczenie typu "Test" jest idiotyczny, bo wystarczyło by tylko zrobić kopię plików uruchomić je jako test serwer i gotowe... Więc "Test" to ściema dla debili, albo prawda, ale to by była tragedia...
Moje zdanie jest takie że zapomniał zmienić daty respawnu Baiuma i tyle...

Reasumując czy próba pomocy innym to jest jakieś zło? Mowa tutaj o Everlife...
Bo "Graveland", zwłaszcza nazwa to drażni graczy, zwłaszcza tych co grali na prawdziwym "GL'u"...
A tutaj Stronka z podjebki, forum pewnie też, pliki kupione, zapewne nawet src nie posiadają, (a bez tego chuja mogą zrobić) już nie wspomnę o braku ACP itd. itd...
Jedyne co tu jest dobre to to że wspomaga ich Asuki, dlatego "Oprawa" serwera wygląda dobrze...

Także Niqez, ja jak coś piszę to rzadko chce się o coś przypierdolić, (jak to robisz ty) tylko chce jakoś pomóc i pomocy nigdy nie odmówiłem jeżeli jest to tylko możliwe.
(Poza tym tematem, bo jak napisałem wcześniej ta podjebka drażni... Wykorzystanie czyjejś marki do swoich celów, licząc że nikt się nie pokapuje)



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 23, 2018, 03:25:57 pm »
Wykorzystanie czyjejś marki do swoich celów, licząc że nikt się nie pokapuje)

Ale może dodaj że "marka" została porzucona, a gracze oszukani, bo doty tam poszło tyle że na 100 lat hostingu by wystarczyło.

Jeżeli jedyne zarzuty do tej administracji to to, że:
1) ożywili starą "markę".
2) pomylili się w dacie respawnu pierwszego Baiuma.

To to musi być zajebisty serwer, skoro są tam tylko takie śmieszne problemy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2018, 03:28:42 pm wysłana przez erbo »


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 23, 2018, 03:50:10 pm »
Wykorzystanie czyjejś marki do swoich celów, licząc że nikt się nie pokapuje)

Ale może dodaj że "marka" została porzucona, a gracze oszukani, bo doty tam poszło tyle że na 100 lat hostingu by wystarczyło.

Jeżeli jedyne zarzuty do tej administracji to to, że:
1) ożywili starą "markę".
2) pomylili się w dacie respawnu pierwszego Baiuma.

To to musi być zajebisty serwer, skoro są tam tylko takie śmieszne problemy.
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60482.msg705035#msg705035
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=61234.msg710517#msg710517
Zapraszam do lektury :P Tutaj są wszystkie zarzuty i do tej pory 3/4 z nich nie została poprawiona


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 23, 2018, 04:42:37 pm »
Nie widzę żadnych zarzutów pod tymi linkami.
Co więcej, są one do tematów o całkiem innych serwerach, niż ten o który tu rozmawiamy.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 23, 2018, 04:57:14 pm »
To jest ten sam serwer ? No jak już ktoś ma problemy z czytaniem to nic nie poradzę.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 23, 2018, 05:20:12 pm »
To jest ten sam serwer ? No jak już ktoś ma problemy z czytaniem to nic nie poradzę.

Ty jesteś jakiś upośledzony?
Pisałem wyraźnie że obecnie jedyne zarzuty do serwera x15 to przedwczesny Baium i ożywienie starej "marki".
Co wygląda na śmiesznie słabe argumenty.

Na co ty dajesz mi niedziałające linki - do niby jakiś zarzutów na temat x4 i x50, gdzie są to całkiem inne serwery i nie pisałem tutaj o nich.

Musiałem przejrzeć cały temat żeby znaleźć twoje posty i te wielkie "zarzuty" do x4.
No i oczywiście tak samo wydumane, naciągane i śmieszne jak ten Baium.
Zero konkretów, liczb, czegokolwiek z czym można by dyskutować.

Jeśli twoim zarzutem jest to że każdy może zrobić daggera 20lvl i otwierać nim skrzynki,
albo to że party exp jest taki jak w prawdziwym LII, to jesteś śmieszny.



  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 23, 2018, 06:01:06 pm »
Tak jestem upośledzony defenderze Gravelanda !  :noob:
Pliki są identyczne jak na poprzednich edycjach, nic nie zostało poprawione z tego co było pisane u nich na forum - temat został usunięty  hahaha
edit:
W sumie to wbiłem na ten serwer i przegrałem cały dzień. Jest z kim grać, dużo rzeczy on tamtego czasu poprawili. Na QA było około 40 osób, na baiumie z 7 partówek, więc nie najgorzej. W wielkim skrócie pomimo wcześniejszych faili, zachowań GM'ów idzie to w dobrym kierunku - nie, nie zostałem przekupiony :P Jakby się przyłożyli do lepszej reklamy, nacisku na international i większe side w końcu coś z tego będzie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2018, 12:10:20 am wysłana przez perfecT »


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 26, 2018, 12:56:07 am »
A pierdolne double posta :D Przekabacili mnie znajomi hah
Jutro siege, antharas - wbijać się pobawić ; )


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 26, 2018, 01:14:05 pm »
Przecież czort straszył ze jak mu nie oddadzą baiuma to połowa serwa quitnie solidarnie razem z nim XDD


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 26, 2018, 02:58:47 pm »
Z rzeczy które widziałem na strimkach. bo nawet nie gram to jest trochę lepiej pod względem plików ale np.

-herby na dv nadal nie dropią na party zone
-instancje mega ułatwione (nuki w dc robe nie padają od masówki bez użytego core, to samo tezza, zaken to tam też nic nie robi)
-soa też ułatwione, jak na typowym mid rate, no ale to mid rate to nie ma się co czepiać  (no chyba, że ktoś chce normalne soa ;d)
-7rb mega ułatwione, nie używają spelli, jak używają to są słabe, nie sumonują minionów

W każdym razie, wydaje mi się że sporo lepiej niż było, więc może jak ekipa GM zacznie być bardziej odpowiedzialna i ogarnięta to w 2020 postawią jakiegoś low-rate h5 ze średniej półki który postoi :D


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 26, 2018, 05:14:50 pm »
przeciez to pliki fandc.ro, kazdy l2j mid h5 ich uzywa teraz :O


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 26, 2018, 05:20:53 pm »
Z rzeczy które widziałem na strimkach. bo nawet nie gram to jest trochę lepiej pod względem plików ale np.

-herby na dv nadal nie dropią na party zone
-instancje mega ułatwione (nuki w dc robe nie padają od masówki bez użytego core, to samo tezza, zaken to tam też nic nie robi)
-soa też ułatwione, jak na typowym mid rate, no ale to mid rate to nie ma się co czepiać  (no chyba, że ktoś chce normalne soa ;d)
-7rb mega ułatwione, nie używają spelli, jak używają to są słabe, nie sumonują minionów

W każdym razie, wydaje mi się że sporo lepiej niż było, więc może jak ekipa GM zacznie być bardziej odpowiedzialna i ogarnięta to w 2020 postawią jakiegoś low-rate h5 ze średniej półki który postoi :D

 Dla mnie Soa czy DV powinny być prawidłowe albo przynajmniej daleko nie odbiegać od normalnych plików . Teza Zaken Freya słabsza to tam kij ale już Uber Freya  powinna być normalna .   Rozumiem za tym że Antek czy Valakas też jest mocno znerfiony w takim razie i da się zrobić w 2 wyfarmione pt albo jedno .


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 26, 2018, 07:44:21 pm »
na brazona serwerach wystarczy jedno pt nukow aby zrobic valdka/antka etc. (w sensie samo bicie rb)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 26, 2018, 07:50:06 pm »
Ktoś szuka ludzi do gry? Pisać priv jakby co


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 26, 2018, 08:16:12 pm »
Jak jest was paru to dajcie znać to tez mogę pograć Olem  lub czymś coś potrzeba  ..


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 27, 2018, 10:13:32 am »
Na wczorajszym siege 2 pt vs 2pt, świetny wynik jak na pierwsze siege :D. A do Antka osoby które go zabiły wbily jak do siebie bez oporu wroga, nikt się nawet nie pojawił mimo że pseudo administracja podała dokładnie respawn.
Zaraz odezwą się obrońcy podrabianego gravelandu ale to są suche fakty. Prawda jest taka że to serwer simcity playerow którzy poza farma na spota nie wychodzą, bo online jakiś tam jest ale co z tego...


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 02, 2018, 12:45:40 pm »
Oddali Wam ten drop? Bo nie wiem czy wbijać.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 03, 2018, 12:08:57 am »
wczoraj serwer umarl po TW :P ludzie zquitowali i czekaja na dragona ahh ;p moze z 50 aktywnego z 400 :D
fajnie było
WTS all epics