Witaj
Gość

Wątek: interlude i pvp  (Przeczytany 17881 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2007, 01:44:38 pm »
Tak, ale tylko jeśli mówimy o Olimpiadzie, bo w terenie Prophet mało znaczy, spali komuś manę, odwoła summona, trochę podleczy tym swoim healem i właściwie tyle... a fakt ma jeszcze jakieś tam debuffy na 3rd (block ww/shield).

A co do summonerów, to imo w c4 byli lepsi niż w IL. Teraz summony mają zrąbane AI, mniejszy dmg (coś koło 25% podobno), byle buffer może je odwołać czy spalić manę summonerowi (dead), do tego np. taki Kai ma zmniejszony speed (lol, nie wiem co im to przeszkadzało, że biegał jak dzika świnia). W sumie najgorszym zagrożeniem był nuker, który uśpił summonera i spokojnie zabił summona, ewentualnie sps, sorc z cancelem no i oczywiście full buffed dagger/archer ;] Teraz nukerzy mają gorzej z summonerami, ale za to summonerzy mają gorzej ze wszystkimi ;/ mniejszy dmg, bardziej spamerskie używanie cp potów itd. Gdyby summony miały większy crit rate oraz def, to byłyby o wiele bardziej "mordercze" :D, teraz mało znaczą. Do tego jeszcze nowe sloty na buffy nie obejmują summonów, co jest głupie. A szkoda bo ja wprost uwielbiam Warlocka i obdarzyłbym go wszelką miłością ;)  :dw_3_1:


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2007, 02:33:49 pm »
hmm racja ale jest tez feline king , jest a disturption , wind shackle , summon friend , betray :) A tego ubytku w pvp dmg nie odczulem specjalnie . Chociaz nie dam sobie reki uciac ze ze na roxxy to działa ... 


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:54:02 pm »
A jak myslicie, czy HE nadal bedzie przodujacym wsrod lucznikow?
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:59:55 pm »
Te summony z 3 profki to w sumie porazka ten  znikomy def jest dobijajacy:p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 28, 2007, 10:08:20 pm »
taaak.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 28, 2007, 10:35:56 pm »
emm na temat czego jest ten screen? ani tu statsow ani nic, nie bardzo rozumiem co on ma wniesc ;p
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 28, 2007, 10:47:21 pm »
Patrz na system...

Lineage 2 Classic EU


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 28, 2007, 11:15:03 pm »
summon magic crit za magic critem :>


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2007, 10:12:44 am »
summon magic crit za magic critem :>

bo ma dance of siren.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:07:16 am »
DEfan HE od c5 według mnie nie przodował wśród łuczników dzieki dodaniu SRowi i PRowi Rapid Fire(SR) i Dead Eye(PR). He już nie strzela najszybciej, bo SR walnie Rapid fire i strzela jak szalony, a PR jeszcze bardziej odjeżdża mu z P.Atk.
Poza tym wyglądu wieśniaka mu nikt nie odbierze(chyba, że NCSoft zmieni wyglądy armorów o_O), a dla mnie będzie zawsze najbardziej lamerską postacią po TH.
Już nawet strzymie necro i innych ludzi, ale TH i HE to najgorsze postacie jakie zrobił NCSoft(przepakowane względem tych samych rodzajów klas).


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:49:01 am »
DEfan HE od c5 według mnie nie przodował wśród łuczników dzieki dodaniu SRowi i PRowi Rapid Fire(SR) i Dead Eye(PR). He już nie strzela najszybciej, bo SR walnie Rapid fire i strzela jak szalony, a PR jeszcze bardziej odjeżdża mu z P.Atk.
Poza tym wyglądu wieśniaka mu nikt nie odbierze(chyba, że NCSoft zmieni wyglądy armorów o_O), a dla mnie będzie zawsze najbardziej lamerską postacią po TH.
Już nawet strzymie necro i innych ludzi, ale TH i HE to najgorsze postacie jakie zrobił NCSoft(przepakowane względem tych samych rodzajów klas).
He moze i jest przepakowany, ale th nigdy.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 29, 2007, 09:09:05 pm »
Hmm masz na mysli brak focus death u th xD, brak tego skilla troche boli. Za to ma trick/switch i mirage. Zreszta dla mnie th=aw=pw ;]


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 29, 2007, 10:11:53 pm »
Hmm masz na mysli brak focus death u th xD, brak tego skilla troche boli. Za to ma trick/switch i mirage. Zreszta dla mnie th=aw=pw ;]

AW>TH/PW :> :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:19:18 pm »
Ja co do pytania, jesli chcesz powymiatac w maly pvp w il, to glad jest best, duzo hp cp + krytyki ze skili, byla kiedys akcja jak glad wciagnal nabufowanego pr lvl78(wiem ze to nie pr ale napisalem zeby wszyscy skojarzyli) na 1 skila, jesli nie glad to nukera, w malym pvp jesli dobrze grasz jest bardzo trudny do powstrzymania, sumoni tez sa niezle ale za latwo im zwiac, na arenie jesli dobrze zagrasz pokonasz kazdego, a co do sumonow w il to w pvp zadaja o 25% mniej dmg niz pve, wcale nie tak latwo je odwolac, destro za latwo uciec, slow i nikogo nie dogoni, tyrant rownie dobry jak glad, niby wymiata ale ja sie glada bardziej boje.

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:36:54 pm »
ten PR byl w plated leather w filmiku cienighta, dlatego dostal za 20k ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:33:19 am »
Ja nie mowie o jakims filmiku, nasz klan lider ma pr na 78 i padl od jednego hita, chyba w majestic wtedy byl, na bufach hierophanta 78, glad do niego podbiegl i uderzyl z tego jego triple mega ownage skila, no i zabil na hita.
Co do filmikow, nawet uprising nie zawsze sie wiodlo w pvp, kiedys ktos od nas z klanu rozmwail z hero z uprising, ten powiedzial mu tak, wiesz roznie to bywa czasem sie wygrywa a czasem nie, tylko ze filmiki tylko jedna strone tego pokazuja :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 30, 2007, 12:19:39 pm »
Cytuj
Co do filmikow, nawet uprising nie zawsze sie wiodlo w pvp, kiedys ktos od nas z klanu rozmwail z hero z uprising, ten powiedzial mu tak, wiesz roznie to bywa czasem sie wygrywa a czasem nie, tylko ze filmiki tylko jedna strone tego pokazuja
takie zycie ;) nie kazdy chce pokazywac jak przegrywa, a nawet jak pokazuja jak przegrywaja to po dobre/pieknej walce a nie jak ktos cos zwali i to tak ze wszyscy nagle by go okrzykneli n00bem :> a kazdemu zdarzaja sie slabsze momenty ^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2007, 12:59:26 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 30, 2007, 12:56:32 pm »
TH ma dużo hp co mu daje przewagę nad innymi daggerowcami, bo może kombinować jak chce z dye, poza tym ma 4 detargety i mirage co daje odpowiednią przwagę nad innymi daggerowacami. Ale z drugiej strony tego nie da się udowodnić, bo sami wiecie jak wygląda walka dagger vs dagger. Walka nigdy nie jest przesądzona. Lethal i po sprawie.
Nie mówiąc już, że to mnie drażni w daggerowcach jako graczach.
Ha wlazł mi lethal przy pierwszym blowie, jesteś n00bem, a ja mam długą pałe.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 30, 2007, 05:33:20 pm »
Cytuj
Ha wlazł mi lethal przy pierwszym blowie, jesteś n00bem, a ja mam długą pałe.

Heheh mi tam sprawia przyjemnosc ja wsadze lethal 2 przy pierwszym blow a potem wystarczy zdzielic płazem od Sztyletu przez ryj za 90 dmg i kolo lezy :D Tak tak krzycze wtedy jestes naab a ja mam dlugą pale :]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 30, 2007, 06:24:10 pm »
co wy gadacie najfajniej jest jak typowi zostalo juz 100 hp i wtedy lethal wchodzi :>


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2007, 07:13:25 pm »
Nie no to juz mnie tak nie rajcuje :P Ale tez jest fajne :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 30, 2007, 09:06:55 pm »
dla mnie fajne jest to ze prawie zawsze jak ja się bije z innym dagerm to on mi nie umie wsadzić backstaba a ja mu umiem:P(choc czasem się zdążają tacy którzy potrafia)
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2007, 09:19:42 pm »
Tak to jest jak się gra na HR :< Bo tam grają tylko tacy co się uczą ... Przeważnie...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 30, 2007, 10:45:03 pm »
nie wiem jak na high racie bo nie gram na żadnym skoro tam grasz i tak piszesz to uwieżę ci na słowo
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: interlude i pvp
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 30, 2007, 10:50:20 pm »
Nom
Lineage 2 Classic EU