Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488203 razy)

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2450 dnia: Maj 04, 2010, 09:35:01 pm »
Chciałbym spróbować pograć kamaelem, ale kompletnie ich nie rozróżniam, mógłby ktoś napisać którego odpowiednikiem kamaela jest dana profka ze starego l2? Wiem tylko, że berserk to destro
nie ma czegos takiego, i zerka nie nazwalbym odpowiednikiem destro


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2451 dnia: Maj 04, 2010, 09:43:52 pm »
Biega z mieczem dwuręcznym, ma pierdolnięcie i stunuje.
Ok jak nie ma odpowiedników to nie wiem czym się kierować...


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2452 dnia: Maj 04, 2010, 09:46:22 pm »
Biega z mieczem dwuręcznym, ma -_-'nięcie i stunuje.
tylko ze z drugiej strony

jest mobilny, jego, jak to orkesliles jebniecie, nie bazuje na p.atk, jest wytrzymalszy, jest bardziej przydatny w pvp(moja opinia)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2453 dnia: Maj 04, 2010, 09:57:15 pm »
Chciałbym spróbować pograć kamaelem, ale kompletnie ich nie rozróżniam, mógłby ktoś napisać którego odpowiednikiem kamaela jest dana profka ze starego l2? Wiem tylko, że berserk to destro, ale on odpada. Aha i czy każdy kamael korzysta z dusz (te ładunki)? :D

Nie mozna tego nazwać odpowiednikami :) najlepiej jak sobie poczytasz ich prezentacje i sie zapoznasz z tymi postaciami:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,163.0.html - tutaj masz wszystkie klasy opisane i porownane

Tak kazdy Kamael kozysta z dusz :) ale sa to na prawde fajne postaci i to dodaje im klimatu
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2454 dnia: Maj 04, 2010, 10:11:15 pm »
Niestety dobra prezentacja jest tylko jedna http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,34763.0.html
ale jak wszystkie muszą łapać dusze to sobie raczej daruję przygodę z kamaelem. :D


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2455 dnia: Maj 04, 2010, 10:33:44 pm »
od ktorejstam kroniki juz nie musza, dusze tylko zwiekszaja dmg ze skilli ale nie sa koniecznie do ich uzycia


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2456 dnia: Maj 04, 2010, 10:45:30 pm »
Berseker - 2 ręczny miecz, szarże, stunuje, przydatny w mass pvp ( mass disarm i mass stun ) opiera się głownie na skilach

SoulBreaker  kradnie buffy, sporo debufów ( silence, root, death mark ) ma skille fizyczne i magiczne

Kusznik - jak sama nazwa wskazuje strzela z kuszy :P jeśli masz zamiar grać na offie/ruoffie nie bęziesz miał problemu z miejscem w const archerów ( o ile znajdziesz const archerów )
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2457 dnia: Maj 05, 2010, 12:05:13 am »
od ktorejstam kroniki juz nie musza, dusze tylko zwiekszaja dmg ze skilli ale nie sa koniecznie do ich uzycia

Mialem o tym napisac ale nie pamietalem jak to sie dokladnie zmienilo ;)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2458 dnia: Maj 06, 2010, 08:36:09 pm »
JUż pisałem wcześniej ale nadal nic nie wynikło. tyrek to dla mnie ciota konkretna.
Zastanawiam się między gladem a sk na Il.
Jak sprawuja się te 2 klasy:
-rola na siege-
-chetna do klanu-
-chetna do party-
-ogólna przydatność-
Bo w pvp obie klasy robią waspaniałe wrażenie.


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2459 dnia: Maj 06, 2010, 08:48:01 pm »
siege -> dmg u glada, u sk aggro, debuffy
klan -> nie mam pojecia, mysle ze raczje sk ale i tak najlepiej jak zrobisz support to klan an 100% znajdizesz ;p
party -> tu tez zalezy raczej sk, glad jest ujowy na exp,
ogolnie -> sk
dodam ze sk jest bardzo trudny do opanowania


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2460 dnia: Maj 06, 2010, 08:57:47 pm »
doskonałe wrażenie? chyba na filmach uberpromasterów ^^
Tak naprawdę to glad w IL jest całkiem niezły, hp masz naprawdę dużo, wykorzystanie skilli jest naprawdę łatwe, a sk to postać którą musisz odpowiednio wykorzystać to co masz ;)
Jak dla mnie glad>sk


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2461 dnia: Maj 09, 2010, 03:57:49 pm »
Tak jak w temacie. Potrzebuję porady w wyborze postaci, chodzi mi głównie o to żeby postać była w miare uniwersalna, i można było nią troche pokombinować. Ze startu odpadają łucznicy i summonerzy. Głównie zastanawiałem sie nad daggerem(tylko nie wiem jakim) i nukerem(tutaj sh). Jeśli można to niech ktoś opisze jak tam z magami orków. A i gram na serwerze DEX Hellbound aktualnie.


//Madith: Przeniosłem twoje pytanie do odpowiedniego tematu. Prosze, uzywaj czesciej opcji szukaj.

Dzięki
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 12:30:54 am wysłana przez Xuneris »


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2462 dnia: Maj 09, 2010, 04:44:57 pm »
Radze poszukac na forum. Masz tam jak byk temat jaka postacia grac!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2463 dnia: Maj 09, 2010, 11:03:06 pm »
Tak jak w temacie. Potrzebuję porady w wyborze postaci, chodzi mi głównie o to żeby postać była w miare uniwersalna, i można było nią troche pokombinować. Ze startu odpadają łucznicy i summonerzy. Głównie zastanawiałem sie nad daggerem(tylko nie wiem jakim) i nukerem(tutaj sh). Jeśli można to niech ktoś opisze jak tam z magami orków. A i gram na serwerze DEX Hellbound aktualnie.


//Madith: Przeniosłem twoje pytanie do odpowiedniego tematu. Prosze, uzywaj czesciej opcji szukaj.
Nie radze grać na dexie daggerami bo potem będziesz bił AW z focus death backstaby po 1,5k
http://www.megavideo.com/?d=U893A09P miłego oglądania
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2464 dnia: Maj 16, 2010, 11:25:02 am »
Od razu piszę, że post dotyczy gry na serwerze oficjalnym (Teon).

Po dość długim czasie wracam do L2 i zastanawiam się nad wyborem profki. Jeśli chodzi o mechanikę gry znam każdą z nich jednak nijak ma się to do mojej znajomości klas na Teonie biorąc pod uwagę wygodę grania solo i w klanie. Interesuje mnie postać która nie będzie miała problemów z grą solo w catach itp. (jako, że gram czesto od 22:00 do 6:00 rano :P  ) ale też będzie akceptowalna w exp party.  Ważne, aby w miarę łatwo dało się nią zarobić na własne utrzymanie. Zaznaczam, że nie interesują mnie summonerzy i kamaele. (Moze jakis BD lub SwS?)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 11:34:07 am wysłana przez Nelfariel »
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2465 dnia: Maj 16, 2010, 12:45:12 pm »
nie odniose sie do serwera ale jeżeli staniesz takim bd/sws w cata to pt masz murowane, sam tez dasz rade bić moby pojedynczo ale to chyba nie bedzie zbyt częste


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2466 dnia: Maj 16, 2010, 01:34:19 pm »
Od razu piszę, że post dotyczy gry na serwerze oficjalnym (Teon).

Po dość długim czasie wracam do L2 i zastanawiam się nad wyborem profki. Jeśli chodzi o mechanikę gry znam każdą z nich jednak nijak ma się to do mojej znajomości klas na Teonie biorąc pod uwagę wygodę grania solo i w klanie. Interesuje mnie postać która nie będzie miała problemów z grą solo w catach itp. (jako, że gram czesto od 22:00 do 6:00 rano :P  ) ale też będzie akceptowalna w exp party.  Ważne, aby w miarę łatwo dało się nią zarobić na własne utrzymanie. Zaznaczam, że nie interesują mnie summonerzy i kamaele. (Moze jakis BD lub SwS?)
Mam znajomego na Teonie i ostatnio mówił, że EE, BP, BD, SWS, WC, zawsze znajdzie party.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2467 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:05:09 pm »
Siema.
Doradzcie mi jaką klasa grac. Ważne jest tylko to zeby był to dark elf fighter. Napiszcie tez wszystkie za i przeciw.

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2468 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:27:46 pm »
Siema.
Doradzcie mi jaką klasa grac. Ważne jest tylko to zeby był to dark elf fighter. Napiszcie tez wszystkie za i przeciw.

Pozdrawiam.

Proponuję poczytać tematy o aw, pr, sk, bd i wtedy zapytać o coś konkretniejszego. Poza tym przydałoby się wiedzieć jaka kronika, Twoje doświadczenie w l2, priv/off itp itd.

Ja z natomiast mam taki dylemat:
Gram AW i na pierwszą subę zastanawiam się nad tyrkiem lub gladem. Tyrek ma klimat, fajnie się expi, w pvp też ok. Natomiast o gladzie wiem tylko tyle, że do 76/78 exp ciężko idzie. A który z nich lepiej sprawuje się na mass, na siege? Ogólnie kogo lepiej wziąć?
Kronika: dexbound ;P
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2469 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:37:28 pm »
Kronika to epilogue, serv x10, zastanawiałem sie nad sk lub bd. W l2 gram około tydzien.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2470 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:48:10 pm »
Cytuj
Kronika: dexbound ;P
Graj bd, jest nalepsiejszy i chuj...
...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2471 dnia: Czerwiec 03, 2010, 11:48:52 am »
Kornika ge,postac z nastawieniem do pvp,ale chodzi mi o to by byla dobra bez przefarmienia. Tzn powiedzmy zeby juz od a grade dawała rade. Np wiem,ze pal jest dobry,ale dopiero z healem na + xx itp. Ja szukam natomiast klasy ktora wczesniej juz umie ownic :)
PS z tym palem tak jest rzeczywiście czy się jakis głupot naczytałem ? : D


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2472 dnia: Czerwiec 03, 2010, 12:18:59 pm »
Tyrant lub Glad


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2473 dnia: Czerwiec 03, 2010, 01:11:44 pm »
Tez myślałem nad nimi,dziekuje :)
Mógłby ktos jeszcze sie wypowiedziec ?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2474 dnia: Czerwiec 03, 2010, 02:45:48 pm »
Dagger tez może latac na pvp w a grade =p
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej