Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 185481 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #700 dnia: Wrzesień 26, 2011, 05:46:32 pm »
Ja do 76 siedziałem w katach z moim wc. 76+ zarabialem w gc z jakims aktywnym se/ee/bp. Ale ciezko jest cos polecic, bo WL ma taki minus ze czesto na serwerach jest olewany i jest nie dopracowany niestety. Co do solowania chimerek to jest to prosta sprawa, ale trzeba byc juz sfarmionym. Ktos pisal ze nie jest w stanie solowac- niedopieszczony wl widocznie ; ) Ja dawalem rade brac wszystkie chimery z dolnego poziomu swoim wl na wc buffie, ale oczywiscie mialem sporą zabawe ze skillami zeby nie zginac : )
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #701 dnia: Wrzesień 27, 2011, 11:45:34 am »
Lf jakieś fajne spoty do expa dla pt w składzie wl+glad+wc+ee 70+, na kronice h5 , obecnie siedzę na pavel ale jest przeludnione


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #702 dnia: Wrzesień 27, 2011, 01:03:51 pm »
No zależy ile to "+" na 70. czy 71 czy już bliżej S. No i sprzęcik. Możecie spróbować pokusić się o FoG. Powoli, po 1 salce :) Jak będzie dobrze, to 2 i tak coraz więcej. W FoG możecie spokojnie siedzieć nawet do 85 :)
Nie pamiętam kiedy zmienili MoS, ale jak znudzi się Wam ognista sceneria, to możecie spróbować MoS (ale starego - nowy to już wysokie lvle).
A na wysokich lvlach, to i w GC możecie robić AoE, i Stakato nest i pod Oren (jeśli nowe moby, a nie 40+).
A jeśli FoG będzie za ciężki, to polecam ToI do S grade. 9/10/11 praktycznie te same moby. Najlepiej trainy się robi na 9tce.
IMVHO.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #703 dnia: Wrzesień 27, 2011, 01:34:39 pm »
wl ma lvl 70 glad 74 sprzęt to a grade z luxury, czyli tallum set i lanca


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #704 dnia: Wrzesień 27, 2011, 09:48:35 pm »
No to ja bym chodził do ToI. W commonach w FoG może być ciężko ustać.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #705 dnia: Październik 03, 2011, 01:14:41 pm »
a jak sprawuje się WueLek na h5 w porównaniu do Gracji Final? po przerwie chcę wrócić do gry na H5 i rozważam grać nim bądz moją 2 ulubiona postacią eSPeeSikiem :) może też od razu podacie mi też jak wypada elf na H5 w porównaniu z Gracją? czy WL i SPS wychodzą na plus ogólnie? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #706 dnia: Październik 03, 2011, 05:12:10 pm »
Jesteś "pciom piknom", to bardziej do Ciebie pasuje SpS :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #707 dnia: Październik 03, 2011, 06:33:23 pm »
Jak dla mnie to w PvP WL chyba jednak zmienił się na minus. W PvE raczej na plus nowe bronie = więcej p. atk. itp. Problem w tym, że nowe spoty są trochę ciężkie.

Sps też już nie zabije na vortexa+crushera, ale ogólnie dla niego zmiany są dosyć pozytywne. Dobry na oly, w pvp teraz najbardziej OP skillem jest fear, a sps go ma. Dodatkowo dużo większa przeżywalność piżamowców niż kiedyś. Imo lepiej brać spsa, WL jest trochę dziadowy nawet w mass pvp.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #708 dnia: Październik 03, 2011, 07:23:00 pm »
Jesteś "pciom piknom", to bardziej do Ciebie pasuje SpS :)
:D

Jak dla mnie to w PvP WL chyba jednak zmienił się na minus. W PvE raczej na plus nowe bronie = więcej p. atk. itp. Problem w tym, że nowe spoty są trochę ciężkie.

Sps też już nie zabije na vortexa+crushera, ale ogólnie dla niego zmiany są dosyć pozytywne. Dobry na oly, w pvp teraz najbardziej OP skillem jest fear, a sps go ma. Dodatkowo dużo większa przeżywalność piżamowców niż kiedyś. Imo lepiej brać spsa, WL jest trochę dziadowy nawet w mass pvp.
IMO. WL wcale nie jest gorszy, nadal z dobrym sprzętem coś ugra, a spam detarget/stun w ciasnych przejściach w zamku może skutecznie blokować enemy. A co do SpS'a to vortex+cusher nadal jest aktualne ;p wystarczy, że crytnie.. nie wiem czy jeszcze grają alo BoBo i ЯHeo nieźle wycinali jeszcze miesiąc temu

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #709 dnia: Październik 03, 2011, 09:27:42 pm »
Dziękuję za porady. Jednak elfka dziś powstała. Szkoda mi WL ale cóż ;) Ktoś musiał odpaść ;) Pozdrawiam  :P


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #710 dnia: Październik 07, 2011, 08:32:46 pm »
mam pytanie :P Robię Wla od podstaw,server x8 gracia final. mam  sd 78 i cardiego i teraz wraz z lvl up WLa będę expił 2 buferrów i tu mam dylemat SE + WC albo PP........... PP....bo te resisty ma dowalone. Chociaż może gdy z powa se będzie vr + buff vr + dance of vamp to te resisty na hb na chimerach nie będą potrzebne/ ewentualnie potka na ele resist + buff cardiego i starczy ? Bo w sumie o wc mysle, zadnych resistow ale cov +magnus (char main na pvp - mag) no i summona ma i buffuje wszystko od razu i pt znajdzie xD Ale może znajdzie się ktoś, kto przedstawi argumenty wystarczające aby wybrać PP ? :>


Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #711 dnia: Październik 08, 2011, 09:40:21 am »
Ale może znajdzie się ktoś, kto przedstawi argumenty wystarczające aby wybrać PP ? :>
CC


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #712 dnia: Październik 08, 2011, 11:25:35 am »
masz heala juz. Wez WC + pp na wyzszych lvl nie tluczesz juz tak ze skili wiec many nie trzeba az tak. A jesli chcesz se to bierz wc, mi by sie nei chciala all bufwac od zera pokolei, lub pp jesli chcesz miec na 83 counter crita i te rezisty ale mysle ze rezisty masz w armorze?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #713 dnia: Październik 08, 2011, 03:21:50 pm »
CC od PP jest potrzebne tylko na high lvlowe lokacje np. LoA czy chimery na HB

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #714 dnia: Październik 08, 2011, 10:02:24 pm »
CC od PP jest potrzebne tylko na high lvlowe lokacje np. LoA czy chimery na HB
No, ale do tych highlvlowych lokacji trzeba sobie jakiegoś wytrenować. Bo jak się zacznie o tym myśleć, będąc samemu na 8x, to jesteśmy z ręką w nocniku...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #715 dnia: Październik 08, 2011, 10:15:13 pm »
CC od PP jest potrzebne tylko na high lvlowe lokacje np. LoA czy chimery na HB
No, ale do tych highlvlowych lokacji trzeba sobie jakiegoś wytrenować. Bo jak się zacznie o tym myśleć, będąc samemu na 8x, to jesteśmy z ręką w nocniku...

Pozdrawiam
Subka w tym pomaga ;p

Generalnie napisałem, że PP jest potrzebny dopiero na high lvlowe lokacje ponieważ na niższych lvlach CC  często się nie załącza(nawet w FoGu, trzema mieć -_- set żeby się odpalało) Pełen efekt tego  buffa można podziwiać dopiero na tych mocnych mobach(LoA h5, GC h5, DV h5, Chimery, Green spot, Raidbossy) no i oczywiście PvP, nie ma to jak dagger bijący robe za 1.5k z BS

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #716 dnia: Październik 09, 2011, 01:27:54 am »
a jak enchantować skille? shock czy thunder to wiadomo chance +.ale whirlwind, wrath, eathquaeke, czy shock blast to na co dać +?a może nie warto niektóre skille enchantować?
co radzicie?
pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #717 dnia: Październik 10, 2011, 08:05:10 pm »
shock blast = chance

earthquake = earth jesli masz pole earth lub power jesli nie

whirwind = earth jesli masz pole earth lub power jesli nie (lub duel pod pvp)

szczerze dread to kupa przeciw stacked charom nawet jesli ty masz 5/5 i oni tez.... leszcze bez BJ perma stun....

od czasu tanich BJ / TW / OLY dread ma prze.... :/ (przynajmniej na offie)



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #718 dnia: Luty 17, 2012, 11:50:31 pm »
Wzialem wla na sube:) s grady lada moment :) czy jakis doswiadczony gracz na GoD moze mi powiedziec czy oplaca mi sie wbijac w saint speara jakies kamyki? Mam zamiar siedziec w fog i cod na iss buffie. Czy na te kilka lvli zrobi mi to az tak wielka roznice?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #719 dnia: Luty 17, 2012, 11:54:39 pm »
nie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 18, 2012, 12:18:20 am »
jak masz od uja adeny to ładuj, a tak to nie ;p


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 18, 2012, 12:38:52 am »
jak masz od uja adeny to ładuj, a tak to nie ;p

Ale co? :) water pod fog? Szczerze mowiac srednio to ogarniam :)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 18, 2012, 01:41:41 am »
No kolego to już musisz sam dowiedzieć się jakie kamyki będą pasowały ci.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 18, 2012, 09:23:33 am »
jak masz od uja adeny to ładuj, a tak to nie ;p

Ale co? :) water pod fog? Szczerze mowiac srednio to ogarniam :)
Jak masz bd i bisha to predzej holy

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #724 dnia: Czerwiec 23, 2012, 06:15:47 pm »
Jaki wbijać element u wla ?