Witaj
Gość

Wątek: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)  (Przeczytany 54578 razy)

  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Aion
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 09, 2009, 03:31:28 pm »
Przeglądając ich forum wydaje się że oni starają się to sami zrobić.
;o


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Aion
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 09, 2009, 05:09:09 pm »
Jak ktos ma szybkiego neta to niech to sprawdzi i napisze co i jak moze ERA AION PRIV sie zaczyna!

OMG na forum nawet polska sekcja jest ^^
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 05:11:07 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Aion
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 09, 2009, 06:52:27 pm »
I tak pewnie ten priv będzie wyglądał jak pierwsze priwy l2 lub wow, bugi, bugi, bugi, dc, crashe, exploity, hacki...
już lepiej poczekać na privy który wyjdą po premierze eu/us.


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Aion
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 09, 2009, 07:02:35 pm »
Podzieiwam ludz ktorzy "czekaja" na prywatne serwery aiona ja po przezyciach z prywatnymi L2 mam juz DOSYC! :D


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Aion
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 09, 2009, 10:29:29 pm »
hahaha z tego co słyszałem to na tym privie można jedynie pobawić się w tworzenie postaci ;D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Aion
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 09, 2009, 10:38:51 pm »
No ja po L2 przeszedłem na jasną stronę mocy, teraz każde mmo only off. Mam dość nerwic i oglądania z wypiekami na twarzy zapowiedzi nowych kronik/dodatków.


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Aion
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 09, 2009, 11:40:35 pm »
No ja po L2 przeszedłem na jasną stronę mocy, teraz każde mmo only off. Mam dość nerwic i oglądania z wypiekami na twarzy zapowiedzi nowych kronik/dodatków.

A nie wierzyłem że privy mogą zachęcić do gry na officialu....
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Aion
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 10, 2009, 12:47:12 am »
A czemu nie? Po którymś wipe idzie się na retka albo kończy grę ;]


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Aion
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 10, 2009, 04:23:02 am »
Jak ktos ma 15 lat i nie ma z czego zaplacic abonamentu to co innego :>

Chyba najlepszy z priwow teraz jest azure ten brak dualboxa mnie podnieca bota nie odpalisz, ale za to wszystko placimy kronika "ttroszeczke" zacofana c5 :D No dobra ale to jest temaat o aionie.

@FrancooZ: Ktory lvl masz na tym Spiritmasterze?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Aion
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 10, 2009, 08:53:25 am »
Nvm, zrobiłem :)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 08:58:00 am wysłana przez TheOwn3r »
;o


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Aion
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 10, 2009, 10:59:25 am »
Jak ktos ma 15 lat i nie ma z czego zaplacic abonamentu to co innego :>

Chyba najlepszy z priwow teraz jest azure ten brak dualboxa mnie podnieca bota nie odpalisz, ale za to wszystko placimy kronika "ttroszeczke" zacofana c5 :D No dobra ale to jest temaat o aionie.

@FrancooZ: Ktory lvl masz na tym Spiritmasterze?

Ja mam 15 lat i kasę już w wieku 15 lat można mieć. A nawet jeśli nei pracować, to prosić rodziców o 2 zł dziennie i za 2 miesiące masz Prepaid :D

Jeśli chodzi o ten serwer Aion'a:

Cytat: Changelog
Loginserver :
-account auto create : finish


GameServer:
-create character and store :finish
-retrieve character in the character list :in dev
-enter world with the char : in dev
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Aion
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 10, 2009, 12:32:35 pm »
predzej ruskie kupia z miejsca aiona od ncsoft i za darmo go beda udostepniac jak l2 niz powstanie jakis sensowny prv do tej gry . No chyba ze ncsoft bedize ilnowal plikow jak C1 , to wtedy inna bajka


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Aion
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 10, 2009, 06:00:08 pm »
Mysle jednak ze ncsoft tak szybko nie udostepni dla ruskow tego aiona. Watpie zeby w tym samym momencie wystartowal us/eu i ru


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Aion
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 10, 2009, 06:37:00 pm »
Mysle jednak ze ncsoft tak szybko nie udostepni dla ruskow tego aiona. Watpie zeby w tym samym momencie wystartowal us/eu i ru
a wiesz co to jest ironia? ^^,
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Aion
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 10, 2009, 07:01:42 pm »
przeczytajcie pare posotw wyzej co wkleilem ze stronki Innovy (firmy ktora wykupila licencje na l2 w rosji) , tam jest napisane ze jednym z przyszlych projektow jest Aion, imo gdyby nie mieli zadnych szans uruchomic go pare miesiecy po premierze EU/US by nawet o tym nie pisali


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Aion
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 10, 2009, 07:47:33 pm »
@Stroke

19lvl bo gram 1-2h dziennie ;p


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Aion
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 11, 2009, 12:29:26 am »
ja sobie juz odpuscilem chinskiego aiona :). Tlumaczenie nie jest perfekcyjne, wiele questow nie ma gotowych kart z opisem, ani nie da ich sie na angielskiej wersji aktywowac. Pomijam braki w tlumaczeniu i czasami bezsensownych opisach questow, jak ci nie wskaza strzalka to nie mozna sie polapac. Jednak potrzebne beda poprawki w tlumaczeniu to pewne. Wole nie spoilowac sobie rozgrywki i zostawic niespodzianke oraz dreszczyk odkrywania na retaila eu/na.

przeczytajcie pare posotw wyzej co wkleilem ze stronki Innovy (firmy ktora wykupila licencje na l2 w rosji) , tam jest napisane ze jednym z przyszlych projektow jest Aion, imo gdyby nie mieli zadnych szans uruchomic go pare miesiecy po premierze EU/US by nawet o tym nie pisali

kilka miesiecy po wyjsciu gry na eu/na ma wyjsc w ameryce lacinskiej, a nie ma chyba nc soft tam filii. To, ze ta firma zapowiada dystrybucje aiona nie znaczy, ze bedzie on za free. Np. w chinach dystrybutorem aiona jest firma sdo, a i tak gra jest platna. Aiona w chinach w kilka dni po zakonczeniu bety na pierwszych farmach serwerow wykupil 1mln graczy wedlug informacji z aionsource. Watpie by nc soft planowal zarznac taka krowe, ktora mozna doic. Zimny kubel dla marzycieli aiona za free ;]. A privy? Privy napewno beda to pewne. Jedynie mozna sie usmiechnac jak sie czyta posty ludzi czekajacych na privy gry na dlugo przed jej wydaniem ;).






  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Aion
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 23, 2009, 01:31:57 pm »
Cytuj
Lineage 2, RF Online, R2 Online Ace Online Fortress 2, FreeStyle Online Aion: Tower of Eternity. Gevorg Sargsyan pytania można zadać na stronie. (google translate )

Które z tych projektow juz dzialaja ?? :) poza Lineagem??
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Aion
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 23, 2009, 10:33:26 pm »
Stawiam że AION będzie wiodącym tytułem next genów i że będzie on nożem w serce dla L2 :)

nozem w serce dla l2 moze i tak. ale wowa nigdy zaden tytul nie przegoni.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Aion
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 23, 2009, 11:37:05 pm »
Tym bardziej, ze blizzard planuje 2 nastepne dodatki, w czym nowe rasy i klasy ;)
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Aion
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 24, 2009, 08:29:39 am »
wejdzie T.E.R.A albo jakieś inne mmo z non-targeting system i się wow będzie mógł schować :P
I'm offline.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Aion
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 24, 2009, 12:32:19 pm »
nozem w serce dla l2 moze i tak. ale wowa nigdy zaden tytul nie przegoni.

JASNE! Za 70 lat dalej beda ludzie grac w tego starego i brzydkiego mmo. GL & HF.

Co do aiona to 3,5 mln kont juz do tej pory w chinach. NCSoft za Q1 2009 ma 107mln $ przychodów, w tym 27mln zysków. Względem Q4 to 422% wzrostu zysku. W dobie kryzysu swiatowego takie zyski o czyms swiadcza.

Nie sadze by gra miala pobic wowa, ludzie dalej beda pykac w to to milionami. Aion to gra pvp, a taka nie ma szansy na zajecie top pozycji poniewaz wiekszosc fanow mmo to carebeary, ktore chca sobie zabic bosika z kolegami bez czekania na niego, bez walki o niego, a jak ich zabija inni gracze to robia /quit. No i ncsoft lekko olewa nasz rynek o czym swiadczy opoznienie.

Co do aiona w Rosji to juz potwierdzona rowno z nami lub lekko opozniony wyjdzie normalnie platny w rosji. Poprostu rosyjski klient, rosyjskie serwery. Marzyciele o l2 ruoffie v2 moga zapomniec.






  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Aion
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 24, 2009, 03:09:16 pm »
nozem w serce dla l2 moze i tak. ale wowa nigdy zaden tytul nie przegoni.

JASNE! Za 70 lat dalej beda ludzie grac w tego starego i brzydkiego mmo. GL & HF.

Co do aiona to 3,5 mln kont juz do tej pory w chinach. NCSoft za Q1 2009 ma 107mln $ przychodów, w tym 27mln zysków. Względem Q4 to 422% wzrostu zysku. W dobie kryzysu swiatowego takie zyski o czyms swiadcza.

Nie sadze by gra miala pobic wowa, ludzie dalej beda pykac w to to milionami. Aion to gra pvp, a taka nie ma szansy na zajecie top pozycji poniewaz wiekszosc fanow mmo to carebeary, ktore chca sobie zabic bosika z kolegami bez czekania na niego, bez walki o niego, a jak ich zabija inni gracze to robia /quit. No i ncsoft lekko olewa nasz rynek o czym swiadczy opoznienie.

Co do aiona w Rosji to juz potwierdzona rowno z nami lub lekko opozniony wyjdzie normalnie platny w rosji. Poprostu rosyjski klient, rosyjskie serwery. Marzyciele o l2 ruoffie v2 moga zapomniec.

Innova robi bezplatne mmo tylko platne dodatki :D jak RU OFF a pisza ze maja  w planach Aiona i nie tylko :)
http://www.innovasystems.ru/flash.html

Wypuscili juz Team Fortress 2 darmo i kilka innych rzeczy :) np Regin of Revolution :)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Aion
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 24, 2009, 05:59:59 pm »
wyjdzie wow 2 i wszystko zje  :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Aion
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 19, 2009, 03:06:21 pm »
Czekam na start retail EU/US Aiona i wracam aktywnie do MMO. NC soft pomyślał i wrzucił do swojego nowego sztandarowego produktu większość świetnych rozwiązań z innych MMO + bazując na doświadczeniach z L2 wyeliminował większość nietrafionych rozwiązań.

Tak na marginesie to witam po dość długiej nieobecności wszystkich którzy jeszcze pamiętają Rake'a i "młodzież" która mnie nie pamięta :P

P.S. Konto nowe bo nie pamiętam hasła na stare i czekam aż Sal mi je ""przypomni" :oops:


Up. Stare konto activ.
http://www.youtube.com/watch?v=YBEO__6y6mo&feature=PlayList&p=090EEE9E7F7280D3&index=2

//Soulern: Hi Rake, pozdrowienia z Nowej Aleksandrii... Pozwoliłem sobie skleić posty, mimo, że nie są z tego samego konta.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 04:09:24 pm wysłana przez Soulern »
[