Witaj
Gość

Wątek: Necromancer - Prezentacja  (Przeczytany 35403 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 20, 2010, 09:22:52 pm »
Ta da sie. Teraz necrus to jest częsciej debufferem^^ ale na oly tak i tak wypada najlepiej spośród wszystkich nuków. A co do tego że death spike jest slabszy niz hurri to chyba nie:P maja taki sam power skilla.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2010, 09:43:24 pm »
Co do powera to złe były moje informacje.
A mogę prosić o dokładniejsze powiedzenie z tym talizmanem? (jaki i skąd wytrzasnąć)
z góry dzięki.



  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2010, 10:33:24 pm »
Black talizman of Vocalization. Mozna go dostac w zamku/forcie. 10 knights epaulette-1 losowy talizman.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 29, 2010, 05:38:22 pm »
Death spike enchantowac na power czy dark ? Kazdy ma pelerynke / resist w armorze + baylora itp wiec dmg jest troche ch.ujowy :|


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 30, 2010, 10:40:16 am »
To wbijaj na power:)  :?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 07, 2010, 03:26:30 pm »
Ja robiłem umiejętności nekromanty na power, ponieważ według mnie chociaż pewny nie jestem używając ataku magicznego lepiej na tym przynajmniej teoretycznie powinienem wyjść.

Przykład: Czar Vampiric Claw

standardowo na 0 zwraca on o ile pamiętam 40% zadanych obrażeń przeciwnikowi, czyli jeżeli zadałem hita za 1000 to otrzymam zwrotu hp 400

w przypadku ulepszania jego mocy również zyskam tylko 40% zadanych obrażeń, natomiast co istotne przeciwnik otrzyma hit powiedzmy za 1200 z czego 40% to będzie 480 odzyskanego życia.

w przypadku ulepszania jego mrocznych właściwości siła z jaką uderzę w przeciwnika zależeć będzie od jego obrony na mroczny atak, o co nie muszę się martwic w przypadku ulepszenia jego mocy.

w przypadku ulepszenia zwracania życia sytuacja ma się następująco: ulepszając czar na +10 zadam przeciwnikowi 1000 obrażeń i odzyskam powiedzmy 480 życia. Wszystko by było fajnie w tym przypadku z tym, że ulepszając na power również otrzymuję większy zwrot życia ale i w dodatku zadaję przeciwnikowi więcej obrażeń.

Jak dokładnie jest w rzeczywistości niestety nie wiem, ponieważ nie zwracałem na to uwagi ;)

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 4

  • ZAKAZ OGNIA Z DUPY
Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:04:29 pm »
Ja robiłem umiejętności nekromanty na power, ponieważ według mnie chociaż pewny nie jestem używając ataku magicznego lepiej na tym przynajmniej teoretycznie powinienem wyjść.

Przykład: Czar Vampiric Claw

standardowo na 0 zwraca on o ile pamiętam 40% zadanych obrażeń przeciwnikowi, czyli jeżeli zadałem hita za 1000 to otrzymam zwrotu hp 400

w przypadku ulepszania jego mocy również zyskam tylko 40% zadanych obrażeń, natomiast co istotne przeciwnik otrzyma hit powiedzmy za 1200 z czego 40% to będzie 480 odzyskanego życia.

w przypadku ulepszania jego mrocznych właściwości siła z jaką uderzę w przeciwnika zależeć będzie od jego obrony na mroczny atak, o co nie muszę się martwic w przypadku ulepszenia jego mocy.

w przypadku ulepszenia zwracania życia sytuacja ma się następująco: ulepszając czar na +10 zadam przeciwnikowi 1000 obrażeń i odzyskam powiedzmy 480 życia. Wszystko by było fajnie w tym przypadku z tym, że ulepszając na power również otrzymuję większy zwrot życia ale i w dodatku zadaję przeciwnikowi więcej obrażeń.

Jak dokładnie jest w rzeczywistości niestety nie wiem, ponieważ nie zwracałem na to uwagi ;)

Ale jak będziesz dodawał w dark, to można powiedzieć, że też będziesz zadawał większe obrażenia, więc to raczej nie ma znaczenia, chyba, że grasz na serwerze, gdzie nie ma resistów, np. jakiś low/mid rate to wtedy only power.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:25:23 pm »
Ty Górnik, jego post ma ponad rok  :shock:
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer - Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:21:23 am »
Na Serwie H5 Mid Rate , jakie certy takim Necro ? Tak bardziej pod pvp bym chciał , ale farmie sam