Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger -prezentacja  (Przeczytany 23991 razy)

  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 14, 2009, 09:51:07 pm »
Moim zdaniem DA został tu omówiony mocno jednostronnie - wyłącznie z perspektywy solo PvP. Po mojemu jednak mimo wszystko DA to tank - a główną funkcją tanka w jakimkolwiek pt nie jest zadawanie dmg (bo i tak będzie w tym gorszy od daggera czy łuka), tylko przyjmowanie na siebie tego, po czym inni po prostu by padli - czy będzie to nuk, dagger czy łuk. Z tej perspektywy ten tak zwany "lolset" bynajmniej nie jest setem złym - powiem więcej, na mass pvp (czy jakimkolwiek pt w pve) to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset. Wątpię, żeby znalazło to-to jakieś bardziej godziwe miejsce w klanie.
od czegos jest ten luk i ud/vg decrease penalty...
btw -str to lol set, niewazne co bys robil


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2009, 01:04:22 pm »
Moim zdaniem DA został tu omówiony mocno jednostronnie - wyłącznie z perspektywy solo PvP. Po mojemu jednak mimo wszystko DA to tank - a główną funkcją tanka w jakimkolwiek pt nie jest zadawanie dmg (bo i tak będzie w tym gorszy od daggera czy łuka), tylko przyjmowanie na siebie tego, po czym inni po prostu by padli - czy będzie to nuk, dagger czy łuk. Z tej perspektywy ten tak zwany "lolset" bynajmniej nie jest setem złym - powiem więcej, na mass pvp (czy jakimkolwiek pt w pve) to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset. Wątpię, żeby znalazło to-to jakieś bardziej godziwe miejsce w klanie.

to jeszcze mi pokaż klasę która na selfach wyciąga +320 crit rate :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2009, 10:11:43 pm »
Cytat: Azella
to jeszcze mi pokaż klasę która na selfach wyciąga +320 crit rate
Z tym nie polemizuję. Ale nie wykorzysta tego tak jak choćby SwS z porządnym dwuręcznym +focus.

Cytat: kwadrat
btw -str to lol set, niewazne co bys robil
Dlatego że Ty tak rzekłeś? Dobrze wiedzieć. Na pewno się przyda.

Cytat: bula
nie, wlasnie DA zostal omowiony z perpektywy party pvp, nikt nie kaze robic -12 con ale -str to jest idiotyzm, a "tankowanie" tank z -12 con moze tak samo robic tyle ze ma hp mniej na jednego nuke'a ...
I zamiast resist stuna 75% ma powiedzmy 25%. To oznacza że z dużą dozą prawdopodobieństwa ten kontrolny Stun Shot od PRa czy Shield Stun od Pala jednak wejdzie. A wtedy po pierwszym i kilku hitach idzie kolejny... i kolejny... Może przesadzam, ale różnica 12 Cona (-6 zamiast +6) może sprawić znaczne urealnienie powyższego scenariusza. W teamie z bardziej "klasycznym" tankiem - owszem. Ale czy to nie mija się nieco z celem?


Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2009, 10:18:05 pm »
Cytat: bula
nie, wlasnie DA zostal omowiony z perpektywy party pvp, nikt nie kaze robic -12 con ale -str to jest idiotyzm, a "tankowanie" tank z -12 con moze tak samo robic tyle ze ma hp mniej na jednego nuke'a ...
I zamiast resist stuna 75% ma powiedzmy 25%. To oznacza że z dużą dozą prawdopodobieństwa ten kontrolny Stun Shot od PRa czy Shield Stun od Pala jednak wejdzie. A wtedy po pierwszym i kilku hitach idzie kolejny... i kolejny... Może przesadzam, ale różnica 12 Cona (-6 zamiast +6) może sprawić znaczne urealnienie powyższego scenariusza. W teamie z bardziej "klasycznym" tankiem - owszem. Ale czy to nie mija się nieco z celem?
tylko ze -12con to bedzie MAX -12% resist na stuna a nie -50%, gratz znajomosci mechaniki gry, poczytaj troche a potem probuj ludziom wciskac gowno


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 16, 2009, 10:39:22 pm »
Moim zdaniem DA został tu omówiony mocno jednostronnie - wyłącznie z perspektywy solo PvP. Po mojemu jednak mimo wszystko DA to tank - a główną funkcją tanka w jakimkolwiek pt nie jest zadawanie dmg (bo i tak będzie w tym gorszy od daggera czy łuka), tylko przyjmowanie na siebie tego, po czym inni po prostu by padli - czy będzie to nuk, dagger czy łuk. Z tej perspektywy ten tak zwany "lolset" bynajmniej nie jest setem złym - powiem więcej, na mass pvp (czy jakimkolwiek pt w pve) to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset. Wątpię, żeby znalazło to-to jakieś bardziej godziwe miejsce w klanie.
yyy chyba zapomniales o blunt +health i doom hvy...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 16, 2009, 11:35:52 pm »
Cytat: Azella
to jeszcze mi pokaż klasę która na selfach wyciąga +320 crit rate
Z tym nie polemizuję. Ale nie wykorzysta tego tak jak choćby SwS z porządnym dwuręcznym +focus.

huh??? na oly przy 3 mobilnych ud mając draco z focusem i DW nie wykorzystasz tego??? nawet z fb bijesz nie chudo zwłaszcza w roby a odganiając deagerów od własnych piżam też możesz ich zdrowo nastraszyć
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2009, 12:17:59 pm »
Dlatego że Ty tak rzekłeś? Dobrze wiedzieć. Na pewno się przyda.
nieee no proste lepiej jest miec 500 p ataku i przezyc 5 nukow niz miec 1000 p ataku i przezyc 4 (tylko ze nikt Cie nie targetuje wiec liczy sie dps/wylaczanie waznych enemy z gry)
I zamiast resist stuna 75% ma powiedzmy 25%. To oznacza że z dużą dozą prawdopodobieństwa ten kontrolny Stun Shot od PRa czy Shield Stun od Pala jednak wejdzie. A wtedy po pierwszym i kilku hitach idzie kolejny... i kolejny... Może przesadzam, ale różnica 12 Cona (-6 zamiast +6) może sprawić znaczne urealnienie powyższego scenariusza. W teamie z bardziej "klasycznym" tankiem - owszem. Ale czy to nie mija się nieco z celem?
jestes pro wiesz? 12 cona to 50% resista na stuna lol...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2009, 12:25:48 pm »
Moim zdaniem DA został tu omówiony mocno jednostronnie - wyłącznie z perspektywy solo PvP. Po mojemu jednak mimo wszystko DA to tank - a główną funkcją tanka w jakimkolwiek pt nie jest zadawanie dmg (bo i tak będzie w tym gorszy od daggera czy łuka), tylko przyjmowanie na siebie tego, po czym inni po prostu by padli - czy będzie to nuk, dagger czy łuk. Z tej perspektywy ten tak zwany "lolset" bynajmniej nie jest setem złym - powiem więcej, na mass pvp (czy jakimkolwiek pt w pve) to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset. Wątpię, żeby znalazło to-to jakieś bardziej godziwe miejsce w klanie.

OMG -_-'a a juz myslalem ze ludzie dali sobie z tym siana kij jedziemy...

Cytuj
a główną funkcją tanka w jakimkolwiek pt nie jest zadawanie dmg (bo i tak będzie w tym gorszy od daggera czy łuka), tylko przyjmowanie na siebie tego,

No no bo przeciez nie mozna zadawac dmg i tankowac naraz to sprzeczne z mechanika tej gry bo jak mozna byc w defensive stance i battle stan...oh snap nie ta gra.

Cytuj
po czym inni po prostu by padli - czy będzie to nuk, dagger czy łuk.

No tak bo kazdy targetuje od razu tanka a nie daggera i to nie tak ze kazdy jedzie na assist.

Cytuj
Z tej perspektywy ten tak zwany "lolset" bynajmniej nie jest setem złym

lolset is evoluting!
lolset evoluted crapset!

Cytuj
na mass pvp (czy jakimkolwiek pt w pve) to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset.

Jak tak nie wiem jak u ciebie to jest w klanie ale u mnie jak gralem w L2 to zawsze byl EE ktory mi wrzucal ressist shock.Dodatkowo -12 con to o ile sie nie myle dla DA CALE 14% ressist ale /agree to jest game breaking.Co do hp.Ta na 12 con mam 8k hp a w full vegetable cale 12k czyli 1 nuk wiecej.Moze ty masz zonka z klanem ale ja nie mialem ale jak ludzie nie wierza ze tank cos potrafi zadac w pvp i ci wmawiaja ze masz nosic taki i -_-'ki set to go nosisz i jestes po praniu "musku".Nawet jak mowisz z PoV pve to pamietaj ze tanka hit ma x2-x3 wiecej aggro niz zadaje(czyli uderzasz za 500 a masz 1500 aggro) czyli tank z str=wiecej dmg=wiecej aggro.

Cytuj
Z tym nie polemizuję. Ale nie wykorzysta tego tak jak choćby SwS z porządnym dwuręcznym +focus.

SWS z 2h to fail powinien nosic doom +5 con +4 dex i najlepiej -14 str zeby na dziarach zaoszczedzic.Dodatkowo Blunt C grade z health bo to nie dps tylko buffer i nigdy nie zada takiego dmg jak dagger albo luk a moze jak tank padnie to i przy tankuje?

See what i did there?

Cytuj
I zamiast resist stuna 75% ma powiedzmy 25%. To oznacza że z dużą dozą prawdopodobieństwa ten kontrolny Stun Shot od PRa czy Shield Stun od Pala jednak wejdzie. A wtedy po pierwszym i kilku hitach idzie kolejny... i kolejny... Może przesadzam, ale różnica 12 Cona (-6 zamiast +6) może sprawić znaczne urealnienie powyższego scenariusza. W teamie z bardziej "klasycznym" tankiem - owszem. Ale czy to nie mija się nieco z celem?
Cytat: Ressist Shock
Increases resistance to stun attacks by 40% for 20 minutes.

Ja nie wiem wy na te pvp bez buffow chodzicie czy was nie buffuja bo szkoda many?

@bula,Kwadrat,Azella

Graliscie kiedys tankami? Bo mi sie wydaje ze nie! A jezeli tak to powinniscie zrobic srs L2P bo tank to +12 con i basta!
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 12:27:21 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2009, 05:13:03 pm »
szczerze mówiąc nie wiem skąd wzięło wam się te -12con
jeśli mówimy o obecnej kronice to jedyne sensowne dye dla tanka to +5str-5con(ewentualnie jeszcze coś na magiczne) i tylko tyle,
a nawet jak mówimy o kronice starszej to jak niby zrobić -12con? +5str/+4dex-9con skąd 3 dodatkowe punkty?
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2009, 06:37:39 pm »
Od setu albo ktos zydzi na dziarach.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2009, 06:39:29 pm »
szczerze mówiąc nie wiem skąd wzięło wam się te -12con
jeśli mówimy o obecnej kronice to jedyne sensowne dye dla tanka to +5str-5con(ewentualnie jeszcze coś na magiczne) i tylko tyle,
a nawet jak mówimy o kronice starszej to jak niby zrobić -12con? +5str/+4dex-9con skąd 3 dodatkowe punkty?

zapytaj jego


to właśnie skasowanie DA połowy życia i szansy na resist Stuna (do czego sprowadza się -12 Con) aspiruje do miana lolset. Wątpię, żeby znalazło to-to jakieś bardziej godziwe miejsce w klanie.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Dark Avenger -prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2009, 08:36:54 pm »
Boicie sie -12 con na tanku, a ja -9 con nosze na SD...czasem musze sciagnac jakiegos daggera z plecow healera i jakos nie narzekam na stuna.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77