Witaj
Gość

Wątek: Kamyki do Broni - TH  (Przeczytany 6605 razy)

  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Kamyki do Broni - TH
« dnia: Listopad 28, 2009, 02:57:49 am »
Siemka gram na Rpg-Club. Gracia FInal wszystko działa jak na offie, bo pliki offa :)

mam TH na 79 z 3rd, złożyłem AS i zastanawiam się nad atrybutem do broni... Wiadomo, że najłatwiej wydropić fire. Dlatego też lepiej byłoby pójść w lepsze atrybuty np. Earth.

Ale okazuje się, że fire można zamienić u npc na water, a i myślę, że spora ilość graczy o tym nie wie.

1. Zatem co o tym myślicie ? Warto pójść na maksa w Water ?

2. Słyszałem, że jak się wbije przykładowo 150 atrybutu i podczas enchantu skilli u npc wybierze się enchant skilla z tym atrybutem, który jest w broni to dmg z atrybutu zwiększa się o 100% true/false ? Jak coś to wytłumaczcie.


Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2009, 01:22:02 pm »
Siemka gram na Rpg-Club. Gracia FInal wszystko działa jak na offie, bo pliki offa :)

mam TH na 79 z 3rd, złożyłem AS i zastanawiam się nad atrybutem do broni... Wiadomo, że najłatwiej wydropić fire. Dlatego też lepiej byłoby pójść w lepsze atrybuty np. Earth.

Ale okazuje się, że fire można zamienić u npc na water, a i myślę, że spora ilość graczy o tym nie wie.

1. Zatem co o tym myślicie ? Warto pójść na maksa w Water ?

2. Słyszałem, że jak się wbije przykładowo 150 atrybutu i podczas enchantu skilli u npc wybierze się enchant skilla z tym atrybutem, który jest w broni to dmg z atrybutu zwiększa się o 100% true/false ? Jak coś to wytłumaczcie.

1. nie wiem z kim ty grasz ale ludzie na pewno wiedza ze mozna wymienic fire kamyki na water
2. nie 100% tylko 75% jezeli przeciwnik jest bez resistow


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2009, 09:21:30 pm »
Czy mi się wydaje tylko, czy skille nożowników oparte są o żywioł ziemi?
A reszta agree with bula :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2009, 11:19:51 pm »
Czy mi się wydaje tylko, czy skille nożowników oparte są o żywioł ziemi?
yyyy, wat? w sumie to najlepiej earth ale mozna cokolwiek innego(oprocz divine/dark)


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2009, 02:53:16 am »
Każdy skill można enchantować na:

fire
water
wind
earth


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2009, 07:37:18 am »
to, że można enchantować na element to wiem, ale większość skilli ma, że się tak wyrażę, bazę w określonym elemencie. I np. Root opiera się na żywiole ziemi. Gdyby można go było enchantować na element to bezsensem byłoby na coś innego poza Earth. Ale dzięki broni z elementem żywiołu ziemi, siadalność roota wzrasta :)
I podobnie jest/było ze skillami nożowników o ile pamiętam - wywodziły się z żywiołu ziemi.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2009, 08:32:57 am »
to, że można enchantować na element to wiem, ale większość skilli ma, że się tak wyrażę, bazę w określonym elemencie. I np. Root opiera się na żywiole ziemi. Gdyby można go było enchantować na element to bezsensem byłoby na coś innego poza Earth. Ale dzięki broni z elementem żywiołu ziemi, siadalność roota wzrasta :)
I podobnie jest/było ze skillami nożowników o ile pamiętam - wywodziły się z żywiołu ziemi.

Pozdrawiam

Nie, skille fizyczne daggerów nie mają żadnej bazy... omg tyle lat na offie Jedi...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2009, 10:06:03 pm »
(...)
Nie, skille fizyczne daggerów nie mają żadnej bazy... omg tyle lat na offie Jedi...

tyle lat na offie i nigdy nie grałem daggerem, więc mnie temat nie interesował :) Tak jak nigdy ni egrałem OLem i do dziś nie znam jego skilli :P A skille WC znam tak do 58 lvlu :D A to co wiem, to tylko z rozmów między innymi i takie a nie inne wiadomości miałem :) A że, nietrafione - bywa :D
A skoro fizyczne nie _opierały_ się o żywioły, to czemu swego czasu Saggi mógł enchantować WYŁACZNIE na fire? Głowy nie dam ale pewnie Phantom na Wind a Silver na Water. Później przecież dopiero to zmienili...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2009, 12:11:59 am »
A skoro fizyczne nie _opierały_ się o żywioły, to czemu swego czasu Saggi mógł enchantować WYŁACZNIE na fire? Głowy nie dam ale pewnie Phantom na Wind a Silver na Water. Później przecież dopiero to zmienili...

Pozdrawiam
bo NCSoft chcial zrobic cos dla roleplayerow ale jak zwykle nie wyszlo


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2009, 10:57:19 pm »
Poszedłem w Water mam już 125. Gdy dobiję 150 dmg podobno ma wzrosnąć o 75%, przypuśćmy:

1. Wale w kolesi Blowa za 4k mam 150 water - moc blowa wzrasta o 75% czyli, wale w kolesia za 7k. True/Fales ?

2. okej wale w kolesi powah dmg'em, ...........u npc od enchantu skilli, każdy skill z którego biję można enchantowac na wiele żywiołów, oczywiście wybieram water - wbijam na +1 i moj dmg z tego atrybutu wzrasta o 100% ? true/false ?

Bo jeśli tak jest to uderzyłbym wtedy kolesia za 10k, kiedy bazowo miałem 3k bez atrybutów.

Wytłumaczcie mi to :)


Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2009, 11:17:28 pm »
Poszedłem w Water mam już 125. Gdy dobiję 150 dmg podobno ma wzrosnąć o 75%, przypuśćmy:

1. Wale w kolesi Blowa za 4k mam 150 water - moc blowa wzrasta o 75% czyli, wale w kolesia za 7k. True/Fales ?

2. okej wale w kolesi powah dmg'em, ...........u npc od enchantu skilli, każdy skill z którego biję można enchantowac na wiele żywiołów, oczywiście wybieram water - wbijam na +1 i moj dmg z tego atrybutu wzrasta o 100% ? true/false ?

Bo jeśli tak jest to uderzyłbym wtedy kolesia za 10k, kiedy bazowo miałem 3k bez atrybutów.

Wytłumaczcie mi to :)
1. nie
2. o 75%


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:24:44 am »
to czemu swego czasu Saggi mógł enchantować WYŁACZNIE na fire? Głowy nie dam ale pewnie Phantom na Wind a Silver na Water. Później przecież dopiero to zmienili...

Pierwszy raz o czymś takim słysze o.O
W której kronice to zmienili, bo od kiedy wbiłem 76 (co było niepamiętam dokładnie kiedy, ale bardzo dawno), miałem wszystkie opcje?


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:39:43 pm »
Poszedłem w Water mam już 125. Gdy dobiję 150 dmg podobno ma wzrosnąć o 75%, przypuśćmy:

1. Wale w kolesi Blowa za 4k mam 150 water - moc blowa wzrasta o 75% czyli, wale w kolesia za 7k. True/Fales ?

2. okej wale w kolesi powah dmg'em, ...........u npc od enchantu skilli, każdy skill z którego biję można enchantowac na wiele żywiołów, oczywiście wybieram water - wbijam na +1 i moj dmg z tego atrybutu wzrasta o 100% ? true/false ?

Bo jeśli tak jest to uderzyłbym wtedy kolesia za 10k, kiedy bazowo miałem 3k bez atrybutów.

Wytłumaczcie mi to :)
1. nie
2. o 75%

1. A właśnie, że tak bo mam AS 125 water i zaden skill nie enchantowany i boostuje dość mocno dmg.. tak samo załozyłem na walrocka tego AS i summon (nie zenchantowany) bił mocniej. Przypomniam, że mowiemy o Graci Final na rpg club.

2. hmm


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2009, 10:51:57 pm »
Poszedłem w Water mam już 125. Gdy dobiję 150 dmg podobno ma wzrosnąć o 75%, przypuśćmy:

1. Wale w kolesi Blowa za 4k mam 150 water - moc blowa wzrasta o 75% czyli, wale w kolesia za 7k. True/Fales ?

2. okej wale w kolesi powah dmg'em, ...........u npc od enchantu skilli, każdy skill z którego biję można enchantowac na wiele żywiołów, oczywiście wybieram water - wbijam na +1 i moj dmg z tego atrybutu wzrasta o 100% ? true/false ?

Bo jeśli tak jest to uderzyłbym wtedy kolesia za 10k, kiedy bazowo miałem 3k bez atrybutów.

Wytłumaczcie mi to :)
1. nie
2. o 75%

1. A właśnie, że tak bo mam AS 125 water i zaden skill nie enchantowany i boostuje dość mocno dmg.. tak samo załozyłem na walrocka tego AS i summon (nie zenchantowany) bił mocniej. Przypomniam, że mowiemy o Graci Final na rpg club.

2. hmm

1.Bo z regularów wzrasta dmg tylko od samego ele w broni (bo przecież nie da się zenchantować /atatckforce). A co do summonerów to chyba właśnie od GF element ataku summonera przechodzi w 80% (jak się myle niech mnie ktoś poprawi) na przywołanego stwora.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:08:31 am »
Poszedłem w Water mam już 125. Gdy dobiję 150 dmg podobno ma wzrosnąć o 75%, przypuśćmy:

1. Wale w kolesi Blowa za 4k mam 150 water - moc blowa wzrasta o 75% czyli, wale w kolesia za 7k. True/Fales ?

2. okej wale w kolesi powah dmg'em, ...........u npc od enchantu skilli, każdy skill z którego biję można enchantowac na wiele żywiołów, oczywiście wybieram water - wbijam na +1 i moj dmg z tego atrybutu wzrasta o 100% ? true/false ?

Bo jeśli tak jest to uderzyłbym wtedy kolesia za 10k, kiedy bazowo miałem 3k bez atrybutów.

Wytłumaczcie mi to :)
1. nie
2. o 75%

1. A właśnie, że tak bo mam AS 125 water i zaden skill nie enchantowany i boostuje dość mocno dmg.. tak samo załozyłem na walrocka tego AS i summon (nie zenchantowany) bił mocniej. Przypomniam, że mowiemy o Graci Final na rpg club.

2. hmm
no to cos popierdoliles albo pliki rpg club sie zjebaly bo bez skilla w ten sam element ktory jest w broni nie da rady zeby sie zwiekszal dmg, a jak na wrlocka zalozysz to nie dziwne bo nie trzeba enchantowac kota w element zeby zwiekszal mu sie dmg


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2009, 07:30:15 am »
aha :) Teraz rozumiem.

Czyli abym miał teraz zboostowany dmg muszę tylko zenchantować np. Backstaba na +1 water ? Tyle wystarczy ?

i dmg większy się o 75%, ya ?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2009, 08:49:52 am »
ya
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2009, 03:02:41 pm »
Dobra - czaje.

Mam jeszcze jedno pytanie.

jakie SA lepsze do AS ? crt. dmg. czy haste ?

powiedzcie mi jak działa crt. dmg. ?

zwiększa p attakack o 265 czyli np.

Mam 1000p attack w statystykach i wale cryta wchodzi dmg zalozmy 3k
te SA dziala na zasadzie...

a) podczas kryta moj pattack bustuje sie do 1265 i bije nieco mocniej o jakies 20% niz te 3k
b) dodaje sie 265 ataku do cryta czyli, wale w kolesia za 3265 ?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2009, 03:27:16 pm »
b.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2009, 06:39:45 pm »
b.
jak masz -_-'ic glupoty to sie nie odzywaj  :?

CD podbija p.atk o dana liczbe czyli zmienia ci mnoznik dmgu (gdzies zaposialem rozpiske co z czym sie mnozy/dzieli zeby mniej wiecej dmg wyszedl z blowa)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2009, 06:44:33 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2009, 07:56:52 pm »
Sorry zawsze uważałem że podbija 265 damage do kryta =/ . Bardzo mi przykro że cie wprowadziłem w błąd :( <beczy>
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2009, 08:51:16 pm »
b.
jak masz -_-'ic glupoty to sie nie odzywaj  :?

CD podbija p.atk o dana liczbe czyli zmienia ci mnoznik dmgu (gdzies zaposialem rozpiske co z czym sie mnozy/dzieli zeby mniej wiecej dmg wyszedl z blowa)
jedyny notatki robione w zyciu z przyjemnoscia i jedyne ktorych sie nie uczysz na egzamin :D
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2009, 09:39:01 pm »
b.
jak masz -_-'ic glupoty to sie nie odzywaj  :?

CD podbija p.atk o dana liczbe czyli zmienia ci mnoznik dmgu (gdzies zaposialem rozpiske co z czym sie mnozy/dzieli zeby mniej wiecej dmg wyszedl z blowa)
jedyny notatki robione w zyciu z przyjemnoscia i jedyne ktorych sie nie uczysz na egzamin :D
true true  :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 25, 2009, 03:25:10 pm »
Dobra - czaje.

Mam jeszcze jedno pytanie.

jakie SA lepsze do AS ? crt. dmg. czy haste ?

powiedzcie mi jak działa crt. dmg. ?

zwiększa p attakack o 265 czyli np.

Mam 1000p attack w statystykach i wale cryta wchodzi dmg zalozmy 3k
te SA dziala na zasadzie...

a) podczas kryta moj pattack bustuje sie do 1265 i bije nieco mocniej o jakies 20% niz te 3k
b) dodaje sie 265 ataku do cryta czyli, wale w kolesia za 3265 ?

b.
jak masz -_-'ic glupoty to sie nie odzywaj  :?

CD podbija p.atk o dana liczbe czyli zmienia ci mnoznik dmgu (gdzies zaposialem rozpiske co z czym sie mnozy/dzieli zeby mniej wiecej dmg wyszedl z blowa)





No wlasnie robilem test na daggerze C i wychodzi na to ze B...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kamyki do Broni - TH
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 01, 2010, 07:53:01 pm »
To i ja się podepnę do tematu.

Jeżeli mam enchantowanego Backa na +25 Earth dmg to jak obliczyc o ile mocniejszy bedzie backstab enchantowany na +30? Oczywiscie bron z maks earth element.

Hai bula ^^
OOWW -> Shadowness -> Playboys -> HeadHunters -> HellsAngels
__________________________________________________
ex L2P mod szuka miejsca na świecie xD