Witaj
Gość

Wątek: WL na hightratach  (Przeczytany 2789 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: -1

WL na hightratach
« dnia: Styczeń 10, 2010, 06:33:20 pm »
HEJKa , gram wl na ratach 666x , interesuje mnie bulid typowo do pvp , mam vesper set i bizu +10 , z jakim S.A polecacie pole? jakie dye? jakie skile enchantowac i na co ? prosze o szybka odpowiedz :) PS : na gracji Final ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:27:20 pm »
skille enchantuj na elemental :P pole najlepiej jak jest haste / critical stun ale lepiej z łuku już bić na wlu war cry + thrill fight czy coś takiego nawet daje rade ;) aa no + toggle skill focus attack
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 09:29:17 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: -1

Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:18:10 pm »
a jaki stun ma najmocniejszy wl? i jest taki skil howl -23%  p ataku jak  dobrze pamietam , to wchodzi  w ogóle  w graczy? bo nie wiem czy to enchantowac,


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2010, 08:53:43 pm »
a jaki stun ma najmocniejszy wl? i jest taki skil howl -23%  p ataku jak  dobrze pamietam , to wchodzi  w ogóle  w graczy? bo nie wiem czy to enchantowac,
z moich doświadczeń to shock stomp, lecz on ma słaby zasięg. Ogółem stuny wla są mocne. A jak jeszcze w dye władujesz w str to będzie jeszcze większa szansa.
Osobiście nie lubie takich początków gry na postaci na high rate - jak sam widzisz nie wiesz który stun jest najmocniejszy, nie wiesz czy skille wchodzą. Na lowrate masz bardzo dużo czasu aby obczaić co i jak, co wchodzi w ludzi.
btw dodaj sobie certy jeszcze (jak nie masz) wg mnie cp boost, celek i haste.



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2010, 09:03:40 pm »
z moich doświadczeń to shock stomp, lecz on ma słaby zasięg. Ogółem stuny wla są mocne. A jak jeszcze w dye władujesz w str to będzie jeszcze większa szansa.
str nie ma zadnego zwiazku z wchodzeniem stunow


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2010, 02:41:42 pm »
kolega wcześniej dobrze zauważyłem że nie warto robić wla na h.rate pierwsze bo potem wyjdziesz z założenia że to jakiś mutant i się zdziwisz jak go zrobisz na low/mind, nie powiem wl na h.rate a wl na low to 2 różne bajki :) schock stomp też mi się wydaje najlepszy ale zasięg jest bardzo słaby, idealnie sie sprawuje np, w walce w dagerami jak Ci skoczą na placy od razu bah (chyba najszybciej się go "castuje" :P ze wszystkich i nie ywmaga celowania)


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: WL na hightratach
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2010, 06:35:18 pm »
thunder strom też jest no target