Witaj
Gość

Wątek: Exp aoe gladem ?  (Przeczytany 3564 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Exp aoe gladem ?
« dnia: Październik 30, 2010, 07:08:27 pm »
Witam
Sporo slyszalem ze w npwych kronikach gladzio calkiem niezle radzi sobie z expem. Mam tera prawie 80lvl i do tej pory glownie koxalem w pt. Chcialbym cos oporcz tego powalczyc jeszcze solo z expem tylko szczerze nie bardzo wiem co jak i gdzie :) Jak macie jakies sposoby to piszcie , mysle ze nie tylko mi by sie to przydalo :)
Pozdro


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2010, 10:11:20 pm »
Solo aoe i to gladem ? Kiepski pomysl.

Zobacz na DOE - nie bijesz po kolei tylko agrujesz cale obozowisko.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2010, 10:53:09 pm »
Solo tzn z full buffem i supportem. A DOE to ? Bylbym wdzieczny za pelne nazwy :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2010, 10:54:44 pm »
DOE - Den of Evil.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2010, 11:35:02 pm »
Jak masz ful buf i przede wszystkim mane to polecam Giant Cave lub pod Oren
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2010, 10:36:07 am »
jak masz pod ręką jeszcze Rechargera i SWS (w zasadzie to oni wystarczą i nawet WC tak abrdzo przydatny nie jest, ale się przydaje) to można ogarniać 1-2 salki w FoG. Łatwiej, a exp podobny, a może nawet ciut lepszy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2010, 12:03:45 pm »
DOE - Den of Evil.
Nigdy nie slyszalem o tej miejscowie (lol Oo) moglys blizej okreslic gdzie to jest ? :p

Jak masz ful buf i przede wszystkim mane to polecam Giant Cave lub pod Oren

Eee pod oren to mobki maja 50-56 lvl, wiec jak ja mam tam niby expac ? Zabilem 3 te takie grupki i nie dostalem nawet 0,01% :S

jak masz pod ręką jeszcze Rechargera i SWS (w zasadzie to oni wystarczą i nawet WC tak abrdzo przydatny nie jest, ale się przydaje) to można ogarniać 1-2 salki w FoG. Łatwiej, a exp podobny, a może nawet ciut lepszy.

Tam chyba najpierw sprobuje :) tylko takie pytanie jeszcze, ja mam bic mobki polem czy obszarowkami?? xD


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2010, 12:43:02 pm »
priv server ftw
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2010, 01:20:12 pm »
DOE - Den of Evil.
Nigdy nie slyszalem o tej miejscowie (lol Oo) moglys blizej okreslic gdzie to jest ? :p

Jak masz ful buf i przede wszystkim mane to polecam Giant Cave lub pod Oren

Eee pod oren to mobki maja 50-56 lvl, wiec jak ja mam tam niby expac ? Zabilem 3 te takie grupki i nie dostalem nawet 0,01% :S

jak masz pod ręką jeszcze Rechargera i SWS (w zasadzie to oni wystarczą i nawet WC tak abrdzo przydatny nie jest, ale się przydaje) to można ogarniać 1-2 salki w FoG. Łatwiej, a exp podobny, a może nawet ciut lepszy.

Tam chyba najpierw sprobuje :) tylko takie pytanie jeszcze, ja mam bic mobki polem czy obszarowkami?? xD

Zacznijmy od tego, że zmień serwer, bo grasz na jakimś śmiesznym privie, gdzie prawie nic nei działa jak powinno.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:45:27 pm »
w fogu na początku gladem 80+  z pole icarusa 150 holy na bd/sws/cov utrzymasz się na 2 salkach bez heala

Mowa o tej 1 salce za mostem stajesz w rogu i salki są tak blisko siebie że nikt ci po moby biegać nie musi ( pod warunkiem że fog na twoim serwie dobrze działa )

btw jak grasz na starszej kronice to ani na doe ani pod oren nie poexpisz bo tam są moby 4x i 5x w ge/frey są tam spoty 80+
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 01:47:55 pm wysłana przez Drah »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:13:27 pm »
No widzisz doczekałeś się w końcu normalnej odpowiedzi.

Reszta musiała najpierw opluć Twój serwer. Przecież oni grają na offach.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:21:36 pm »
bo tak i zrozum to wreszcie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:37:20 pm »
No widzisz doczekałeś się w końcu normalnej odpowiedzi.

Reszta musiała najpierw opluć Twój serwer. Przecież oni grają na offach.
Już od dawna tak jest na tym forum, zakompleksione buraki z offa myślą że są kimś grając na RuServie tylko jakie są tego efekty? prócz Error teamu ruscy chyba tam o innych polakach nie słyszeli.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:43:31 pm »
zapomniales jeszcze dodac, ze buraki, ktore nie maja RL a co za tym idzie moga grac po 8h dziennie i doswiadczyc pvp po 3ech latach.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:54:51 pm »
Nie o to mi chodzi bo wcale tak nie uważam. Tylko że piszą na tym forum jak napuszone dupki : >
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:55:24 pm »
widzisz, cały pic polega na tym, że wolę być w mid klanie ze swoim ogarniętym party, niż na privie, który albo jest na zacofanej kronice (RPG, który działa ok, ale to GF) albo z masą bugów i ludzi myślących, że grają w L2, na serwerach które zdychają po max kilku miechach.

A my nie boimy się walczyć nawet z przegranej pozycji z tymi factorami na tym serwerze, mimo że większość z nas gra niecały rok na ponad 2 letnim serwerze. Fun z wygranej w PvP z party, które jest z factor klanu jest 10X większe, kiedy teorytycznei ze względu na różnicę sprzętu i lvli nie powinieneś tego wygrać.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:57:14 pm »
Co to ma do rzeczy, gdzie indziej nie można grać 4fun? Co z tego, że zacofana kronika, jak dawno wprowadzili u was Freye? Zapomniał wół jak cielęciem był...  Rzygać mi się chce jak widzę porady typu zmień serwer, po co w ogóle odpisujecie? Naprawdę musicie podnieść własne ego?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:01:09 pm »
do RPG i serwerów korzystających z ich plików nic nie mam, poza tym, że im wyższe rate'y, tym szybciej serwer zdycha. (max kilka miechów). Jak ktoś lubi grać 5 kronik wstecz, to proszę bardzo. Ale serwer generalnie ok (no może jeszcze bym się przyczepić dużej ilości programów w stylu l2control, l2ranger itd)

Co do reszty privów, to jest jeden większy lub mniejszy bugland i nic na to nei poradzisz. Nie będę słuchał opinii graczy, którzy mają takie kwiatki czasem na serwerach, że nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

A co do grania po 8 h dziennie na ru ofie, to bullshit. Wiem, że 80% "factorow wannabe " z privow na poczatku serwera napierdziela po 10 godzin nawet. i takich jest duzo. Nas gra na serwerze z 200 okolo i jedni grają więcej, ale zdecydowana większość casualowo kilka dni w tygodniu ze swoim party wieczorem po kilka godzin.

I żeby nie było, grałem kiedyś na privach, grałem na ofie, gram na ru ofie, mam kumpli co grają na privach dalej i mi opowiadają (czasem nawet do 1 zajrzę i popatrzę i pośmieję, co nie tak u niego działa), więc ja mam porównanie, a ty?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Exp aoe gladem ?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:08:18 pm »
Vicious nikt nie zaprzecza, że można się świetnie bawić na każdym serwie :)
Problem jest tego typu, że gdy sobie grę ogarniesz to dojdziesz do wniosku, że nie ma sensu grać na  serwach gdzie wszystko działa jak chce. Może Ci to na początku nie przeszkadzać, ale się wyfarmisz, zechcesz coś zdziałać to zobaczysz o czym mówię :P
Ja już chyba nigdy nie zajrzę na żadnego priva.. mam fobię lekką  :D