Witaj
Gość

Wątek: air soft guns  (Przeczytany 6155 razy)

  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
air soft guns
« dnia: Styczeń 24, 2007, 02:14:56 pm »
czy ktos z was interesuje sie sportem air soft guns jesli tak jaki macie osprzet  8)



  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:12:32 pm »
Kiedyś chodziłem na akcje, ale kasa była mi potrzebna to sprzedałem sprzęt.

Co miałem ?
Miałem przysłonkę strażacką na twarz (sprayem na czarno), sweter policyjny + kurtke operacyjną(czarne), plecak moro (dla picu), rękawice halfy, buty (trampki chyba :shock:)
Zaczynałem od spas'a 12 (shotgun 7 naboi sprężynowy), potem kupiłem P-90 na akumulator, stalowy.
Skonczyło się na tym że potrzebna była kasa, a kumpel chciał się pobawić z ekipą z ASG to mu odpsrzedałem spszęt.

Znalazłem fotkę :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2007, 10:58:33 am wysłana przez Koni »
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:22:31 pm »
Moglibyście jeszcze opisać co to za sport, dla niewiedzących ;> Na przykład mnie :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:30:32 pm »
google :D

już była o tym mowa na forum w topicu "Nasze foto" bo Shaman się tym interesuje bardzo :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2007, 08:00:13 pm »
pfff...wole paintball.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2007, 04:49:13 pm »
pfff...wole paintball.

A ja Judo  :D





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2007, 05:14:25 pm »
pfff...wole paintball.

Po prostu ten sport bardziej jest wierny replikom i klimatowi :) I mniej boli xD
Lineage 2 Classic EU


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2007, 03:49:10 pm »
I jest troche tanszy, chociaz niektore repliki i tak przekraczaja moje mozliwosci finansowe :p


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:53:16 am »
Np. replika M4A1 z hydraulicznymi "bebechami" i sliniczkiem elektrycznym (nie pamiętam ale chyba 6,3v) kosztuje 2 tys. :)

Ale to zabawa dla "dużych dzieci" :) ASG tam gdzie ja należałem byłem z 2 kumplami najmłodsi - reszta to zawodowi policjancji, żołnierze, strażnicy miejscy i inni ludzie.
* Dobrze że na kolby się nie leje :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2007, 04:12:01 pm »
pfff...wole paintball.

A ja Judo  :D
A ja MT i pełne MMA.

Np. replika M4A1 z hydraulicznymi "bebechami" i sliniczkiem elektrycznym (nie pamiętam ale chyba 6,3v) kosztuje 2 tys. :)

Ale to zabawa dla "dużych dzieci" :) ASG tam gdzie ja należałem byłem z 2 kumplami najmłodsi - reszta to zawodowi policjancji, żołnierze, strażnicy miejscy i inni ludzie.
* Dobrze że na kolby się nie leje :D
Wow... 2k, koleś kupił sprężynowe M4A1 sprężynowy, dał 300 i mu się zepsuł, ale to była lipna firma jakaś, tylko z bliska bolało :P.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2007, 02:05:38 am »
Najtańsze modele z tego co wiem można nabyć za 50 złotych - ale to tak jakby wychodzić z łyżką stołową przeciw solidnemu półtora-ręczniakowi  :D

Swoją drogą ASG to świetna sprawa - te wszystkie dokładne repliki, zawody, bajery montowane w modelach itd.  :D Kaptialne - zwłaszcza jak stoisz na przystanku [ludzie czekają na autobus] z dobrze odwzorowanym AK-47 na plecach, podjeżdzają Twoi koledzy w kominarkach żeby Cię zabrać "na akcję", otwierają bagażnik, ludzie ukradkiem zaglądają do środka, a tam magazyn broni jak na małą wojnę  :o  :D - autentyk  :)

Jak już zosatnę tym obrzydliwie bogatym multi-miliarderem to na pewno sprawię sobie jakiś AR-15  :P







  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2007, 09:26:58 am »
znacie jakies fajne sklepiki internetowy z sprzecikiem i repkilkami do tego?


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 29, 2007, 10:25:29 am »
google?
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:58:11 pm »
Swoją drogą ASG to świetna sprawa - te wszystkie dokładne repliki, zawody, bajery montowane w modelach itd.  :D Kaptialne - zwłaszcza jak stoisz na przystanku [ludzie czekają na autobus] z dobrze odwzorowanym AK-47 na plecach, podjeżdzają Twoi koledzy w kominarkach żeby Cię zabrać "na akcję", otwierają bagażnik, ludzie ukradkiem zaglądają do środka, a tam magazyn broni jak na małą wojnę  :o  :D - autentyk  :)

Ręce opadają, żal mi Cie... :x

Co do sklepów

www.asgshop.pl
www.taiwangun.com
www.machinegun.pl
www.specshop.pl
www.wgcshop.com


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2007, 05:52:38 pm »
WTF? W czym masz niby problem?  :shock:







  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:40:38 pm »
Zaczynam sie w to dopiero bawic zamowilem sobie Mosberga http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1149542376-Shotgun-Mosberg-BARDZO-MOCNY.html
tak na początek ,jak mi sie spodoba to zainwestuje w cos lepszego   8)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2007, 02:35:54 pm »
Z mojej ekipy mieli M79... hmm skarżyli się, że im kulki zostawały w magazynku, ale powiedzieć trzeba, że jak w palucha dostałem to mi puchł 3 dni :D

Zabawa przednia jak się ma zgraną ekipę, wszyscy są zorganizowani i nie ma kłótni "kładź się lesczu, dostałeś head'a z mojego AK" - "no co ty, pierwszy w śledzione chyciłeś frajerze"
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2007, 04:01:03 pm »
Tak, tak. Zgrana drużyna to podstawa ;) Wkońcu gra należy do gier zespołowych :) Paintball również genialny. Bunkry, opuszczone budynki, ciemne piwnice, lasy. "Do wyboru, do koloru" :D Gry typu PB (Paint Ball) i ASG są wspaniałe, lecz trzeba mieć na to pieniądze. A jak wiadomo, te zabawy nie zaliczają się do tanich  8)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 02, 2007, 02:04:49 pm »
Ja mam XM 177-E2 nie stety sprężynka, ale z dosyć dobrej firmy jaką jest cyber-gun ;P Jest mundurek, na razie póki co nie brałem udziału w żadnej akcji ale widzę że sezon zimowy nadszedł, troszkę śnieżku napadało więc będzie trzeba odkurzyć troche osprzęt ;P

http://www.bggasg.prv.pl/ stronka mojego teamu :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2007, 09:25:21 pm »
WTF? W czym masz niby problem?  :shock:

Z tego co napisałeś wcześniej wg Ciebie nie ma to jak łazić z repliką na wierzchu, wzbudzać zainteresowanie wśród przechodniów...
Niestety nie wzbudzałbyś zainteresowania a strach i panikę prędzej.

Popatrz na to z drugiej strony stoisz na przystanku, a a obok Ciebie przechodzi typ, któremu wystaje lufa z plecaka, jaka będzie Twoja reakcja?
Policji, która może zauważyć....

90% społeczeństwa Polski nie wie co to ASG i repliki biorą jako prawdziwą broń.

PS.W Warszawie były sytauacje w których robiono napady na banki z wykorzystaniem replik.....


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

  • SK 4ever
Odp: air soft guns
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2007, 10:18:56 pm »
Ja tesh ostatnio bardzo zaczełem sie tym interesować, zajebista sprawa 4 me...
Zamówiłem elektryka M16... chyba dobry wybór, zobacze jeśli bedzie extra zaczne sie w to bawić na poważnie... moim zdaniem jest fajniejsze od paintballa i tańsze....


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2007, 10:41:24 pm »
Ciekawe jakiej firmy elektryka kupiles. Bo dobry elektryk to wydatek rzedu 1000zl a taki najtanszy i dobry 500zl. Bawilem sie w to troche i wiem o co chodzi, otoz elektryki za zlotych 150 pluja kulkami na metrow raptem 10 w porywach, a jak masz porzadnego elektryka to wali na 40m chyba ze se stuningujesz do powiedzmy 450fps to masz 60m. No najlepiej jakies Tokyo Marui i Classic Army (firmy) brac ale sa tez chinskie ale dobrze zrobione repliki za ok 500zł wzwyż. Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2007, 09:22:02 pm »
Sprzęt :?:
Tokyo Marui VSR-10 G-spec+dwujnóg Classic Army+luneta Tasco 3-9/40, do tego Polski Mundur WZ-93. na razie dozbieram troche ubiór i maskowanie. Potem zobacze, czy ładować w VSR'ke, czy może wymienić na innego snipe'a :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2007, 10:15:26 pm »
chetnie bym sie pobawil ale na ta "zabawe" ja byc za mlody  :(


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: air soft guns
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2007, 10:50:32 pm »
Aha i fotka jak mniej więcej się prezentuje stuff :P
HATE ME MOAR!