Witaj
Gość

Wątek: DESTROYER VS TYRANT  (Przeczytany 8608 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

DESTROYER VS TYRANT
« dnia: Listopad 19, 2005, 04:13:08 pm »
Napiszcie ktory  jest waszym zdaniem lepszy w PvP i PvE


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2005, 04:29:13 pm »
zdecydowanie destroyer, grałem obiema klasami i destroyer na niezbugowanym serwerze (szczególnie c3 albo c4) miażdży tyranta pod względem defa, ilości hp i obrażeń, tyrant ma tylko atack speed porażający jednak sie on nie sprawdza zbytnio w pvp i pve, ale jednak jeżeli lubisz wyzwania graj tyranetem :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2006, 11:09:02 pm »
Tak destro zdecydowanie wygrywa z Tyrantem ale jak to mowia >kazdy doswiadczony gracz moze wygrac z kazdy no nie liczac magow ^^< ja gram jako tyrant i jestem zadowolony z tej postaci faktycznie nie jest ona Fenomenalna ale gra mi sie nia bardzo przyjemnie :).
Ale wracajac do tematu to tak destro miazdzy tyranta i doswiadczony destro nie moze przegrac z tyrantem no chyba ze tyrant ma z 20lvl wiecej no to wtedy normlaka.
Z tego co wiem to Destro ma najwiecej HP z gry P.Atk i wiele innych atutow.
Jest to bardzo przydatne na PvP, destro dostaje na 40+ skill gdy masz mniej HP niz 20% wlaczasz skill i masz 200% wiekszy p.atk (ale byc moze jest tak na zbugowanym serwie no ale nie wiem)

POZDRAWIAM
...:::A kto dołki kopie ten się grabaż nazywa:::...

...:::Server:::...

...:::L2 Paradise:::...


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2006, 02:09:56 am »
:oops:

EE
Kto wygra zalezy od techniki   i poziumu graczy i od buff

Tyrant moze wysrobowac atak speed wziąć sztylet i na dobrych buff   destro  pojedzie bez mydla

za to madry destro  nie da sie pojechac   trzeba umiec grac obydwoma postaciami  zeby byc dobrym

 ale dla niedoswiadoczonych graczy to wieksze szanse ma destro
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2006, 07:56:13 am »
destro ftw

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2006, 01:00:36 pm »
Destroyer jezeli utrzymuje postacie typu:SK,DA w zwarciu(nawet na UD bo beda drainowac) to wygrywa.Tyrant mialby moim zdaniem wieksze problemy.Na poczatku walka Raider vs Monk to Monk wygrywa Ale Destroyer vs Tyrant to juz inna bajka bo od kiedy Frenzy lub gust odpalasz od 30% hp i trwaja 2 minuty to ciezko ejst tyle wytrzymac(chyba ze rzucisz cripple i wytrzymasz te 2 minuty).Generalnie to Tyrant musi dobrze uzywac totemow.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2006, 02:01:58 pm »
Zgadza się, jeżeli Destro zarzuci Frenzy i wyciągnie łuk to Tyrek może tylko ladowac Cripple i wrzucać rabbita ^^ wtedy destroyer nie ma najmniejszych szans żeby go dogonić  a i z łuku raczej nie trafi :) Destro nie ma żadnego mastery do łuku ani skilli na accuracy do niego (oprócz toggle skilla), więc marne szanse. Kiedy Tyrant ma mało HP to może sobie podpompować to ogrem, w przypadku kiedy ma coraz mniej życia to Spirit of Bison i marne szanse.... Jeżeli obaj mają Vampiric Rage to chyba Tyrant będzie miał z tego większe korzyści ze względu na monstrualny atk. spd.

PS Nie grałem Destroyerem, Tyranta mam na bardzo niskim lvlu, są to rozważania teoretyczne ;)
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2006, 02:08:07 pm »
Taka jest roznica miedzy destroyerem a tyrantem.Tyrand dobry na daggerow,lucznikow i nukerow a destroyer na postacie w zwarciu.Ale areny to nic bo open PvP pokazuje dopier kto co umie postacia.chociaz dobry destrroyer to na poczatku wrzuci sobie rage potem frenzy a nastepnie battle roar(wyleczy sie) a jak znowu mu hp spadnie to ma gust.Ale w walce wrecz to tyrant bez gadania przegrywa(mimo duzego atk speed destro ma za duzo hp i spory p.def a i dobrze trafia bo ma accuary i two-handed mastery).Ogolnie to na siege to orkowie robia jubel na maxa(nie ma to jak tyrant co sciaga dd i nukerow i destroyer co kladzie melee no buffy WC i debuffy OL).

Kiedys jak gralem na globalu SK to pamietam jak zesmy okladali w 8 destroyera ktory podobno mial ponad 18k hp na 80 a zanim padl to zabil 5 z nas(ja dostalem stunta i sie skonczyl dzien dziecka).


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2006, 01:30:42 pm »
Cytat: Ryltar

Kiedys jak gralem na globalu SK to pamietam jak zesmy okladali w 8 destroyera ktory podobno mial ponad 18k hp na 80 a zanim padl to zabil 5 z nas(ja dostalem stunta i sie skonczyl dzien dziecka).


Po pierwsze to niby jakim cudem mial 18k HP ??  :shock:  jest to raczej niewykonalne... 12k-15k to bym jeszcze zrozumial....

a po drugie to kiepsko musieliscie grac ze daliscie tak sobie wlac jednemu Destro.
Ja jednym SK potrafilem rozwalac te zielone gory miesa ;) A Destro gralem na samym poczatku przygody z L2 i pomimo ze jest potezny to nie robilbym z niego jakiegokolwiek herosa :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2006, 02:25:52 pm »
Cytuj
Po pierwsze to niby jakim cudem mial 18k HP ?? Shocked jest to raczej niewykonalne... 12k-15k to bym jeszcze zrozumial....


Taki samym cudem jakim ja mialem z LS strzal za 8k dmg.

Cytuj
a po drugie to kiepsko musieliscie grac ze daliscie tak sobie wlac jednemu Destro.


Zacznijmy od tego ze to byl siege a ten Destro to nie byl taki pajac jak wiekszosc on umial grac ta postacia a sam sie dziwilem jakim cudem zabil 5 osob zanim padl.O tym typie bylo glosno na serwie dlatego ze sam zabil 2 SpS wiec to znaczy ze umial nim grac.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2006, 02:58:12 pm »
Na globalu nei mozna miec 80 lvl.A pewnie za czasow jak ty tam grales (w co watpie po twoich wypowiedziach) nawet nei mozna bylo osiagnac 78 ktory jest aktualnie maxymalnym lvl

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2006, 03:11:36 pm »
Destro moim zdaniem moglby miec te 18k hp...



Na buffach kazdy gupi moze miec duzo :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2006, 04:12:46 pm »
Cytat: xs1nx
Na globalu nei mozna miec 80 lvl.A pewnie za czasow jak ty tam grales (w co watpie po twoich wypowiedziach) nawet nei mozna bylo osiagnac 78 ktory jest aktualnie maxymalnym lvl


zgadzam sie z tym panem...

a ja te 12-15k brałem pod uwagę juz na full bufach ;)

A to ze Destro pokonal 2 SpS na tym samym poziomie i ze sprzetem NARAZ to nie uwierze... sory ale gralem Destro i wiem co potrafi... nie jest leszczem ale tez aż takim killerem nigdy nie bedzie


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2006, 04:52:56 pm »
Health SA na broni, BTB6,Song of vitality i masz destro z ogromna iloscia hp >_> , i ejst to faktycznie bardzo fajna postac i dobra w pvp ale jego mozliwosci odkryjesz dopiero na 70+ i full buffie >_>. Kazdy mag na self buffach radzi sobie calkiem niezle za to fighter classy pod wplywem buffow bd/sws/pp zmieniaja sie diametralnie.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2006, 06:34:38 pm »
xs1nx i tu sie mylisz, 1) nie heal a focus wkładamy 2) dlaczego focus? bo bijemy great swordem a nie bluntem, mamy wtedy więcej krytyków, a ty chyba nie widziałes jakie astronomiczne obrażenia zadaje krytyk przy full buffie (songi, dancy, propa buffy) i włączonym frenzy i victorius stance, kiedyś w ten sposób rozwaliłem destroyera o 8 lvl wyższego tyle że z bluntem

btw.. jego stun mi nie wchodził za dużo con mam/miałem w doom secie :)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2006, 06:39:08 pm »
A czy ja mowilem o taktyce na pvp? lol
Powiedzialem tylko jak postacie osiagaja duzo hp, wiem ze o wiele lepsze jest SA Focus, tak samo jak tat 5+ str 5- con w pvp setupie destro.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2006, 11:08:09 pm »
Cytuj
zgadzam sie z tym panem...

a ja te 12-15k brałem pod uwagę juz na full bufach Wink

A to ze Destro pokonal 2 SpS na tym samym poziomie i ze sprzetem NARAZ to nie uwierze... sory ale gralem Destro i wiem co potrafi... nie jest leszczem ale tez aż takim killerem nigdy nie bedzie


Nie osiaga sie 18k hp destroyerem? to poczekaj jak znajde to dam ci ss gdzie DA osiaga 18k hp lub 16k.

Cytuj
w co watpie po twoich wypowiedziach


Oczywiscie masz racje moje doswiadczenie jest teoretyczne bo mi kolega babci wujka brat powiedzial ze tak jest.

Na globalu za C1 i C2 dzialy sie takie cyrki ze nawet nie masz pojecia wiec jak nie grales za C2 to nie gadaj ze to nie mozliwe.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2006, 11:58:25 pm »
Wracając do życia jeszcze raz. Mam gdzieś screena gdzie TH ma z 12k HP (mój PW ma ponad 8k aktualnie na full buffie), Destro pewnie z 25k wyciągnie...


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2006, 12:14:05 am »
25k to lekka przesada. Ale widziałem screena z globala z DA 76 lvl i na full buffie mial 17k HP :] Więc destro z dye na con i bronia heatlh te 20k napewno wyciagnie.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 27, 2006, 12:28:24 am »
dobra zwracam honor z tym HP... policzylem sobie wszystko i faktycznie moze i tyle osiagnie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2006, 12:38:25 am »
xsn1nx wiem ze mówiłes o hp ale wpadnie tu jakiś początkujacy newbi, naczyta sie tych głupot o hp (co z tego ze nawet 25k może tego mieć :) ) i bedzie na to stawiał a tak dobry wujek beton ni z gruchy ni z pietruchy przywali o pvp i już taki newbi jest naprostowany na własciwą sciezke mocy :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2006, 12:07:51 pm »
Teraz sprawa ze za czasow C2 nie dalo sie osiagnac 80 poziomu.Jezeli ktos gra dluzej niz 2 lata w L2 to moze sie natrafil na screen gdzie SE mial 80lvl i miala nawet metero shower(Tak ten A grade) i SwS tez na 80 z jakims tam mieczem.Czyli jednak dalo sie osiagnac ten 80.

Co do SpS tych SpS to watpie zeby 40 osob klamalo bo podobno sami widzieli.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2006, 03:49:35 pm »
Screen albo to nie dzialo sie naprawde, krotko i tresciwie. Rozne bajki chodza po ludziach.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2006, 05:32:09 pm »
Pewnie znajde ci screena sprzed 2 lat...kiedys ktos tutaj dawal linka ale ze forum bylo czyszczone to raczej watpie zeby jeszcze bylo.

Wlasciwie po co ja z toba gadam nie musisz mi wierzyc.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
DESTROYER VS TYRANT
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2006, 05:35:49 pm »
Cytat: Ryltar

Co do SpS tych SpS to watpie zeby 40 osob klamalo bo podobno sami widzieli.


Ryltar nie mowimy ze klamiesz tylko sam wiesz jak jakies wydarzenie urasta w podczas przekazywania dalej... juz tyle legend krazy po sieci o wszystkich postaciach ze czasem trzeba troche sceptyzmu ... ;)