Witaj
Gość

Wątek: Skład party dla 2 łuczników  (Przeczytany 6699 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2011, 03:04:37 pm »
Mam pytanie odnośnie tego nukera w pt. Poza boostem w aoe, co takiego daje nuker archerom, że się go opłaca mieć?
Samo to, że zadaje duży dmg? generalnie przyjemnie się gra, jest też ranged jak łucznicy

Napiszę to po raz ostatni.

NIE MA ZNACZENIA JAKIEGO MASZ DD BO ENCHANTER MA BUFFY DLA WSZYSTKICH!
NIE MA JUŻ PROBLEMU Z DOBIERANIEM DISCO DLA MELEE I MAGÓW ITP.

@CzornyDlugi: Przestań wylewać swoje żale z priva i zacznij już robić zapasy jedzenia skoro taki z ciebie pr0 nolife który będzie ofnił na starcie nowego serwera na który przez pierwszy tydzień pewnie się nie zalogujesz i quitniesz bo stwierdzisz, że nie masz już szans.

Codziennie gram nukerem w melee party i jedynie dagger crytami ze skilli dorównuje mi w max dmg (częściowo przez to, że on ma dual skull daggery a ja icarus spirit x] )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 22, 2011, 03:13:04 pm »
Możesz sobie mówić lol privy ale i tak będziesz kwiczeć w ziemi na f2p :/
wybaczcie offtop - mam jedno pytanie - ile masz lat?  :shock:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 22, 2011, 03:34:25 pm »
Co z tego ile ma lat jak juz jest glupi, taki stan sie przewaznie tylko pogarsza ;d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 22, 2011, 03:41:16 pm »
jak jest jeszcze nastolatkiem to w jakis sposob to go tlumaczy, chociaz to i tak marna wymowka.

wracajac do tematu - zroznicowanie klas w party jest z tego wzgledu dobre, ze wtedy enemy ma problem z defensywa. Majac samych lucznikow w party tank z enemy puszcza aura of steel i dmg juz jest mniejszy, a taki nuker moze zrobic ladna niespodzianke
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2011, 03:49:34 pm »
Ojc, ciekawie widzę, nie nie grałem tylko na privach i nie ma mentalności typy popłakać się i uciec, a ludzie grający z ruofie dla mnie nie są niczym niezwykłym, a wręcz w wielu przypadkach żałośni bo myślą że są lepsi od tych z privów. Nie nie jestem nastolatkiem, ani nie mam 5 lat. Taka jest prawda. Zapasy już teraz mam na 2-3 miesiące, a jeśli sądzisz że ja się nie zaloguje i nie będę napierdalać to się mylisz, widać że nigdy nie grałeś/aś przeciwko mnie. BTW. pytanie się o wiek udowodniło twoją wyższość(starczość _._)? ?

Poza offtopem luk i mag po prostu skilami się uzupełniają, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dodać daggera który ma w god bardzo fajny burst dmg.

Teraz możecie mnie zwyzywać od dzieci, półgłówków czy kij wie czego flame must go on, w końcu to będzie pol(aczkowy) gdzie każdy jest najlepszy, a jeśli nie jest to miał lagi lub tamtych było 2 razy więcej :> Ja wiem że się wyfarmię i nie będę musiał płakać, sad :/

//Acid -- Wulgaryzmy 10%.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 05:55:14 pm wysłana przez Acid »
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 22, 2011, 03:59:42 pm »
Ojc, ciekawie widzę, nie nie grałem tylko na privach i nie ma mentalności typy popłakać się i uciec, a ludzie grający z ruofie dla mnie nie są niczym niezwykłym, a wręcz w wielu przypadkach żałośni bo myślą że są lepsi od tych z privów. Nie nie jestem nastolatkiem, ani nie mam 5 lat. Taka jest prawda. Zapasy już teraz mam na 2-3 miesiące, a jeśli sądzisz że ja się nie zaloguje i nie będę napierdalać to się mylisz, widać że nigdy nie grałeś/aś przeciwko mnie. BTW. pytanie się o wiek udowodniło twoją wyższość(starczość _._)? ?

Poza offtopem luk i mag po prostu skilami się uzupełniają, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dodać daggera który ma w god bardzo fajny burst dmg.
Srsly takie teksty mnie rozwalają.

I tak jestem lepszy bo gram na ruoffie EOT.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 22, 2011, 04:13:35 pm »
Ojc, ciekawie widzę, nie nie grałem tylko na privach i nie ma mentalności typy popłakać się i uciec, a ludzie grający z ruofie dla mnie nie są niczym niezwykłym, a wręcz w wielu przypadkach żałośni bo myślą że są lepsi od tych z privów. Nie nie jestem nastolatkiem, ani nie mam 5 lat. Taka jest prawda. Zapasy już teraz mam na 2-3 miesiące, a jeśli sądzisz że ja się nie zaloguje i nie będę napierdalać to się mylisz, widać że nigdy nie grałeś/aś przeciwko mnie. BTW. pytanie się o wiek udowodniło twoją wyższość(starczość _._)? ?

Poza offtopem luk i mag po prostu skilami się uzupełniają, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dodać daggera który ma w god bardzo fajny burst dmg.

Teraz możecie mnie zwyzywać od dzieci, półgłówków czy kij wie czego flame must go on, w końcu to będzie pol(aczkowy) gdzie każdy jest najlepszy, a jeśli nie jest to miał lagi lub tamtych było 2 razy więcej :> Ja wiem że się wyfarmię i nie będę musiał płakać, sad :/
Alarion i tak cie zowni
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 22, 2011, 04:17:57 pm »
Ojc, ciekawie widzę, nie nie grałem tylko na privach i nie ma mentalności typy popłakać się i uciec, a ludzie grający z ruofie dla mnie nie są niczym niezwykłym, a wręcz w wielu przypadkach żałośni bo myślą że są lepsi od tych z privów. Nie nie jestem nastolatkiem, ani nie mam 5 lat. Taka jest prawda. Zapasy już teraz mam na 2-3 miesiące, a jeśli sądzisz że ja się nie zaloguje i nie będę napierdalać to się mylisz, widać że nigdy nie grałeś/aś przeciwko mnie. BTW. pytanie się o wiek udowodniło twoją wyższość(starczość _._)? ?

Poza offtopem luk i mag po prostu skilami się uzupełniają, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dodać daggera który ma w god bardzo fajny burst dmg.

Teraz możecie mnie zwyzywać od dzieci, półgłówków czy kij wie czego flame must go on, w końcu to będzie pol(aczkowy) gdzie każdy jest najlepszy, a jeśli nie jest to miał lagi lub tamtych było 2 razy więcej :> Ja wiem że się wyfarmię i nie będę musiał płakać, sad :/
Alarion i tak cie zowni
Szkoda używać raid bossa przeciwko jednemu lolkowi  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 22, 2011, 04:34:50 pm »
Alarion i tak cie zowni

Nie wiem nie grałem z nim/przeciwko niemu,
Arimas lolkiem to jesteś ty :> Zapewne jesteś odpowiednikiem moich 4stu dziennych fragow w aionie.
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 22, 2011, 04:38:16 pm »
Alarion i tak cie zowni

Nie wiem nie grałem z nim/przeciwko niemu,
Arimas lolkiem to jesteś ty :> Zapewne jesteś odpowiednikiem moich 4stu dziennych fragow w aionie.
hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 22, 2011, 04:47:23 pm »
Mam pytanie odnośnie tego nukera w pt. Poza boostem w aoe, co takiego daje nuker archerom, że się go opłaca mieć?
Samo to, że zadaje duży dmg? generalnie przyjemnie się gra, jest też ranged jak łucznicy

Napiszę to po raz ostatni.

NIE MA ZNACZENIA JAKIEGO MASZ DD BO ENCHANTER MA BUFFY DLA WSZYSTKICH!
NIE MA JUŻ PROBLEMU Z DOBIERANIEM DISCO DLA MELEE I MAGÓW ITP.

@CzornyDlugi: Przestań wylewać swoje żale z priva i zacznij już robić zapasy jedzenia skoro taki z ciebie pr0 nolife który będzie ofnił na starcie nowego serwera na który przez pierwszy tydzień pewnie się nie zalogujesz i quitniesz bo stwierdzisz, że nie masz już szans.

Codziennie gram nukerem w melee party i jedynie dagger crytami ze skilli dorównuje mi w max dmg (częściowo przez to, że on ma dual skull daggery a ja icarus spirit x] )

A co daje buff Wizarda ? Bo generalnie o to nam chodziło, w temacie ze skillami go nie ma.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 22, 2011, 04:55:35 pm »
Nie buff tylko raczej runa, chyba 3% C.speed i 5% atk.speed do łuków i kusz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.