Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach  (Przeczytany 2674 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« dnia: Październik 31, 2011, 01:16:45 pm »
Witam, jako ze przymierzam sie do kolejnego powrotu na kilka mies do L2, zastanawiam sie nad kilkoma rzeczami, jako ze grac bede najprawdopodobniej do premiery diablo 3 ktora miejmy nadzieje bedzie rzeczywiscie w lutym/marcu, zastanawiam sie, czy grac na l2ws, czy warto czekac na pl oficiala ...

1. Czy jest jakas blizej przyblizona data powstania polskiego oficjala ? Czytalem gdzies na forum starszy post ze ma byc to "do konca jesieni", ale czy jest ot pewna data czy przypuszczalna ? (blizzard np. tez nieraz zapowiadal premiery "mniej wiecej koniec kwartalu ...", a przesuwaly sie o ponad rok)
2. Czy jest jakas oficjalna strona polskiego oficjala, na ktorej mozna sledzic progres powstawania ?
3. To raczej retoryczne pytanie, ale dla pewnosci, rozumiem ze wszystkie oficjale dzialaja juz na GoD ?
4. Czy R2ruoff jest platny ? Jak wyglada online na tym serwie i ogolnie serwer (bo z ruskami to roznie bywa wiem z doswiadczenia ...) ?
5. Czy sa juz jakies prywatne serwery przyzwioicie dzialajaca i z onlinem na GoD ?

Wiem, ze nie wszystkie pytania pasuja do dzialu i zapewne juz sie niektore powtorzyly na forum, ale niestety nie moglem znalezc i uznalem ze nie bede robil 5 ciu topicow w roznych dzialach.
Z gory dzieki za odp.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2011, 01:34:48 pm »
Trzeba wyjaśnić, że nie powstaje "polski off" tylko ogólny off dla Europy.

1. "koniec jesieni".
2.  http://lineage2.eu/
3.  Ruski i koreański - yes. Dotychczas istniejące EU/NA -> z tego co wiem to niet.
4. Ruoff jest darmowy. Z tym, że można zakupić sobie PA który tam Ci daje x2 raty.
5. Trudno o przyzwoicie działający prywatny serwer H5, więc o GoD można zapomnieć. Są podobno jakieś próby otworzeń, no ale jak to bywa z prywaciarzami wszystko failuje.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2011, 01:37:08 pm »
Witam, jako ze przymierzam sie do kolejnego powrotu na kilka mies do L2, zastanawiam sie nad kilkoma rzeczami, jako ze grac bede najprawdopodobniej do premiery diablo 3 ktora miejmy nadzieje bedzie rzeczywiscie w lutym/marcu, zastanawiam sie, czy grac na l2ws, czy warto czekac na pl oficiala ...

1. Czy jest jakas blizej przyblizona data powstania polskiego oficjala ? Czytalem gdzies na forum starszy post ze ma byc to "do konca jesieni", ale czy jest ot pewna data czy przypuszczalna ? (blizzard np. tez nieraz zapowiadal premiery "mniej wiecej koniec kwartalu ...", a przesuwaly sie o ponad rok)
2. Czy jest jakas oficjalna strona polskiego oficjala, na ktorej mozna sledzic progres powstawania ?
3. To raczej retoryczne pytanie, ale dla pewnosci, rozumiem ze wszystkie oficjale dzialaja juz na GoD ?
4. Czy R2ruoff jest platny ? Jak wyglada online na tym serwie i ogolnie serwer (bo z ruskami to roznie bywa wiem z doswiadczenia ...) ?
5. Czy sa juz jakies prywatne serwery przyzwioicie dzialajaca i z onlinem na GoD ?

Wiem, ze nie wszystkie pytania pasuja do dzialu i zapewne juz sie niektore powtorzyly na forum, ale niestety nie moglem znalezc i uznalem ze nie bede robil 5 ciu topicow w roznych dzialach.
Z gory dzieki za odp.

innymi slowy nic nie czytales ani nie szukales

1) nie bedzie polskiego serwa tylko sam klient
2) nie bede komentowac
3) debil
4) R2 nie znam, nie gralem
5) pomysl troche

ps. zostan przy diablo i pozdrawiam




  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2011, 01:39:49 pm »
ad. 1 - Nie ma konkretnej daty. Domysły wskazują na to że będzie to koniec jesieni (początek grudnia?).

ad. 2 - Hm, to nie jest na pewno Polski officjal, nie wiem skąd masz takie info. Strony też nie ma jako takiej, traktującej o F2P EU. Jedyne info które posiadamy to : http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

ad. 3 - GoD'a w chwili obecnej znajdziesz w Korei i na RuOffie. EU/NA jeszcze nie wprowadzono, pewnie z tego względu iż przechodzą na F2P.

ad. 4 - RuOff jest darmowym serwerem, jednakże istnieje możliwość kupienia PA (Premium Account), które daje nam raty x2 adena/drop/spoil (Chyba exp, ale szczerze mówiąc nie pamietam, za moich czasów exp był też x2). Największe PL community znajdziesz na Lancerze, nie wiem jak on się teraz prezentuje. Kiedyś to online był w granicach ~4k spokojnie. Tutaj musi Ci ktoś udzielić odpowiedzi nadal grający. A co do Ruskich... Z Ruskimi, jak to z ruskimi. Pełno nieogarów.

ad. 5 - Nie interesowałem się tym, więc nie mam zielonego pojęcia. Na pewno stoi RuOffowski PTS, więc jak masz chęci to możesz sobie wejść i obadać z czym to się szamie.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 01:43:54 pm wysłana przez Dzondzy »


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2011, 02:02:37 pm »
ad. 1 - Nie ma konkretnej daty. Domysły wskazują na to że będzie to koniec jesieni (początek grudnia?).

ad. 2 - Hm, to nie jest na pewno Polski officjal, nie wiem skąd masz takie info. Strony też nie ma jako takiej, traktującej o F2P EU. Jedyne info które posiadamy to : http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

ad. 3 - GoD'a w chwili obecnej znajdziesz w Korei i na RuOffie. EU/NA jeszcze nie wprowadzono, pewnie z tego względu iż przechodzą na F2P.

ad. 4 - RuOff jest darmowym serwerem, jednakże istnieje możliwość kupienia PA (Premium Account), które daje nam raty x2 adena/drop/spoil (Chyba exp, ale szczerze mówiąc nie pamietam, za moich czasów exp był też x2). Największe PL community znajdziesz na Lancerze, nie wiem jak on się teraz prezentuje. Kiedyś to online był w granicach ~4k spokojnie. Tutaj musi Ci ktoś udzielić odpowiedzi nadal grający. A co do Ruskich... Z Ruskimi, jak to z ruskimi. Pełno nieogarów.

ad. 5 - Nie interesowałem się tym, więc nie mam zielonego pojęcia. Na pewno stoi RuOffowski PTS, więc jak masz chęci to możesz sobie wejść i obadać z czym to się szamie.

PS. 4
PA od GoD nie ma wpływu na drop, zwiększa jedynie xp/sp do 2x


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2011, 02:03:23 pm »
"Darmowa wersja Lineage II zadebiutuje w Europie wraz z największym wydanym do tej pory dodatkiem do gry – Goddes of Destruction. Uruchomionych zostanie także kilka nowych lokalnych serwerów – angielski, niemiecki, francuski, turecki i – uwaga – polski. "
stad np. wywnioskowalem ze to ma byc PL off, ale widac ze zle zinterpretowalem

@beefbeef
to po co sie udzielasz jak na wszystkie pyt - odp "nie znam / nie komentuje", najpierw mysl, potem pisz ...

dzieki wielkie za info, wiem juz co chcialem wiedziec, takto nie czekam raczej na gody i eu oficjale itp i sprobuje tego l2ws, pzdr ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2011, 02:15:30 pm »
Takim jak ty powinni zablokować neta. Zamiast czytać, idą na łatwiznę i tylko pytają non stop jak mała dzidzia


Odp: Kilka pytan podsumowywujacych o GoD i serwerach
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2011, 02:16:46 pm »
Załamka - zamykam.
OPCJA SZUKAJ NIE GRYZIE!