Witaj
Gość

Wątek: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa  (Przeczytany 25658 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:33:06 am »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Czy bije to tez kwestia gustu :P. Dla mnie szarego szarusia grajacego w l2 różnic miedzy l2m a l2j nie ma. Ja jestem ciekaw skąd ekipa l2m bierze wszystkie statystyki i zasady działania skillów rybek eventów innych pierdół z tego co słyszalem w przypadku l2j jest to robione na oko :P

Na oko to chlop w szpitalu ... ;)

Bez obrazy, ale o "RPG na oko" moze mowic tylko ten, kto nie zna zasad funkcjonowania tego swiata ;).
Na kazde kichniecie jest okreslona formulka - wiele z nich mozesz znalezc w tej duzej ksiazce dodawanej do wydania DVD L2.
Zdobyc reszte - to zaden problem w dobie internetu i podstawowej znajomosci Maty / Programowania.
Przelozyc te "formulki" na konstukcje wspoldzialajaca z innymi "formulkami" - to jest juz ina sprawa.
Ale "na oko" nic sie tu nie dzieje.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 03, 2009, 10:29:02 am »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Czy bije to tez kwestia gustu :P. Dla mnie szarego szarusia grajacego w l2 różnic miedzy l2m a l2j nie ma. Ja jestem ciekaw skąd ekipa l2m bierze wszystkie statystyki i zasady działania skillów rybek eventów innych pierdół z tego co słyszalem w przypadku l2j jest to robione na oko :P

Na oko to chlop w szpitalu ... ;)

Bez obrazy, ale o "RPG na oko" moze mowic tylko ten, kto nie zna zasad funkcjonowania tego swiata ;).
Na kazde kichniecie jest okreslona formulka - wiele z nich mozesz znalezc w tej duzej ksiazce dodawanej do wydania DVD L2.
Zdobyc reszte - to zaden problem w dobie internetu i podstawowej znajomosci Maty / Programowania.
Przelozyc te "formulki" na konstukcje wspoldzialajaca z innymi "formulkami" - to jest juz ina sprawa.
Ale "na oko" nic sie tu nie dzieje.

To wytłumacz mi prostemu chłopu z zachodniej Polski. Jakim cudem mając wszystkie "prawidłowe i nie na oko" formułki serwery l2j i l2m i l2inne coś tak głęboko odbiegają od rzeczywistości l2?. I skąd te cudne formułki są w necie wyciekły z ncsoftu czy ktoś urzywając swojej radosnej wyobrazini i umiejętności matamatycznych wyliczył je? Dla mnie to troche nie realne :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 03, 2009, 11:05:45 am »
Konkretnie nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nigdy nie implementowalem tych "formulek" w srodowisko L2j.
Wiem natomiast, ze niektore sa jawnie zawarte w oficjalnych Guidach. (Przyklad znajdziesz w zalaczniku).

Programowanie objektowe polöega wlasnie na tworzeniu objektow, ktore wspolpracuja ze soba.
To podobnie jak ze zmiennymi dzialaniami:

A=B*(C+D)-E

Wiadomo, ze najpierw trzeba rozwiazac C+D - jezeli wyobrazisz sobie to jako dzialania logiczne, za ktorymi kryja sie stosy innych funkcji, dzialan logicznych itp. - to latwo dojdziesz do wniosku, ze piszac takie rzeczy w komplexowym projekcie latwo o bledy. Sztuka polega jednak na wykryciu tych bledow i odpowiednich poprawkach. Nic nigdy nie tworzy sie "doskonale".

U podstaw kazdego mechanizmu istnieje jakis schemat - na ile potrafimy, lub mozemy przedstawic ten mechanizm w innym srodowisku - to zalezy juz od naszych umiejetnosci, zdolnosci pojecia danego problemu itp.

Gry - sa zbiorem pewnych logicznie wspolpracujacych modulow - niczym innym.
Przyklad: Scianka - wystarczy 5 krokow, 5 ogolnych zasad, aby opisac schemat dzialania tej gry.
Natomiast jak to przedstawisz w danym kodzie - to juz zupelnie inna bajka.

Aby niepotrzebnie nie rozmydlac tematu: mowie tylko o tym, ze u podstaw kazdego RPG leza proste zasady i funkcje opisujace rozne zaleznosci. Natomiast spakowanie tego w funkcjonujaca calosc wymago juz zupelnie innych umiejetnosci ;).
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 03, 2009, 11:31:30 am »
L2M nie jest lepsze od L2J! Ludzie co wy piszecie, dajecie się nabierać. Oni działają we własnym zakresie, wprowadzając własne zmiany, to samo robi każdy inny projekt. Tak łatwo jest wpłynąć na kogoś rozumowanie. Tak łatwo jest ukryć fakt, że jest to serwer L2J (po modyfikacjach) i reklamować to jako L2M. Większość graczy słyszała tylko o L2J i możliwe po tym co widzieli na różnych serwerach (takie a nie inne stereotypy nie są winą samych plików L2J, lecz ludzi zarządzających i administrujących random serwerami) zniechęca ich sama nazwa. No a teraz usłyszą L2M, to myślą, że w końcu nie L2J...
Serdecznie pozdrawiam.


Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 03, 2009, 02:23:23 pm »
Cytuj
No a teraz usłyszą L2M, to myślą, że w końcu nie L2J...
to juz nie czasy kiedy L2m powstawalo - ludzie juz wiedza co to jest - jednym sie podoba, innym nie


mi na przyklad podoba sie bardziej l2m od serwerow l2j - a chociazby dzieki takiej jednej malej -_-'ce(erm nie sadzilem ze na to tez jest cenzura :P ), niby nic - a cieszy, na przyklad taki elemental system; waznym - kto wie czy nie najwazniejszym - problemem serwerow l2m jest polska spolecznosc - TOTALNE DNO pod kazdym wzgledem, wydaje mi sie ze gdyby serwery l2m byly bardziej otwarte na graczy z innych krajow to liczniki online na stronach bylyby duzo wieksze i graloby sie przyjemniej
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 02:29:08 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 03, 2009, 02:35:10 pm »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Chcial bys zeby tak bylo, ale nigdy nie bedzie

Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Czy bije to tez kwestia gustu :P. Dla mnie szarego szarusia grajacego w l2 różnic miedzy l2m a l2j nie ma. Ja jestem ciekaw skąd ekipa l2m bierze wszystkie statystyki i zasady działania skillów rybek eventów innych pierdół z tego co słyszalem w przypadku l2j jest to robione na oko :P
No skad bierze, z repo l2j. L2j nie jest robione na oko tam zanim cos zostanie dodane jest przetrzepywane dluugo, na oko to l2jfree i l2emu robi


Następny spec się odezwał . Sory , ale wchodziłeś kiedyś na forum L2JFREE/L2Emu ? Jakoś nie zauważyłem aby dodawali to co ktoś napisze ot tak . Dodają po solidnym teście ( najczęściej Droppo . Potem biorą pod uwagę wypowiedzi innych testujących . I dodają lub nie . Tak samo jak na L2J , prawie .


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 03, 2009, 03:03:34 pm »
Cytuj
Następny spec się odezwał . Sory , ale wchodziłeś kiedyś na forum L2JFREE/L2Emu ? Jakoś nie zauważyłem aby dodawali to co ktoś napisze ot tak . Dodają po solidnym teście ( najczęściej Droppo . Potem biorą pod uwagę wypowiedzi innych testujących . I dodają lub nie . Tak samo jak na L2J , prawie .
Wiesz mi ze dodaja niestabilne zle napisane rzeczy, byle by dzialało 'chodzi o l2jfree-l2emu'

Cytuj
mi na przyklad podoba sie bardziej l2m od serwerow l2j - a chociazby dzieki takiej jednej malej -_-'ce(erm nie sadzilem ze na to tez jest cenzura Razz ), niby nic - a cieszy, na przyklad taki elemental system; waznym - kto wie czy nie najwazniejszym - problemem serwerow l2m jest polska spolecznosc - TOTALNE DNO pod kazdym wzgledem, wydaje mi sie ze gdyby serwery l2m byly bardziej otwarte na graczy z innych krajow to liczniki online na stronach bylyby duzo wieksze i graloby sie przyjemniej
Dlatego na L2j Matrix pierwsza rzeczą ktora byla tykana to elemental system, Polska spolecznosc TOTALNE DNO tutaj sie z toba zgadzam w 100%
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 03, 2009, 05:21:22 pm »
Część na pewno tak , ale nie wszystko . Chyba L2J też nie dodaje rzeczy w 100% retail like . Oczywiście mogę się mylić .


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 03, 2009, 05:25:18 pm »
Część na pewno tak , ale nie wszystko . Chyba L2J też nie dodaje rzeczy w 100% retail like . Oczywiście mogę się mylić .
Oj matim, zeby tam cos dopuscili co ludzie oferują to by bylo wspaniale, ale najczesciej is it retial like? no? go the fuck out uslyszysz.
Dlatego tez l2j sie najwolniej rozwija, l2jfree doda byle go*** dlatego ma tyle "dzialajacych" rzeczy i tak baaaardzo jest niestabilne.
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 03, 2009, 05:36:09 pm »
Popatrz na contrubutions z L2JFREE/EMU . Zobaczysz , że duża większość pochodzi właśnie z L2J . Oczywiście przerobione pod dany soft . Każdy używa / pracuje z tym z czym mu jest lepiej lub wygodniej , to tyle . Osobiście też często patrze na forum l2j'ta lub L2JDP i dodaje do siebie ich nowości lub zmiany .


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 03, 2009, 05:41:45 pm »
Ano wlasnie, i l2jfree i l2emu jadą na syncach od l2j tak samo robi na bank l2m i l2v
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 03, 2009, 06:50:16 pm »
Możliwe , ale przynajmniej każdy projekt zyskuje na tym z osobna . A szkoda ... pomyślcie jak by to było dobrze mieć jeden , open source projekt a nie kilkanaście innych , które osobno nie wiele mogą  :?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:57:02 pm »
A szkoda ... pomyślcie jak by to było dobrze mieć jeden , open source projekt a nie kilkanaście innych , które osobno nie wiele mogą  :?
Ahhh... Marzenia :) Tylko wtedy to by było płatne pewnie :P


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 03, 2009, 08:05:07 pm »
Możliwe , ale przynajmniej każdy projekt zyskuje na tym z osobna . A szkoda ... pomyślcie jak by to było dobrze mieć jeden , open source projekt a nie kilkanaście innych , które osobno nie wiele mogą  :?
Kazdy z teamów ma swoje podejscie i nie ma szans by sie tylu developerow zgadalo.
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 03, 2009, 08:32:51 pm »
Zdaje sobie z tego sprawę .


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 03, 2009, 10:48:42 pm »
Nie podoba mi się strasznie, że celem tego tematu stało się przechwalanie  lub nagadywanie kto ma więcej, kto ma lepiej, kto ma szybciej i tak dalej. Przede wszystkim wystarczy poczytać co sami założyciele danego projektu napisali o nim. L2j głównie powstał jako oprogramowanie szkoleniowe. Powstała aplikacja serwerowa w ich zamierzeniu miała być jak najbardziej uniwersalna (l2j odpalisz na każdej kronice wystarczy załadować odpowiednią rewizję. L2j odpalisz na każdym systemie który umożliwia obsługę javy).

L2m jest projektem, który powstał z powodu wad jakie posiadało l2j (np. brak jednego lidera i zarządzania projektem, czytaj: jedna wielka samowolka)

Zobaczmy jakie są tego efekty. L2m ma to co potrzebne w podstawie
-bardzo dobrze działający silnik geodaty
-Naprawdę dobrze odwzorowane skille
-działają małe acz przydatne funkcje (partymatching w l2j nie działa od czasów c4)
-L2m jest projektem zamkniętym, zatem wzrasta poziom zabezpieczeń przed wykorzystywaniem luk w kodzie lub omijaniem zabezpieczeń na boty.

-Liczy się jakość nie ilość. Serwer działa stabilnie, gra się zdecydowanie lepiej.
Oczywiście nic nie wniosę twierdząc kto jest lepszy.
Trzeba przyznać, że l2j nie jest małym projektem. Jest to naprawdę spory kawał kodu, lat doświadczeń, rozwoju, zmian (chociażby zmiany związane z rozwojem samej Javy, a więc standardów, nowych bibliotek, optymalizacji). nastawcie się na to, że dopóki istnieje dany projekt to można wyczekiwać poprawek.

innymi projektami nie interesowałem, więc nie wypowiadam się na ich temat.

A tak na podsumowanie: jeżeli wydaje ci się czytelniku, że l2j i wszystkie pochodne są syfem, to napisz lepsze.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2009, 10:02:41 am »
Jeden i jedyny moj post w tym temacie, wiecej nie bedzie.

Pisanie, ze kazdy emulator napisany w javie to L2j jest jakims skrajnym debilizmem. L2j to nazwa projektu -> l2jserver.com - wlasnie tego. Nazywanie L2j - "java" - jest jeszcze wiekszym debilizmem.

Co do wszych argumentow, ze L2m jest w ciaglym sync z repo l2j* - to przeczy kolejnym argumentom, ze na L2m mniej dziala niz na L2j*. My odchodzac w 2007 roku z projektu, zaczelismy pisac nasze wlasne emu od poczatku. Pewne "czesci" zostaly zaadaptowane z L2j, inne napisane od nowa. Na dzien dzisiejszy w L2m jest mniej niz 30% kodu z L2j, co wiecej kodu z 2007 roku, bo L2m nie adaptuje zadnych "nowych" zmian z L2j* - bo one albo dotycza kodu ktory u nas wyglada zupelnie inaczej, albo sa poprostu nie do zaakceptowania.

Odnosnie geodaty - jakis czas temu udostepnilem "generator" Geodaty - dokladnie taki jakiego my uzywamy, mozna latwo zobaczyc roznice, ze geo engine z L2m na tych samych plikach [stworzonych przez ten generator] dziala inaczej niz to z L2j*

Nie czytalem dokladnie wszystkich postow w tym temacie ale zgaduje, ze pewnie ktos cos napisal o lamaniu licencji L2j, ewentualnie to napisze. Takim osobom proponuje zapoznanie sie najpierw z ta licencjia a dopiero potem pisanie takich bzdur.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:46:54 pm »
Osobiście wolę L2M od L2J i "pseudoL2offHB ala Reloaded".Największym problemem L2M (a głównie biednego Passion) jest licznik online.Nie wiem co jest tego powodem -.-


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:53:12 pm »
Osobiście wolę L2M od L2J i "pseudoL2offHB ala Reloaded".Największym problemem L2M (a głównie biednego Passion) jest licznik online.Nie wiem co jest tego powodem -.-
zajrzyj na dotę passion to się przekonasz...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:13:09 pm »
Co z nią złego?


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 04, 2009, 02:49:12 pm »
Co z nią złego?
Wszystko można dostać.

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 05, 2009, 10:53:56 am »
Co Wy gadacie za głupoty. Za dotacje dostajesz Coiny, które w grze możesz wymienić na: czapki, l2day scroll i jakieś potki o ile dobrze pamiętam. Wszystko jest dobrze wyważone. Ew można zmienić nick.
Prepare for unforeseen consequences...


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 05, 2009, 01:07:05 pm »
... Kochani ... przypominam o temacie dyskusji ;) - bo bede musial interweniowac!

"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 29, 2009, 07:12:04 pm »
Ciekawe... L2m > L2j / L2free / L2Eu itp... Fakt. L2m jest najlepszy, ma najlepsze pliki.
Jak pamietam nie ma w ogóle lagow oprocz bugow ale to jest poprawianie raz na jakis czas.

BTW. Ciekawe do kiedy bedzie zrobione 100% kroniki GP2 / GPfinal


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2009, 07:22:31 pm »
BTW. Ciekawe do kiedy bedzie zrobione 100% kroniki GP2 / GPfinal

Już jest ale na retku/ruretku i podobno dex ma pliki final ale off. Jeśli chodzi o Java to raczej wątpię aby było 100% może będzie ~ 95%.

P.S Ale odkopałeś wątek xD
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬