Witaj
Gość

Wątek: sieć serwerów l2 i nie tylko  (Przeczytany 7309 razy)

  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
sieć serwerów l2 i nie tylko
« dnia: Styczeń 24, 2010, 09:48:22 pm »
Witam,

ostatnio dało się zauważyć, że powstaje coraz więcej serwerów Lineage 2. Ale co z tego? Ludzie wybierają sieci(dragon-network, ragezone, maxcheaters itp) bo są lepiej rozreklamowane. Jak? Toplisty gdzie jest tylko jedna nazwa a nie 10, typowa wymiana zwykłych głupich banerów już przysparza szans na kolejnych graczy.

Proponuje tutaj stworzenie właśnie takiej niezależnej sieci, jedna nazwa - jedna reklama - jedna strona - wiele możliwości. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw lub gg 10044705 albo [email protected] z tym, że proszę też o konkrety a nie o zgłoszenia administratorów którzy maja serwery na domowych komputerach(chyba, że właśnie przechodzą na dedyki) lub w godzinach od-do

p.s jest to kierowane nie tylko do administratorów L2 ale i innych gier(a nuż się tu taki trafi)
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:19:16 pm »
hahahha....

Ubaw mam po pachy ;D
sieć serwerów ?

Może zamiast wymyślania pierdołek lepiej poćwiczyć administracje serwerem jak i jego rozwijanie ? Co z tego ze stworzycie takie cuś jak Twoj serwer może być dnem i tyle Ci z tego...

ihmo fail@QQ !


To je moje zdanie.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2010, 11:14:05 am »
maslan ty to zawsze człowieka z (de)motywować potrafisz ...
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2010, 05:45:53 pm »
Cóż, przykro mi ale tak to już jest w naszym kraju. Jeżeli masz już jakiś 'innowacyjny' pomysł, to nie ogłaszaj tego na polskich forach - bo cię chamstwo napadnie i zmiesza z błotem. Zapamiętaj sobie, że nasze społeczeństwo nie lubi ambitnych ludzi, no a w szczególności konkurencji. Niestety właśnie chamski stosunek podoba się większości najbardziej, brak tolerancji u większości osób wynika z ich doświadczeń/lub tez braku.

Co do tematu, według mnie pomysł może i ambitny ale nie do zrealizowania - nie przejdzie.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2010, 07:01:05 pm »
Aby myśleć o sieci, to każdy serwer musiałby trzymać bardzo wysoki poziom, mieć przewidywalne zarobki, cała sieć sprawdzone pliki i kompetentnych adminów. Większość polskich serwerów to niestety dno, nie mówię że wszystkie, ale gruba większość... Niestety brakuje u nas ekipy L2 developerów z prawdziwego zdarzenia, która ogarniałaby pracę z dużymi serwerami.

Ostatni dobry polski serwer, na którym grałem to było Exi na off plikach C4 <- na tym skończmy.
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2010, 10:13:12 pm »
Cóż, przykro mi ale tak to już jest w naszym kraju. Jeżeli masz już jakiś 'innowacyjny' pomysł, to nie ogłaszaj tego na polskich forach - bo cię chamstwo napadnie i zmiesza z błotem. Zapamiętaj sobie, że nasze społeczeństwo nie lubi ambitnych ludzi, no a w szczególności konkurencji. Niestety właśnie chamski stosunek podoba się większości najbardziej, brak tolerancji u większości osób wynika z ich doświadczeń/lub tez braku.

Co do tematu, według mnie pomysł może i ambitny ale nie do zrealizowania - nie przejdzie.

hahah

Ty pro jestes.

Jakbyś nie wiedzial nie prowadze serwera ani w najblizszych latach nie zamierzam zatem nie wiem czego sugerujesz ze chce go z blotem zmieszać.

Aby myśleć o sieci, to każdy serwer musiałby trzymać bardzo wysoki poziom, mieć przewidywalne zarobki, cała sieć sprawdzone pliki i kompetentnych adminów. Większość polskich serwerów to niestety dno, nie mówię że wszystkie, ale gruba większość... Niestety brakuje u nas ekipy L2 developerów z prawdziwego zdarzenia, która ogarniałaby pracę z dużymi serwerami.

Ostatni dobry polski serwer, na którym grałem to było Exi na off plikach C4 <- na tym skończmy.

Ciebie to ja bym na prezydenta wybrał, jedyna osoba która podała racjonalne powody ^^


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:09:29 am »
Aby myśleć o sieci, to każdy serwer musiałby trzymać bardzo wysoki poziom, mieć przewidywalne zarobki, cała sieć sprawdzone pliki i kompetentnych adminów. Większość polskich serwerów to niestety dno, nie mówię że wszystkie, ale gruba większość... Niestety brakuje u nas ekipy L2 developerów z prawdziwego zdarzenia, która ogarniałaby pracę z dużymi serwerami.

Ostatni dobry polski serwer, na którym grałem to było Exi na off plikach C4 <- na tym skończmy.

Ciebie to ja bym na prezydenta wybrał, jedyna osoba która podała racjonalne powody ^^

To mówisz, że powinienem startować? :D :D :D

Namieszam kaczkom!!! <yeah> Moja partia: PKiLDW

Piwo, Karkówka i Linejdź Dla Wszystkich!!! Koniec z abonamentem na EU serwerach. Wieczne grill party.
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:53:16 am »
panowie znajdźcie sobie inny spam topic... ja tu całkiem poważnie podchodzę do tego tematu
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2010, 03:01:32 pm »
Twoje problemy z serwerem mam rozumiec ze też są poważne ?


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:36:31 pm »
dla mnie tak, dla Ciebie zapewne nie bo jesteś w tym lepszy ode mnie.
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:41:23 pm »
dla mnie tak, dla Ciebie zapewne nie bo jesteś w tym lepszy ode mnie.

Sam sobie odpowiedziales dlaczego taka siec serwerów na dzień dzisiejszy w Waszym wykonaniu nie wypali.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:56:15 pm »
ja przynajmniej próbuje a nie od razu spisuje się na straty.

Edison zrobił kilka tysięcy eksperymentów, zanim wynalazł żarówkę gdyby poddał się po pierwszym tysiącu to teraz siedział byś w pokoju przy świeczce.

przemyśl to proszę nim odpiszesz
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:31:04 pm »
LOL

Vean, wiesz ze Cie lubie.

Nim sie zajmiesz do robienia sieci pierw wes ta kwestie ze nie masz umiejetnosci do prowadzenia tego typu sprawy - uwiez mi bylem w takiej sytlacji i wiem jak to jest.



  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:25:51 pm »
Wiem, że mnie lubisz :P kurde nawet tu na forum są ludzie którzy "pracują" w różnych projektach lub są "wolnymi strzelcami" czemu wszyscy mogą a my nie? to jest gdzieś napisane w regulaminie kodowania?
 punkt blablablaktoryś : Polacy nie mogą robić własnych projektów, muszą dołączać do zagranicznych.

dobra może przegiąłem, mamy zawsze Gnat'a chociaż i on ma multi team.
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:29:50 pm »
Polakom nigdy nic nie pasuje, wiecznie mają problemy.

oraz:

polskie < zagraniczne community.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:34:52 pm »
Vean,

Chcesz to rób - nikt Ci tego nei zabroni. Tylko sie zastanów czy Warto to zrobić nie mając umiejętności.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:45:36 pm »
Dobra nie ma co dalej tego ciągnąć. Mam nadzieje ze kiedyś spotkamy się na wspólnym projekcie.

póki co idę nadal zajmować się swoim syfkiem tfu! serwerem.
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:01:20 am »
Następnym razem nie ogłaszaj tego typu pomysłów na polskich forach. Fora tego typu (może nie same fora, a społeczność) działają jak to określiłeś już (de)motywująco. Zanim wyjdziesz z jakąkolwiek inicjatywą - ani się obejrzysz a już Cię stłamszą :)

Powodzenia z serwerem.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2010, 05:21:24 am »
Następnym razem nie ogłaszaj tego typu pomysłów na polskich forach. Fora tego typu (może nie same fora, a społeczność) działają jak to określiłeś już (de)motywująco. Zanim wyjdziesz z jakąkolwiek inicjatywą - ani się obejrzysz a już Cię stłamszą :)

Powodzenia z serwerem.
Ta. I nikt raczej nie będzie chciał w to wejść :) Albo proponowałem nieodpowiednim adminom ;)

Jeśli nie zmieniłeś zdania to chodź na PM. Może coś ciekawego się wymyśli.
Oj tam oj tam


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2010, 09:30:09 am »
Komu ty szponiasty propozycje składasz ? Z tego co mi i nie tylko mi wiadomo to (...)
Popytaj na temat serwera Angelos i GMshopu pod wodą. A twoje zdanie się zapewne zmieni tak jak i moje.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2010, 10:15:37 am »
Komu ty szponiasty propozycje składasz ? Z tego co mi i nie tylko mi wiadomo to (...)
Popytaj na temat serwera Angelos i GMshopu pod wodą. A twoje zdanie się zapewne zmieni tak jak i moje.
Nie znam nikogo tam, nawet gracza jakiegoś :) Jakoś mi się nazwa też o uszy nie obiła. Mógłbyś rozwinąć co wiadomo?
Oj tam oj tam


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 07, 2010, 11:01:13 am »
Jee boski temat :D Najlepiej zróbcie sieć serwerów l2j np złożoną z 6 serwerów i w ten sposób zamykając 1 serwer miesięcznie i łącząc go z innym przez 6 miechów nie będziecie musieli otwierać kolejnego pro l2jota :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 07, 2010, 11:08:02 am »
Nie znam nikogo tam, nawet gracza jakiegoś :) Jakoś mi się nazwa też o uszy nie obiła. Mógłbyś rozwinąć co wiadomo?

Niestety nie mogę nic więcej powiedzieć, ponieważ to było dość dawno temu, więc mogę i ja mieć ciężko z odnalezieniem czegokolwiek istotnego w tym temacie.

@Solar zobacz kiedy autor tematu założył ten temat :P Styczeń 24, 2010, 09:48:22 »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2010, 03:02:17 pm »

@Solar zobacz kiedy autor tematu założył ten temat :P Styczeń 24, 2010, 09:48:22 »
No i widać jaką potężną sieć założył XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: sieć serwerów l2 i nie tylko
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 12, 2010, 01:26:39 am »
przynajmniej wyszedłem z inicjatywą a nie tylko narzekałem. w najlepszym okresie miałem u siebie 200-250 osób na serwerach zaprzyjaźnionych grało około 350-400 graczy. tych serwerów było 4. co daje nam w sumie 1800 graczy przez okres prawie 6 miesięcy kiedy aktywnie działałem w tym temacie. do tego były 2 serwery CS'a, jeden Tibii (sic!) i próba Aiona(to akurat nie wypaliło) jak mi Maślan wcześniej pisał, takich rzeczy na polskich forach nie można ogłaszać bo mieszają ludzi z błotem. teraz mi się po prostu nie chce użerać z ludźmi którym nigdy się nie dogodzi(a to staty złe, a to farma za mocna, a to donate za wysoki itp) z tego co wiem projekt Ceriela przeszedł już 2 zmiany nazwy i gdzieś zaginął w mrokach.

Ciekaw jestem Solar czy ty byś był na tyle odważny żeby wyjść z czymś takim i nastawić się na takie komentarze.
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia