Witaj
Gość

Wątek: SVN  (Przeczytany 1411 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

SVN
« dnia: Styczeń 12, 2014, 09:45:34 pm »
Witam. Mam taki problem, ostatnio na dysku znalazłem pliki żródłowe projektu l2j prywatnego, i chciałem wprowadzić go spowrotem na jakieś svn i zrobic timeline, tylko nie bardzo wiem jak, ale najbardziej mnie interesuje czy da się jakoś z tego odzyskać stare timeline które miało jakieś 900 rewizji czy commitów nie wiem jak się na to dobrze mówi :). Jak ktoś wie jak to zrobić to będe wdzięczny bo bez starego timeline nic nie zrobie, i jak ktoś może powiedzieć jaka strona najlepsza na wrzucenie projektu assembla.com, xp-dev.com czy github.com ??


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: SVN
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2014, 02:39:22 pm »
Assembla jeżeli będzie to projekt open source bo jest darmowa :) a jeżeli nie polecam xp dev mam własny projekt własnie na tym serwerze svn jestem zadowolony. A jeżeli hoster dany nie wywalił ci twojego repozytorium możesz sobie pobrać timeline :) albo kontynuować  :) Pozdrawiam


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: SVN
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2014, 07:16:21 pm »
No wlaśnie wywalone wszystko bo to już z 2 lata nie było nic robione :/ Projekt raczej prywatny, na xp-dev widze ze plan free ma teraz jakies ograniczenia tylko 10mb miejsca?? Na assembla jest 500m. Za cholere nie wiem jak to timeline wyciagnac z tego