Witaj
Gość

Wątek: Badania :)  (Przeczytany 1835 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Badania :)
« dnia: Maj 26, 2013, 11:44:42 pm »
Witam,

Prowadzę badania do pracy magisterskiej dotyczące użytkowników gier sieciowych :) Bardzo proszę o poświecenie dosłownie kilku minut na wypełnienie ankiety. Dane są w pełni anonimowe i zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla celów naukowych (mojej pracy). Ankieta zawiera 22 pytania - ale nie zrażajcie się - 90% z nich to pytania TAK/NIE :)

Z góry dziękuję za okazaną pomoc! :)

Link to ankietki :

http://moje-ankiety.pl/respond-46526.html

Pozdrawiam
Grzybulus


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Badania :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2013, 10:51:25 pm »
wypełniłem ankietę ale jak zawsze pytania są niedokładne lub za mało jest odpowiedzi do wyboru. Bo pytania są tylko pod gry a powinny uwzględniać również inne aspekty życia.
np pytanie
:Czy przestrzegasz regularnych pór snu?
bzdura nie regularnie sypiam bo mam taką pracę chodzę na różne godziny w różne dni tygodnia nic wspólnego z grami lub z komputerem i internetem, ale do wyboru jest tylko Tak lub Nie  :P.
albo
Czy udajesz w Internecie kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś?
90% użytkowników internetu udaje np robiąc skrzynki e-mail lub robiąc konta na stronach, powinno zawierać się w pytaniu o co naprawdę Ci chodzi w tym udawaniu  itd.

nie bym się czepiał ale jak jak coś robić to dokładnie i precyzyjnie, choć humaniści i pokrewne im działy raczej od precyzji daleko  :P.