Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 616986 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 09, 2006, 01:15:54 pm »
Ja bralem zawsze wszystkie skile oprocz Confusion bo to szajs ty jestes tankiem i ty masz zagarniac na klate potwory za pomoca agression lub hate aura.FS sie przydaje jak potworek jest wolny i walimy nim i drainami na dystans albo do spowolnienia potworka.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 11, 2006, 07:29:52 am »
Moze mi ktos powiedziec gdzie expic sk od 40-46;46-52;52-58;58-64;
64-70.....

z Gory TNX
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 11, 2006, 08:29:04 am »
ja jechalem tak:40-44 kraater kolo IT,44-48 Cruma,48-52 EV,52-58 FG,58-65 LoA 65+ ToI lub wyzsze katakumby zreszta mozna latac caly czas w katakumbach.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 14, 2006, 08:06:48 am »
Panowie prosze o pomoc, mam sk iiiii niemoge zabic zadnych kolesi z dagerami za duzy dmg maja a niezwracala bym na to uwagi gdzyby jescze ich tak duzo niebylo...


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 14, 2006, 09:11:23 am »
Lepiej jakby post był w innym temacie ale cóż :)

1. Na otwartej przestrzeni walka jest łatwiejsza niż na arenie. Jak zaatakuje nas jakiś sztylet to odbiegamy od niego i puszczamy frizing strike (z blessede spsem) aż go spowolni (jak nie zadziała i podbiegnie do nas to zarzucamy ultimate i atakujemy go zeby cubici się nim zajęły, jak nie jest noob to odbiegnie, a my wtedy life leech, poison, freezing strike, beel), jak freeze sie uda to połowa sukcesu. Teraz tylko atakujemy krotko zeby kubiki zadzialalay a sami sie oddalamy i rzucamy poison, life leech, life drain, power breake, hex,bleed i jeszcze raz mozne freezing strike. Sztyleciarz z takimi debuffami jest slabiutki i ze slowem od freezinga wolny, jak mamy luk to konczymy agresora lukiem i drainem na zmiane, a jak nie mamy to lejemy kolesia mieczem ze stinga i ssow, ale uwaga trzeba sie wycofywac w miare mozliwosci :) i regenerowac life leechem...

2. Na arenie jest ciężko wygrać ze sztyleciarzem ale tu też zaczynami freezingiem, jak slow nie wejdzie za 2 razem to 3 raz juz nie zdazymy 8) , ale zakladajac ze wejdzie to rzucamy debuffy(hexe, bleedy itp), jak dostanie porzadna dawke czarami to lejemy kolesia najlepiej na odległość, a jak nie to mieczem z ssem, stingiem leczac sie z niego Life leechem.

SK ma to do siebie, że jak wejdzie w kolesia bleed, poisony, i reszta czyli hex, power break to praktycznie walczy z low lewelowcem i latwo konczymy walke jak chcemy, ale jak czary niepowchodza to w otwartej walce ze sztyleciarzem czy innym (nienoobowym) warriorem, lucznikiem nie mamy duzych szans. O magach nie pisze, bo to jak porywać się z kosą na słońce :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:45:20 am »
Koni ale zauwaz tez ze wszystko glownie zalezy z jakim daggerem mamy doczynienia ^^ bo chociazby:
Tylko jeden (th) na 3 dagger userow nie ma wlasnego spowolnienia.
W PW najtrudniej bedzie wpakowac klątwy i spowolnienie (z daggerow ma najwiecej m. defa) a on sam biega tak szybko ze O_O z luku go bic to też zycze powodzenia (jako przyklad powiem ze mnie lucznicy czesto missuja a oni maja na luku napewno wiecej acc niz taki knight)

AW tez ma te same klątwy, ma draina, poisona wiec tu szanse sie tez wyrownuja, tez moze spowolnic.

AW i PW maja o jednego blowa wiecej co sprawia ze w walce kontaktowej beda nam szybciej hpki ulatywać.

Kolejne, moze śmieszne i mało istotne ale jak sie bawilem na ostatnim siege to pare osob tez sie przejechalo na tym ^^, luk... SK ma porażające CON, a dagger ma pozornie nic nie wartego stun shota lvl3... pozornie xD w dark elfy nawet wchodzi czasem :] a taki moment bezradnosci moze byc dla daggera czasem oznaka zwyciestwa :p

Tak, wiec moze sie myle ale SK najwieksze szanse mialby z TH (no i moze z AW bo ten ma critical najnizszy to moze nie zawsze blowy beda siadac ;D) a i tak wszystko zalezy od farta, czy wejdzie spowolnienie czy nie T_T
I jak sie chce trzeba biegac duzo i drainikami sie bawic ladnie ;D i trzeba przy tym bieganiu uwazac zeby stunem nie zebrac ;D

Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:53:02 am »
Zagraj na globalu to zmienisz zdanie.Tu na prywatnych to nawet heavy armor mastery jest zbugowany(ma zmniejszac dmg od luku i sztyletow) wiec z tego blowa daggerzy bo go walili za...400 a GS przywalil kumplowi z leather blow tak ze stracil tylko CP a sam zabil go paroma shootami.SK lub jak kto woli ST rozwala daggerow i lucznikow a lucznikow to szczegolnie bo H.A.M(tu nei chodzi po ang. szynka :P) + Shield Mastery + Defect arrow = praktycznie neismiertolnosc przy walce z lucznikiem.Od C3 mozna blokowac krytyki wiec nie comentuje a jak trafi sie krytyk tarcza(nie pamietam jak to sie nazywalo Master Block czy jakos tak) to taki leather blow nam zada (wow) 1 dmg...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:08:35 pm »
No ja na globalu nie gralem ale na Idragonie od ostatniego czasu sporo sie zmienia i juz ostatnio sie zrobil taki zonk ze HAM fajnie redukowalo dmg z blowow :p Co nie zmienia faktu ze udawalo mi sie wciaz w 1v1 klasc tankow (z DA problemy byly ale wciaz dawalem rade, mimo ze prawie mnie sciagal, tylko TK sciagalem ze strata troszke ponad 1/2 hp) Wiec na innych serwerach tez latwo nie jest... co nie znaczy ze jest to niemozliwe :]

No i piszesz tu o ST, to sytuacja troszke ekstremalna bo dojscie do 76lvlu na ratach x1 bedzie trwało b. długo a wiekszasc (nawet na piratach) ma lvle do 70 ;P

A tak swoja droga to ze tank rozwala lucznika to zadna nowosc ;P

No i jak mowilem, niektorych trzeba jeszcze moc trafic (w tym momencie ciesze sie ze PW gram ;D)

No ale nvm bo rozpatrujemy nieco inne serwery ^^


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:10:04 pm »
a co to za skil bleedy i jakimi skillami oplaca mi sie chodzic...??? ja urzywam mniejwiecej takich/

Pve:
hate aura, sting, corpse plauge, ultimate defense, shield fortess, guard stance

pve alone:D
lifelech, drain, agression, hex, power breake, ultimate, shield fortess, guard stance, frizzing strike, sting, confusion:D

pvp:
life lech, drain, frizzing strike, final fortes, ultimate, guard stance, hex, power breake, stance, poison, confusion

a na raid bossa:

ultimate, guard stance, hex, power breake, final fortes, life lech, drain, poison, agression, confussion

Jesli sie niezgadzacie z czyms poprawcie mnie prosze chetnie posucham dlugo dystansowcow l2 :D ( i do czego służy skill lightening kiedy go uzywac i czy w ogóle dziala i oplaca sie go uzywac??)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:12:15 pm »
Byłoby fajnie jakbys (jesli juz pytania zadajesz) napisal/a na jakim serwerze grasz ;P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:38:54 pm »
I napisz jeszcze z jakim sprzętem się wozisz tym SK :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2006, 04:20:13 pm »
Moja rada.Nie uzywajcie na PvE stinga(chyba ze to grubsza zwierzyna) bo to strata many dla was.Jedziemy dalej Ls jest to dobry skill z ktorego w calej karierze mialem rekordowy hit(nie byl krytyk) za 7k dmg(goscia sparalizowalo na miejscu) uzywaj go na wstepie walki ale w PvP radze go sobie zachowac bo jak przerwa to qpa.W PvP to od razu wlaczaj stance i FF to mana bedzie ci powoli uchodzic(SK ma taka regeneracje).Po co w solo uzywasz confusion? i tak zaraz ciebie zaatakuje a SK wytrzyma uderzenia od 4 potworow.No i widze ze lubisz uzywac confiusion co dla mnie ejst pomylka jak charm.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2006, 06:35:49 pm »
Gram na nightmare.... Moj sk wozi sie z doomem Kazda czesc +4 do tego naszyjniki b noi miecz damascuc +4 taki sprzecik i 75 lvli niedlugo sub i aw;]

poza tym confiusiom czasami ratuje zycie  gdyrz niemasz juz hp po wiekszym ataku i atakuja cie 2 moby masz 600hp i co lepiej przezyc i zucic na 1 confiusion i masz 1 zglowy i zachowasz troche % co przy wiekszych lvl jest cene! a szczegulnie teraz kiedy moby sa 10 razy silniejsze...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:58:24 pm »
Boja wiem od C3 nie gralem na low rate SK wiec ci nie powiem.NA dame daj Focusa to bedzie ci latwiej w PvP i PvE.600hp to zawsze masz UD.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 15, 2006, 06:37:10 am »
No mam focusa to najpierw wpakowalem w miecz :D  i zastanawiam sie bo mam ^% wiecej speeda czy mozna wladowac jescez raz krysztal i bedzie 12%?


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 15, 2006, 10:27:11 pm »
Znacie jakies fajne filmiki PvP z SK???
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 16, 2006, 10:20:51 am »
Na warcry poszukaj tam maja z exellionem i z warefare(global).Co do tego SA to troche glupio zrobiles dajac haste bo dla sk to jest kijowate.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 16, 2006, 09:47:11 pm »
jak ty to zrobiles ze tym skillem miales 7k dmg :o  napisz
 mi jak????? Jamam niim 256 dmg !


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 16, 2006, 10:01:48 pm »
No musi być:
- blessed soulshot
- wysoki lv skilla LS
- pożądna wypasiasta broń z miażdżącym m.atk :)
- buffy
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 16, 2006, 11:24:08 pm »
Damascus +13 bez buffow z blessetem i czasy C2 wiec magicznych krytykow nie bylo ^^

To sie nazywa Extreme Dmg czy jakos tak zadaje 10x wiekszy dmg ale masz 0,001% szans ze ten efekt sie pojawi na jakim kolwiek skillu.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:39:54 am »
no mialem bufy bleesed ale 7K >>> mam na najwyszym lvl ls bo mam 75lvl i nieda sie zadac jakiejkolwiek osobie 7k dmg


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:13:24 am »
Sprubuj z blessedem i jakas bronia Hi enchant napaść kogoś w początkowej wiosce - jak koleś będzie miał z 50 m def to mu zadasz z 5k :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:43:39 pm »
Cuda C2 a nie teraz to co jest w C4(moje zdanie jest takie ze C1 byl najlepszy).Mi kumpel z Ls zadal 13k dmg a mialem 300 m.def wiec wiesz...Ale liczmy tu sytuacje ze przeciwnik ma rowny poziom(w tym wypadku 80).


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 22, 2006, 12:30:10 am »
Ja mam jeszcze drobne pytanie dotyczące bufów. Otóz na L2elite są bufferzy NPC. Które bufy najlepiej brać ? (Jeden buff kosztuje 1kk, z potworka w DVC wypada srednio 200k - serwer 45x xD)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:32:57 pm »
Ja zawsze bralem:Acumen,Empower,Blessed Shield,Shield 3,WW i bless the body ale to mozna wziąć z SA tego buffa.Z tymi buffami mozesz smialo isc lac a dlugo wytrzymasz hp praktycznie nie zchodzi(duzy dmg od pijawki).