Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919307 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4275 dnia: Listopad 14, 2016, 08:30:10 pm »
Foch na rosnące RMT w klanie. Nie dziwię się zresztą. Dolary nie wygrają tej gry, przynajmniej nie na Skleth.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4276 dnia: Listopad 15, 2016, 02:02:41 pm »
My tu gadu gadu a wczoraj największy online od kilku miesięcy. :P

Co do 1 side to zasadniczo jest już od od czasu kiedy united dogadało się z madness+DT kosztem apex.

Dużo osób poza united/dt/apex farmi więc w okolicy stycznia powinno być ponownie ciekawiej na pvp.




  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4277 dnia: Listopad 15, 2016, 03:11:40 pm »
Apex już praktycznie nie ma, w klanie zostało 19 osób. Marzy mi się anty RMT koalicja, ale do tego trzeba by DT, ale mają zbyt duże korzyści na cycku united.
Teraz będzie nieciekawie aż do nowego roku. No chyba, że te lilililili coś wniosą ciekawego, ale póki co noszątylko to:




Oto powód upadku Apex.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4278 dnia: Listopad 20, 2016, 06:04:23 pm »
doomsday2 to wersja altów doomsday? jesli tak to zwróćcie uwagę na Tidii psuje wam wizerunek, trajnuje moby na innych graczy a później zbiera z nich dropy, no chyba że nie zależy wam na dobrym wizerunku....to spoko gl.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 06:14:38 pm wysłana przez oldplay »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4279 dnia: Listopad 20, 2016, 06:58:43 pm »
doomsday2 to wersja altów doomsday? jesli tak to zwróćcie uwagę na Tidii psuje wam wizerunek, trajnuje moby na innych graczy a później zbiera z nich dropy, no chyba że nie zależy wam na dobrym wizerunku....to spoko gl.

Trainowanie innych graczy to jedyny fun na classicu. Oczywiscie byl przy online ~5k w pierwszym miesiacu, bo teraz przy online 200-300  nawet to mija sie z celem :)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4280 dnia: Listopad 20, 2016, 10:55:46 pm »
fajny siege
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4281 dnia: Listopad 20, 2016, 11:11:51 pm »
fajny siege

Dodatkowo kolejny rekord online.

Sytuacja na serwerze w sumie bardzo zdrowa, DT straciło zamek, ciekaw jest czy za 2 tygodnie madpr0 wezmie sobie zamek united....

Tak czy inaczej było bardzo fajnie.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4282 dnia: Listopad 20, 2016, 11:56:07 pm »
Jakieś frapsy?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4283 dnia: Listopad 21, 2016, 04:51:34 am »
Jakieś frapsy?

Na co ci frapsy rafalolu z c2, neKro -> summon, f1 I f2.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4284 dnia: Listopad 21, 2016, 08:01:00 am »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4285 dnia: Listopad 21, 2016, 09:04:46 am »
tzw. ból dupy United na hero voice - priceless :)
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4286 dnia: Listopad 21, 2016, 09:25:01 am »
Ten stream rozumiem pokazuje top side serwera? :D


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4287 dnia: Listopad 21, 2016, 09:29:31 am »
Sytuacja na serwerze w sumie bardzo zdrowa, DT straciło zamek, ciekaw jest czy za 2 tygodnie madpr0 wezmie sobie zamek united....

3. Jak gracz Skelth a tak siebie nazywasz masz bardzo nieprecyzyjną wiedzę, na temat top party luskij i iiii, piszesz bzdury o uśpionych postaciach madpr0 i ich planie potencjalnego powrótu. NIE MA CZEGOŚ takiego, sukcesywnie się wyprzedają (np konto life) a cześć z nich stara się sprzedać za dużo euro lub liczy na mirage z RU. Każdy na prawo do swojej opinii ale chyba każdy rozsądny człowiek oczekuję opinii wraz z uzasadnieniem a nie "wyobrażenia.




xDDDDDDDDDD


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4288 dnia: Listopad 21, 2016, 09:35:25 am »
Ten stream rozumiem pokazuje top side serwera? :D
pobieżnie patrzyłem, ale z tego co zauważyłem pokazywał jedno party które zasadniczo już nie gra (??)
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4289 dnia: Listopad 21, 2016, 10:09:10 am »
Fragola ostatnio słabuje jeśli chodzi o stream z siege.
Były 3 pola walki:
1. Gludio - tzw "neutral" clany najpierw mialy sojusz, ale jak padły RB to sobie skoczyli do gardeł. Fateless vs Imperials+Specnaz
2. Giran - podejrzewam że dolarowy chłopczyk Ziddy dogadał się z madpro i madpro z lilililililil trzymali w szachu DT cały siege, az w końcu zabrali im zamek
3. Oren - Apex + GOT+Doomsday+ Revenge próbowali przejśc przez hero feary United, korzystając z tego, że DT byli związani w Giran. Fail tym razem, ale ktoś tu wkrótce weźmie Oren, albo i Aden.


Generalnie sprawa wygląda tak jak zawsze mówiłem - 2 pt mapdro może przestawić ten serwer jak chce. Skoro ustabilizowali w końcu sytuację na GK i mają więcej czasu to zrobią tutaj porządek tak jak im pasuje. Ziddy pewnie wali dolcami na lewo i prawo, bo inaczej madpro nie wąchałoby się z taką padaką jaką jest obecnie Apex. Ciekawe co zrobi DT+United, bo obecnie są w czarnej du...

No i co będzie z GOT i Doomsday, wyjścia są dwa:
-albo papa Comedy pójdzie swoim stylem i będą brać wszystkich do ally, czyli Apex + DF + lililili + GOT + Revenge + Doomsday
-albo stwierdzi, że po cholerę mu tyle mordeczek do wykarmienia i zarząda od ziddiego usunięcia low levelowych GOT i Doomsday z ally. Ja wiem, że klany cisną jak mogę i powoli łąpią 55-60, ano ale to jest nic w porównaniu z tym co ruscy odwalają na powerlevelingu.

Zobaczymy :D
Aden padnie wkrótce.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4290 dnia: Listopad 21, 2016, 11:02:03 am »
laska biega tylko czujką po zamkach i streamuje.  hahaha Ludzie mnie zadziwiają.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4291 dnia: Listopad 21, 2016, 12:07:37 pm »
Oprócz biegania i klikania guziczków trzeba jeszcze wiedzieć gdzie i kiedy być. Ona nie ogarnia za bardzo polityki serwera tak więc stream słabiutki.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4292 dnia: Listopad 21, 2016, 12:13:34 pm »
aden nie do podbicia. zreszta nikomu na reke zeby aden bylo przejete wiec nikt reki do tego nie przylozy.

madpro nie wzielo ani jednego rubla za ten siege. co ciekawsze nie maja nic z siege procz kilku deadow, funu i utemperowania troche dreamteam/united ally. pomogli swoim ruskim kolegom w przejeciu giran. fateless tez ladnie w dupke dostalo na %. tutaj kabul sie moze wypowie :)

co do dropienia przez doomsday, obstawiam ze chlopaki zbierali pol lokacji a ktos sobie zbijal po 2-3 mobki na spocie. z waszej perspektywy wyglada jak tyran, a z jego pkt widzenia przeszkadzaliscie.  Spot na 2-3 mobki mozna znalezc na innej lokacji, ale zeby od razuplakac jacy to zli i niedobrzy. Mysle ze sobie poradzil bardzo dobrze.

co do Fragoli, grala na poczatku, interesuje sie serwerem, przyprowadza nam poprzez reklame ludzi, wszystko pozytywnie.

co ciekawe, mozna sie od niej dowiedziec ze aby lognac na siege na gran kainie trzeba logowac o 6-8 rano aby bylo miejsce na serwerze. pozniej tylko komunikaty full ;)



  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4293 dnia: Listopad 21, 2016, 12:42:22 pm »
madpro nie wzielo ani jednego rubla za ten siege.

Dowodow oczywiscie nie ma, ale czemu pozwolili zeby to najpierw Ziddy crestowal Giran? :)

Ktos sie odgrazal, ze ma screeny jak to niby ziddy z alta mowi mp co maja robic. Zobaczymy, poki co gdybamy, ale nie wierze, ze przyszli sobie postrzelac `for fun`.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4294 dnia: Listopad 21, 2016, 01:39:19 pm »
aden nie do podbicia. zreszta nikomu na reke zeby aden bylo przejete wiec nikt reki do tego nie przylozy.

madpro nie wzielo ani jednego rubla za ten siege. co ciekawsze nie maja nic z siege procz kilku deadow, funu i utemperowania troche dreamteam/united ally. pomogli swoim ruskim kolegom w przejeciu giran. fateless tez ladnie w dupke dostalo na %. tutaj kabul sie moze wypowie :)

co do dropienia przez doomsday, obstawiam ze chlopaki zbierali pol lokacji a ktos sobie zbijal po 2-3 mobki na spocie. z waszej perspektywy wyglada jak tyran, a z jego pkt widzenia przeszkadzaliscie.  Spot na 2-3 mobki mozna znalezc na innej lokacji, ale zeby od razuplakac jacy to zli i niedobrzy. Mysle ze sobie poradzil bardzo dobrze.

co do Fragoli, grala na poczatku, interesuje sie serwerem, przyprowadza nam poprzez reklame ludzi, wszystko pozytywnie.

co ciekawe, mozna sie od niej dowiedziec ze aby lognac na siege na gran kainie trzeba logowac o 6-8 rano aby bylo miejsce na serwerze. pozniej tylko komunikaty full ;)

zeby zalogowac sie w ogole na gk trzeba sobie zrobic makro na myszcze i zostawic na godzinke :D


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4295 dnia: Listopad 21, 2016, 02:31:27 pm »
Jestem ciekaw czy NCWest weźmie się za classsica u siebie. Napewno nie na tej kronice ale za 2-3 do przodu powinno być bardziej strawnie dla casuali i wallet warriorów.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4296 dnia: Listopad 21, 2016, 03:34:29 pm »
aden nie do podbicia. zreszta nikomu na reke zeby aden bylo przejete wiec nikt reki do tego nie przylozy.

madpro nie wzielo ani jednego rubla za ten siege. co ciekawsze nie maja nic z siege procz kilku deadow, funu i utemperowania troche dreamteam/united ally. pomogli swoim ruskim kolegom w przejeciu giran. fateless tez ladnie w dupke dostalo na %. tutaj kabul sie moze wypowie :)

co do dropienia przez doomsday, obstawiam ze chlopaki zbierali pol lokacji a ktos sobie zbijal po 2-3 mobki na spocie. z waszej perspektywy wyglada jak tyran, a z jego pkt widzenia przeszkadzaliscie.  Spot na 2-3 mobki mozna znalezc na innej lokacji, ale zeby od razuplakac jacy to zli i niedobrzy. Mysle ze sobie poradzil bardzo dobrze.

co do Fragoli, grala na poczatku, interesuje sie serwerem, przyprowadza nam poprzez reklame ludzi, wszystko pozytywnie.

co ciekawe, mozna sie od niej dowiedziec ze aby lognac na siege na gran kainie trzeba logowac o 6-8 rano aby bylo miejsce na serwerze. pozniej tylko komunikaty full ;)

Może tak, a może nie. Widziałem tylko, że ruscy przyjaciele madpro pukali do bram i nawet mury rozwalili w Aden. Jakby się wzięli razem z madpro porządnie za grę, a nie tylko epxienie ułomów z Apex/United to by już dawno wzięli Aden.

Oczywiście, że nie wzięli rubla, napchali kieszenie dolarami :D A tak na poważnie, grałem długo w Apex i się bardzo rozczarowałem, tam naprawdę była fajna ekipa ludzi, którzy ostro cisnęli, żeby ten klan dobrze działał i był na poziomie. AALLEEEEE, Ziddy ma inny plan na grę, to jest praktycznie 90% paytowin - powerleveling na wszystkich postaciach i kupowanie czego się da. W pewnym momencie już myślałem, że to się unormowało, po czym dostali w dupę na siege i kupili Jokera, klika postaci pod supportowany oop xp (Blitzkrieg kupił całe party 50+ żeby sobie wygodnie farmić na FP) i odwalili powerleveling z united w party. To jest patola, normalni gracze tego nie wytrzymali i w Apexach zostało MAX 15 osób. Reszta to boxy i alty altów altów. Szkoda mi tylko tych kilku graczy typu Wiśnia, Zhantiel, Zeiran czy Morozko, którzy tam zostali, bo są w porządku a ziddy ich tylko wykorzystuje do swoich powalonych super planów. Poza tym, wiele razy na naradach był poruszany temat, żeby brać support i expić, bo zostaniemy w czarnej dupie jak United z postaciami 76+ i supportem 50, no ale Ziddy ma to gdzieś, kupi sobie całe party jeśli będzie trzeba. Tym bardziej, że jego driverzy z tego co widzę rozkręcili biznes i cisną postacie do 55-60 na sprzedaż.

Odnośnie Fateless - nie wiem, na siegu nie byłem, a nawet gdybym był to bym się z nimi nie bił. Z tego co mi Alucard mówił to faktycznie potracili po 15-20%.

Doomsday jak dla mnie wciąż czeka na swoje 5 minut. To jest jedyny polski klan, który się liczy na tym serwie i wciąż czekam aż się rozkręci na dobre, tylko coś się doczekać nie mogę. Sam odszedłem z Doomsday bo nie miałem z kim grać jakieś 3 miechy temu(ja dobijałem 60 reszta koło 40-45, poza wiodącym CP które gra tylko w nocy). Niby tam się pozmieniało, niby doszli nowi ludzie, próbują budować CPki, nawet CH w Aden, powinno śmigać jak szalone, no ale jakoś efektów nie widzę za bardzo. Może to dlatego, że Polacy jak zawsze są w rozsypce po różnych klanach, trochę było w Apex, trochę w axxis, trochę w jakichś randomowych klanach, jakoś to do kupy się zebrać nie potrafi. Trzymam wciąż kciuki, teoretycznie polityka dobrze działa, Ziddy zdecydowanie przecenia wartość Doomsdayów, więc powinni to wykorzystywać jak tylko się da i cisnąć go o wszystko. Jest świeża krew, tylko to trochę ogarnąć i powinno być ze 3 CP. Zobaczymy co z tego będzie. Ja tam bym chętnie widział PL klan w top 3 :)

A Fragola to ma chyba ostatnio kiepskie dni, bo oczywiście doceniam to co robiła i robi dla tego słabego serwera, no ale na forum jest jakaś foszasta, stream z siege mega słaby i te jej ostatnie komentarze jakieś dziwne. Niech wraca do tego co robiła wcześniej i będzie dobrze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2016, 03:39:17 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4297 dnia: Listopad 22, 2016, 01:52:52 am »
laska biega tylko czujką po zamkach i streamuje.  hahaha Ludzie mnie zadziwiają.
ewidentnie widać, że ma ten serwer w dupie i robi to na siłę XD
skoro biega na postaci z GMem, to pewnie innova jej też w jakiś sposób płaci za te streamy


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4298 dnia: Listopad 22, 2016, 02:34:14 am »
A już zaczynałem wierzyć sobkowi, że na classicu coś się dzieje.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4299 dnia: Listopad 22, 2016, 02:43:47 am »
sobek przez rok gry 24/7 nie wbil nawet 60 lvl, wiec o czym tu gadac :)