Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179413 razy)

  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #725 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:15:08 am »
Ryuzaku wez mi powiedz co rozumiesz w sensie ze poszlismy na latwizne (nie mam zamiaru sie z nikogo nabijac ani nic tylko chce znac Twoje(Wasze) zdanie . btw nie spamujcie kto jest lepszy bo to do niczego nie dojdzie a moze odstraszymy wiare która chce tu moze grac chociaz tak czy siak ten rosyjski klient ich odstraszy


W wielkim skrocie.


Klan 9 miesieczny (? okolo tego) >>> klan od czerwca
Klan ruskich na ruskim servie > jakikolwiek inny klan innej narodowosci.

I chodzi mi tu o rozwijanie sie , a nie o pvp etc.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #726 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:51:56 am »
ten wielki skrot mowi tylko o tym ze poszlismy do lepszego klanu
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #727 dnia: Wrzesień 17, 2009, 12:37:04 pm »
ten wielki skrot mowi tylko o tym ze poszlismy do lepszego klanu

Nie lepszego. Do klanu, ktory jest dluzej na serverze, a to jest roznica. My nie jestesmy lepsi, oni nie sa lepsi i juz.
Awanturnik

"I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers"


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #728 dnia: Wrzesień 17, 2009, 12:44:50 pm »

Klan ruskich na ruskim servie > jakikolwiek inny klan innej narodowosci.

lubie sie czepiac, pytanie Badyla bylo czemu poszlismy na latwizne o odp ze klan jest dluzej na serwie i jest ruski, rzeczywiscie ulatwilo nam to wiele
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 12:52:32 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #729 dnia: Wrzesień 17, 2009, 01:36:24 pm »

Klan ruskich na ruskim servie > jakikolwiek inny klan innej narodowosci.

lubie sie czepiac, pytanie Badyla bylo czemu poszlismy na latwizne o odp ze klan jest dluzej na serwie i jest ruski, rzeczywiscie ulatwilo nam to wiele



Biorac pod uwage powod wyjscia z neme i LR aka "Malo pvp i wojen" to jest to odpowiedz jak najbardziej na poziomie. Triada rzeczywiscie ma wiecej pvp od nas! O 4h co 2 tyg ;D
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #730 dnia: Wrzesień 17, 2009, 01:49:28 pm »
i tak żeby być zupełnie sprawiedliwym to nie uber Triada spowodowała że CLF was nie lubią tylko Assasins bo wymyślili sobie ch na fod. Triada oddała Aden za Rune które potem straciła ma rzecz alta. W tym ally to Assasinsi są wiodącym klanem mimo że są sporo krócej na serwerze. Z triady wyszło troche ludzi i reaktywowali klan Rage czy jakoś tak.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #731 dnia: Wrzesień 17, 2009, 02:22:39 pm »
Ryuzaku - skomentuje tylko czesc bo reszty nie ma sensu nawet: wyszlismy z main klanu nie z aka, wyszlismy nie dlatego ze nie bylo wojen tylko teksty Shogala i reszty powoli sie robily epickie: "oddajcie golemy wiem ze je macie", "wrzuccie wszystko do cwh my wam za to S grade zlozymy", "jako pierwsi uderzymy AQ i bedziemy trzymac w combat mode az jakis klan zabije a my podniesiemy ringa" etc i jak dla mnie eot.
Azella - ch na fod to tylko jeden z faktow, historia jest troche dluzsza. Assasinsi są wiodącym klanem w ally - jak najbardziej tak ale czy to cos umniejsza Triadzie? to dalej jeden z topowych klanow tyle ze poza pierwsza trojka. Wybralismy Triade ze wzgledu na czasy w Neme gdzie Fausty wywarl na nas dobre wrazenie,  mamy to co chcielismy fajny klan, pvp i probe komunikacji po angielsku z nami (czasami tylko Error jest w stanie sie z nimi dogadac po ich angielsku :P - oczywiscie to tylko uogolnienie bo sa tez osoby ktore mowia biegle - wazne ze probuja i jakos sie zawsze dogadamy). Takze nie mam pojecia czemu probujecie flamowac Triade skoro tak naprawde jestescie 100 lat za murzynami(ruskami :D).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 02:31:14 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #732 dnia: Wrzesień 17, 2009, 02:46:46 pm »
w zyciu takich tekstow nie slyszalem , rotfl.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #733 dnia: Wrzesień 17, 2009, 03:39:57 pm »
ja nie flamuje triady. Generalnie to mi to lotto. Triada była takimi samymi pieskami jak większość serwera. To że ktoś za nich się zbuntował i pogryzł clf to inna sprawa.

Triada był top klan. Top klany to 1 Assasins ally aegis Immortals. Reszta jak dla mnie to porażka. Wyjątkiem są Freez ale to tylko emo gracze którzy z Aegis wyszli więc traktuje ich jako jedno ally. Pozostali to kolesie nie mający pojęcia o pvp a zwłaszcza o mass pvp. Serwer zerków i gladów. Nuki które po 10 czy nastym pvp nie wiedzą co to shield deflect magic i zabijają się o to regularnie. Tanki to są first target nie ważne czy na ud czy nie.

Co do samego skila na pvp triady to hm... wybacz ale widziałem i na bank nie powiem o nich top klan. Mają łuczników i nie jest to klan zerków, co nie zmienia faktu że jak złapią target to z nielicznymi wyjątkami go trzymają nawet jak to jest tank.

To co ryjek napisał to fakt. Jak biegną zergiem to zawsze cię zaczepią jak nie to udajemy że wojny nie ma. Jak na spocie aniołów farmiłem sam to ten lolTrickster z draco i draco HE (nie pamiętam nicka) i jakimś wc regularnie chcieli mnie pk. Jak przyszedłem z ryjkiem już nie bardzo mieli ochotę na pvp.

Może i w tym klanie jest trochę ogarniętych ludzi ale żeby nazwać ich top to bym miał powazne wątpliwości....

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 17, 2009, 04:50:04 pm »
wiesz ile takich sytuacji mialem z aegis? z samych force logoutow clf bylby epic movie. Triade oceniam po tym co widze np. na fortecach gdzie jest z reguly klan vs klan a nie po tym ze Ryuzaku zabil kuszniczke(de facto jedna ze slabszych klas obecnie) albo ze ktos strzelal do tanka na UD(wiesz ile razy daggerzy mnie bili na SS? :P)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 17, 2009, 06:40:41 pm »
wiesz ile takich sytuacji mialem z aegis? z samych force logoutow clf bylby epic movie. Triade oceniam po tym co widze np. na fortecach gdzie jest z reguly klan vs klan a nie po tym ze Ryuzaku zabil kuszniczke(de facto jedna ze slabszych klas obecnie) albo ze ktos strzelal do tanka na UD(wiesz ile razy daggerzy mnie bili na SS? :P)


ARBA na pranahu vs nuker, SLABA klasa, tak...
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #736 dnia: Wrzesień 17, 2009, 07:34:28 pm »
30s spamu cp potek + 1 combo, nie to nie moze byc az tak trudne :o
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #737 dnia: Wrzesień 17, 2009, 10:33:28 pm »
30s spamu cp potek + 1 combo, nie to nie moze byc az tak trudne :o


Dostales kiedys double shota od arba z S grade kusza +150 atri? :)
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #738 dnia: Wrzesień 17, 2009, 10:41:49 pm »
tak mialem z nia duela, zdania nie zmieniam to jedna z najslabszych obecnie klas
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #739 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:11:08 pm »
aha najsłabsza :) pierwszy raz od łucznika z dubla za 1,1k wyrwałem :)

real target death mark i wali mocno nawet w tanka. Fakt że ten kamaelol z Triady to tak nie do końca coś kuma co nie zmienia faktu że to nie jest słaba klasa.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #740 dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:53:47 pm »
tak mialem z nia duela, zdania nie zmieniam to jedna z najslabszych obecnie klas


To wyjasnie Ci ze sh nie ma ud jak zerk ^^. Pranah + -_-'alanie z tych swoich shotow po real targecie = 500 dmg z vorta ktory nie wchodzi ( mam prawie 4k matacku na tym bufie co sie z nim bilem) , a ja dostaje double shota za 4.7k ^________________________________________^
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #741 dnia: Wrzesień 18, 2009, 11:25:24 pm »
Ryuzaku wez mi powiedz co rozumiesz w sensie ze poszlismy na latwizne (nie mam zamiaru sie z nikogo nabijac ani nic tylko chce znac Twoje(Wasze) zdanie . btw nie spamujcie kto jest lepszy bo to do niczego nie dojdzie a moze odstraszymy wiare która chce tu moze grac chociaz tak czy siak ten rosyjski klient ich odstraszy
Kogo odstraszy tego odstraszy.. Jednak jest wiele osób, które znajdują swoje priorytety przy szukaniu serva w ru offie: wprowadzanie najnowszych kronik (w tym wypadku na plikach PTS), zapewniony long term i 4k live ppl..
Co do pójścia na łatwiznę to chodziło mi o to iż klan to drużyna.. Jedni typu Ryju, Eldo, Shogal itp. budują swoimi osobami tą drużynę od podstaw, a wy doszliście do wroga tylko dlatego bo dziś jest silniejszy.. Przyszliście tam na gotowca i dziś chełpicie się nad naszymi chłopakami wytykając różne rzeczy.. Gracie z jakimiś ruskami, dla których jesteście tylko dodatkowymi crestami biegającymi na siegu.. Nie chcę tu nikogo urazić ale to nie ja tu zacząłem najazd na drugą stronę i osobiście powiem, że jeżeli postąpiłbym tak jak wy to na pewno i tak dalej kibicowałbym swoim rodakom.. 
 Co do pvp klanu to nie rozumiem was.. w czym tkwi problem? że jest to złe określenie dla LR?? Jako pierwszy PL klan zdobył sobie CH/forte.. CH z powodzeniem broni.. Forty też odbywają się regularnie.. Ma nie jedną obustronną wojnę.. Stara się robić co w jego mocy by w przyszłości być też klanem, który będzie mógł iść na siege nie robiąc jako dywan xD No cóż wypowiedzenie dziś wara całemu Unity itp. to raczej byłoby kamikaze.. bo to jest przepaść w tej chwili w lokacjach po jakich biega 90% LR, a Unity/clf itp. Wydaje mi się, że jak nie trzeba mieć 85 by ogarniać tak samo nie trzeba mieć wara z największymi NL na servie żeby być klanem pvp?? heh dobre sobie..  Zresztą wkręciliście sobie coś i będziecie wmawiać ludziom, którzy chcą mieć wara z najsilniejszymi, chodzić na siege i na epiki chociażby może komuś pomóc.. iż jest to klan nastawiony na farm O_O
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 11:36:38 pm wysłana przez !ArO »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #742 dnia: Wrzesień 19, 2009, 04:06:31 am »
Zostaw go on i tak wie lepiej.

btw ktos tutaj mowil o grafice w L2 i fps... to tez sie liczy?

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 09:24:56 am wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #743 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:24:55 am »
CH z powodzeniem broni.. 

хахаххаха viva MoonSpell. Lol klan w ocenie rumunów który ich wywalił z ch.Na chwile obecna jedyny ociekający zajebistościa polski klan koczuje pod giran w tanor fortres.
bard terror teamu


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #744 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:32:57 am »
Gralem na ruoffie juz nie gram i mam wyj... na to co sie tam dzieje, ale komus zal dupe sciska ze ktos moz egrac na ruoffie i sie dobrze bawic obojetnie czy w lr/triadzie. Jak DonPenis czerpie przyjemnosc z grania w Triadzie to w czym problem? hmm no po za tymi pojebanymi postami tak to by bylo wszytsko ok. w LR tez sa "ASY" i nic na to nie poradzisz :P a w tym temacie to zwykle pierdolenie jest i tyle... zreszta nie ma sie czemu dziwic... FLAME na Lancer :P


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #745 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:13:18 am »
CH z powodzeniem broni.. 

хахаххаха viva MoonSpell. Lol klan w ocenie rumunów który ich wywalił z ch.Na chwile obecna jedyny ociekający -_-'istościa polski klan koczuje pod giran w tanor fortres.

lul lf conf...............
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #746 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:15:35 am »
!ArO ile razy mam jeszcze powtorzyc ze bylismy w LR? mam tam wrocic tylko dlatego ze to jest pl klan?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #747 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:44:58 am »
CH z powodzeniem broni.. 

хахаххаха viva MoonSpell. Lol klan w ocenie rumunów który ich wywalił z ch.Na chwile obecna jedyny ociekający -_-'istościa polski klan koczuje pod giran w tanor fortres.



xaxaxaxax , viva ignoranci ktorzy wiedza na czym polega siege o HS.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #748 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:02:43 am »
to czyste pve ale i tak gratki za tak dlugie utrzymanie tego, jakies jeszcze zmiany w ch?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #749 dnia: Wrzesień 19, 2009, 01:24:21 pm »
to czyste pve ale i tak gratki za tak dlugie utrzymanie tego, jakies jeszcze zmiany w ch?



przegralismy bo pech w -_-' wczoraj byl niestety, a ch wszystkie maja ciagle te same klany



co taka cisza dzis na tym forum ,lol ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 06:06:21 pm wysłana przez Frohike »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.